Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Και να ρωτήσω.. κάποιος που παρακολούθησε το παιχνίδι αν μπορεί να μου απαντήσει: δεν θεωρείται εξίσου ύποπτη η missy, που χτες γλίτωσε μετά από αλλαγές ψήφων κάποιων παικτών; Και καλά για το ντέρμπυ της υπόθεσης; (

εγώ αυτό το υποστήριξα από την πρώτη στιγμή που είδα πως γλύτωσε η Miss...

διαβολίνα για μενα για δευτέρα (δεν θα ξαναμπώ μάλλον ως τη δευτέρα το μεσημέρι....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καταρχήν να πω πως χαίρομαι που έφυγε ο ρουφιάνος, παρόλο που εφυγε νωρίς. Νομίζω πως δύσκολα θα καταφέρναμε να καταλάβουμε ποιος είναι ρουφιάνος και άρα να βοηθηθούμε από τους ψήφους του. Τουλάχιστον τώρα έχουμε κάποια hint!!!
Επειδή σας λείπει ο fandago πάρτε ένα πινακάκι! :P Να υπενθυμίσω ότι ο ρουφιάνος ψήφισε lorien και misslittledevil και προσωπικά θα τους θεωρώ στο εξής δολοφόνους.

angie_ann --->adespoto, miss, miss.
bill_slayer---> adespoto, shaman, -. Γενικά ο bill δεν συμμετέχει τόσο όσο στον προηγούμενο γύρο. Υποπτο? :hmm:
Bugsbunny---> -, shaman, evouli
burbuja---> michelle, -, -. Δολοφόνος με 2 απουσίες από ψηφοφορία? Δεν νομίζω...Μάλλον πολίτης.
corpse_bride--->adespoto, shaman, evouli.
dark_kronos---> xrz, misslittledevil, misslittledevil. ψήφος στη δολοφόνο 2 φορές και σε κρίσιμη ψηφοφορία. Αθώος και ο dark_kronos.
faithplus--->corpse_bride, molka, niyia
founes--->adespoto, misslittledevil, -.
lorien--->evouli, shaman, evouli. Λόγω του ότι τον θεωρώ δολοφόνο, θα θεωρήσω και τον shaman αθώο.
mania--->faithplus, faithplus, faithplus.
michelle---> hunter, mania, - .
misslittledevil--->shaman, shaman, evouli.
molka--->lorien, lorien, lorien. Σαφέστατα πολίτης. Δεν άλλαξε την ψήφο της ούτε όταν ο Lorien κινδύνευε!
niyia--->fiathplus, shaman, evouli.
phoebe--->corpse_bride, shaman, evouli.
vkey---> adespoto, misslittledevil, misslittledevil
xrz--->adespoto, faithplus, misslittledevil
youki--->shaman, shaman, angie_ann

Και μ'αυτά καταλήγω στους εξής υπόπτους...bugs_bunny, niyia, phoebe. Ισως και η corpse_bride. Λιγότερο υποπτοι bill_slayer και michelle και σαφέστατα αθώοι angie_ann, dark_kronos, founes, molka, vkey, xrz. Δεν έχω καταλήξει για τους υπολοίπους.
Εννοείται ότι lorien και Misslittledevil είναι STANDARD δολοφόνοι.
Lorien λοιπόν για τη Δευτέρα.


γμτ, πολύ εύκολος βγήκε αυτός ο γύρος για τους πολίτες! Ας προσέχατε να μη βγάζατε το ρουφιάνο!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Δικαιώνομαι η ρουφιάνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κι εγω στον λοριεν προσανατολιζομαι, και τη ριχνω απο σημερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Μήπως όμως θα έπρεπε να κάνουμε αυτό που λέει ο faith? Να τον αφήσουμε δηλαδή, για να μας οδηγήσει στους άλλους με κάποια λάθος κίνηση; Για σκεφτείτε, έχουμε ολόκληρο σ/κ! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αν και ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ο λοριεν ειναι δολοφονος, μου φαινεται περιεργο που ψηφισε απ'την πρωτη ψηφοφορια το ευουλι που ηταν ρουφιανος..μπορει να ηταν με το μερος των δολοφονων οπως και να χει. Στο πινακακι της γιουκι δε βλεπω τι εριξε το ευουλι, οποτε παω για επαναληψη κι επανερχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Στο πινακακι της γιουκι δε βλεπω τι εριξε το ευουλι, οποτε παω για επαναληψη κι επανερχομαι
Το evouli ψήφισε lorien, lorien, misslittledevil.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Λοριεν δαγκωτο δεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η ψηφοφορια για την δευτερα πως ειναι; Δεν εχει πινακακια;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Οπότε Μιςς και Λόρι στανταρ είναι δολοφόνοι...ενώ σάμαν πολίτης....

