Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Άμα δε με πετάξεις απο το παιχνίδι θα σκάσεις ε;:P


Ε άμα μπεί κάτι στο μυαλό(?) μου δεν φευγει με τίποτα!!!! :redface::P:P:P


Θέλουμε προκύρηξηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αφού δεν έχει βγει η προκήρυξη (γιατί καλέ αργείτε; :P) ψηφίζω Νεράιδα...
Έχει ακριβώς το στυλάκι που είχα εγώ στο πρώτο παιχνίδι που ήμουν δολοφόνος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ρε παιδιά πλάκα μου κάνετε?Πώς πέσατε όλοι πάνω μου έτσι χωρίς κανένα λόγο?;)Και εγώ μια ερώτηση έκανα δε δουλεύω κανένα...ρωτάω αν όντως είναι πολίτης ή αν υπάρχει περίπτωση να είναι δολοφόνος και να μην το λέει:worry:.
ΥΓ:συνονόματε και εσύ είσαι ύποπτος...πολύ ύποπτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Έχει ακριβώς το στυλάκι που είχα εγώ στο πρώτο παιχνίδι που ήμουν δολοφόνος ;)

λατρευω και το κοπυ πειστ...ενιοτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Σας μιλάει το πνεύμα της δρακουλίνας κακερλακ


Που είναι η προκηρύξει? Θέλω παρεούλα στον Παράδεισο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σορρυ ρε παιδιά αλλά είχα συνάντηση :redface:... μόλις κάθησα στο πισι...

[ΚουΕ.... ΑΠΟΛΥΕΣΑΙ!!! :mad:]

Youki μου δεν ξαναμιλάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Και σε περίπτωση που θανατωθώ την ρίχνω στην Αντζούγια, που ήταν και η προτίμησή μου στον πρώτο γύρο. Αν ζήσω θα το ψάξω καλύτερα και θα ψηφίσω με σιγουριά.

εδιτ: νέβερ μάιντ. Και τι χαζές προκηρύξεις είναι αυτές, κάτι μου λέει ότι γίνονται τελευταία στιγμή, ή κανένας από το παρεάκι δεν έχει στοιχειώδεις γνώσεις Paint :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
:eek::cry_x:

(Δεν ειμαι τόσο τριχωτη γμτ μου!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη
  1. Angie_Ann:
  2. Bill:Bill_Slayer
  3. Bill_Slayer:Molka
  4. commie:Idril
  5. diotima:
  6. fantasmenos: Αngie_Ann
  7. fielda:Angie_Ann
  8. fosia:
  9. Ηρώ:Angie_Ann
  10. Idril:Neraida
  11. mania:
  12. Molka: Angie_Ann
  13. Neraida: shaman
  14. nina21:
  15. Niyia:
  16. Phoebe:Bill
  17. shaman: Neraida
  18. Tetragrammaton:
  19. T_Chameleon:
  20. Vkey:Neraida
  21. Youki:Angie_Ann
  22. xanp: Angie_Ann
  23. vendetta: Neraida
Score(αλφαβητικά)
Angie_Ann: 6
Bill:1
Bill_Slayer: 1
Idril: 1
Molka: 1
Neraida: 4
shaman: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αθηνα μου..ξεχασες τη δικη μου ψηφο στον αγαπητο Shaman...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Όντως στους προηγούμενους γύρους είχαμε πολύ καλές προκηρύξεις...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
τωρα για να θεωρηθω και εγω πολιτακι..πρεπει να πω μια απο τα ιδια με μολκα & σλειερ ...????
ω ρε σταχτες και μπουρμπερη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όντως στους προηγούμενους γύρους είχαμε πολύ καλές προκηρύξεις...;)
Στον επόμενο γύρο γράφτε τότε και ποιοι ξέρετε Photoshop να σας προτιμήσουμε! :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Λολ μια παρατήρηση έκανα απλώς:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
τωρα για να θεωρηθω και εγω πολιτακι..πρεπει να πω μια απο τα ιδια με μολκα & σλειερ ...????
ω ρε σταχτες και μπουρμπερη!!

