Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
e... πάει... θα της φάω τις κοτσίδες μου εδώ μέσα εγώ!!! :P

ΠΟΤΕ ΕΙΠΑ ΚΑΛΕ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΤΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ?!?!?!

εγώ είπα ότι είμαστε στον 3ο γύρο, έχω παίξει και στους 3, και θυμάμαι ποιοι παλιοί είναι και στους 3 γύρους και δεν ήταν δολοφόνοι στους 2 προηγούμενους!!! ΑΥΤΟΙ-ΕΣ για μένα έχουν αυξημένες πιθανότητες να έχουν γίνει δολοφόνοι!!! :eek::eek::eek:
...


αυτός ο διάλογος ήταν που με έβαλε σε σκέψεις... :hmm::hmm::hmm:χμμμμμμ



...
γμτ... είναι περιέργο αυτή τη φορά... Αφενός υπάρχουν κάποιοι "παλιοί" που περιμένω να έχουν γίνει δολοφόνοι, αφετέρου πολλά νέα πρόσωπα που θα μπορούσαν να είναι δολοφόνοι... μου βγαίνουν τουλ 10 υποψηφιότητες :redface:...άντε να τις ... κόψω σε 5 και απο κει σε ...1 :hmm::hmm::hmm:

αααα.. όχι "χρυσή μου" [:P:P:P:P:P] δεν ξεκινάω να βγάζω εγώ το φιδι από την τρύπα να με σουτάρετε με το καλημέρα σας :P:P:P

πάντως κι εσύ μέσα στους 10 είσαι :P

κακως, πολυ κακως γιατι εγω δεν σε ειχα στους υποψηφιους.. :( :P

@Evouli: νι...αλλά εσύ είσαι "παλιά" στο παιχνίδι και δεν έχεις υπάρξει δολοφόνα ακόμα

... οπότε μαζεύεις (μαζί με adespoto και miss) εχτρα πόντους :P

εχεις ενα point.. απλα, ασε την ιστορια να δειξει.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
θα επιμεινω στον Lorien και αυτο γιατι μπηκε μονο μια φορα να μιλησει και ενω σε ολο του το ποστ κατηγορει τη μανια, στο τελος ψηφιζει εμενα και εξαφανιζεται.. :hmm:
Δηλαδη επειδη υπαρχουν και ανισορροπα και αρρωστα μελη στην κοινωνια μας...αμεσως να τα κατηγορησουμε με το χειροτερο τροπο...α ρε Ελληνα :mpinelik:

(και βασικα δεν κατηγορησα τη μανια σε ολο το ποστ, περισσοτερο εσενα κατηγορησα, και βλεπω οτι σε ανησυχησε και δειχνεις με το δακτυλο και αποφασιστικα , πραγμα υποπτο...)

νι :yes:
εντωμεταξυ, ειδα κατω απ'την εικονα "Ευουλι" και προς στιγμην σταματησε η καρδια μου :P
Επισης υποπτο. Οσοι εχουν λερωμενη τη φωλια τους τρεμουν στην ιδεα οτι ανακαλυφθηκαν !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
niyia:ισα ισα που δεν θα επρεπε να σε βαζει σε σκεψεις γιατι θα ηταν τουλαχιστον ανοητο (για'μενα, η χρζ δεν ξερω τι ειναι ακομα) να μιλαω ετσι χαλαρα με εναν συνδολοφονο.. ειναι ο πιο ευκολος τροπος να μας κατηγορησουν για ομαδα, και οι δολοφονοι δεν το θελουν αυτο..

το θελουν; :hmm:

lorien: παω να βρω τι εγραψες και να το φερω μπροστα, μπορει να εχω καταλαβει και λαθος, μη βαρας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
ωραία τα καταφέραμε πάλι....
μπερδεύτηκα :/:


ΥΣ.: Γτ είμαστε τόσο συγκαταβατικοί κ συνεναιτικοί σε αυτό το παιχνίδι??? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Η mania βλεπω το μελεταει το πραμα καλα...

...βεβαια αυτο το στυλ "μου την πεφτουν" ειναι κι αυτο υποπτο. Αλλα θα παω στο πιο σιγουρο και ψηφιζω evouli. Mη χαντακωσω καναν αθωο με το καλημερα !

