Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Τι χαμός είναι αυτός τώρα με τον Hunter ? :/:
Επειδή δεν έχω κ πολύ χρόνο σήμερα να το φιλοσοφήσω κ επειδή η 1η ψήφος πάει στα κουτουρού ούτως ή άλλως, ψηφίζω κ εγώ Hunter.


ΥΣ.: Αύριο δεν θα προλάβω να μπω καθόλου στο παιχνίδι, μη με σκοτώσει κανείς κ μη με ψηφίσει κανείς...εντάξειιιιιιι??? :P (Δεν αποκλείομαι για μία μέρα, ε? :()
Τεσπά, αν παραμείνω θα επανέλθω τετάρτη...
Φλκια παίδες, τα μάτια μας στους δολοφόνους ε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν θα ψηφίσω Hunter γιατι μου κανει για πολιτης και θέλω να διώξω πολίτες! Ετσι θα ψηφίσω evouli που μου κάνει πιο ύποπτη απο όλους που έχουν μιλήσει μέχρι τώρα :hmm:!
ΝΑ ΤΑ !!!!
Σε πιάσαμε!!! Καρφώθηκε ο πρώτος λέμε...πάμε για τους επόμενους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω Youki γιατί με ψήφισε και άρα θέλει να με ξεπαστρέψει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
γλώσσα λανθάνουσα την αλήθεια λέει?!?!?1 :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

ΝΑ ΤΑ !!!!
Σε πιάσαμε!!! Καρφώθηκε ο πρώτος λέμε...πάμε για τους επόμενους!

Ιιιιιιιιι ένα λάθος έκανα η γυναίκα και πέσατε να με φάτε!!! Κιού σας :P!
Για αυτό το λόγο μου ήσαστε και οι 2 άκρως ύποπτες :hmm::P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Niyia για μια μέρα δεν αποκλείεσαι :)

Λίστα για Δευτέρα
  1. adespoto
  2. Angie_Ann
  3. Bill_Slayer
  4. burbuja: Hunter
  5. Dark_Kronos
  6. dooo
  7. evouli
  8. faithplus1
  9. fandago
  10. Founes
  11. Hunter: Hunter (άλλαξε ψήφο!)
  12. Idril
  13. Lorien
  14. mania: Hunter
  15. Metal_Lover: Youki
  16. misslittledevil: Hunter
  17. Molka
  18. Niyia: Hunter
  19. Phoebe: evouli
  20. shaman
  21. Vkey
  22. XRZ: Hunter
  23. Youki: Metal_lover
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Παντως εμενα η γιουκι εχει αρχισει να μου φαινεται υποπτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ιιιιιιιιι ένα λάθος έκανα η γυναίκα και πέσατε να με φάτε!!! Κιού σας :P!
Για αυτό το λόγο μου ήσαστε και οι 2 άκρως ύποπτες :hmm::P!

εγώ απλώς αναρωτήθηκα αν ισχύει το ρητό "γλώσσα λανθάνουσα την αλήθεια λέει!" :P:P:P

τώρα αν εσύ έχεις τη μύγα και πιάστηκες... :whistle::whistle:


[βρε δεν έχεις καταλάβει? εδώ είναι το μόνο τόπικ που ΚΑΘΕ λέξη μετράει :P:P:P:P... ειδικά τώρα στην αρχή :P:P:P:P:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ασε δε, που εγω ουτε να μιλησω προλαβα σημερα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αλλαζω και λεω...........




































Lorien
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
[βρε δεν έχεις καταλάβει? εδώ είναι το μόνο τόπικ που ΚΑΘΕ λέξη μετράει :P:P:P:P... ειδικά τώρα στην αρχή :P:P:P:P:P]

Καλε το εχω καταλαβει (δεν ειμαι τοσο ξανθια πια :P:P) ;)!

