Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έφυγε το αδέσποτο;;; :hmm:Χωρίς να έχει ψηφίσει;;;:hmm:Ύποπτο! :hmm: Αν ήταν δολοφόνος το σίγουρο θα ήταν οτι θα ψήφιζε!Εμένα μου κάνει για πολίτης! Επομένως όσοι την ψηφισαν μάλλον θα είναι οι ίδιοι δολοφόνοι ;)!

Αυτοί που την ψήφισαν ήταν οι: Angie_Ann, Bill_Slayer, Corpse Bride, Founes, Vkey και XRZ. Όλοι έχουν κάνει δολοφόνοι εκτός από τον Bill_Slayer και τον Founes, οι οποιοι είναι πιο πιθανόν να είναι τώρα δολοφόνοι...

Μεταξύ των 2 ο Founes είναι πιο εμφανής να είναι δολοφόνος αλλα επειδή ο Bill_Slayer είναι πιο ''ήσυχος'' θα ψηφίσω αυτόν καθως η σιωπή του είναι πολύ ύποπτη... :hmm::P:P

Αν δεν δολοφονήθω στη 1 θα επανάλθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ο Founes έχει κάνει δολοφόνος. :)


Επίσης, διευκρινίζω ότι το ότι κάποιος έχει διετελέσει δολοφόνος δεν τον αποκλείει από το να ξαναγίνει σε σύντομο ή λίγο μεγαλύτερο χρονικό διάστημα. :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Έφυγε το αδέσποτο;;; :hmm:Χωρίς να έχει ψηφίσει;;;:hmm:Ύποπτο! :hmm: Αν ήταν δολοφόνος το σίγουρο θα ήταν οτι θα ψήφιζε!Εμένα μου κάνει για πολίτης! Επομένως όσοι την ψηφισαν μάλλον θα είναι οι ίδιοι δολοφόνοι ;)!

αχ αχ αχ.. καρφωνεστε.. :P
ισα ισα που αν το αδεσποτο ΔΕΝ ηταν δολοφονος θα εσπευδε να ψηφισει γιατι δεν θα ηταν σιγουρο για την παραμονη του στο παιχνιδι.. (λεω εγω τωρα και ελπιζω να ζησω για να τα λεω και μετα το μεσημερι).. :P

αλλωστε, τα εχει πει στο προηγουμενο παιχνιδι και αλλος πρωην δολοφονος (νομιζω η χρζ; :hmm:) οτι εφ'οσον στον πρωτο γυρο ηταν δολοφονος δεν την ενοιαζε και δεν εμπαινε το απογευμα απ'το σπιτι γιατι ηξερε οτι θα ειναι μεσα.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και ο Founes έχει κάνει δολοφόνος (γύρος 1)

[γύρος 1: Angie_Ann, Bugs_Bunny, dooo, Founes, Vkey,XRZ--νο ρουφιάνος]
[γύρος 2: Ηunter, Corpse, burbuja, Molka--dooo ρουφιάνος]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer:
  3. Bugs Bunny:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_kronos:
  7. dooo: Lorien
  8. evouli: Lorien
  9. faithplus1:
  10. Founes: misslittledevil
  11. Hunter: shaman
  12. Lorien:
  13. mania: faithplus1
  14. Michelle:
  15. misslittledevil: shaman
  16. Molka: Lorien
  17. Niyia:
  18. Phoebe: Bill_Slayer
  19. shaman:
  20. Sleepyhead:
  21. Vkey:
  22. XRZ: faithplus1
  23. Youki: Bill_Slayer
Lorien: 3
shaman: 2
faithplus1: 2
Bill_Slayer: 2
misslittledevil: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
αχ αχ αχ.. καρφωνεστε.. :P
ισα ισα που αν το αδεσποτο ΔΕΝ ηταν δολοφονος θα εσπευδε να ψηφισει γιατι δεν θα ηταν σιγουρο για την παραμονη του στο παιχνιδι.. (λεω εγω τωρα και ελπιζω να ζησω για να τα λεω και μετα το μεσημερι).. :P

