Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
γιατί υπάρχουν και πιο ένοχοι από εσένα :P
μην ανησυχείς θα έρθει κι η σειρά σου :P
ΕΙΔΙΚΑ μετά από τέτοιο ποστ :P

ΚουΕ ιερόδουλη τι λές???
Γιατί προσπαθείς να μας μπερδέψεις εμάς τους πολίτες???
Θα τους βρούμε όλους ότι και να κάνεις μέχρι το τέλος του παιχνιδιού!!!!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχ αχ αχ Νίνα μου....

:D σε ευχαριστώ για το ποστ σου αυτό


νι, είσαι πλέον σίγουρη δολοφόνος για μένα :P


μου λείπει ο 4ος :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
για μένα ξέρω με σιγουριά ποιοι ΔΕΝ είναι
για μένα οι ΣΙΓΟΥΡΟΙ που ΔΕΝ είναι είναι μόνο οι
Nininaou, Youki, Vkey, Bill Slayer, Fantago, Jrot6 και φυσικά κι εγώ που ξέρω ότι δεν είμαι


αν το θες, ακόμα κι εσύ και η Ηρώ, έχετε ένα βαθμό επικινδυνότητας αλλά απλά όχι μεγάλο

Περι εξαδας αθωων...εχω αμφιβολιες περι Bill Slayer...
Τωρα, το οτι θεωρεις επικινδυνη την Ηρω ρε συ..τι να σου πω...???????? Το θεωρω απιθανο...
Τωρα, οσον αφορα σε μενα....οκ....whatever...δε θα αρχισω παλι τα προηγουμενα που οποιος με κατηγορουσε τον κατηγορουσα επισης....
Και ξερεις κατι...?? Εγω θα το σκεφτω πολυ για σε ψηφισω εαν δολοφονηθει ο Λορυ...Τα πραγματα δεν ειναι παντα ετσι οπως δειχνουν....

Ελπιζω μονο να μην επαληθευτει αυτο που πιστευεις και ειχα σκεφτει και εγω χθες...δλδ να τον δολοφονησουν και να πρεπει να αλλαξουμε την ψηφο μας, γιατι και θα μας μπερδεψει και δε θα ειμαι ον λαιν κατα πασα πιθανοτητα μεχρι τις 8 για να ψηφισω....

Θεωρώ 4αδα Lorelai, lorien, nina και nininaou. Για το Φαντασμένο δεν ειμαι και 100% βεβαιη παρόλο που η συμπεριφορά του ήταν ότι ναναι...

Δλδ θεωρεις πιο σιγουρους δολοφονους τη Νινιναου και τη Νινα απο το Φαντασμενο ρε συ?!?!?!?!?!? Και επειδη ακριβως η συμπεριφορα του ηταν ο,τι να ναι....εμενα με προβληματιζιε πολυ....δεν μπορει αυτος που μας ειχε κανει σκονη" στο προηγουμενο να παιζει τωρα ετσι....και να μην κρυβει κατι πισω απο την ολη περιεργη συμπεριφορα του....Δεν ξερω....


Μου τη δινει που ειναι ετσι αυτη τη φορα....τλχ την προηγουμενη κατηγορουσα αβερτα οποιον εβλεπα μπροστα μου....ενω τωρα δειχνουν αρκετοι υποπτοι χωρις να ειμαι σιγουρη για κανεναν..
Αποκλειω σιγουρα Φανταγκο και Ηρω και Γιουκι(με ενα μικρο ερωτηματικο)...αλλα οκ δεν εχω και το καλυτερο ενστικτο.. (οχι τιποτα αλλο...αλλα δε θελω να κανουν παρτυ αλλη μια φορα οι δολοφονοι με αυτα που λεω:mad:)

ENTIT: iiiiiiiiii!!!!
Tωρα ειδα και το ποστ της Νινας!!!!!!!!! :eek:Τοπαιρνω πισω Γιουκι!!!!!!!!!! Τελικα ΚΕ μπορει να εισαι και αθωα!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εγω προσωπικα πιστευω οτι ο δολοφο μπορει να ειναι και καποιος απο αυτους οι οποιοι το παιζουν πολιτες και γραφουν τα κατεβατα....

Επισης ΚουΕ,για πες το σχολιο σου για την αλλαγη της συμπεριφορας μου,γτ δεν σε επιασα;)

Εγω δεν ψηφιζω ακομα αλλα ειμαι σιγουρος οτι οι δολοφονοι μπορει να βγαλουν καποιον ακυρο παικτη...ή ακομα και καποιον που κατηγορει την L.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Νεραιδα, απλά ο Φαντασμενος αν είναι κάτι είναι ιεερόδουλη, όχι δολοφονος. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Μπρερδεύτηκα τωρα!!! Ακόμα δεν μπορώ να κάνω ξεκάθαρο ποστ! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγω προσωπικα πιστευω οτι ο δολοφο μπορει να ειναι και καποιος απο αυτους οι οποιοι το παιζουν πολιτες και γραφουν τα κατεβατα....

