Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
:P Ανθρωποι ειστε χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:P Ανθρωποι ειστε χαχα

Ε στα 800 ποστ που έχει έως τώρα το παιχνίδι , δικαιολογούνται λάθακια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή δεν έχουν μείνει πολλοί, μετρημένα κουκιά είμαστε.. και επειδή ότι και να ποστάρουμε από δω και πέρα δεν έχει ιδιαίτερη σημασία, θα το πάω εκ της ατόπου απαγωγής.

Δεν μπορεί να είναι ο shaman, papas, jrot6 μιας και είναι σχετικά νέοι στο παιχνίδι και ο Bill αποκλείεται να έβαλε κι άλλον εκτός από loreli και nininaou.

Άρα μας μένουν οι fandago, youki, neraida

H Youki με προβλημάτισε πολύ με την ψήφο της στον papas και απορώ πως δε σκέφτηκε το λόγο που τον απέκλεισα εγώ παραπάνω.

Η neraida όπως είπα είναι ύποπτη λόγω των ψήφων της και της σημερινής της εμμονής να μην ψηφίσει nininaou, μόνο και μόνο μην κατηγορηθεί η ίδια, αν είναι δολοφόνος η τελευταία.

Ο fandago δεν είναι δολοφόνος, δε μου κάνει για δολοφόνος, τον υποπτευόμουν για ιερόδουλη και είδα πως έπεσα μέσα, μιας και ήταν ο μοναδικός που μαζί με τη nininaou και τη neraida με ψήφισαν. Με το επιχείρημα πως μπέρδευα ως πολίτης. Αν τους άκουγαν και οι άλλοι, ΄τωρα δε θα είχε βγει δολοφόνος και θα ψαχνόμασταν.

Η ψήφος λογικά θα πάει στη neraida.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ποια στοιχεία ρε συ Ηρω? Μεχρι που αλλαξα την ψήφο μου και σε ψήφισα ήσουν βεβαιη για την αθωότητά της. Μας δουλεύεις?
:laugh:
Κρίμα που δεν ήμουν χθες εδώ να καθορίσω την ψηφοφορία και να μην χρειάζεται να δοθεί παράταση. :P

Λοιπόν υπάρχουν δυο επικρατούσες θεωρίες:
Της Youki: Ότι η Ηρώ δεν μας τα λέει καλά και απλά ψήφισε τελικά nininaou για ξεκάρφωμα
Της Ηρούς: Ότι η Youki δεν μας τα λέει καλά και είτε ψήφισε nininaou για ξεκάρφωμα, είτε είναι και αυτή θύμα των φίλων-φιδιών :P

Για να μην έχει τελειώσει το παιχνίδι σημαίνει ότι υπάρχουν τουλάχιστον ένας δολοφόνος ακόμα μέσα, αλλά μπορεί να υπάρχουν και 2; Θα μας πει τελικά η αγαπητή ΣΕ μπας και μας δώσει κίνητρο να ψάχνουμε καλύτερα; ;)
  • Αν είναι 2 πάντως, θα ήταν μία καλή περίπτωση να είναι το ζευγαράκι Ηρώ-Youki και να μας έχουν παίξει ένα καλό θεατράκι.
  • Αν είναι μόνο ένας, μάλλον θα προτιμήσω την Ηρώ την οποία (ξέρω) ως τώρα δεν είχα για δολοφόνα. Απλά όλους τους άλλους τους αποκλείω :worry:
Πάντως, αν το καλοσκεφτείτε, η Nininaou με έκαψε κάπως με το να συμφωνεί τόσο μαζί μου και θα βρω πολύ λογικό να νομίζετε ότι εγώ συνεργάστηκα μαζί της. Τουλάχιστον δεν ήμουν ο μόνος, υπήρχε και η Ηρώ, οπότε κανονίστε ποιον θα κατηγορήσετε! :P

