Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λοιπον παιδια..ξερετε κατι ; Μπορει να λεμε συχνα το όνομα του Λόριεν...μπορεί ο Λόριεν να ειναι πολίτης...αλλά μπορει να ειναι και δολοφονος αυτος ο Λοριεν....πρεπει να πω οτι υπηρξαν καποια επιχειρηματα κατα του Λόριεν...οχι αμεσα επιχειρηματα..περισσοτερο εμμεσα...παντως, με ολα αυτα που λέτε αρχισα να πειθομαι κι εγω γιαυτον τον Λοριεν !

Θα ψηφισω κι εγω Λόριεν ! Τουλαχιστον για να σταματησουμε να λεμε το όνομά του γιατι θα καεί ο σέρβερ.

Για ποιον μιλάμε ; Α ναι. Τον Λόριεν.
Λοριεν....
...για να κοιμάστε ασφαλείς τη νυχτα.
Λόριεν....γιατί το όνομα είναι γενημενο για να ειναι ύποπτο!
...Λόριεν...με εκχυλίσματα από ginseng,μέλι και βότανα Καρπαθίων.

Λόριεν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ελα ντε που ειναι ο Φαν....?????????!!!!!!
Να βοηθησει λιγακι?!


Και οκ..πες οτι Λορελαι δολοφονα, φαντασμενος επισης (λεμε τωρα), Λοριεν δολοφονος.....ο τεταρτος ποιος ειναι...?
Ηρω...??? Τι σκεφτεσαι...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν σας νοιάζει το τι σκέφτομαι εγώ :P πρέπει να είναι κάποιος που δεν μιλάει
προσωπικά υποψιάζομαι τη Nina21 βάση της μέχρι τώρα συμπεριφοράς της αλλά όρκο δεν παίρνω


με μπέρδεψε και η Αννούλα που μπήκε σήμερα και ψήφισε στο ξεκούδουνο nininaou :worry:

και βέβαια.. last but not least, Θα μπορούσε να έχει δίκιο και ο shaman για τον papas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos :
  4. fandago :
  5. Ηρώ : Lorien
  6. jrot6 :
  7. Κακή Επιρροή : Lorien
  8. Lorien :
  9. Neraida :
  10. nina21 :
  11. Nininaou :
  12. papas :
  13. shaman :
  14. Vkey :
  15. Youki :
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Lorien 2

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
Απουσίες
Vkey 1


Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγω σκεφτηκα και το αλλο....εαν τον δολοφονησουν αυριο πριν προλαβει να φυγει με ψηφοφορια για να μην καταλαβουμε τι εινα η ΚΕ...????? Τοτε τι γινεται....?!
πφφφφφφ......αυτος ο φαντασμενος προκαλει ακομα και με τα τελευταια του λογια ......(σορρυ αλλα δεν τον εμπιστευομαι καθολου..!!!)

βασικά τώρα που το ξανασκέφτομαι, αν τον δολοφονήσουν, βγάλτε εμένα...
θα δείτε τουλάχιστον με σιγουριά ότι είμαι πολίτης κι έτσι ίσως σας βοηθήσει ότι δεν έλεγα μπαρούφες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
αν σας νοιάζει το τι σκέφτομαι εγώ :P πρέπει να είναι κάποιος που δεν μιλάει
προσωπικά υποψιάζομαι τη Nina21 βάση της μέχρι τώρα συμπεριφοράς της αλλά όρκο δεν παίρνω


με μπέρδεψε και η Αννούλα που μπήκε σήμερα και ψήφισε στο ξεκούδουνο nininaou :worry:

και βέβαια.. last but not least, Θα μπορούσε να έχει δίκιο και ο shaman για τον papas

Αν ειναι καποιος που δε μιλαει θα του σπασω το κεφαλι!!!!!!!!!

Να σας πω...περι Νιγιας....ποσο σιγουροι ησασταν οτι ειναι δολοφονος..? (να ξερω να κανω τους υπολογισμους μου!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Για ποιον μιλάμε ; Α ναι. Τον Λόριεν.
Λοριεν....
...για να κοιμάστε ασφαλείς τη νυχτα.
Λόριεν....γιατί το όνομα είναι γενημενο για να ειναι ύποπτο!
...Λόριεν...με εκχυλίσματα από ginseng,μέλι και βότανα Καρπαθίων.
Χαχαχαχαχααα.. Αν και θα μου λειψουν τετοιες ατακες απο το παιχνιδι ψηφιζω lorien..

..για να νιωσω και εγω λιγο ασφαλης..

Να σας πω...περι Νιγιας....ποσο σιγουροι ησασταν οτι ειναι δολοφονος..? (να ξερω να κανω τους υπολογισμους μου!!!)

Καλα η νιγια δεν εφυγε απο το παιχνιδι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
βασικά τώρα που το ξανασκέφτομαι, αν τον δολοφονήσουν, βγάλτε εμένα...
θα δείτε τουλάχιστον με σιγουριά ότι είμαι πολίτης κι έτσι ίσως σας βοηθήσει ότι δεν έλεγα μπαρούφες :P

Σε αυτο δεν εχεις αδικο....!!!
Να σε πω..σε περιπτωση που γινει κατι τετοιο...για πες μας τους υπολοιπους που υποπτευεσαι...να κανω μια σουμα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλα η νιγια δεν εφυγε απο το παιχνιδι???

