Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Είμαι της άποψης ότι κάποιος πρακτικά έδωσε το πάτημα και πέσαν όλοι πάνω μου να με ψηφίσουν. Δεν βρίσκω λόγο να δικαιολογηθώ για τίποτα, ούτε μπορώ να είμαι σίγουρος ποιος έχει συμφέροντα απ'όλα αυτά. Πάντως σας λέω προκαταβολικά ότι όλο το ΣΚ θα μπω ελάχιστα στο forum λόγω της γνωστής προόδου. (αυτό για να μην αρχίσουν πάλι οι γνωστές δικαιολογίες πέρι ξαφνικής αποχής, τουλάχιστον αν είναι να με βγάλετε βγάλτε με με επιχειρήματα)

Πάνω στο παιχνίδι: ο Bill_slayer αρχίζω να έχω αμφιβολίες για το κατά πόσον είναι δολοφόνος, γιατί είχε την ευκαιρία να με βγάλει και έβγαλε τη Phoebe. Πολύ πιθανό απλώς να έπαιξε αρκετά άτσαλα, όπως άλλωστε έκανε και o Bill και έκανε τους πάντες να τον υποπτευθούν.
Για αυτούς που με ψήφισαν σε αυτό το γύρω δεν είμαι απόλυτα σίγουρος τι ρόλο βαράει ο καθένας, πάντως απογοητεύτηκα γιατι δεν υπήρχε ούτε ένα αξιοπρεπές επιχείρημα για να βγω. Απλά με ψήφισαν. Και για αυτό πιστεύω ότι εκεί μέσα κάτι βρωμάει. (όχι για όλους φυσικά, απλώς κάποιος εκεί μέσα βάζει λάδι στη φωτιά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Η ψήφος μου είναι δεδομένη fantasmene.. άλλωστε τον tetragrammaton τον είχα βάλει στη λίστα με τους ύποπτους αμέσως μετά από τον Bill (o oποίος δεν έπαιξε καλά και μας ξεγέλασε) και τη Phoebe (που συνεχίζω να πιστεύω πως ήταν δολοφόνος)

Για δες..
Tetragrammaton, γιατί:
  • Απ΄την αρχή κάτι δεν πήγαινε καλά με αυτό το παιδί.. χανόταν-εμφανιζόταν
  • 'Εχει μια εμμονή με τον Bill_Slayer, ο οποίος φαίνεται για πολίτης
  • Δικαιολογείται συχνά και χώρις λόγο
  • Δεν ψήφισε ούτε kakerlak, ούτε angie, ούτε neraida , αλλά Lorien

Όπως βλέπεις, είμαι πολύ προσεχτική στο ποιον και πότε τον ψηφίζω με βάση τη θέση επικινδυνότητας..
(Αν θες σου παραθέτω ολόκληρο το ποστ μου)


Άρα η επόμενη ψήφος μου πάει στον tetragrammaton
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ωραία, ψήφος στον tetragrammaton και από εμένα... Τώρα περιμένω να δω τι θα ψηφίσει ο tetragrammaton.

Αν δεν είναι ούτε αυτός δολοφόνος οι πολίτες έχασαν λογικά. Οπότε προσευχές στον τουτατή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Όπως και να χει αγαπητά μου παιδιά, εγώ απ'ότι δείχνει απόψε θα φύγω. Η ψήφος μου δεν θα κάνει μάλλον μεγάλη διαφορά, καθότι δεν νομίζω να με ακολουθήσει κανείς, αλλά θέλω να ψηφίσω Ηρώ, γιατί από την αρχή του παιχνιδιού έχει μια τάση να κατευθύνει τα πλήθη δεξιά και αριστερά καθώς και επείδη με θυμήθηκε ξαφνικά μόλις βγήκε η Phoebe, ενώ μέχρι τότε κατηγορούσε άλλους (η παράθεση που έκανες Ηρώ μου παραπέμπει στην αρχή σχεδόν του παιχνιδιού, έτσι μπορώ και εγώ να πω ότι σε υποψιαζόμουν από όταν αρχίσαμε επειδή ήσουν Πρεβεζάνα:P). Κοινώς πιστεύω ότι απλώς βρίσκει κάποιο θύμα κάθε φορά και πέφτει πάνω του. Τέλος την ψηφίζω επειδή με ψήφισε:mad: (πιστεύω είναι αρκετά καλός λόγος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλημέεεερα!