Για να ψηφίσω μπας και δεν ζω αύριο, από τις δύο κουκκίδες πιο πάνω, κοινό σημείο των συνόλων είναι η Ηρώ που καλύπτει δηλαδή και τις δύο περιπτώσεις. Οπότε θα ψηφίσω πάλι Ηρώ! :D


edit: Κάτι που θέλω να συμπληρώσω είναι ότι εγώ ΔΕΝ περίμενα πως και πως να πάει 8 για να δω τι θα γίνει και να στέκομαι πάνω από τη δημοσκόπηση όπως έκαναν μερικοί μερικοί που μάλλον είχαν μεγαλύτερα συμφέροντα! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δεν μπορεί να είναι ο shaman, papas, jrot6 μιας και είναι σχετικά νέοι στο παιχνίδι και ο Bill αποκλείεται να έβαλε κι άλλον εκτός από loreli και nininaou.
Λάθος 1ο (άντε δέχομαι λόγο απροσεξίας): ο shaman είναι πιο παλιά καραβάνα ακόμα και από σένα ;)
H Youki με προβλημάτισε πολύ με την ψήφο της στον papas και απορώ πως δε σκέφτηκε το λόγο που τον απέκλεισα εγώ παραπάνω.

Η neraida όπως είπα είναι ύποπτη λόγω των ψήφων της και της σημερινής της εμμονής να μην ψηφίσει nininaou, μόνο και μόνο μην κατηγορηθεί η ίδια, αν είναι δολοφόνος η τελευταία.
Λάθος δεύτερο: Μετά από αυτό το σκεπτικό, βρίσκεις πιο σίγουρη την Neraida; :confused:
Να θυμίσω πάλι ότι μέχρι χθες είχες την Youki δολοφόνα ε; :whistle:
Η ψήφος λογικά θα πάει στη neraida.

Μήπως καλοπιάνεις την Youki; :worry:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:laugh:
Κρίμα που δεν ήμουν χθες εδώ να καθορίσω την ψηφοφορία και να μην χρειάζεται να δοθεί παράταση. :P

Ναι πολύ κρίμα.. που δεν ήσουν για να με ψηφίσεις και να μη βγει η nininaou καλέ μου ιερόδουλε! Θα ΄ταν επιτυχία για ΄σένα αν με έβγαζες απ΄το παιχνίδι. ;)

Λοιπόν υπάρχουν δυο επικρατούσες θεωρίες:
Της Youki: Ότι η Ηρώ δεν μας τα λέει καλά και απλά ψήφισε τελικά nininaou για ξεκάρφωμα
Της Ηρούς: Ότι η Youki δεν μας τα λέει καλά και είτε ψήφισε nininaou για ξεκάρφωμα, είτε είναι και αυτή θύμα των φίλων-φιδιών :P
Έλεος!

Για να μην έχει τελειώσει το παιχνίδι σημαίνει ότι υπάρχουν τουλάχιστον ένας δολοφόνος ακόμα μέσα, αλλά μπορεί να υπάρχουν και 2; Θα μας πει τελικά η αγαπητή ΣΕ μπας και μας δώσει κίνητρο να ψάχνουμε καλύτερα; ;)
Ψάχνεις πολύ ε;
  • Αν είναι 2 πάντως, θα ήταν μία καλή περίπτωση να είναι το ζευγαράκι Ηρώ-Youki και να μας έχουν παίξει ένα καλό θεατράκι.
  • Αν είναι μόνο ένας, μάλλον θα προτιμήσω την Ηρώ την οποία (ξέρω) ως τώρα δεν είχα για δολοφόνα. Απλά όλους τους άλλους τους αποκλείω :worry:
Καρφώνεσαι βρε Θοδωρή, δε με είχες για δολοφόνα, αλλά εσύ ένας τόσο καλός παίκτης, με ψήφισες για να βγω σε μέρα που φαίνεται η ιδιότητα, αντί να προτιμήσεις κάποιον που θεωρούσες δολοφόνο. Δεν πιάνει!;)


