Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
πρώτο ποστ στη νέα σελίδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Nαι αλλά από τι στιγμή που δεν είμαι δολοφόνος δεν με πειράζει να ενισχύσω τις υποψίες. Άλλωστε παιχνίδι είναι βρε! :)

Συμφωνώ απόλυτα ότι πρόκειται για ένα παιχνίδι...Δεν συμφωνώ και τόσο ότι δεν είσαι δολοφόνος...:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νταξ, χάνω τα καλύτερα. :P
Πόσες σελίδες γεμίσατε ρε θηρία; :D



The anti-AngieAnnn Commandos!:P:P:P
Είναι οι κομαντατόρισσες που έφερες για τον borat? :P
H Αντζούγια είναι η καλύτερη! :inlove:

(άσχετο, συνεχίστε)
Αχχχχ μεγάλος έρωτας.
Εμένα μ' αγνοεί η Άντζυ όμως. :(

πρώτο ποστ στη νέα σελίδα
Κοπιάστε, lucky page, όποιος πρόλαβε πρόλαβε. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου,νόμιζα ότι η Kakerlak ανακοίνωσε ότι ήταν πολίτης.Έτσι δεν είναι?Η έκανα λάθος??:worry:

Ρουφιάνος ή δολοφόνος...Μμμμ...Θεωρώ ότι η kakerlak δεν ήταν και απόλυτα ξεκάθαρη και από τη στιγμή που δεν αναφέρει κάτι η ΣΕ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος...Εάν όντως είναι δολοφόνος (ακόμα πιστεύω ότι είναι) σιγα μην το πει...Τότε ένας ένας αποκαλύπτονται οι δολοφόνοι...;)
Τώρα ή ρωτάς για να μας βοηθήσεις οπότε και είσαι ρουφιάνος ή για να μας ρίξεις στάχτη στα μάτια οπότε και είσαι δολοφόνος...Δεν πιστεύω ότι θα έκανες ένα τέτοιο ποστ για κάποιον άλλον λόγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
εγω ψηφιζω angie παιδακια....

καλε ποιος με ψηφισε αρνητικα...?:mad:

Μπορεί καποιος συνδολοφόνος :P

Είναι 3 που με ψηφίζουν από την αρχή! Είναι κάτι σαν το φαν κλαμπ μου! :hehe:

Εγώ θα ψηφίσω ίσως Βill Slayer ή Νεράιδα

Αυτά τα 3 τα κοράσια, Fielda, xanp, Ηρώ που μπαίνουν με μαυρίζουν και φεύγουν γιατί δεν θεωρούνται καθόλου ύποπτα; :hmm: :P

Κάνε τους 4. Δε ξέρω αλλά όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά... Και δεν είσαι πειστική πολίτης

Επίσης, σαν πολύ δεν πέσατε πάνω στον Slayer (θα σε λέω έτσι για να μην σε μπερδεύω με τον Bill); Ειδικά από τότε που τον κατηγόρησα όλοι πάνω του πέσατε... Ε, Tetragrammaton, Angie Ann, Bill και vendetta;

Ψήφος στην Angie Ann και ο θεός βοηθός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
δεν ξέρω αλλά από την αρχή υποψιάζομαι την Idril βέβαια σήμερα δεν έχει μιλήσει ακόμη, δεν είμαι ακόμη σίγουρη αλλά προς το παρόν την ψηφίζω πάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Memo: Αθηνά, συγκέντρωσε κάπου τις απουσίες σαν ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ κορίτσι που είσαι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Μια δεύτερη εκτίμηση :P

Δολοφόνοι:
Τετραγράμματον
Νεράιδα
fantasmenos
Kakerlak
Angie_Αnn

Ρουφιάνος ο Bill Slayer.

Ψηφίζω Νεράιδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επίσης, σαν πολύ δεν πέσατε πάνω στον Slayer (θα σε λέω έτσι για να μην σε μπερδεύω με τον Bill); Ειδικά από τότε που τον κατηγόρησα όλοι πάνω του πέσατε... Ε, Tetragrammaton, Angie Ann, Bill και vendetta;

Ενισχύεις τις υποψίες μου.:P

Για σήμερα ψηφίζω Bill_Slayer ,
και fantasmenos σε παρακολουθώ(προσπαθείς να πάρεις τα φώτα πάνω από τον Bill_Slayer).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη
  1. Angie_Ann:
  2. Bill:Bill_Slayer
  3. Bill_Slayer:Molka
  4. commie:Idril
  5. diotima:
  6. fantasmenos: Αngie_Ann
  7. fielda:Angie_Ann
  8. fosia:
  9. Ηρώ:
  10. Idril:Neraida
  11. mania:
  12. Molka:
  13. Neraida:
  14. nina21:
  15. Niyia:
  16. Phoebe:
  17. shaman: Neraida
  18. Tetragrammaton:
  19. T_Chameleon:
  20. Vkey:
  21. Youki:Angie_Ann
  22. xanp: Angie_Ann
  23. vendetta: Neraida
Score(αλφαβητικά)
Angie_Ann: 4
Bill_Slayer: 1
Idril: 1
Molka: 1
Neraida: 3