Ωραία τροπή :P

Αν bugs_bunny, niyia, phoebe ( ψήφισαν εβούλι) είναι επίσης δολοφόνοι συμπληρώνεται η 5άδα (5 δεν είναι ή θυμάμαι λάθος; :hmm:)

Corpse δεν νομίζω γιατί σαν δολοφόνος θα ήταν τελείως άκυρο από τώρα να τον ψηφίσει από την στιγμή που ακόμα ο Λόρι "δεν κινδυνεύει" και ως πρώην δολοφόνος ψήφισα δολοφόνα την τελευταία στιγμή που η δικιά μου ψήφος δεν είχε καμία σημασία στο αποτέλεσμα ;)

Οπότε ψήφος για δευτέρα μεταξύ των 2 πρώτων σίγουρα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Λίστα για Δευτέρα:
  1. Angie_Ann: Lorien
  2. Bill_Slayer:
  3. Bugs Bunny:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: Lorien
  6. Dark_kronos: Niyia
  7. faithplus1:
  8. Founes:
  9. Lorien:
  10. mania:
  11. Michelle:
  12. misslittledevil:
  13. Molka:
  14. Niyia:
  15. Phoebe:
  16. Vkey:
  17. XRZ: misslittledevil
  18. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@Μολκα: αυτό που εννούσα (αλλά τα είπε καλά η Youki στα πινακάκια της :P) είναι ότι αυτοί που "πέσαν" να σώσουν τη διαβολίνα (σίγουρη δολοφόνο και κατ'εμε) τελευταία στιγμή και πλακώθηκαν να ψηφίσουν εβούλι τελυεταία στιγμή (περίμεναν ως τελευταία ώρα να ψηφίσουν μήπως και αλλάξει κάτι :whistle:) είναι...άκρως εγκληματικές φυσιογνωμίες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
άντε πάλι....
πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

γτ ρε παιδιά βλέπουμε επιλεκτικά κάποια πράγματα? :/:

τεσπά, πάω να μελετήσω ποστς κ επανέρχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
I'm back.Χθες δεν πρόλαβα να ψηφίσω αλλά από τώρα έχω αποφασίσει για τη Δευτέρα:D
misslittledevil,έχεις την ψήφο μου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ήπια Redbull και ήρθα :devil:
Θα μου το πληρώσετε πολύ ακριβά που με φάγατε μπαμπέσικα :boxing:
Be aware of ADESPOTO :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τόσο πολύ τρομάξατε που δε μιλάτε καθόλου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ επιμένω διαβολίνα. :devil: Αφού την πρώτη φορά δεν πήρε την ψήφο μου λόγω ώρας, θα την πάρει τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έλα να σας βλέπω να μιλάτε....

γιατί ποιός ξέρει μέχρι πότε θα μπορείτε :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ... καλα, αφου κανεις δεν ψηφιζει niyia, αλλαζω και εγω σε διαβολινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:
  1. Angie_Ann: Lorien
  2. Bill_Slayer:misslittledevil
  3. Bugs Bunny:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: Lorien
  6. Dark_kronos: misslittledevil
  7. faithplus1:
  8. Founes:
  9. Lorien:
  10. mania:
  11. Michelle:misslittledevil
  12. misslittledevil:
  13. Molka:
  14. Niyia:
  15. Phoebe:
  16. Vkey:
  17. XRZ: misslittledevil
  18. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

misslittledevil: 4
Lorien: 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top