Ναι καλε...
Απλα θελω να δω κατα ποσο τη θεωρουσαν ενοχη...να ξερω ποσες κενες θεσεις εχουν μεινει για δολοφονοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos :
  4. fandago :
  5. Ηρώ : Lorien
  6. jrot6 : Lorien
  7. Κακή Επιρροή : Lorien
  8. Lorien :
  9. Neraida :
  10. nina21 :
  11. Nininaou :
  12. papas :
  13. shaman :
  14. Vkey :
  15. Youki :
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Lorien 3

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
Απουσίες
Vkey 1


Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αν ειναι καποιος που δε μιλαει θα του σπασω το κεφαλι!!!!!!!!!

Να σας πω...περι Νιγιας....ποσο σιγουροι ησασταν οτι ειναι δολοφονος..? (να ξερω να κανω τους υπολογισμους μου!!!)

για Niyia έδινα ένα 70-80%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Oταν ειπα οτι δε θα ταν ασχημο να ειμαι δημοφιλης, δεν ενοουσα μια τετοια ψηφοφορία ! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λυπαμαι πολυ Λορυ....αλλα πρεπει να ξεκαθαριστει το τοπιο και η αληθεια ειναι οτι δεν ηθελα να βγεις και να εχεις χρονο να παιξεις....αλλα δεν το βλεπω......

Οποτε Λορυαπο μενα γκαιςςςς...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
[...]
Niyia,
μιας και έχεις 2 απουσίες στο παιχνίδι φεύγεις. Sorry. :/:
[...]

Κ εγώ είχα την εντύπωση πως είχα αποχωρήσει από χθές για αυτό δεν έγραψα :/:

Τεσπά...πάντως με διασκεδάσατε με τα σενάριά σας :D:D:D:D:D
cοοοοool :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ήρθα!
Ενδιαφέροντα τα "τελευταία λόγια"...


Προτάσεις. Να μείνουν "αυτοί που δεν μιλάνε". Να μείνουν να κάνουν τι ακριβώς; Εντάξει, λογική η συμβουλή σου. Αλλά εξακολουθείς να κρίνεις με βάση τις δικές σου κακές συνήθειες: "Μην εμπιστεύεστε, θα σας τη φέρουν". Έ... ήταν αρκετά κολακευτικό να με βάλεις στους υπόπτους σου. Να πεις να με "ξεπετάξουν" κιόλας, υπερβολέεες. Κοκκινίζω.

Λες να ψηφίσουμε Lorien. Aυτό θα κάνω. Όχι επειδή το είπες. Έτσι περιμένω να ξεκαθαρίσει η κατάσταση. Έχω μεγάλη περιέργεια να μάθω την ιδιότητά του. Τόση συζήτηση γύρω από το όνομά του, θα καταλάβουμε πολλά.

ΑΝ δολοφονηθεί ο Lorien, θα σκεφτώ πολύ για να ψηφίσω ΚουΕ. Επιφυλάσσομαι ακόμα. Μοιάζει ειλικρινής στην προσπαθειά της να αναλύσει τι πιστεύει. Σε αντίθεση με κάποιους άλλους που απλά "ψήφιζαν Lorien" και έφευγαν.

Η τελευταία προτροπή του fantasmenou με βάζει σε υποψίες για τους δολοφόνους που μπορεί να μη μιλάνε. Σκέφτομαι διάφορους με περίεργη συμπεριφορά κατά καιρούς. Ο Βill_Slayer ύποπτος από τους πρώτους.

Και είπαμε ψηφίζω Lorien.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Παιδιά.. ο fandago τώρα θα βρίσκεται σε καμιά παραλία ή σε καμιά ταβερνούλα απολαμβάνοντας Καρπαθιώτικους μεζέδες!:D

Είπα ρε παιδιά ποιους θεωρώ ύποπτους τόσες φορές. Τον Λόριεν ίσως είμαι και η μοναδική τελικά που δεν τον θεωρώ, αλλά θα τον ψηφίσω μόνο και μόνο γιατί θα με βοηθήσει να καταλάβω τι είναι οι υπόλοιποι.

Νεράιδα δες πάλι εδώ να μην τα ξαναγράφω. Δεν έχει αλλάξει κάτι από αυτό, εκτός του ότι φυσικά και η Niyia δεν είναι δολοφόνος.

Και θα πρόσθετα την Youki :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos :
  4. fandago :
  5. Ηρώ : Lorien
  6. jrot6 : Lorien
  7. Κακή Επιρροή : Lorien
  8. Lorien :
  9. Neraida : Lorien
  10. nina21 :
  11. Nininaou : Lorien
  12. papas :
  13. shaman :
  14. Vkey :
  15. Youki :
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Lorien 5

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
Απουσίες
Vkey 1


Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Νεράιδα δες πάλι εδώ να μην τα ξαναγράφω. Δεν έχει αλλάξει κάτι από αυτό, εκτός του ότι φυσικά και η Niyia δεν είναι δολοφόνος.

και τότε γιατί την ψήφισες σήμερα? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
και τότε γιατί την ψήφισες σήμερα? :worry:

Έλα βρε Αναστασία, που προσπαθείς να πιαστείς από οτιδήποτε πάνω μου! :P

Εννοώ πως προφανώς και δεν είναι δολοφόνα, μιας και έφυγε με αυτόν τον τρόπο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όχι λόγω τιμής, δεν προσπαθούσα να πιαστώ για κάτι πάνω σου (ειδικά τώρα που τα βρήκαμε με τον mr L :P)
απλά "τρόμαξα" προς στιγμήν ότι κάτι δεν πάει καλά.... ότι έχασα κάποιο επεισόδιο :worry:

για μένα πάντως, όχι δεν είναι λόγος αυτός ώστε να φύγει απ τις υποψίες μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top