Πάντως, αν το καλοσκεφτείτε, η Nininaou με έκαψε κάπως με το να συμφωνεί τόσο μαζί μου και θα βρω πολύ λογικό να νομίζετε ότι εγώ συνεργάστηκα μαζί της. Τουλάχιστον δεν ήμουν ο μόνος, υπήρχε και η Ηρώ, οπότε κανονίστε ποιον θα κατηγορήσετε! :P
Ώπα ανησύχησες ε; Θα έπρεπε να σε ψηφίσω αλλά κάνεις τόσο μπαμ για ιερόδουλη.. που λέω να ψηφίσω δολοφόνο! :)

Για να ψηφίσω μπας και δεν ζω αύριο, από τις δύο κουκκίδες πιο πάνω, κοινό σημείο των συνόλων είναι η Ηρώ που καλύπτει δηλαδή και τις δύο περιπτώσεις. Οπότε θα ψηφίσω πάλι Ηρώ! :D
Ναι σίγουρα, θα σε σκοτώσουμε εγώ και η Youki, που τα πουλάς αυτά; :P




Λάθος 1ο (άντε δέχομαι λόγο απροσεξίας): ο shaman είναι πιο παλιά καραβάνα ακόμα και από σένα ;)/quote]

Για τον shaman δεν ήθελα να βάλω αυτό που είχες πει και ΄συ: "ο shaman είναι ο shaman"

Λάθος δεύτερο: Μετά από αυτό το σκεπτικό, βρίσκεις πιο σίγουρη την Neraida; :confused:
Να θυμίσω πάλι ότι μέχρι χθες είχες την Youki δολοφόνα ε; :whistle:

Μήπως καλοπιάνεις την Youki; :worry:;)

Nα καλοπιάσω τη Youki γιατί, αφού είμαστε συνδολοφόνες ρε! ;)

Άσε μας βρε Θοδωρή! :D


Κλειδώνω την ψήφο μου στη neraida.

Γιατί έτσι όπως το πάω απόψε, δεν πρόκειται να ξυπνήσω πριν τη 1.. και απ΄ότι φαίνεται θα δολοφονηθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:
  1. fandago :Ηρώ
  2. Ηρώ : Neraida
  3. jrot6 :
  4. Neraida :
  5. papas :
  6. shaman :
  7. Youki :
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Ηρώ 1
Neraida 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
  7. nina21 #673 (ψηφοφορία) > ?
  8. Βill_Slayer #705 (δολοφονία) > ?
  9. Nininaou #762(ψηφοφορία) > δολοφόνος
Απουσίες

shaman 1
Niyia (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Αννούλα (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι τη Δευτέρα, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για να ψηφίσω μπας και δεν ζω αύριο, από τις δύο κουκκίδες πιο πάνω, κοινό σημείο των συνόλων είναι η Ηρώ που καλύπτει δηλαδή και τις δύο περιπτώσεις. Οπότε θα ψηφίσω πάλι Ηρώ! :D

Γιατί έτσι όπως το πάω απόψε, δεν πρόκειται να ξυπνήσω πριν τη 1.. και απ΄ότι φαίνεται θα δολοφονηθώ.


Η επόμενη δολοφονία είναι τη Δευτέρα.Σήμερα είναι Σάββατο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ρε Μπιλλ.... πες τους πόσοι δολοφόνοι έμειναν μέσα :P
αν δεν το πεις, σε απειλώ, θα το πω εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Συμφωνήσαμε με τις κοπέλες της ΣΕ μετά τη δολοφονία της Τρίτης να αποκαλύψουμε πόσοι δολοφόνοι είναι μέσα στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Είπαμε, κάποτε θα πει για τους δολοφόνους!:mad:



Μην το πιέζεις το παιδί...:P
[Είναι και νεούδι στη ΣΕ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Συμφνωνήσαμε με τις κοπέλες τις ΣΕ μετά τη δολοφονία της Τρίτης να αποκαλύψουμε πόσοι δολοφόνοι είναι μέσα στο παιχνίδι.