αλλωστε, τα εχει πει στο προηγουμενο παιχνιδι και αλλος πρωην δολοφονος (νομιζω η χρζ; :hmm:) οτι εφ'οσον στον πρωτο γυρο ηταν δολοφονος δεν την ενοιαζε και δεν εμπαινε το απογευμα απ'το σπιτι γιατι ηξερε οτι θα ειναι μεσα.. ;)

Αν και εγω δεν θυμαμαι να εχει ειπωθει κατι τετοιο, σαν τροπος σκεψης δεν στεκει καθολου γιατι μιλαμε για ψηφοφορια και οχι δολοφονια. Σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αν και εγω δεν θυμαμαι να εχει ειπωθει κατι τετοιο, σαν τροπος σκεψης δεν στεκει καθολου γιατι μιλαμε για ψηφοφορια και οχι δολοφονια. Σωστα?

μα ακομα και για ψηφοφορια να μιλαμε, ο καθε δολοφονος εχει τη σιγουρια του οτι οι συναδελφοι του θα τον υποστηριξουν εαν βρεθει ποτε στη δυσκολη θεση, εκτος βεβαια και αν υποστηριζοντας τον θα καρφωνοταν οι ιδιοι.. δεν ξερω, μπερδεμα, λεω οτι να'ναι μπας και βγαλουμε ακρη.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ο Founes έχει κάνει δολοφόνος. :)

και ο Founes έχει κάνει δολοφόνος (γύρος 1)

[γύρος 1: Angie_Ann, Bugs_Bunny, dooo, Founes, Vkey,XRZ--νο ρουφιάνος]
[γύρος 2: Ηunter, Corpse, burbuja, Molka--dooo ρουφιάνος]

Αυτό δεν το θυμόμουν! Ευχαριστώ :)!

Επίσης, διευκρινίζω ότι το ότι κάποιος έχει διετελέσει δολοφόνος δεν τον αποκλείει από το να ξαναγίνει σε σύντομο ή λίγο μεγαλύτερο χρονικό διάστημα. :smoke:

Αλήθεια;:worry: Ενδιαφέρον !!! :hmm::P

αχ αχ αχ.. καρφωνεστε.. :P
ισα ισα που αν το αδεσποτο ΔΕΝ ηταν δολοφονος θα εσπευδε να ψηφισει γιατι δεν θα ηταν σιγουρο για την παραμονη του στο παιχνιδι.. (λεω εγω τωρα και ελπιζω να ζησω για να τα λεω και μετα το μεσημερι).. :P

αλλωστε, τα εχει πει στο προηγουμενο παιχνιδι και αλλος πρωην δολοφονος (νομιζω η χρζ; :hmm:) οτι εφ'οσον στον πρωτο γυρο ηταν δολοφονος δεν την ενοιαζε και δεν εμπαινε το απογευμα απ'το σπιτι γιατι ηξερε οτι θα ειναι μεσα.. ;)

Σωστό αυτό! Δεν το είχα σκεφτεί! Δεν μπορώ να σκέφτομαι πολλά πράγματα μαζί... μπερδεύομαι :P:P:P!!! Τι περιμένεις από μια φυσική ξανθιά;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ αυτό που έχω πει είναι ότι όντως, όταν ήμουν δολοφόνος δεν έμπαινα από το σπίτι στις 8 (dial-up στο σπίτι είμαι και της παλιάς σχολής :P) γιατί ήξερα ότι αν είμαι στον ...τάκο θα ... με έχουν στο μυαλό τους οι παρόντες δολοφόνοι [τότε] να κοιτάξουν μήπως με σώσουν [κατά τη διάρκεια της μέρας όμως!], ενώ στον προηγούμενο γύρο [που ... η ιστορία με δικαίωσε :P] 2-3 φορές ¨"αναγκάστηκα" να είμαι ονλαιν μέχρι τελευταίο δευτερόλεπτο κ να αλλάζω ψήφους [τώρα που το σκέφτομαι 2 στα 2--hunter κ Corpse βγήκαν τότε!!! :P--αμάν θα με φάνε νωρίς νωρίς μάλλον τώρα!!!] για να σώσω τον εαυτό μου μιας και ο κάθε πολίτης λειτουργεί ανεξάρτητα

