Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αφήστε ρε παιδιά την Ηρώ ακόμα.....είναι χρήσιμη παίχτρια και όσοι παίξαμε στον προηγούμενο γύρο ξέρουμε πόσο βοήθησε αν είναι δολοφόνα θα φανεί σύντομα πιστεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μπας κι είσαι εσύ ο ρουφ? :hmm:

[όπως καταλαβαίνετε έχει αποδειχτεί πολλάκις ότι το αστυνομικό μου δαιμόνιο είναι για τον... #$%#$%^ οπότε πάω να βρω τους...βοηθητικούς ρόλους μπας και βοηθηθώ :P]

εγώ πιστεύω πάντως ότι είναι ή ρουφ ή ιερόδουλη...
δεν έχω ξεκαθαρίσει ακόμα με σιγουριά :hmm:


κι αν είναι ιερόδουλη... η τελευταία της δήλωση σε κάνει αυτόματα δολοφόνα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ απλά είμαι πρώην ΣΕ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ πιστεύω πάντως ότι είναι ή ρουφ ή ιερόδουλη...
δεν έχω ξεκαθαρίσει ακόμα με σιγουριά :hmm:


κι αν είναι ιερόδουλη... η τελευταία της δήλωση σε κάνει αυτόματα δολοφόνα :hmm:
καταλαβαίνω το σκεπτικό σου αλλά αν είναι οπωσδήποτε κάτι η τελευταία της δήλωση την κάνει ρουφιάνα [και μήπως εσένα ιερόδουλη?--άσε κάτω τα ...συναισθηματικά επιχειρήματα :P] :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χαχαχαχα
σωστό κι αυτό αλλά... επειδή η Ντίνα ήταν η πρώτη που έσπευσε να απαντήσει με λίστα ατόμων για ενόχους, "κατηγορώντας" κι εμένα μέσα που ξέρω ότι δεν είμαι... μάλλον είναι η Ιερόδουλη :hmm:
(αν ήμουν πάντως δολοφόνα... με τίποτα δεν θα την "κατηγορούσα" Ιερόδουλη :P)


είδωμεν όμως... δεν βιάζομαι....
έχω χρόνο ως το βράδυ να ψηφίσω έτσι δεν είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Γιουκάκι, δεν μας τα λες καλά. Το ότι η Ηρώ είναι καλή παίκτρια, αυτό είναι ένας παραπάνω λόγος να την βάλουν δολοφόνο!
Πιστεύω πως ο Φαν θα ήθελε να μείνει η Ηρω μεσα σαν καλή ντετέκτιβ. (Δεν είναι όοολα τα μέλη της ΣΕ με τους δολοφόνους, μπορεί να είναι με τους πολίτες αυτή τη φορά :P).

Οι υπόλοιποι που είναι και δεν μπαινουν να μιλήσουν να ανάψουν τα αίματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Οι υπόλοιποι που είναι και δεν μπαινουν να μιλήσουν να ανάψουν τα αίματα?

ελα ντε που είναι!??!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
χαχαχαχα
σωστό κι αυτό αλλά... επειδή η Ντίνα ήταν η πρώτη που έσπευσε να απαντήσει με λίστα ατόμων για ενόχους, "κατηγορώντας" κι εμένα μέσα που ξέρω ότι δεν είμαι... μάλλον είναι η Ιερόδουλη :hmm:
(αν ήμουν πάντως δολοφόνα... με τίποτα δεν θα την "κατηγορούσα" Ιερόδουλη :P)


είδωμεν όμως... δεν βιάζομαι....
έχω χρόνο ως το βράδυ να ψηφίσω έτσι δεν είναι?

Εγώ δεν σε κατηγόρησα, εννοώντας πως δεν σε είπα δολοφόνι. Περίεργα μας τα λες τώρα.. :hmm:Κι αν ήσουν δολοφόνι γιατι δεν θα μ' έκανες ιερόδουλη δλδ, ενώ τώρα με κάνεις; :confused:

(ρε συ πλάκα εχει να παίζω και ιδίως με σένα μέσα :P)

Πιστεύω πως ο Φαν θα ήθελε να μείνει η Ηρω μεσα σαν καλή ντετέκτιβ. (Δεν είναι όοολα τα μέλη της ΣΕ με τους δολοφόνους, μπορεί να είναι με τους πολίτες αυτή τη φορά :P).