:lol:

εμένα δλδ δεν μετράει ο λόγος μου ε? :cry_x:
καλά... :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:lol:

εμένα δλδ δεν μετράει ο λόγος μου ε? :cry_x:
καλά... :cry_x:

Όχι άλλη Ρηνούλαααααααααααααααααααααα :P:P:P:P:P:P:P:P

Το είχα διορθώσει ομως.:P

Καταλήξαμε ότι τότε είναι η ιδανική στιγμή να αποκαλύψουμε τον αριθμό.Τέλος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ω, ρε θαματα....επιλεγει εμενα γιατι που να τα βαλει με τη γιουκι...δεν τη συμφερει και γιατι για κεινη δεν υπαρχει κανενας αλλος....με τις πιο ακυρες δικαιολογιες.....
πφφφφφ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Βλέπω Ηρώ μου έπεσες στην "παγίδα".

Λοιπόν, αν κάτσει κανείς και ξαναδιαβάσει όλα τα ποστ από την αρχή (όπως έκανα εγω) να είναι σίγουρος ότι θα ξεκαθαρίσουν όλα στο μυαλό του.

Εχουμε λοιπόν 2 σιγουρους δολοφόνους (lorelai και nininaou) και πλέον είμαι βεβαιη ότι ο 3ος ήταν ο lorien.
Για το ποιός ήταν ο ρουφιάνος...αν διαβασετε προσεχτικά θα είναι εύκολο να το βρείτε.

Προφανως δεν θεωρώ τον papas δολοφόνο. Τον ψήφισα για να δω αντιδράσεις. Και ποιος αντεδρασε? Η Ηρω!!! Γιατι προφανώς δεν την συμφέρει να βγει ο papas μιας και είναι νεος παίχτης και όπως έχει φανεί από την αρχή του παιχνιδιού αρκετά αποπροσανατολισμένος και άρα ακίνδυνος. Τη συμφέρει να βγει ένας από τους "δυνατους" παίχτες. Με μένα δεν μπορεί να τα βάλει μιας και σε αυτό το γύρο τα έχω πάει αρκετά καλά και τους έχω ξεμπροστιάσει (Φανταγκο περιμενω να παραδεχτείς το ποσο καλή παίχτρια είμαι :P). Με το Φανταγκο επισης δεν μπορεί να τα βαλει γιατί δεν έχει επιχειρήματα.
Αρα στρεφεται προς τη νεραιδα η οποία είναι εύκολος στόχος, λόγω του ότι αποπροσανατολίζεται εύκολα, κάνει πολλές φορες άκυρα ποστ και είναι εύκολο να την κατηγορήσεις για δολοφόνο.
Και προσπαθεί μάλιστα να με καλοπιάσει και να πάω με το μέρος της.
ΧΑΧΑ!!! Ηρούλα, η ψήφος μου πάει σε σένα, 4η και τελευταια δολοφόνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και η δικη μου ψηφος στην Ηρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:
  1. fandago :Ηρώ
  2. Ηρώ : Neraida
  3. jrot6 :
  4. Neraida : Ηρώ
  5. papas :
  6. shaman :
  7. Youki :Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Ηρώ 3
Neraida 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
  5. Κακή Επιρροή #603 (ψηφοφορία) > πολίτης
  6. Vkey #627(δολοφονία) > πολίτης
  7. nina21 #673 (ψηφοφορία) > ?
  8. Βill_Slayer #705 (δολοφονία) > ?
  9. Nininaou #762(ψηφοφορία) > δολοφόνος
Απουσίες

shaman 1
Niyia (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)
Αννούλα (αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Υπενθυμίζω ότι τη Δευτέρα, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Συμφωνήσαμε με τις κοπέλες της ΣΕ μετά τη δολοφονία της Τρίτης να αποκαλύψουμε πόσοι δολοφόνοι είναι μέσα στο παιχνίδι.

