Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου,νόμιζα ότι η Kakerlak ανακοίνωσε ότι ήταν πολίτης.Έτσι δεν είναι?Η έκανα λάθος??:worry:

Δεν αποκλείεται το ενδεχόμενο να μας δουλέυει ακόμα....;););)

Πάντως μετά την kakerlak η αμέσως επόμενη ύποπτή μου είναι η Νeraida...Οπότε προς το παρόν η ψήφος μου πηγαίνει σε αυτήν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Επιτελους και ενας Νεραιδικος!!!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ουφ... πολύ μπέρδεμα ρε παιδάκι μου!!!


Εγώ είμαι μεταξύ του Bill (ναι ακόμα δεν με έχεις πείσει για την αθωότητά σου! :P), του Bill_Slayer, του fantasmenos και της nina21 από ένστικτο και μόνο!

Επιπλέον περισσότερο με προβληματίζουν αυτοί που δεν μιλάνε πολύ! Δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται οτι οι δολοφόνοι μας έχουν κοροϊδέψει για τα καλά! Μάλλον κρύβονται και αφήνουν τους πολίτες να ''μαλλιοτραβιούνται'' και αυτοί παίζουν ανενόχλητοι το παιχνίδι τους!!! :hmm:

Προς το παρόν θα ψηφίσω την nina21!

Η φίλτατη Phoebe ψήφισε Νίνα21, άτομο που δεν έδωσε δικαίωμα για τίποτα, έχει κάνει άλλωστε ελάχιστα ποστ.
Και επειδή όπως έχω πει και παραπάνω, όποιος δεν ψηφίζει σύμφωνα με το ποιον θεωρεί δολοφόνο μέσα από ορισμένα στοιχεία (όσα μπορούν να υπάρχουν και κατά τη γνώμη μου, υπάρχουν), αλλά από διαίσθηση, ένστικτο.. ή όπως αλλιώς το λένε.. με προβλημτίζει πολύ.
Και αυτό το κάνει, είτε γιατί δεν ενδιφέρεται να βρει προφανώς τον δολοφόνο, είτε φυσικά γιατί δε θέλει να μπλέξει σε κόντρες, ή να καρφωθεί με την ψήφο του.
Επομένως αγαπητή μου Φοίβη είσαι κι εσύ ύποπτη. :)

Δεν αποκλείεται το ενδεχόμενο να μας δουλέυει ακόμα....;););)

Πάντως μετά την kakerlak η αμέσως επόμενη ύποπτή μου είναι η Νeraida...Οπότε προς το παρόν η ψήφος μου πηγαίνει σε αυτήν...

Ναι vendetta συμφωνώ για νεράιδα. Μας μπερδεύει πολύ η στάση της.:worry:


Και για να καταλήξω είμαι ανάμεσα σε 3 αυτή τη φορά. Με σειρά επικινδυνότητας (:P) είναι:
Angie_ann, neraida, phoebe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Παιδιά εγώ θα ξαναψηφίσω Angie_Ann για τους λόγους που ανέφερα και παραπάνω. Τώρα αν αλλάξω γνώμη μέχρι αύριο θα σας ενημερώσω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη
  1. Angie_Ann:
  2. Bill:
  3. Bill_Slayer:Molka
  4. commie:
  5. diotima:
  6. fantasmenos:
  7. fielda:Angie_Ann
  8. fosia:
  9. Ηρώ:
  10. Idril:
  11. mania:
  12. Molka:
  13. Neraida:
  14. nina21:
  15. Niyia:
  16. Phoebe:
  17. shaman:
  18. Tetragrammaton:
  19. T_Chameleon:
  20. Vkey:
  21. Youki:
  22. xanp: Angie_Ann
  23. vendetta: Neraida
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Είναι 3 που με ψηφίζουν από την αρχή! Είναι κάτι σαν το φαν κλαμπ μου! :hehe:

Εγώ θα ψηφίσω ίσως Βill Slayer ή Νεράιδα

Αυτά τα 3 τα κοράσια, Fielda, xanp, Ηρώ που μπαίνουν με μαυρίζουν και φεύγουν γιατί δεν θεωρούνται καθόλου ύποπτα; :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Είναι 3 που με ψηφίζουν από την αρχή! Είναι κάτι σαν το φαν κλαμπ μου! :hehe:

