Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fandago :
  4. Ηρώ :
  5. jrot6 :
  6. Κακή Επιρροή : nina21
  7. [Lorien] : Κακή Επιρροή
  8. Neraida : nina21
  9. nina21 : Neraida
  10. Nininaou :
  11. papas :
  12. shaman :
  13. Vkey :
  14. Youki :
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
nina21 2
Κακή Επιρροή 1
Neraida 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
Απουσίες
Vkey 1


Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
βρε papas προσπαθω να καταλαβω τι λες... ΤΟΝ Lorien φαγανε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γεια σας από Κάρπαθο με ένα δανεικό laptop σε καφετέρια στο Διαφάνι. Κατάφερα να διαβάσω μόνο μέχρι την 14 από 28 σελίδες, ίσως διαβάσω λίγο παραπάνω μέχρι να φύγω (ο καμμένος :P).
Έχω να σας πω τρελή ιστορία όταν γυρίσω, αρχικά να σας πω ότι το αμάξι που είχαμε μας άφησε χρόνους, μάλλον από φθαρμένο δίσκο :worry:

Για να μην πάρω απουσία σήμερα, θα ψηφίσω την Niyia μιας που ήταν στις υποψίες μου από την αρχή. Ίσως αν τελειώσω το διάβασμα των posts να έχω διαφορετική άποψη.

Συγχωρέστε με (κυρίως για την Νεράιδα πάει αυτό :P) που δεν συμμετέχω τόσο αυτές τις μέρες, αλλά αν και το χωριό Όλυμπος είχε wifi δεν θα μπορούσα να είχα φέρει laptop στο camping :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Βρε λες? Πολύ κουλό βεβαια, αλλά ποτε δεν ξερεις πως σκεφτεται η ΣΕ.

Nina 21 κι εγω για σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γεια σας από Κάρπαθο με ένα δανεικό laptop σε καφετέρια στο Διαφάνι. Κατάφερα να διαβάσω μόνο μέχρι την 14 από 28 σελίδες, ίσως διαβάσω λίγο παραπάνω μέχρι να φύγω (ο καμμένος :P).
Έχω να σας πω τρελή ιστορία όταν γυρίσω, αρχικά να σας πω ότι το αμάξι που είχαμε μας άφησε χρόνους, μάλλον από φθαρμένο δίσκο :worry:

Για να μην πάρω απουσία σήμερα, θα ψηφίσω την Niyia μιας που ήταν στις υποψίες μου από την αρχή. Ίσως αν τελειώσω το διάβασμα των posts να έχω διαφορετική άποψη.

Συγχωρέστε με (κυρίως για την Νεράιδα πάει αυτό :P) που δεν συμμετέχω τόσο αυτές τις μέρες, αλλά αν και το χωριό Όλυμπος είχε wifi δεν θα μπορούσα να είχα φέρει laptop στο camping :D


φαν... η Niyia βγήκε με 2η απουσία σερί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η Niyia έχει αποχωρήσει λόγω 2 διαδοχικών απουσιών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Νομίζω ότι οι 2 δολοφόνοι(γιατί ο λόριεν μαλλον ήταν δολοφόνος) που απομένουν είναι nina21 και papas.
Ψηφίζω nina21
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer : nina21
  3. fandago :
  4. Ηρώ :
  5. jrot6 :
  6. Κακή Επιρροή : nina21
  7. [Lorien] : Κακή Επιρροή
  8. Neraida : nina21
  9. nina21 : Neraida
  10. Nininaou :
  11. papas :
  12. shaman :
  13. Vkey :
  14. Youki : nina21
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
nina21 4
Κακή Επιρροή 1
Neraida 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
Απουσίες
Vkey 1


Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Νομίζω ότι οι 2 δολοφόνοι(γιατί ο λόριεν μαλλον ήταν δολοφόνος) που απομένουν είναι nina21 και papas.
Ψηφίζω nina21

Αγαπη μου καρφωνεσαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αγαπη μου καρφωνεσαι:P

papas κάνεις τη θέση σου πραγματικά πολύ άσχημη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
papas κάνεις τη θέση σου πραγματικά πολύ άσχημη

Τον κανεις support?;)Γτ σε ενα ποστ σου ειπες οτι αν φυγει η l,μετα θα πεσουν ολοι πανω σου.Αν ομως εισαι δολοφο,σιγουρα θα κανεις τους αλλους να δουν αλλου,δλδ προς εμενα,ετσι ωστε να μην σε παρουν χαμπαρι αλλα και επισης για να μην φυγει ο μπιλ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.