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Είναι 3 που με ψηφίζουν από την αρχή! Είναι κάτι σαν το φαν κλαμπ μου! :hehe:

Εγώ θα ψηφίσω ίσως Βill Slayer ή Νεράιδα

Αυτά τα 3 τα κοράσια, Fielda, xanp, Ηρώ που μπαίνουν με μαυρίζουν και φεύγουν γιατί δεν θεωρούνται καθόλου ύποπτα; :hmm: :P

Μμμμ...Bill_slayer ή Neraida ακούω...Να δεις πρώτα αν κάποιος κινδυνεύει πιο πολύ από τον άλλον και να ψηφίσεις τον άλλον;;;
Ωρέ που πάμε ωρέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
επειδή δεν ξέρω πως θα πάει η μέρα ψηφίζω από τώρα angie_ann. Αν παραμείνω στο παιχνίδι μετα τη 1 βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Neraida πάλι. Μπορεί να άρχισε να μπαίνει στο νόημα και να ελάττωσε λίγο τα θεατρινίστικα αλλα δε με έχει πείσει ακόμα για την αθωότητα της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Επίσης, η Μάνια δεν ψήφισε 2 συνεχόμενες μέρες. ;):whistle:
Σε αυτό απαντήσαμε? Δεν θυμάμαι... :hmm:
Τέσπα, η mania είχε ειδοποιήσει ότι έχει κάποιο θέμα και (όπως έχει συμβεί στο παρελθόν και με άλλους παίκτες) και για αυτό της δόθηκε 1 μέρα παράταση. Αν δεν ψηφίσει και σήμερα θα αποχωρήσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χμμμ, νομίζω οτι τα πράγματα ξεκαθαρίζουν σιγά σιγά για εμένα! Αυτόν που θεωρούσα ύποπτο από την αρχή αρχίζει και εμφανίζεται!

Για την ώρα θα ψηφίσω Bill!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Eγώ θα ψηφίσω Angie_ann, η νεράιδα με έχει μπερδέψει αρκετά και δεν μπορώ να πω, πως είμαι τόσο σίγουρη ώστε να την ψηφίσω, τουλάχιστον αυτή τη φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη
  1. Angie_Ann:
  2. Bill:Bill_Slayer
  3. Bill_Slayer:Molka
  4. commie:Idril
  5. diotima:
  6. fantasmenos: Αngie_Ann
  7. fielda:Angie_Ann
  8. fosia:
  9. Ηρώ:Angie_Ann
  10. Idril:Neraida
  11. mania:
  12. Molka:
  13. Neraida:
  14. nina21:
  15. Niyia:
  16. Phoebe:Bill
  17. shaman: Neraida
  18. Tetragrammaton:
  19. T_Chameleon:
  20. Vkey:
  21. Youki:Angie_Ann
  22. xanp: Angie_Ann
  23. vendetta: Neraida
Score(αλφαβητικά)
Angie_Ann: 5
Bill:1
Bill_Slayer: 1
Idril: 1
Molka: 1
Neraida: 3

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Neraida πάλι. Μπορεί να άρχισε να μπαίνει στο νόημα και να ελάττωσε λίγο τα θεατρινίστικα αλλα δε με έχει πείσει ακόμα για την αθωότητα της.

Α οχι ανακριβειες.....οχι "παλι"...!!!!! Αυτη τη φορα θες να πεις ντιαρ...!;)
Ω ρε θα το φατε το κεφαλι σας....αλλα δε θα φταιω εγω....:)

Α...βασικα ή slayer ή angie ή Idril θα ψηφιζα....αλλα θα ψηφισω Shaman...γιατι ΕΤΣΙ....Ευχαριστω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Ωχ, ναι, δίκιο έχεις, δεν πάω καλά. :worry:

Btw γιατί αργεί τόσο η ανακοίνωση της σημερινής δολοφονίας? Δυσκολεύεστε να συνεννοηθείτε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χμμμ, νομίζω οτι τα πράγματα ξεκαθαρίζουν σιγά σιγά για εμένα! Αυτόν που θεωρούσα ύποπτο από την αρχή αρχίζει και εμφανίζεται!

Για την ώρα θα ψηφίσω Bill!

Άμα δε με πετάξεις απο το παιχνίδι θα σκάσεις ε;:P
Ενιχσχύεις τις υποψίες μου.:shifty::bot:

Ωχ, ναι, δίκιο έχεις, δεν πάω καλά. :worry:

Btw γιατί αργεί τόσο η ανακοίνωση της σημερινής δολοφονίας? Δυσκολεύεστε να συνεννοηθείτε? :P

2 παρά τέταρτο.Τρεχουμε τωρα.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top