Εγώ θα ψηφίσω ίσως Βill Slayer ή Νεράιδα

Αυτά τα 3 τα κοράσια, Fielda, xanp, Ηρώ που μπαίνουν με μαυρίζουν και φεύγουν γιατί δεν θεωρούνται καθόλου ύποπτα; :hmm: :P

Δε σε μάυρισα angie μου ακόμα.. (για δες καλύτερα.. Την πρώτη ψήφισα Idril και τη δεύτερη kakerlak);)
Και μην ακολουθείς αυτό που κάνουν οι περισσότεροι δολοφόνοι, να στρέφεις δλδ τις υποψίες σε άτομα που απλά σε ψήφισαν, γιατί αυτό που καταφέρνεις είναι να ενισχύεις τις υποψίες στο πρόσωπό σου.:)

Έχω αλήθεια περιέργεια να δω αν τελικά θα κρατήσεις αυτή τη φορά την ψήφο σου στη νεράιδα (αν την ψηφίσεις) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Τα παραπάνω που λέτε όλα λογικά ακούγονται. Εγώ θα σταθώ σε κάτι τελείως διαφορετικο όμως:

Για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου,νόμιζα ότι η Kakerlak ανακοίνωσε ότι ήταν πολίτης.Έτσι δεν είναι?Η έκανα λάθος??:worry:

Γιατί έχω την εντύπωση ότι κάποιος πάει να το παίξει ότι δεν καταλαβαίνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ:
Η φίλτατη Phoebe ψήφισε Νίνα21, άτομο που δεν έδωσε δικαίωμα για τίποτα, έχει κάνει άλλωστε ελάχιστα ποστ.
Και επειδή όπως έχω πει και παραπάνω, όποιος δεν ψηφίζει σύμφωνα με το ποιον θεωρεί δολοφόνο μέσα από ορισμένα στοιχεία (όσα μπορούν να υπάρχουν και κατά τη γνώμη μου, υπάρχουν), αλλά από διαίσθηση, ένστικτο.. ή όπως αλλιώς το λένε.. με προβλημτίζει πολύ.
Και αυτό το κάνει, είτε γιατί δεν ενδιφέρεται να βρει προφανώς τον δολοφόνο, είτε φυσικά γιατί δε θέλει να μπλέξει σε κόντρες, ή να καρφωθεί με την ψήφο του.
Επομένως αγαπητή μου Φοίβη είσαι κι εσύ ύποπτη. :)

Έξυπνος χειρισμός μικρή Φοιμπς.:P(παραμένεις στη λίστα υπόπτων μου)

Είναι 3 που με ψηφίζουν από την αρχή! Είναι κάτι σαν το φαν κλαμπ μου! :hehe:

Εγώ θα ψηφίσω ίσως Βill Slayer ή Νεράιδα

Αυτά τα 3 τα κοράσια, Fielda, xanp, Ηρώ που μπαίνουν με μαυρίζουν και φεύγουν γιατί δεν θεωρούνται καθόλου ύποπτα; :hmm: :P

Πιο ύποπτη φαίνεσαι εσύ Αντζι.:PΔεν φευγει τόσο ευκολα η ρετσινιά του δολοφόνου.

Xμ...Αντζι,Φοίμπη Bill_Slayer,Nεράιδα,Youki είστε όλοι ύποπτοι.
(ή λέω βλακείες:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν το μόνο που έχω να πω είναι ότι εγώ όσο σας παρακολουθώ και βλέπω όλους αυτούς τους συλλογισμούς που κάνετε και το πως σκέφτεστε.... όλο και περισσότερο πείθομαι ότι εγώ δεν πρόκειται να το παίξω ποτέ αυτό το παιχνίδι :lol:
μερικοί πάντως είσαστε φοβεροί! σας βγάζω το καπέλο!! :D



συνεχίστε... σας παρακολουθώ :popcorn:


:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Δε σε μάυρισα angie μου ακόμα..
Και μην ακολουθείς αυτό που κάνουν οι περισσότεροι δολοφόνοι, να στρέφεις δλδ τις υποψίες σε άτομα που απλά σε ψήφισαν, γιατί αυτό που καταφέρνεις είναι να ενισχύεις τις υποψίες στο πρόσωπό σου.:)

Nαι αλλά από τι στιγμή που δεν είμαι δολοφόνος δεν με πειράζει να ενισχύσω τις υποψίες. Άλλωστε παιχνίδι είναι βρε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Xμ...Αντζι,Φοίμπη Bill_Slayer,Nεράιδα,Youki είστε όλοι ύποπτοι.
(ή λέω βλακείες:P)

4/5 συμφωνώ. Τη Youki την αποκλείω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Αυτά τα 3 τα κοράσια, Fielda, xanp, Ηρώ που μπαίνουν με μαυρίζουν και φεύγουν...