Λίστα για Δευτέρα
  1. Bill_Slayer:
  2. commie:
  3. fantasmenos: Τetragrammaton
  4. fielda:
  5. fosia:
  6. Ηρώ: Tetragrammaton
  7. Idril: Tetragrammaton
  8. Molka: Τetragrammaton
  9. nina21: Βill_Slayer
  10. Niyia:
  11. shaman:
  12. Tetragrammaton: Ηρώ
  13. T_Chameleon:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Καλημέρα!!!!
Ψηφίζω Bill_Slayer...μου φαίνεται ύποπτος καιρό τώρα...! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Ψηφιζω Tetragrammaton και το θεωρω πολυ σημαντικο να φυγει σημερα ωστε να μαθουμε την ταυτοτητα του γιατι ειναι το ατομο για το οποιο ημουν πιο σιγουρη απο την αρχη οτι ειναι δολοφονος.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ψηφιζω Tetragrammaton και το θεωρω πολυ σημαντικο να φυγει σημερα ωστε να μαθουμε την ταυτοτητα του γιατι ειναι το ατομο για το οποιο ημουν πιο σιγουρη απο την αρχη οτι ειναι δολοφονος.-
Και εγώ για αυτόν τον λόγο τον ξανά ψηφίζω
Tetragrammaton
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα
  1. Bill_Slayer:
  2. commie:
  3. fantasmenos: Τetragrammaton
  4. fielda:
  5. fosia:
  6. [Ηρώ]: Tetragrammaton
  7. Idril: Tetragrammaton
  8. Molka: Τetragrammaton
  9. nina21: Βill_Slayer
  10. Niyia:
  11. shaman:
  12. Tetragrammaton: Ηρώ
  13. T_Chameleon: Tetragrammaton
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.


Hρώ.... bye bye! :(


δεν θυμάμαι αν λέω τι ήσουν οπότε πείτε μου αν πρέπει να πω! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τις προηγούμενες φορές είχες πει νομίζω...άρα και τώρα πρέπει αν δεν κάνω λάθος.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
(όχι Αθηνά σήμερα δε λες τι είναι αυτός που αποχώρησε, αλλά την ιδιότητα του δολοφόνου)

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πολύ καλή επιλογή εικόνας προκήρυξης μπορώ να πω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν προλαβαίνω να διαβάσω όλα τα μηνύματα. Στενοχωρήθηκα που έφυγε η Ηρώ γιατί μας βοηθούσε με τις απόψεις της για τους δολοφόνους. Αυτή τη φορά θα πάω κι εγώ με το ρεύμα και θα ψηφίσω tetragrammaton.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ρεεεεε!!! Μια ψήφο είχα και εγώ και τη σφάξατε; Καλά, θα κανω τη διαφορά:







Θα ψηφίσω εμένα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Phoebe ή Idril? Ιδού η απορία....
Δίνω Phoebe για τώρα αν κ είμαι σίγουρη από την στάση τους (ειδικά η phoebe δεν μιλάει καθόλου) ότι κ οι 2 τους είναι ύποπτες.





Υγ: Σόρρυ, δεν προλαβαίνω να εμβαθύνω, πήζωωωωω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Νίκη μου, ξύπνα! Η Phoebe έχει φύγει! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Θα ψηφίσω εμένα!:D

δεν επιτρέπεται :P

Phoebe ή Idril? Ιδού η απορία....
Δίνω Phoebe για τώρα αν κ είμαι σίγουρη από την στάση τους (ειδικά η phoebe δεν μιλάει καθόλου) ότι κ οι 2 τους είναι ύποπτες.





Υγ: Σόρρυ, δεν προλαβαίνω να εμβαθύνω, πήζωωωωω :/

καλέ το Phoebe έφυγε!!! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:redface: οhhhhhh how embarrassing :redface:

Idril τότε δαγκωτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top