νατο καλε.. βαζεις τρεις παραθεσεις για τη μανια, συνεχιζεις λεγοντας για το "στυλ-μου-την-πεφτουν" και τελος, ετσι στο ξεκαρφωτο, ψηφιζεις εμενα.. γιατι ε; γιατι; τι σου εκανααααααααααααααααααααααα; ουαααααααααααααααααααααααα... :cry_x: :P
περα απ΄την πλακα, αν και παλι δεν καταλαβα καλα, please explain, τα λεγαμε και πρωτυτερα για τα μαλλια μου.. :P

α! και για το τελευταιο υποπτο (με την ανακοινωση) προφανως αν ημουν δολοφονα δεν θα ανησυχουσα μπας και με φανε λαχανο οι συναδελφοι.. κοινη λογικη.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ωραία τα καταφέραμε πάλι....
μπερδεύτηκα :/:

γι'αυτο εχει γουστο, γιατι μπερδευομαστε και δεν ξερουμε πού παν' τα 4.. :P
αν με ρωτουσες, θα σου ελεγα οτι μακαρι να ειχα ιντερνετ και στο σπιτι και θα ποσταριζα ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΜΩΣ!!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
γι'αυτο εχει γουστο, γιατι μπερδευομαστε και δεν ξερουμε πού παν' τα 4.. :P
αν με ρωτουσες, θα σου ελεγα οτι μακαρι να ειχα ιντερνετ και στο σπιτι και θα ποσταριζα ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΜΩΣ!!!! :redface:


και μιας και εγώ πρέπει όχι μόνο να είμαι δολοφόνα σε κάθε παιχνίδι αλλά να έχω και συνεργάτη [:P:P:P:P:P-as if Οι δολοφόνοι δεν είναι συνεργάτες anyway!!] ας δώσω τροφή στα σχόλια..


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!!:P:P:P

[και τώρα I challenge αυτούς που ψάχνουν συντεχνίες να βρουν πως, συμφωνώντας σε αυτό το άσχετο ποστ με το εβούλι, γίνομαι δολοφόνος! :P:P:P:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
νατο καλε.. βαζεις τρεις παραθεσεις για τη μανια, συνεχιζεις λεγοντας για το "στυλ-μου-την-πεφτουν" και τελος, ετσι στο ξεκαρφωτο, ψηφιζεις εμενα.. γιατι ε; γιατι; τι σου εκανααααααααααααααααααααααα; ουαααααααααααααααααααααααα... :cry_x: :P
περα απ΄την πλακα, αν και παλι δεν καταλαβα καλα, please explain, τα λεγαμε και πρωτυτερα για τα μαλλια μου.. :P
Τα μαλλια σε χαντακωσαν μαλλον. Οι πρωτες 3 παραθεσεις ειναι για σενα dear, μαλλον δε τις διαβασες ! ;) Ή απλά προσπαθεις να παραπλανησεις...χμμμ....:hmm:

α! και για το τελευταιο υποπτο (με την ανακοινωση) προφανως αν ημουν δολοφονα δεν θα ανησυχουσα μπας και με φανε λαχανο οι συναδελφοι.. κοινη λογικη.. ;)
Α μη το λες. Εξαλλου κανεις δεν εμπιστευεται ενα δολοφονο. Ασε που γενικα ενας θανατος μας αγχωνει συνειρμικα. Οοχι...νομιζω οτι και πολυ αθωα μας το παιζετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Τα μαλλια σε χαντακωσαν μαλλον. Οι πρωτες 3 παραθεσεις ειναι για σενα dear, μαλλον δε τις διαβασες ! ;) Ή απλά προσπαθεις να παραπλανησεις...χμμμ....:hmm:

ναι παιδι μου, οι παραθεσεις αναφερονται σε εμενα αλλα το σχολιο που "κλεινει" τις παραθεσεις λεει οτι η μανια το ψαχνει πολυ το πραγμα
αρα για ποιον χτυπαει η καμπανα;;;; :whistle:
αστο αστο, σαλατα τα'κανες.. μην περιγραφεις αλλο.. εμενα ελεγες ξανθια αλλα κι εσυ την πλατινε ανταυγεια πρεπει να την εχεις χτυπησει.. ;)μπηκες για μαλλι και βγηκες κουρεμενος που λενε.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το ξέρω ότι δε πρέπει να μιλήσω, αλλά γεννάω και έχετε κατανόηση:P
α) επιτρέπεται το τρέξιμο. το ελαφρύ. :P
β) το νικ μου είναι με τρία ο, όχι δύο. :P:P:P:P