Αρχική Δημοσίευση από papas

Αγαπη μου καρφωνεσαι:P

papas κάνεις τη θέση σου πραγματικά πολύ άσχημη

Αγαπητη κου-ε θα ειχες την καλοσυνη να ξεκαθαρισεις τι εννοεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ωπ, με συγψωρείτε, μάλλον είναι στις σελίδες που δεν έχω διαβάσει :redface:
Επειδή όμως δεν έχω άλλη άποψη πέραν αυτής που είχα πριν φύγω με τους κλασσικούς ύποπτους μου και αφού αρκετοί ύποπτοι μου έχουν φύγει και άλλοι με έχουν στηρίξει, μένει μόνο η ΚουΕ για να ψηφίσω, οπότε θα ψηφίσω αυτήν :)

(συβεχίζω το διάβασμα είμαι στην 16 :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αγαπητη κου-ε θα ειχες την καλοσυνη να ξεκαθαρισεις τι εννοεις???

φυσικά
από τη στιγμή που κάνει support στη nina21 λέγοντας την στον Bill Slayer, θεωρώ ότι γίνεται ύποπτος αρκετά
και από τη στιγμή που για μένα ήταν ήδη ελαφρώς ύποπτος απ το ποστ που είχε δείξει και ο shaman που μου φάνηκε λογικό, θεωρώ ότι δυσκολεύει επιπλέον τη θέση του
επιπλέον, αναφώνησε ότι ο Lorien ήταν αθώος και τον φάγανε μπαμπέσικα οι δολοφόνοι...

για μένα ο συνδυασμός των παραπάνω, με κάνει να πιστεύω ότι είναι πολύ ύποπτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ωπ, με συγψωρείτε, μάλλον είναι στις σελίδες που δεν έχω διαβάσει :redface:
Επειδή όμως δεν έχω άλλη άποψη πέραν αυτής που είχα πριν φύγω με τους κλασσικούς ύποπτους μου και αφού αρκετοί ύποπτοι μου έχουν φύγει και άλλοι με έχουν στηρίξει, μένει μόνο η ΚουΕ για να ψηφίσω, οπότε θα ψηφίσω αυτήν :)

(συβεχίζω το διάβασμα είμαι στην 16 :P)

ελπίζω να διαβάσεις όλες τις σελίδες και να αλλάξεις γνώμη :P
αν όχι, ζωή σε λόγου μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
φυσικά
από τη στιγμή που κάνει support στη nina21 λέγοντας την στον Bill Slayer, θεωρώ ότι γίνεται ύποπτος αρκετά
και από τη στιγμή που για μένα ήταν ήδη ελαφρώς ύποπτος απ το ποστ που είχε δείξει και ο shaman που μου φάνηκε λογικό, θεωρώ ότι δυσκολεύει επιπλέον τη θέση του
επιπλέον, αναφώνησε ότι ο Lorien ήταν αθώος και τον φάγανε μπαμπέσικα οι δολοφόνοι...

για μένα ο συνδυασμός των παραπάνω, με κάνει να πιστεύω ότι είναι πολύ ύποπτος

και εσυ που ξερεις οτι ο σαμαν δεν ειναι φονιας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και εσυ που ξερεις οτι ο σαμαν δεν ειναι φονιας?
δεν το ξέρω, αλλά μέχρι στιγμής η συμπεριφορά σου και τα λεγόμενα σου είναι πιο ύποπτα απ του shaman

φυσικά δεν είμαι 100% σίγουρη αλλά όπως σου είπα και πριν, δεν βοηθάς τον εαυτό σου με τις δηλώσεις σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν διάβασα ως την 18 και πάω για μπάνιο :P

Δεν αλλάζει η ψήφος μου μέχρι εκεί.;)

Αντίο σας μέχρι νεωτέρας!

ΥΓ: ΚουΕ μου είδα να τσατίζεσαι λίγο. Μην το κάνεις βρε, δεν πρέπει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Koυεδίνι για εμένα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer : nina21
  3. fandago : Κακή Επιρροή
  4. Ηρώ :
  5. jrot6 : nina21
  6. Κακή Επιρροή : nina21
  7. [Lorien] : Κακή Επιρροή
  8. Neraida : nina21
  9. nina21 : Neraida
  10. Nininaou :
  11. papas :
  12. shaman :
  13. Vkey : Κακή Επιρροή
  14. Youki : nina21
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
nina21 5
Κακή Επιρροή 3
Neraida 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
  4. Lorien #554 (δολοφονία) > ?
Απουσίες
Vkey 1


Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top