Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κι επειδή με έπιασε ένα αγχος ότι θα με φάνε και μετά δεν θα μπορώ να μιλήσω...
Bill_Slayer, Ηρώ, Δανάη και πιθανά Bill+Phoebe είναι οι υποψίες μου... (εναλλακτικά Youki, vendetta)
Ιερόδουλη μου κάνει η ΚουΕ... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μαρή αν ήμουν Ιερόδουλη θα είχα αραδιάσει ένα σωρό ονόματα ώστε να προσανατολίσω ή να αποπροσανατολίσω
εγώ την ντίνα κι εσένα έχω πάρει στο κατώπι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δηλαδή για να καταλάβω πρέπει ντε και καλά εγώ και ο Bill να πηγαίνουμε πακέτο; :confused::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μαρή αν ήμουν Ιερόδουλη θα είχα αραδιάσει ένα σωρό ονόματα ώστε να προσανατολίσω ή να αποπροσανατολίσω
εγώ την ντίνα κι εσένα έχω πάρει στο κατώπι :P
το πας σιγά σιγά για να μην καρφωθείς :P
Έβγαλες τη μία θα συνεχίσεις με 3ο όνομα μόλις βγάλεις και την άλλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γιατί έχω ίδιο χρώμα με την Ηρώ? :mad:
Δεν είναι το ίδιο, νομίζω ότι είναι ένα κλικ πιο σκούρο το δικό σου, αλλά θα το αλλάξω :P


[highlight]Λίστα για Πέμπτη[/highlight]
  1. Angie_Ann: Ηρώ
  2. Βill: Τetragrammaton
  3. Bill_Slayer: Angie_Ann
  4. Δανάη:
  5. fantasmenos: Lorien
  6. Ηρώ: Angie_Ann
  7. Kakerlak: Angie_Ann
  8. Kακή Επιρροή: Resident Evil
  9. Lorelai:
  10. Lorien: Bill_Slayer
  11. Neraida: Youki
  12. nina21:
  13. Phoebe: Ηρώ
  14. Resident Evil: Bill_Slayer
  15. shaman: Youki
  16. Τetragrammaton:
  17. vendetta: Angie_Ann
  18. Vkey:
  19. xanp: Angie_Ann
  20. Youki: Ηρώ
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Angie_Ann 5
Ηρώ 3
Bill_Slayer 2
Youki 2
Lorien 1
Resident Evil 1
Τetragrammaton 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και τελικά μετά την αναγνώριση του πτώματος, ο ιατροδικαστής είπε:

Πολίτη shaman είσαι νεκρός:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ανώδυνη επιλογή :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Να μιλήσω ? η να μην μιλήσω???????:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μετά από αυτήν την προκύρηξη (γιατί η δολοφονία όντως ήταν παντελώς αδιάφορη για την εξέλιξη) ...
δαγκωτό Ηρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επίσης θεωρεί υποπτο το διδυμο Phoebe-Bill με το οποίο συμφωνώ.

Bill_Slayer, Ηρώ, Δανάη και πιθανά Bill+Phoebe είναι οι υποψίες μου... (εναλλακτικά Youki, vendetta)
Να σας πω.Δεν είμαι δίδυμο με την εν λόγω κυρία.:P

Δηλαδή για να καταλάβω πρέπει ντε και καλά εγώ και ο Bill να πηγαίνουμε πακέτο; :confused::P:P:P
Ε μα. Αφεντικά και δούλοι , *%!9#58($3%8 γινήκαμε ούλοι.:P:P:P


ανώδυνη επιλογή :pfff:
Εντελώς.:confused:Αρκετά άκυρη επιλογή.Δε μας τα λένε καλά τα δολοφόνια.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Aρχικά να πω πως η Youki, είναι πολύ καλή παίκτρια και από την αρχή με επηρρέασαν τα ποστ της..
Θεωρώ δεδομένο πως είναι πολίτης, για το λόγο πως ο fandago θα ήθελε να υπάρχει ένας τόσο καλός πολίτης.

Πριν καν ανακοινωθούν τα πμ, ήξερα πως αμέσως θα μου την πέσουν τα δολοφόνια.. για να φύγω νωρίς και να απαλλαγούν από μένα.

Youki συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.. με τη διαφορά πως σε αυτούς που λες, θα έβαζα σίγουρα ένα παλιό, όπως resident evil ή angie
Αποκλείεται ο fandago να έβαλε τοσα νεούδια μαζεμένα :worry:

Τους παραπάνω που λες, προτιμώ να τους ψηφίσω ημέρα που να φαίνεται η ιδιότητα. Γιατί πολύ απλά, η αποκάλυψη του ενός σημαίνει αυτόματα και την κατηγορία του άλλου.