Είδες γιατί δεν μιλάω πολύ και παίζω "αθόρυβα"; Γιατί ο καθένας λέει τα δικά του, ανάλογα με το συμφέρον του προφανώς, όπως κι εγώ. Θα ποστάρω μόνο την ψήφο μου κάθε μέρα από εδώ και μπρος (και ναι, αυτό είναι απειλή :|), και αν φαίνομαι ύποπτη ψοφίστε με να βγω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Είδες γιατί δεν μιλάω πολύ και παίζω "αθόρυβα"; Γιατί ο καθένας λέει τα δικά του, ανάλογα με το συμφέρον του προφανώς, όπως κι εγώ. Θα ποστάρω μόνο την ψήφο μου κάθε μέρα από εδώ και μπρος (και ναι, αυτό είναι απειλή :|), και αν φαίνομαι ύποπτη ψοφίστε με να βγω. :)

Νομίζω πως αν κάνεις κάτι τέτοιο θεωρείσαι ακόμα πιο ύποπτη απο τη στιγμή μάλιστα που το ανακοινώνεις...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μην τρελλαινεστε...ψηφιστε εμενα...:)
Κουραστηκα...να θεωρουμαι η κυρια υποπτη και να μην παιρνω ψηφους...
Και μιας και αρχισε το "παρτυ" των ψηφων του Νεραιδοκινηματος....μην το χαλασετε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn:



Αθηνά, θες;
(Θα σκάσω αν δεν μιλήσω κι εγώ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μπαίνω απλώς για να ποστάρω. Τα ποστς σας από χθες το βράδυ δεν τα έχω διαβάσει ακόμα. Απλώς θέλω να πω δυο πράγματα που ήθελα να τα πω απο χθες.

Καταρχας ψηφίζω Bill_slayer. Και αιτιολογώ:

1)Από την αρχή δείχνει τεράστια νευρικότητα, αλλάζοντας συνεχώς τις ψήφους του. Τέτοια νευρικότητα τη δικαιολογώ σε άτομο με σημαντικό ρόλο στο παιχνίδι. Θα μου πείτε μπορεί να είναι ρουφιάνος.

Όμως
2) Σε αυτή την περίπτωση γιατί άλλαξε πολλάκις την ψήφο του; Ο ρουφιάνος έχει σκοπό να κατευθύνει τους πολίτες στους δολοφόνους, όχι να τους μπερδεύει. Και επιπλεόν, αν δεν είναι ρουφιάνος, γιατί πρακτικά καμία ψήφος του δε βασίζεται σε επιχειρήματα, αλλά είναι του στυλ "ψηφίζω τον τάδε και μετα μπορεί να το αλλάξω";

Επίσης

3)Γιατί και στις δυο ψηφοφορίες τελευταία στιγμή άλλαξε την ψήφο του και πήγε μαζί με το ρεύμα; Την μια φορά τελευταία στιγμή ψήφισε Angie_Ann (δεύτερη σε ψήφους) και τη δεύτερη Kakerlak (πρώτη σε ψήφους). Αν ξέρεις ποιοι είναι οι δολοφόνοι δεν είσαι τόσο αναποφάσιστος.

4) Στα τελευταία ποστ του χθες το βράδυ (ένα το σχολίασα, δεν ξέρω αν έκανε άλλα μετα) εμένα μου φάνηκε ότι έκανε πως δεν καταλαβαίνει. Και καλά αφού η Kakerlak είπε ότι ήταν πολίτης, γιατί να μην την πιστέψουμε; Εγώ το βρίσκω πολυ θεατρικό.

Οπότε εγώ την ψήφο μου την έριξα. Τα λέμε το βράδυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη
  1. Angie_Ann:
  2. Bill:Bill_Slayer
  3. Bill_Slayer:Molka
  4. commie:Idril
  5. diotima:
  6. fantasmenos: Αngie_Ann
  7. fielda:Angie_Ann
  8. fosia:
  9. Ηρώ:Angie_Ann
  10. Idril:Neraida
  11. mania:
  12. Molka: Angie_Ann
  13. Neraida: shaman
  14. nina21:
  15. Niyia:
  16. Phoebe:Bill
  17. shaman: Neraida
  18. Tetragrammaton: Βill_Slayer
  19. T_Chameleon:
  20. Vkey:Neraida
  21. Youki:Angie_Ann
  22. xanp: Angie_Ann
  23. vendetta: Neraida
Score(αλφαβητικά)
Angie_Ann: 6
Bill:1
Bill_Slayer: 2
Idril: 1
Molka: 1
Neraida: 4
shaman: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top