[επίσης διαβολίνα όταν το είπα αυτό ΕΣΕΝΑ έπεισα και άλλαξες ψήφο και σώθηκα--και για αυτό σε ψηφίσανε την επόμενη φορά και τώρα ξαφνικά το "ξέχασες"????? περίεργο! :hmm:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
μα ακομα και για ψηφοφορια να μιλαμε, ο καθε δολοφονος εχει τη σιγουρια του οτι οι συναδελφοι του θα τον υποστηριξουν εαν βρεθει ποτε στη δυσκολη θεση, εκτος βεβαια και αν υποστηριζοντας τον θα καρφωνοταν οι ιδιοι.. δεν ξερω, μπερδεμα, λεω οτι να'ναι μπας και βγαλουμε ακρη.. :P

Και παλι δεν γινεται, αφου οι δολοφονοι ειναι το 1/4 ή 1/5.
Δεν συνεχιζω αλλο, γιατι με βλεπω να παιρνω τον.. αγυριστο σε λιγο. :D



Εντιτ:

[επίσης διαβολίνα όταν το είπα αυτό ΕΣΕΝΑ έπεισα και άλλαξες ψήφο και σώθηκα--και για αυτό σε ψηφίσανε την επόμενη φορά και τώρα ξαφνικά το "ξέχασες"????? περίεργο! :hmm:]

Κι ομως, εγω θυμαμαι που ειχες πει οτι δεν εμπαινες απογευματα αλλα οχι οτι ησουν σιγουρη οτι δεν προκειται να σε σκοτωσουν αφου ειχες να σε προστατεψουν. Και τωρα που μου το λες δηλαδη, ουτε καν μου 'ρχεται στο μυαλο.



Παμε παλι..
Δεν συνεχιζω αλλο, γιατι με βλεπω να παιρνω τον.. αγυριστο σε λιγο. :D
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Σωστό αυτό! Δεν το είχα σκεφτεί! Δεν μπορώ να σκέφτομαι πολλά πράγματα μαζί... μπερδεύομαι :P:P:P!!! Τι περιμένεις από μια φυσική ξανθιά;:P

ξανθια εισαι; πώς σε ειχα για μελαχρινη;; :hmm:μαλλον απ'το αβαταρ σου..

ξανθια κι εδω, οβερ!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ξανθια εισαι; πώς σε ειχα για μελαχρινη;; :hmm:μαλλον απ'το αβαταρ σου..

ξανθια κι εδω, οβερ!!! :P

Μελαχρινή εγώ;;; Απαπα :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Λοιπόν,
θα σας θέσω κ εγώ τους προβληματισμούς μου...

Αρχικά, Evouli + XRZ : από ότι είδα από την αρχή του παιχνιδιού αλληλοϋποστηρίζονται, ότι λέει η μία συμφωνεί η άλλη, ενώ η XRZ υποστήριξε ότι ξέρει κ τους δολοφόνους :/:
(εγώ π.χ. γτ δεν τους ξέρω ή γτ δεν τους υποπτεύομαι από την αρχή???):hmm:

Επίσης, η mania αφενός συμφωνεί μαζί τους (με Evouli + XRZ) αφετέρου το "παίζει" ότι έχει πολύ άγνοια κ δε ξέρει το παιχνίδι κάτι το οποίο σε συνδυασμό με τις προηγούμενες φορές που είχε φύγει από την 1η ψηφοφορία, εμένα με κάνει να την υποπτέυομαι (κ για Δολοφόνα κ για Ρουφιάνο) :hmm:

Για την Molka έχω να πω ότι είναι πολύ cool, αλλά δεν έχω αξιολογήσει ακόμη αυτήν την "coolness".