Σε αυτήν την ψηφοφορία επομένως βρίσκω πιο φρόνιμο, να φύγει αυτή που υποψιαζόμαστε ως ιερόδουλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να σας πω.Δεν είμαι δίδυμο με την εν λόγω κυρία.:P


Ε μα. Αφεντικά και δούλοι , *%!9#58($3%8 γινήκαμε ούλοι.:P:P:P


Ακριβώς δούλε μου!!! :P Να σου πω την αλήθεια δεν με έχεις πείσει καθόλου μα ΚΑΘΟΛΟΥ για την αθωώτητα σου! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Σήμερα ανακοινώνεται η ιδιότητα αυτού που αποχωρεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ακριβώς δούλε μου!!! :P Να σου πω την αλήθεια δεν με έχεις πείσει καθόλου μα ΚΑΘΟΛΟΥ για την αθωώτητα σου! :hmm:

Και πότε σε έπεισα για να σε πείσω τώρα;:whistle::P
Σε παρακολουθώ πάντως τζουτζούκα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Σήμερα ανακοινώνεται η ιδιότητα αυτού που αποχωρεί.
Σήμερα ανακοινώθηκε ήδη η ιδιότητα του δολοφονηθέντος. Εχθές αυτού που αποχώρησε, όπως και αύριο πάλι. :)

Για σήμερα αρκετές ιδιότητες μάθατε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σε αυτήν την ψηφοφορία επομένως βρίσκω πιο φρόνιμο, να φύγει αυτή που υποψιαζόμαστε ως ιερόδουλη.


το μόνο που θέλω να σχολιάσω, επειδή βλέπω συνεχώς να το μπερδεύετε πολλοί, είναι ότι όταν σκοτωθεί ή όταν φύγει με ψηφοφορία η ιερόδουλη ή ο ρουφιάνος, αυτό που θα γράψει η ΣΕ θα είναι ότι ήταν πολίτης

η ιερόδουλη μπορεί να έχει ήδη φύγει :whistle:... ή ο ρουφιάνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Όντως μπορεί η ιερόδουλη να έχει φύγει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Aρχικά να πω πως η Youki, είναι πολύ καλή παίκτρια και από την αρχή με επηρρέασαν τα ποστ της..
Θεωρώ δεδομένο πως είναι πολίτης, για το λόγο πως ο fandago θα ήθελε να υπάρχει ένας τόσο καλός πολίτης.

Πριν καν ανακοινωθούν τα πμ, ήξερα πως αμέσως θα μου την πέσουν τα δολοφόνια.. για να φύγω νωρίς και να απαλλαγούν από μένα.

Youki συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.. με τη διαφορά πως σε αυτούς που λες, θα έβαζα σίγουρα ένα παλιό, όπως resident evil ή angie
Αποκλείεται ο fandago να έβαλε τοσα νεούδια μαζεμένα :worry:

Τους παραπάνω που λες, προτιμώ να τους ψηφίσω ημέρα που να φαίνεται η ιδιότητα. Γιατί πολύ απλά, η αποκάλυψη του ενός σημαίνει αυτόματα και την κατηγορία του άλλου.

Σε αυτήν την ψηφοφορία επομένως βρίσκω πιο φρόνιμο, να φύγει αυτή που υποψιαζόμαστε ως ιερόδουλη.
H Phoebe δεν είναι καθόλου νεούδι. Εχει κάνει κι άλλες φορες δολοφόνα! ;)
Επίσης έκανα ένα μεγάλο λάθος προηγούμένως και επειδή μεσα στο μυαλό μου ιερόδουλος = δολοφονος νόμιζα πως ο ρουφιάνος ξέρει τους 5 από τους 6, ενώ ξέρει τους 4. Αρα για κάποιον ακόμα πέφτει η Αντζυ έξω.
Αυτό και την ιερόδουλη όμως θα τα μελετήσω το απόγιομα. Τώρα λέω να δουλέψω λιγάκι.

Οσον αφορά στο να φύγουν μέρα που ανακοινώνεται η ιδιότητα του ψηφισθέντος, ναι οκ καλό θα ήταν, αλλά θεωρώ ότι βολεύει τους δολοφόνους να το επικαλούνται αυτό, ώστε να καταφέρουν σήμερα να διώξουν ένα πολίτη, έναν ακόμα στην αυριανή δολοφονία και μεχρι αύριο το απόγευμα...καπως πιστεύουν ότι θα το σώσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Οσον αφορά στο να φύγουν μέρα που ανακοινώνεται η ιδιότητα του ψηφισθέντος, ναι οκ καλό θα ήταν, αλλά θεωρώ ότι βολεύει τους δολοφόνους να το επικαλούνται αυτό, ώστε να καταφέρουν σήμερα να διώξουν ένα πολίτη, έναν ακόμα στην αυριανή δολοφονία και μεχρι αύριο το απόγευμα...καπως πιστεύουν ότι θα το σώσουν!
Σε αυτό το κομμάτι έχεις δίκιο πάντως! ;)

[τα υπόλοιπα τα...μελετώ! ;)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τεσπά ψηφίζω Lorien λόγω της μηδαμινής αιτιολόγησης και γιατί προτιμώ να μείνουν μέσα οι δύο ύποπτες Angie και Ηρώ. Θα φανούν πιο χρήσιμες μέσα παρά έξω...
Aν ψηφισω εσενα μετα, θα χρειαστω αιτιολογηση ή θα εννοείται ; :mad::P

Παντως και ο Bill Slayer ψηφισε Angie_Ann, οποτε αναλογα με το τι ειναι....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top