Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Γιατί σόρρυ?πού ξέρεις ότι δν είναι δολοφόνος?Πολλή σιγουριά βλέπω:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Γτ είναι η 1η ψήφος κ η 1η ψήφος πάει στην τύχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι λετε εσεις οι δυο? Αυριο ειναι η πρωτη δολοφονια, οχι η πρωτη αποχωρηση.
Μηπως δεν ειναι και τοσο τυχαιο το οτι μπερδευτηκατε? :hmm:

Δολοφονία είναι αυριο ή ψηφοφορία; μήπως διάβασες λάθος; αφού είπε η καγίρα ότι άυριο δεν έχει δολοφονία:hmm:

Διαολάκι δεν μας τα λές καλά:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. adespoto:
  2. Angie_Ann:
  3. Bill_Slayer:
  4. Bugs Bunny:
  5. burbuja: Michelle
  6. Corpse Bride:
  7. Dark_kronos: XRZ
  8. dooo: shaman
  9. evouli: Lorien
  10. faithplus1: Corpse Bride
  11. Founes: adespoto
  12. Hunter: Bugs Bunny
  13. Lorien: evouli
  14. mania: Hunter
  15. Michelle:
  16. misslittledevil: shaman
  17. Molka: Lorien
  18. Niyia: Faithplus1
  19. Phoebe: Corpse Bride
  20. shaman: Dark_Kronos
  21. Sleepyhead:
  22. Vkey:
  23. XRZ: adespoto
  24. Youki: shaman
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Γτ είναι η 1η ψήφος κ η 1η ψήφος πάει στην τύχη...
Όχι απαραίτητα.Καλύτερο είναι νας πηγαίνεις με τη διαίσθηση.;)ή να βλέπεις τα ποστ των άλλων και να οδηγείσαι κάπου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δολοφονία είναι αυριο ή ψηφοφορία; μήπως διάβασες λάθος; αφού είπε η καγίρα ότι άυριο δεν έχει δολοφονία:hmm:

Διαολάκι δεν μας τα λές καλά:hmm:

Πας να με μπερδεψεις? :confused:
Σημερα ειπανε δεν εχει δολοφονια. Αποχωρηση εχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι λετε εσεις οι δυο? Αυριο ειναι η πρωτη δολοφονια, οχι η πρωτη αποχωρηση.
Μηπως δεν ειναι και τοσο τυχαιο το οτι μπερδευτηκατε? :hmm:

Εγω ειδα το μνμ της μανια και νομιζα ειναι αυριο... Ωστε σημερα ε;... παραμενω με την ψηφο στην ΧΡΖ για τον ιδιο λογο και βλεπουμε μεχρι τις 8...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Αναγκάζομαι να αλλάξω την ψήφο μου μπας και σώσω το (αθώο) τομάρι μου.
Ψηφίζω Corpse Bride.
π.σ.: σορρυ αν είσαι πολίτης :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πας να με μπερδεψεις? :confused:
Σημερα ειπανε δεν εχει δολοφονια. Αποχωρηση εχει.

Τι; :confused:

Αρα αυτό που θα πουμε θα είναι; :redface: Νόμιζα για άυριο, λάθος δικό μου:redface:

Faithplus1 τελικα θα πώ:D Αφαιρώ τον Χάντερ :hmm:ας ελπίσω να είναι δολοφόνοι και οι δύο:P Τεσπά αλλάζω, κάτι μου λέει ότι μπορεί να είναι αυτός:hmm::hmm::hmm:

Αν όχι σόρυ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Προς το παρόν υποψιάζομαι το αδέσποτο, την misslittledevil, την Phoebe και τον Lorien...

Θα ψηφίζω την πρώτη για αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω Χάντερ, μου φαίνεται ύποπτη η στάση του... :worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
adespoto κι από μένα τελικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. adespoto:
  2. Angie_Ann: adespoto
  3. Bill_Slayer: adespoto
  4. Bugs Bunny:
  5. burbuja: Michelle
  6. Corpse Bride:
  7. Dark_kronos: XRZ
  8. dooo: shaman
  9. evouli: Lorien
  10. faithplus1: Corpse Bride
  11. Founes: adespoto
  12. Hunter: Bugs Bunny
  13. Lorien: evouli
  14. mania: Faithplus1
  15. Michelle: Hunter
  16. misslittledevil: shaman
  17. Molka: Lorien
  18. Niyia: Faithplus1
  19. Phoebe: Corpse Bride
  20. shaman: Corpse Bride
  21. Sleepyhead:
  22. Vkey:
  23. XRZ: adespoto
  24. Youki: shaman
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!



Και παρακαλείται η littledevil να συνειδητοποιήσει ότι αρχίσαμε. :P (Κρουασανάκι; :teasing:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Adespotάκι και για εμένα!
with no reasons.... η πρώτη ψηφοφορία είναι λίγο έως πολύ στα τυφλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Πότε φεύγει ο πρώτος ρε παιδιά? στις 8?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Adespoto απο μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έλα, προλαβαίνετεεεεεεεεε. :P

Λίστα για Τετάρτη:
  1. adespoto:
  2. Angie_Ann: adespoto
  3. Bill_Slayer: adespoto
  4. Bugs Bunny:
  5. burbuja: Michelle
  6. Corpse Bride: adespoto
  7. Dark_kronos: XRZ
  8. dooo: shaman
  9. evouli: Lorien
  10. faithplus1: Corpse Bride
  11. Founes: adespoto
  12. Hunter: Bugs Bunny
  13. Lorien: evouli
  14. mania: Faithplus1
  15. Michelle: Hunter
  16. misslittledevil: shaman
  17. Molka: Lorien
  18. Niyia: Faithplus1
  19. Phoebe: Corpse Bride
  20. shaman: Corpse Bride
  21. Sleepyhead:
  22. Vkey: adespoto
  23. XRZ: adespoto
  24. Youki: shaman
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
adespot-άκι περιμένουμε last words. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Πάει το adespotooooo.. λεπόν, ας πω κι εγώ δυο κουβέντες τώρα που προλαβαίνω :P

Η πολύ διακριτική παρουσία της maniaς (σε σχέση με τους προηγούμενους γύρους) δεν μου κάθεται και πολύ καλά, αλλά επειδή είναι κρίμα κι άδικο να ξαναφύγει νωρίς, ακόμα κι αν είναι δολοφόνα, δεν θα την ψηφίσω για τους επόμενους 3-4 γύρους, εκτός απροόπτου, κι αν είμαι ακόμα εδώ.

Το adespoto το αποκλείω να ήταν δολοφόνα, μιας και λείπει από το σπίτι της αυτές τις μέρες απ' ότι κατάλαβα, και συνεννόηση εξ αποστάσεως δεν γίνεται. Ας ήταν κι άλλη τώρα βέβαια.. :P

Αυτό που ήθελα βασικά να δηλώσω, είναι ότι από εμένα θα δείτε τελείως random ψήφους σε αυτόν τον γύρο, αν σας φανεί αυτό ύποπτο καλώς, αν όχι, καλύτερος :P

Γι' αυτό λοιπόν θα επιμείνω Lorien, μέχρι να πειστεί κανένας Χριστιανός (ή και ειδωλολάτρης, δεν έχω πρόβλημα) να ακολουθήσει το φωτεινό παράδειγμά μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ρε μια μερα πηγα διακοπες και με βγάλατε?
Τι να σας πω τώρα, πάντως οι δολοφόνοι φαίνεται οτι την κάνουν τη δουλειά τους από την πρώτη κιόλας μέρα.
Άιντε αντίο και εις το επανειδείν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top