Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
XRZ είχα ψηφίσει κι εγω lorien.
καπου εκεί κάτω από τα πινακάκια και τις αναλύσεις!!:P

Πάντως τώρα που το ξανασκεφτομαι, με εξαίρεση το lorien και τη misslittledevil που τους "έδωσε" στεγνά το evouli, για κανέναν άλλον δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι. Θα μπορούσαν να είναι πολιτες. Βέβαια όπως πολύ σωστά ειπώθηκε, όσοι αλλάζουν τελευταία στιγμη ψήφο δήθεν για το σασπενς...είναι ύποπτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πάντως τώρα που το ξανασκεφτομαι, με εξαίρεση το lorien και τη misslittledevil που τους "έδωσε" στεγνά το evouli, για κανέναν άλλον δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι. Θα μπορούσαν να είναι πολιτες. Βέβαια όπως πολύ σωστά ειπώθηκε, όσοι αλλάζουν τελευταία στιγμη ψήφο δήθεν για το σασπενς...είναι ύποπτοι.

Εγω παντος ειμαι συγουρος για την niyia
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ θα τον φάω βασικά.
Αν και προσανατολίζομαι προς άλλα σημαντικότερα μέλη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Και εγώ υπολογίζω τη Niyia για σίγουρο δολοφόνο και βασίζομαι στο ότι αμέσως απαντάει σε όποιον την κατηγορεί και επίσης στο Hint που μας άφησε το evouli όταν απάντησε στον Κρόνο που νομίζω έμμεσα δείχνει ότι η Niyia είναι ένας ακόμα αιμοσταγής δολοφόνος...

@niyia ελα ρε κοπελα μου θα ψηφισα μετα απο συνενοηση ατομο που δεν ψηφισε κανενας αλλος; Νταξει, να με κατηγορεις, αλλα τουλαχιστων με σοβαρα επιχειριματα...

:hmm:interesting point...


Ας μην ξεχνάμε κιόλας ότι πάντα συμφωνούσε με την miss και ότι ψήφισε το evouli την τελευταία στιγμή ενώ ποτέ δεν ψήφισε δολοφόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ο zoidberg θα σας φάει όλους λέμε. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Μπορεί να φάει κι εμένα; Πλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιζ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εσύ είσαι καλό κορίτσι δε θα σε φάει :P

Εκτός εαν είσαι ξανθιά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αδέσποτακι, σορρυ που πετάγομαι κιόλας, αλλά τι ρόλο βαράς εσύ είπαμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μη μιλάς εσύ λέμε. Ο,τι πεις θα χρησιμοποιηθεί εναντίον σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Μα γιατί; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εεεε... τα εχουμε παιξει λιγο εδω μεσα η μου φαινετε;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτά παθαίνεις άμα έχεις ξανθιά ΣΕ. :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
παίχτηκε κάτι που δεν το πιάνω??? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
παίχτηκε κάτι που δεν το πιάνω??? :hmm:

ΑΣτο, εσυ εισαι με τους αντιπαλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Και εγώ υπολογίζω τη Niyia για σίγουρο δολοφόνο και βασίζομαι στο ότι αμέσως απαντάει σε όποιον την κατηγορεί ...

καλά, αυτό δεν είναι κριτήριο...όλοι μας όταν τους κατηγορούν λένε κάτι

Τεσπά, σταυρώστε με σταυρώστε με στις ψήφους λιώστε με....:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
καλά, αυτό δεν είναι κριτήριο...όλοι μας όταν τους κατηγορούν λένε κάτι

Τεσπά, σταυρώστε με σταυρώστε με στις ψήφους λιώστε με....:P:P:P:P

Ε ειναι... αμα τσακιζεσε μετο που καπιος λεει κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ελάτε τώρα... μιςς, λόρι και Νίγια δολοφόνοι... στάνταρ!
Ξύπνησε το ο δαιμόνιος ντετέκτιβ μέσα μου :P


Και μιςς για την Δευτέρα περικαλώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αυτά παθαίνεις άμα έχεις ξανθιά ΣΕ. :redface::P

Χμμμ, για θύμισέ μου, τι σημαίνει Σ.Ε.?
Σαματάς Έγινε? Σόνυ Έριξον? :P




Ελάτε τώρα... μιςς, λόρι και Νίγια δολοφόνοι... στάνταρ!
Ξύπνησε το ο δαιμόνιος ντετέκτιβ μέσα μου :P


Και μιςς για την Δευτέρα περικαλώ! :D

Καλά μιλάμε από Poirot και πάνω είσαι εσύ :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Οι δολοφόνοι είναι 5. Εμείς ξέρουμε σίγουρα τον ένα (Lorien) και σχεδόν σίγουρα άλλους δύο( διαβολίνα, niyia). Άντε και τους ψηφίσαμε και μέχρι την τετάρτη τους έχουμε βγάλει και τους 3. Τους άλλους 2 πώς θα τους βρούμε? Αν είναι λίγο προσεκτικοί και ήσυχοι δε θα τους καταλάβουμε με τίποτα. Ούτε τα πινακάκια θα βοηθάνε γιατί μπορούμε να βρούμε πολλά κοινά μεταξύ οποιονδήποτε 2 ατόμων εδώ μέσα χωρίς να σημαίνει αυτό κάτι.
Εγώ λέω να αφήσουμε ακόμα κάποιους δολοφόνους στο παιχνίδι και είναι σίγουρο ότι θα μας οδηγήσουν στους υπόλοιπους.:hmm:
Τώρα πρέπει να προσέξουμε πολύ ποιοι θα ψηφίσουν lorien και διαβολίνα. Σίγουρα μέσα σ'αυτούς θα είναι κάποιοι δολοφόνοι που θα το κάνουν για ξεκάρφωμα.
Δε με βλέπω πολύ καλά. Τη βγάζω δε τη βγάζω μέχρι την τρίτη...:worry:
Είμαστε πιο κοντά από ποτέ σε δολοφονία δολοφόνου.
Αύριο ίσως να μη μπω. Θα ψηφίσω από τώρα niyia.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top