ασε δε, που εγω ουτε να μιλησω προλαβα σημερα.. :P

Μα αυτο ειναι το περιεργο για εσενα! Συνεχως μιλας :P! Και σημερα γιατι δεν μιλας;;; ε; ε; ε; :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Μα αυτο ειναι το περιεργο για εσενα! Συνεχως μιλας :P! Και σημερα γιατι δεν μιλας;;; ε; ε; ε; :P:P:P

:D :D :D
γιατι σημερα ηρθε στο γραφειο ο μπος, μετα απο 2 εβδομαδες απουσιας..
καταλαβαινετε πιστευω... το παιζω καλη υπαλληλος..
:whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δυστυχώς η απόφαση του Hunter μας στερεί την δυνατότητα να κάνει κάποιος λάθος και κάποιοι δολοφόνοι ίσως βρουν ευκαιρία να δικαιολογήσουν την επιλογή τους χωρίς να φανούν. Αφού δεν θέλει το παιδί να παίξει, γιατί δεν λέει να τον βγάλει η Σ.Ε. τελείως από το παιχνίδι για προσωπικούς λόγους; Έτσι δεν θα πάει μια ψηφοφορία χαμένη...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
θα ψηφίσω XRZ σταθερή αξία σε αυτό το παιχνίδι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι να πω... Παλι δεν εχω ιδεα.... Θα ψηφισω και εγω στην τυχη την Doo γιατι δεν την εχει ψηφισει κανεις (και ειναι η τελευτεα που ποσταρε οποτε η πρωτη που μου ηρθε στο μυαλο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Δυστυχώς η απόφαση του Hunter μας στερεί την δυνατότητα να κάνει κάποιος λάθος και κάποιοι δολοφόνοι ίσως βρουν ευκαιρία να δικαιολογήσουν την επιλογή τους χωρίς να φανούν. Αφού δεν θέλει το παιδί να παίξει, γιατί δεν λέει να τον βγάλει η Σ.Ε. τελείως από το παιχνίδι για προσωπικούς λόγους; Έτσι δεν θα πάει μια ψηφοφορία χαμένη...;)
σιγα βρε, παιχνιδι ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα
  1. adespoto
  2. Angie_Ann
  3. Bill_Slayer
  4. burbuja: Hunter
  5. Dark_Kronos: Dooo
  6. dooo : XRZ
  7. evouli
  8. faithplus1
  9. fandago
  10. Founes
  11. Hunter: Lorien
  12. Idril
  13. Lorien
  14. mania: Hunter
  15. Metal_Lover: Youki
  16. misslittledevil: Hunter
  17. Molka
  18. Niyia: hunter
  19. Phoebe: evouli
  20. shaman
  21. Vkey
  22. XRZ: Hunter
  23. Youki: Metal_lover
Dooo 1
Evouli 1
Hunter 5
Lorien 1
Metal_lover 1
XRZ 1
Youki 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!


Μου αρεσει να κάνω πινακάκια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βe my guest Youki, εγώ τα βαριέμαι αφόρητα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μου αρεσει να κάνω πινακάκια!!!!

να γράφεις και τα σκορ των "μονομάχων" από κάτω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ωστε παίζουμε ε? :D:clapup:

Λοιπόν, με μια γρήγορη ματιά στα πόστς είμαι μεταξύ Χάντερ (γιατί εφ'όσον θέλει να φύγει,δεν θα πετάξουμε έξω άδικα κάποιον) αλλά και Yiouki γιατί σαν να μιλάει πολύ σε αυτόν τον γύρο, χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει οτι είναι σίγουρα δολοφόνος, απλά έτσι μου φαίνεται.
Τεσπα, μέχρι τις 8 έχω καιρό να κόψω αντιδράσεις :D

Άντε καλή μας αρχή :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
να γράφεις και τα σκορ των "μονομάχων" από κάτω :P
Yes sir!!!


Μου αρεσουν ΚΑΙ οι παρατηρήσεις....διορθώνομαι! :P

Yiouki γιατί σαν να μιλάει πολύ σε αυτόν τον γύρο, χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει οτι είναι σίγουρα δολοφόνος, απλά έτσι μου φαίνεται.
Μετά από πολύ καιρό λείπει το αφέντικό (άρα είμαι χαλαρή) και μπορώ να γράφω πιο πολύ!!! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top