είσαστε με τους δολοφόνους :mad:



:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Βλέπω Ηρώ μου έπεσες στην "παγίδα".

Λοιπόν, αν κάτσει κανείς και ξαναδιαβάσει όλα τα ποστ από την αρχή (όπως έκανα εγω) να είναι σίγουρος ότι θα ξεκαθαρίσουν όλα στο μυαλό του.

Εχουμε λοιπόν 2 σιγουρους δολοφόνους (lorelai και nininaou) και πλέον είμαι βεβαιη ότι ο 3ος ήταν ο lorien.
Για το ποιός ήταν ο ρουφιάνος...αν διαβασετε προσεχτικά θα είναι εύκολο να το βρείτε.

Προφανως δεν θεωρώ τον papas δολοφόνο. Τον ψήφισα για να δω αντιδράσεις. Και ποιος αντεδρασε? Η Ηρω!!! Γιατι προφανώς δεν την συμφέρει να βγει ο papas μιας και είναι νεος παίχτης και όπως έχει φανεί από την αρχή του παιχνιδιού αρκετά αποπροσανατολισμένος και άρα ακίνδυνος. Τη συμφέρει να βγει ένας από τους "δυνατους" παίχτες. Με μένα δεν μπορεί να τα βάλει μιας και σε αυτό το γύρο τα έχω πάει αρκετά καλά και τους έχω ξεμπροστιάσει (Φανταγκο περιμενω να παραδεχτείς το ποσο καλή παίχτρια είμαι :P). Με το Φανταγκο επισης δεν μπορεί να τα βαλει γιατί δεν έχει επιχειρήματα.
Αρα στρεφεται προς τη νεραιδα η οποία είναι εύκολος στόχος, λόγω του ότι αποπροσανατολίζεται εύκολα, κάνει πολλές φορες άκυρα ποστ και είναι εύκολο να την κατηγορήσεις για δολοφόνο.
Και προσπαθεί μάλιστα να με καλοπιάσει και να πάω με το μέρος της.
ΧΑΧΑ!!! Ηρούλα, η ψήφος μου πάει σε σένα, 4η και τελευταια δολοφόνα!


Κατ΄αρχάς καλημέρα.. μόλις ξύπνησα.. και έτρεξα στο πισί να δω αν με σκότωσαν :hehe:
Δε σκέφτηκα ότι είναι Σάββατο.. :P


Τι να σου πω ρε Youki, ήσουν καλή και το ΄χεις χάσει στο τέλος, ενώ τη Δευτέρα το παιχνίδι μπορεί να τελειώσει. ΈΧεις αποπροσανατολιστεί τελείως. Και αυτό γιατί εμπιστεύεσαι τον fandago. Θα με θυμηθείς.. μην τον εμπιστεύεσαι!
Είμαι πολίτης, που να σας πάρει!:P:P

Θα ήθελα σε αυτή τη φάση να βγάλω δυνατό παίκτη; Και γιατί αυτό; Τον εύκολο στόχο θα προσπαθούσα να βγάλω Youki και αν είχα πέσει όπως λες στην παγίδα, θα έπεφτα κι εγώ πάνω στον papas.
Eίναι αδύνατο να είναι αυτός και το ξέρουμε και οι δυο. Αν ήθελα να σε καλοπιάσω καλή μου αυτόν θα ψήφιζα.
Θα τα θυμηθείς αυτά σου τα ποστ.. και θα αναρωτιέσαι που δεν είδες τα αυτονόητα στο τέλος.

Η neraida πάνω σε αυτό στηρίζεται. Στο ότι δικαιολογεί τις άκυρές της ψήφους πάνω στα νεύρα της, ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο.. και σου περνάει έτσι επειδή είναι η neraida.
Λάθος σου.

Απορώ πως δεν παραξενεύτηκες που δεν ψήφιζε nininaou..

fandago εσύ γιατί ψηφίζεις θετικά και το δικό μου ποστ και της youki; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top