Όσο για την misslittledevil που λέτε πολλοί εδώ μέσα, τα ίδια έλεγε κ στον προηγούμενο γύρο του παιχνιδιού κ τελικά ήταν αθώα...ας κρίνουμε με αποδείξεις μήπως κ βγάλουμε καμία άκρη βρε παιδιά. Κ επίσης βλέπω πολλές εμπάθειες απέναντί της...χμμμμ...είναι σκόπιμο αυτό ή τυχαίο? Λέω εγώ τώρα...:hmm:

Τέλος, έχω να πώ για τον shaman ότι οι εμφανίσεις του στο παιχνίδι so far κ τα λόγια του ήταν πολύ διπλωματικά. Μία έκανε αστεία ότι είναι δολοφόνος μετά το έπαιρνε πίσω, μετά το ξαναέλεγε... δε ξέρω...:hmm:

Προς το παρόν, κ για να προλάβω την δολοφονία (μη δολοφονηθώ κ δεν προλάβω) ρίχνω την φήφο μου στον shaman...

& βλέπουμε
(αν δω τπτ ύποπτο στην πορεία, μπορεί κ να αλλάξω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη:
  1. Angie_Ann:
  2. Bill_Slayer:
  3. Bugs Bunny:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_kronos:
  7. dooo: Lorien
  8. evouli: Lorien
  9. faithplus1:
  10. Founes: misslittledevil
  11. Hunter: shaman
  12. Lorien:
  13. mania: faithplus1
  14. Michelle:
  15. misslittledevil: shaman
  16. Molka: Lorien
  17. Niyia: shaman
  18. Phoebe: Bill_Slayer
  19. shaman:
  20. Sleepyhead:
  21. Vkey:
  22. XRZ: faithplus1
  23. Youki: Bill_Slayer
Lorien: 3
shaman: 3
faithplus1: 2
Bill_Slayer: 2
misslittledevil: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
μα ακομα και για ψηφοφορια να μιλαμε, ο καθε δολοφονος εχει τη σιγουρια του οτι οι συναδελφοι του θα τον υποστηριξουν εαν βρεθει ποτε στη δυσκολη θεση, εκτος βεβαια και αν υποστηριζοντας τον θα καρφωνοταν οι ιδιοι.. δεν ξερω, μπερδεμα, λεω οτι να'ναι μπας και βγαλουμε ακρη.. :P

μα οι δολοφόνοι είναι πολύ λιγότεροι... :/:

Και παλι δεν γινεται, αφου οι δολοφονοι ειναι το 1/4 ή 1/5.
όπως λέει κ η κυρία εδώ




ΥΣ.: evouli+Phoebe : αφήστε τα μαλλιά σας...τώρα μιλάμε για δολοφόνους εδωπέρα (πφφφφφφφφφφφφφ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Ντου (Πολίτης), δεν ξαναμιλάς! Ευούλι βλέπεις την εικόνα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

Ντου, δεν ξαναμιλάς! Ευούλι βλέπεις την εικόνα; :P

νι :yes:
εντωμεταξυ, ειδα κατω απ'την εικονα "Ευουλι" και προς στιγμην σταματησε η καρδια μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τελεια προκυρηξη! :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχικά, Evouli + XRZ : από ότι είδα από την αρχή του παιχνιδιού αλληλοϋποστηρίζονται, ότι λέει η μία συμφωνεί η άλλη, ενώ η XRZ υποστήριξε ότι ξέρει κ τους δολοφόνους :/:
(εγώ π.χ. γτ δεν τους ξέρω ή γτ δεν τους υποπτεύομαι από την αρχή???):hmm:


e... πάει... θα της φάω τις κοτσίδες μου εδώ μέσα εγώ!!! :P

ΠΟΤΕ ΕΙΠΑ ΚΑΛΕ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΤΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ?!?!?!

εγώ είπα ότι είμαστε στον 3ο γύρο, έχω παίξει και στους 3, και θυμάμαι ποιοι παλιοί είναι και στους 3 γύρους και δεν ήταν δολοφόνοι στους 2 προηγούμενους!!! ΑΥΤΟΙ-ΕΣ για μένα έχουν αυξημένες πιθανότητες να έχουν γίνει δολοφόνοι!!! :eek::eek::eek:


ψ. Η προκύρηξη τέλεια... κάθε φορά και καλύτερα το εικαστικό κομμάτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top