Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Idril
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη
  1. Bill: Neraida
  2. Bill_Slayer: Bill
  3. commie:
  4. diotima:
  5. fantasmenos:
  6. fielda:
  7. fosia:
  8. Ηρώ: Neraida
  9. Idril:
  10. Molka:
  11. Neraida:
  12. nina21:
  13. Niyia: Idril
  14. Phoebe:
  15. shaman:
  16. Tetragrammaton: Bill_Slayer
  17. T_Chameleon:
  18. Vkey:
  19. xanp:
  20. vendetta: Neraida
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

fantasmene
δεν κατάλαβα από το πόστ σου... bill ή Νεράιδα ψηφίζεις?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μπράβο βρε Αθηνά και θα το 'κανα τώρα. *smouch* :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
-thx fandago! (τι λες για πραξικόπημα στον επόμενο γύρο να μπούμε οι 2 μας ΣΕ!??? :P)
-Βρε Γιώργο 7:35 σε άφησα ονλαιν για να πάω στο γιατρό που ήσουνα στις 8??? :P
-ΚουΕ έχεις μέιλ από χτες το βράδυ :P
-Μια μέρα είχα συνάντηση το μεσημέρι και ραντεβού με το γιατρό το απόγευμα και μην πω τι το κάνατε εδώ μέσα από άποψη χρόνων και οι 2 σας :P:P!!! :mastigio:mastigio:mastigio:mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πάντως να πω ότι και μένα η συμπεριφορά του Bill με έχει μπερδέψει. Καταρχάς από εκεί που δε μίλαγε καθόλου μόλις έφυγαν 2 δολοφόνοι (αν ήταν όντως και η Kaker) ξαφνικά πάει η γλώσσα του ροδάνι. Εγώ πάντως Bill σε θεωρώ ύποπτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Καταρχήν χάρηκα που έφυγε δολοφόνος....Ηρώ συμφωνώ και εγώ που το προείπα ότι δεν θα σε διώξουν το μεσημέρι θα είναι πολύ κάρφωμα οπότε μάλλον την γλυτώνεις προς το παρόν,αν και συνεχίζεις να είσαι κόκκινο πανί με τις εύστοχες παρατηρήσεις σου για τους δολοφόνους. Τώρα για αύριο ψηφίζω και εγώ νεράιδα διότι αρχικά πίστευα και πιστεύω ότι είναι δολοφόνος και σε δεύτερη φάση με μπερδεύει και εμένα πολύ οπότε συμφωνώ με τον προλαλλήσαντα :):)

Ψηφίζω Νεράιδα που μου κάνει περισσότερο για δολοφόνα... Είναι δεν είναι, δυστυχώς αποπροσανατολίζει πολύ και με μπερδεύει. Προτιμώ να ψηφίσω τον Bill (τον υποπτευόταν ο fandago και είναι πολύ πιθανό να βγήκε για αυτό το λόγο) σε μέρα που φαίνεται ο δολοφόνος για να συνδυαστεί με την Φοίβη μιας και έχω αμφιβολίες...

Αν είναι ο ένας killer το πιο πιθανό είναι και ο άλλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αυτά τα 3 τα κοράσια, Fielda, xanp, Ηρώ που μπαίνουν με μαυρίζουν και φεύγουν γιατί δεν θεωρούνται καθόλου ύποπτα; :hmm: :P
Το μόνο σίγουρο(όσο σίγουροι μπορούμε να είμαστε σε αυτό το παιχνίδι)είναι ότι Fielda,xanp και Ηρώ είναι πολίτες:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
-thx fandago! (τι λες για πραξικόπημα στον επόμενο γύρο να μπούμε οι 2 μας ΣΕ!??? :P)
-Βρε Γιώργο 7:35 σε άφησα ονλαιν για να πάω στο γιατρό που ήσουνα στις 8??? :P
-ΚουΕ έχεις μέιλ από χτες το βράδυ :P
-Μια μέρα είχα συνάντηση το μεσημέρι και ραντεβού με το γιατρό το απόγευμα και μην πω τι το κάνατε εδώ μέσα από άποψη χρόνων και οι 2 σας :P:P!!! :mastigio:mastigio:mastigio:mastigio

μαρήηηηηηηηηηηη αφού σου είπα να μου στείλουν πμ γιατί εγώ τα μέλια μου δεν τα κοιτάω συχνά :redface:
μια φορά το μήνα κι άν :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ψηφίζω Νεράιδα που μου κάνει περισσότερο για δολοφόνα... Είναι δεν είναι, δυστυχώς αποπροσανατολίζει πολύ και με μπερδεύει. Προτιμώ να ψηφίσω τον Bill (τον υποπτευόταν ο fandago και είναι πολύ πιθανό να βγήκε για αυτό το λόγο) σε μέρα που φαίνεται ο δολοφόνος για να συνδυαστεί με την Φοίβη μιας και έχω αμφιβολίες...