Τι υπαινννννννννννννννίσσεσαι; :ropalo: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ δεν σε κατηγόρησα, εννοώντας πως δεν σε είπα δολοφόνι. Περίεργα μας τα λες τώρα.. :hmm:

(ρε συ πλάκα εχει να παίζω και ιδίως με σένα μέσα :P)

μα όταν με υποψιάζεσαι για ιερόδουλη... με βάζεις τακίμι με τα δολοφόνια :P


είπα.... δε βιάζομαι να βγάλω συμπεράσματα όμως γιατί είμαι και ψάρι στο game και φοβάμαι ότι κάποιος μπορεί να γελάει οικτρά διαβάζοντας με :P (κάποιος βέβαια μπορεί να ανησυχεί κι όλας :hmm: χεχε)

κι όντως έχει πολύ πλάκα ρε :clapup:
χαίρομαι που αποφάσισα να παίξω, ελπίζω μόνο να μπορέσω στη συνέχεια των ημερών να συνεχίσω τόσο ενεργή (αν δεν βγώ με κάποιο άλλο τρόπο) καθότι είμαι στη δουλειά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ντινακι, Αθηνα και Αναστασια θελετε πολυ ξυλο....ειστε και οι τρεις υποπτες δολοφονες, ιεροδουλες ή ρουφιανες...
για σενα γιουκι ακομα δεν ξερω....ιδωμεν.....αλλα και η Ηρω υποπτη ειναι οπως ανεφερα πολυ νωριτερα σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Για να είμαστε πολιτάκια ούτε λόγος ε; Ύποφτοοοοοοοοοοον.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ντινακι, αστα αυτα.....εισαι δολοφονα και κανεις μπαμμμμμ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Να' μαι και εγω...!!!
Με ένα γρήγορα κοίταγμα στις προηγούμενες απαντήσεις...κάτι μου λέει ότι δολοφόνα είναι η κυρία Κωνσταντίνα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άλλος κάνει μπαμ ξανά και δεν είμαι εγώ.. :D (Θενκ γιου, μόλις επιβεβαίωσες τις υποψίες μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Άλλος κάνει μπαμ ξανά και δεν είμαι εγώ.. :D (Θενκ γιου, μόλις επιβεβαίωσες τις υποψίες μου :P)

Χαχαχαχαχαχα!!!
Μολις ε??????!!!
Εμενα να δειςςςςςςςςςςςςςςς!!!! Μαρη δολοφονα....καρφωνεσαι....και οχι τπτ αλλο αλλα γνωριζεις και το παιχνιδι πολυ καλα!!!:P

Εγω παντως παιδακια θα ψηφισω Ντινακι!!!!!!χοχοχοχοχοχο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
και εγω επίσης!!! ''Κωνσταντινα'' (γιορταζει κιολας)!!! :D θέλει δωράκι για την ημερα αυτη...κάποιον να φάει..!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Επειδή δεν ξέρω αν θα προλάβω να ποστάρω ξανά μέχρι να φύγω και επειδή έχω καταμπερδευτεί, θα ψηφίσω τον Bill!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Για να δούμε ποιοι είναι αποκλείονται για δολοφόνια.. :hmm:
Η Αντζι, η Γιούκι, ο Σάμαν, ο Λόρι, η Νεράιδα, ο Τέτρα, η Κάκερλακ, εγώ (:P).
Η ΚΕ μάλλον είναι ιερόδουλη (σόρρυ φιλενάδα, δεν υποννοώ κάτι για το ποιόν σου :P) ή η Vkey ή RE (όχι ότι υποννοώ για εσάς :P) ή ο Βιλλ (:bye: :P) - οι άνωθι όλοι μπορεί να είναι και ρουφιάνοι βέβαια. :D


Άλλος κάνει μπαμ ξανά και δεν είμαι εγώ.. :D (Θενκ γιου, μόλις επιβεβαίωσες τις υποψίες μου :P)


:hmm::hmm::hmm:
χουμ χουμ χουμ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τωρα τι σκεφτεσαι Αναστασια μου???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και να κανω παλι μια απο τις αφελης ερωτησεις μου....6 ειναι τα δολοφονια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top