Επισης ΚουΕ,για πες το σχολιο σου για την αλλαγη της συμπεριφορας μου,γτ δεν σε επιασα;)

Εγω δεν ψηφιζω ακομα αλλα ειμαι σιγουρος οτι οι δολοφονοι μπορει να βγαλουν καποιον ακυρο παικτη...ή ακομα και καποιον που κατηγορει την L.

δεν είπα για αλλαγή συμπεριφοράς για σένα
είπα ότι ίσως έχει βάση αυτό που είπε ο shaman για σένα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
δεν είπα για αλλαγή συμπεριφοράς για σένα
είπα ότι ίσως έχει βάση αυτό που είπε ο shaman για σένα ;)

Εγω τον shaman τον εχω στην μαυρη μου λιστα,γτ αν υποθεσουμε οτι ειναι φονιας,θα σκεφτει να βγαλει ή μπερδεψει εμενα,που ειμαι νεος,ετσι ωστε οι αλλοι δολοφο να κανουν την δουλεια τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
ναι! και εγω γι' αυτο ελεγα shaman απο την αρχη...δεν ξέρω ...κόλλησα τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αχ nina nina.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να ρωτησω..ειναι πολυ νωρις να ζητησουμε απο ΣΕ να μας πουν ποσοι δολοφονοι εχουν μεινει μεσα μετα απο τη σημερινη δολοφονια και ψηφοφορια αργοτερα...? Να ξερουμε δλδ τι μας γινεται πανω κατω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βρε Μπιλλ ο φαντασμένος έφυγε τι τον "σερνεις" στη λίστα? :P
Ρηνούλα πώς και δεν το πρόσεξες? Με απογοητεύεις :P

ιιιιιιιιιιιιιιιιι Ρηνούλα σου ξέφυγε;:P

:'(:'(:'(:'(
Συγγνώμη...

Κι άλλος τόνος...:D:P

Bill περίμενε εσύ...
Περιμένω..:P

Να ρωτησω..ειναι πολυ νωρις να ζητησουμε απο ΣΕ να μας πουν ποσοι δολοφονοι εχουν μεινει μεσα μετα απο τη σημερινη δολοφονια και ψηφοφορια αργοτερα...? Να ξερουμε δλδ τι μας γινεται πανω κατω...

Είναι πολύ νωρίς ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
3 ή 2 δολοφονοι θα εχουν απομεινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ελάτε παίδες! Είμαστε πολύ κοντά στο να τους βρούμε όλους ... είναι ήδη πολύ λίγοι! Βάλτε τα δυνατά σας πολιτάκια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Μετα απο αυτα που διαβαζω δεν ειμαι τοσο σιγουρος για την κου-ε,αν και μου ειχε καθησει απο την αρχη για δολοφονος..
Σιγουροι οτι δεν ειναι εχω την Ηρω και την Yioyki.Μαλλον και την Νεραιδα..

Πολυ υποπτη με αυτα που λεει τελευταια μου κανει και η nina21..

Παντως πιστευω οτι οι δολοφονοι θα εχουν πει σε εναν απο αυτους να μην φενεται πολυ στο παιχνιδι,ωστε να μην παρει υποψιες πανω του..Αρα πρεπει να βρουμε και καποιον απο αυτους που δεν φαινονται πολυ..

Ουυφφ...Εχω μπερδευτει..Δυσκολα τα πραγματα για εμας τους αθωους πολιτες..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Έχουμε και λέμε...

Ψηφίσαμε Lorien και όπως φαίνεται θα βγει. Είτε με ψηφοφορία είτε με δολοφονία. Αν γίνει το πρώτο θα είναι ξεκάθαρα τα πράγματα. Αν πάλι γίνει το δεύτερο, δυσκολεύουν.

Η ΚουΕ είναι ύποπτη, αλλά θα το σκεφτώ πάρα πολύ πριν τη ψηφίσω, αν τη ψηφίσω. Κι αυτό γιατί έχει αρχίσει να παίζει καθαρά. Έχει άποψη, επιχειρήματα και εξηγεί τη σκέψη της, καμία σχέση με πριν. Εννοείται ότι παραμένουν σημαντικές αμφιβολίες, διαφωνίες για τους υπόπτους της*, αλλά τώρα βοηθάει το παιχνίδι, δεν το μπερδεύει. Και μου δίνει την εντύπωση ότι είναι αληθινή. Κρατάω επιφυλάξεις, θα σκεφτώ.

*Η Ηρώ δεν είναι σε καμία περίπτωση ύποπτη, ούτε και η Neraida πιστεύω. Αντίθετα, θεωρώ ύποπτη τη Youki, τον Bill_Slayer και άλλους (βλ. papas, Aννούλα, nina21).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ρηνούλα πήγες ...ήπιες τον καφεδάκο σου.... και ξεκάθάρησε το μυαλό σου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Και τα τελευταία ποστ επιβεβαιώνουν τις υποψίες μου.
Και σας ξαναλέω. Lorelai, lorien, nina21, nininaou. Αυτοί θεωρώ προς το παρών πως είναι οι δολοφόνοι. Θα δουμε αν θα επιβεβαιωθώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αλλα πως γινεται ενας νεος παικτης να εχει ρολο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top