Αν είναι ο ένας killer το πιο πιθανό είναι και ο άλλος...

Μαζί με τη δολοφόνα τη Φοιμπς με παίρνει κι εμένα η μπάλα.Άτιμη ζωή.:P

Πάντως να πω ότι και μένα η συμπεριφορά του Bill με έχει μπερδέψει. Καταρχάς από εκεί που δε μίλαγε καθόλου μόλις έφυγαν 2 δολοφόνοι (αν ήταν όντως και η Kaker) ξαφνικά πάει η γλώσσα του ροδάνι. Εγώ πάντως Bill σε θεωρώ ύποπτο.
Δε μιλαω ειμαι ύποπτος.Μιλάω πάλι είμαι ύποπτος.:P

Το μόνο σίγουρο(όσο σίγουροι μπορούμε να είμαστε σε αυτό το παιχνίδι)είναι ότι Fielda,xanp και Ηρώ είναι πολίτες:D;)

Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός.:P
Ή μας δουλευετε όλοι μαζί ή όντως είσαι "καθαρός",(που δεν το πιστευω :devil: (το κόλλησα από τη Νεραϊδα αυτό :P) )
Ή έχουμε μια καλά στημένη συνωμοσία και η Ηρώ είναι πράγματι δολοφόνα ή ο Billakos_Slayer μας περιπαίζει.:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Είσαι σε πολύ δύσκολη θέση...αν δείτε ο Bill προσπαθεί να σας παραπλανήσει τώρα που τον έχουμε στριμώξει λέγοντας ότι η Ηρώ είναι δολοφόνος(ούτε μία στο εκατομμύριο για μένα καθώς όλα τα στοιχεία δείχνουν ότι είναι πολίτης,μπορεί και ρουφιάνος για μένα,αλλά τέσπα:P)και ότι εγώ σας ''περιπαίζω''.:hmm:Δε λέω άλλα,οι περισσότεροι θα καταλάβετε:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Νεράιδα...
Ο λόγος έχει ήδη αναφερθεί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Οκ, μόλις συμπληρώθηκε η λίστα μου:
Δολοφόνοι
Neraida
Bill
kakerlak
Angie_Ann
fantasmenos
Tetragrammaton

Και ο αγαπητός αναποφάσιστος ρουφιάνος Bill_Slayer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Μεγάλο το μπέρδεμα αυτού του παιχνιδιού και το internet το κάνει πιο δύσκολο…
Ψηφίζω Neraida
Και σαφώς είναι υποψιασμένος για άλλο ένα άτομο αλλά θα δούμε πως θα πάει ο ρόλος του.. ως ότι είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Νομίζω πως αν κάνεις κάτι τέτοιο θεωρείσαι ακόμα πιο ύποπτη απο τη στιγμή μάλιστα που το ανακοινώνεις...;)

Τώρα αν σου πω ότι με νοιάζει ψόματα θα είναι. :P

Σόου, μου λείπει ένας δολοφόνος, οι 5 είναι οι Angie, fantasmenos, kakerlak, Neraida και Tetragrammaton, με ποσοστό λάθους 10-15%. Για την πολυπόθητη 6η θέση υποπτεύομαι και τον ήσυχο Bill, και τον Bill_Slayer με τις ξαφνικές αλλαγές μουντ και ψήφων, αλλά και την Niyia, που κανείς δεν της δίνει σημασία, ενώ απλά μπαίνει και ποστάρει ένα όνομα κάθε φορά, χωρίς καμία αιτιολόγηση.