έντιτ: καλή συνέχεια παιδιά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Οκ,εγώ θα ψηφίσω shaman.Πρέπει να είναι ένας απ'τους δολοφόνους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ναι παιδι μου, οι παραθεσεις αναφερονται σε εμενα αλλα το σχολιο που "κλεινει" τις παραθεσεις λεει οτι η μανια το ψαχνει πολυ το πραγμα
αρα για ποιον χτυπαει η καμπανα;;;; :whistle:
αστο αστο, σαλατα τα'κανες.. μην περιγραφεις αλλο.. εμενα ελεγες ξανθια αλλα κι εσυ την πλατινε ανταυγεια πρεπει να την εχεις χτυπησει.. ;)μπηκες για μαλλι και βγηκες κουρεμενος που λενε.. ;)
Δηλαδη αν γραψω 3 παραγραφους για ενα ατομο, και στο τελος κανω απλη αναφορα σε ενα αλλο, εσυ τη μια φραση θα αξιολογησεις μονο, επειδη ειναι προς το τελος ; :hehe: Λογικη ξανθιας υποθετω :P:P Kαλη προσπαθεια παντως :P Το αποτελεσμα ομως δεν αλλαζει. Προσπαθεις να αποσπασεις την προσοχη απο τα σχολια που αναφερονται σε σενα. Και φαινεται. Αλλα δεν ειναι σωστο να κατηγορεις απλους πολιτες :( (ειδικα ξανθους και αρρωστους :P )
-------

Ωχ ! μιλανε οι νεκροι τελικα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
άιντε...έχουμε καεί στο οξυζενέ εδώ μέσα :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Δηλαδη αν γραψω 3 παραγραφους για ενα ατομο, και στο τελος κανω απλη αναφορα σε ενα αλλο, εσυ τη μια φραση θα αξιολογησεις μονο, επειδη ειναι προς το τελος ; :hehe: Λογικη ξανθιας υποθετω :P:P Kαλη προσπαθεια παντως :P Το αποτελεσμα ομως δεν αλλαζει. Προσπαθεις να αποσπασεις την προσοχη απο τα σχολια που αναφερονται σε σενα. Και φαινεται. Αλλα δεν ειναι σωστο να κατηγορεις απλους πολιτες :( (ειδικα ξανθους και αρρωστους :P )
-------

Ωχ ! μιλανε οι νεκροι τελικα !

οκ don't try harder.. ;) το νοημα ειναι εμφανες σε οποιον δεν εχει χ*σμενη τη φωλια του.. ;)

εγω απλα πεταω φυτιλια και κοβω αντιδρασεις.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άρρωστος; Ποιος είναι άρρωστος; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer: shaman
  3. Bugs Bunny:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_kronos:
  7. dooo: Lorien
  8. evouli: Lorien
  9. faithplus1:
  10. Founes: misslittledevil
  11. Hunter: shaman
  12. Lorien:
  13. mania: faithplus1
  14. Michelle:
  15. misslittledevil: shaman
  16. Molka: Lorien
  17. Niyia: shaman
  18. Phoebe: Bill_Slayer
  19. shaman:
  20. Sleepyhead:
  21. Vkey:
  22. XRZ: faithplus1
  23. Youki: Bill_Slayer
shaman: 4
Lorien: 3
faithplus1: 2
Bill_Slayer: 2
misslittledevil: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Επειδη ειναι πολυ νωρις ακομα για να υποπτευτω καπιων, θα καολουθισω την χτεσινη μου μεθοδο... Sleepyhead για σημερα μια και δεν τον εχει ψηφισει κανεις, και τελιος τυχεα διαλεξα αυτον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Παρακαλουνται οι ξανθοι της παρεας να μην αποσυντονιζουν τους υπολοιπους. :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
οκ don't try harder.. ;) το νοημα ειναι εμφανες σε οποιον δεν εχει χ*σμενη τη φωλια του.. ;)
Α μαλλον εσυ προσπαθεις πολυ. Δες ποσα ποστς εχεις και ποσα εχω :P

εγω απλα πεταω φυτιλια και κοβω αντιδρασεις.. :)
Μονο εσυ, μονο εσυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Καλημέρα... Λοριεν από μένα, για να σώσω το τομάρι μου ξανά (σόρρυ ντιούντ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top