The anti-AngieAnnn Commandos!:P:P:P

Η Angie Ann πάντως ως γνωστόν είναι το μεγαλύτερο λαγωνικό όλων των εποχών. Οσες φορές ήταν πολίτης έβρισκε όλη την ομάδα των δολοφόνων μέσα σε δύο γύρους το πολύ, τους ξεμπρόστιαζε με επιχειρήματα και ήταν το πιο δυνατό χαρτί των πολιτών.

Αυτή τη φορά μιλάει σαφώς λίγότερο, τα λέει διφορούμενα, πιο πολύ μας μπερδεύει παρά βοηθάει και γενικά δε μου θυμίζει καθόλου τη super detective που θυμόμουν. Λόγω αυτής της αλλαγμένης συμπεριφοράς της λοιπόν μου κινεί και μένα τις υποψίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Idril....εισαι πανεξυπνη...στο εχω πει ποτε????!!:)
Και εγω εαν ημουν δολοφονα και ειχα σαφως ξαναπαιξει...τα ιδια θα ελεγα ακριβως..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Είναι 3 που με ψηφίζουν από την αρχή! Είναι κάτι σαν το φαν κλαμπ μου! :hehe:

Εγώ θα ψηφίσω ίσως Βill Slayer ή Νεράιδα

Αυτά τα 3 τα κοράσια, Fielda, xanp, Ηρώ που μπαίνουν με μαυρίζουν και φεύγουν γιατί δεν θεωρούνται καθόλου ύποπτα; :hmm: :P

Θα απαντήσω για μένα...επειδή δεν έχω πολύ χρόνο για να παρακολουθώ τακτικά και επί πολύ ώρα το παιχνίδι προσπαθώ με αυτά που κυρίως διαβάζω από τα γραφόμενα σας και από τις επισημάνσεις να βγάλω συμπεράσματα.Έχω καταλήξει μέχρι τώρα σε ακόμα 2 άτομα εκτός από εσένα και φυσικά την kakerlak που έφυγε σήμερα...Ας βγεις εσύ με το καλό και μετά θα ψηφίσω και τους υπόλοιπους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Nαι αλλά από τι στιγμή που δεν είμαι δολοφόνος δεν με πειράζει να ενισχύσω τις υποψίες. Άλλωστε παιχνίδι είναι βρε! :)

Και το βαρέθηκες τόσο γρήγορα, που προσπαθείς να στρέψεις υποψίες πάνω σου για να φύγεις?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Η Angie Ann πάντως ως γνωστόν είναι το μεγαλύτερο λαγωνικό όλων των εποχών. Οσες φορές ήταν πολίτης έβρισκε όλη την ομάδα των δολοφόνων μέσα σε δύο γύρους το πολύ, τους ξεμπρόστιαζε με επιχειρήματα και ήταν το πιο δυνατό χαρτί των πολιτών.

:redface:

Thanks για τα κοπλιμέντα αν και μετά επέρχονται υποψίες!!

Βασικά αυτή τη φορά με έχουν πληρώσει αδρά οι δολοφόνοι από τον πρώτο γύρο γι΄αυτό δεν μιλάω πολύ! :D:P

Γενικώς να ξέρουν οι μελλοντικοί δολοφόνοι ότι είμαι ακριβή, να ετοιμάζουν μασούρι. :D

Και το βαρέθηκες τόσο γρήγορα, που προσπαθείς να στρέψεις υποψίες πάνω σου για να φύγεις?:D

Λολ! Όχι απλώς βαρέθηκα να κάνω τα΄ιδια και τα ίδια σε κάθε γύρο! Το χω παίξει και καμιά 6-7 φορές το game.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
H Αντζούγια είναι η καλύτερη! :inlove:

(άσχετο, συνεχίστε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Μωρό μου εσύ!!!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top