Μιας και βλέπω ότι σήμερα υπάρχει ένα σχετικό ρεύμα εναντίον της Neraidaς, της δίνω και την δική μου ψήφο εμπιστοσύνης, να λιγοστεύουμε σιγά σιγά. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Παιδιά κι εγώ Neraida θα ψηφίσω για σήμερα γιατί η όλη της συμπεριφορά μου κάνει πολύ περίεργη. Η αλήθεια είναι ότι ενώ προσπαθεί μας πείσει ότι δεν είναι δολοφόνος, για έναν περίεργο λόγο καταφέρνει ακριβώς το αντίθετο. Περισσότερο καρφώνεται με τις δήθεν απορίες για τη λειτουργία του παιχνιδιού και τα συχνά ποστς με σκοπό να μας αποπροσανατολίσουν και να μας μπερδέψουν. Έτσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Είσαι σε πολύ δύσκολη θέση...αν δείτε ο Bill προσπαθεί να σας περιπλανήσει τώρα που τον έχουμε στριμώξει λέγοντας ότι η Ηρώ είναι δολοφόνος(ούτε μία στο εκατομμύριο για μένα καθώς όλα τα στοιχεία δείχνουν ότι είναι πολίτης,μπορεί και ρουφιάνος για μένα,αλλά τέσπα:P)και ότι εγώ σας ''περιπαίζω''.:hmm:Δε λέω άλλα,οι περισσότεροι θα καταλάβετε:whistle:
Σιγά μην σας βγάλει και βόλτα :P
Πλακίτσα :worry::D
Παραπλανήσει ήθελες να γράψεις το ξέρω, απλά ακούστηκε καλό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
-thx fandago! (τι λες για πραξικόπημα στον επόμενο γύρο να μπούμε οι 2 μας ΣΕ!??? :P)
-Βρε Γιώργο 7:35 σε άφησα ονλαιν για να πάω στο γιατρό που ήσουνα στις 8??? :P
-ΚουΕ έχεις μέιλ από χτες το βράδυ :P
-Μια μέρα είχα συνάντηση το μεσημέρι και ραντεβού με το γιατρό το απόγευμα και μην πω τι το κάνατε εδώ μέσα από άποψη χρόνων και οι 2 σας :P:P!!! :mastigio:mastigio:mastigio:mastigio

Eτσι για να δεις τι περνούσα! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
fantasmene δεν κατάλαβα από το πόστ σου... bill ή Νεράιδα ψηφίζεις?:worry:

Νεράιδα

Μαζί με τη δολοφόνα τη Φοιμπς με παίρνει κι εμένα η μπάλα.Άτιμη ζωή.:P


Δε μιλαω ειμαι ύποπτος.Μιλάω πάλι είμαι ύποπτος.:P



Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός.:P
Ή μας δουλευετε όλοι μαζί ή όντως είσαι "καθαρός",(που δεν το πιστευω :devil: (το κόλλησα από τη Νεραϊδα αυτό :P) )
Ή έχουμε μια καλά στημένη συνωμοσία και η Ηρώ είναι πράγματι δολοφόνα ή ο Billakos_Slayer μας περιπαίζει.:hmm::P

Χιούμορ και μπόλικη αμηχανία... Αν δεν είσαι δολοφόνος τότε προσπαθείς πολύ να μας πείσεις για το αντίθετο :)
Επίσης, γιατί κατηγορείς μόνο την Ηρώ και τον Bill_Slayer; Εγώ δεν σου κάνω; Πόσο ακόμη πρέπει να σε κατηγορήσω; :P

Φίλε shaman και Molka

Η λίστες σας είναι ενδιαφέρουσες αλλά αναλώνονται σε παίχτες που γράφουν σχετικά συχνά... Η fielda και η VKey ας πούμε γιατί δεν είναι ύποπτες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Η Ηρώ και ο fandago έχουν απόλυτο δίκιο...Παιδιά τι να πω...Αδικείστε...Έχω ακούσει η CIA ψάχνει για καινούργια άτομα...

Έχεις και κονέ, να μας προωθήσεις; :P
Συστατική επιστολή από τη Μichelle παρακαλώ.. :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Καλημέρα:)
Λίστα για Τετάρτη
  1. Bill: Neraida
  2. Bill_Slayer: Bill
  3. commie:
  4. diotima:
  5. fantasmenos:Νeraida
  6. fielda:
  7. fosia:
  8. Ηρώ: Neraida
  9. Idril: Neraida
  10. Molka:Neraida
  11. Neraida:Idril
  12. nina21:
  13. Niyia: Idril
  14. Phoebe:
  15. shaman:
  16. Tetragrammaton: Bill_Slayer
  17. T_Chameleon:
  18. Vkey:Neraida
  19. xanp:Neraida
  20. vendetta: Neraida
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!



[score δεν βγάζω... τα βλέπετε :p]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top