Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ααααααααα... καλλλλααααααααααααα... για ρουφιάνο δεν μπορώ να φανταστώ κανέναν να είναι από την άλλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ είπα Lorien, βάλτε με στο πινακάκι, βάλτε με, βάλτε με, βάλτε με, βάλτε με, βάλτε με, βάλτε με, βάλτε με, βάλτε με, βάλτε με, βάλτε με, βάλτε με, βάλτε με, βάλτε με, βάλτε με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:


  1. adespoto:
  2. Angie_Ann:
  3. Bill_Slayer:
  4. Bugs Bunny:
  5. burbuja:
  6. Corpse Bride:
  7. Dark_kronos:
  8. dooo: Lorien
  9. evouli:
  10. faithplus1:
  11. Founes:
  12. Hunter: Bugs Bunny
  13. Lorien:
  14. mania:
  15. Michelle:
  16. misslittledevil:
  17. Molka: Lorien
  18. Niyia:
  19. Phoebe:
  20. shaman:
  21. Sleepyhead:
  22. Vkey:
  23. XRZ:
  24. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Βέβαια, τώρα που το σκέφτομαι, στο προηγούμενο παιχνίδι ορισμένα άτομα κατεύθυναν τις ψήφους προς συγκεκριμένα άτομα από την αρχή....Ίσως, δεν πρέπει να ψηφίσω τα καινούργια άτομα στο παιχνίδι (εξάλλου κ εγώ ήθελα & θέλω να παίξω όσο το δυνατόν περισσότερο)... Τώρα κ η dooo μου κάνει ύποπτη :/:...

Χμμμμ:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Θα ήταν χαζό να ψηφίσω αυτόν που νομίζω ότι είναι δολοφόνος, γιατί αν όντως είναι, μετά θα πέσουν όλοι τους να με φάνε. Ψηφίζω τον Κρόνο, απλά και μόνο επειδή νομίζω ότι δν θα πάρει πολλές ψήφους. (sorry mate!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
καλέέέέ.. αρχίσαμε..??? :blink: :redface:

λοιπόόν.. θα πω Μισέλ για αρχή, γιατί και μοδερατόρισσα είναι, και πρώτη φορά παίζει και ξέρει από γραφιστική για τις προκυρήξεις.. :P

αυτή η αιτιολόγηση είναι πολύ αρχική.. από'κει και πέρα, ποστάρετε εσείς καλά μου παιζάκια και θα βάλω κι εγώ σιγά σιγά σε λειτουργεία τη δαιμόνια ντετεκτιβική μου μύτη..!!! :smoke: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Με την αλάνθαστη μέθοδο του α-μπε-μπα-μπλομ, θα ψηφίσω corpse bride. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. adespoto:
  2. Angie_Ann:
  3. Bill_Slayer:
  4. Bugs Bunny:
  5. burbuja: Michelle
  6. Corpse Bride:
  7. Dark_kronos:
  8. dooo: Lorien
  9. evouli:
  10. faithplus1: Corpse Bride
  11. Founes:
  12. Hunter: Bugs Bunny
  13. Lorien:
  14. mania:
  15. Michelle:
  16. misslittledevil:
  17. Molka: Lorien
  18. Niyia:
  19. Phoebe:
  20. shaman: Dark_Kronos
  21. Sleepyhead:
  22. Vkey:
  23. XRZ:
  24. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Shaman άμα δεν τον ψηφίσεις όμως α) κινδυνεύεις να σε φάει ούτως ή άλλως, β) δεν βοηθάς τους συμπολίτες σου, αντιθέτως "καις" κάποιον που θεωρείς άσχετο! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Με την αλάνθαστη μέθοδο του α-μπε-μπα-μπλομ, θα ψηφίσω corpse bride. :|


:drunk: :1eye: dδεν είπε xrz δεν ειπε xrz!!! :happy:


o γιατρός δεν θα με κυνηγάει σε αυτό το γύρο :P:clapping:


εγώ ακόιμα δεν ξέρω ποιον να πω θα ψηφίσω πριν φύγω για σπίτι... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Με την αλάνθαστη μέθοδο του α-μπε-μπα-μπλομ, θα ψηφίσω corpse bride. :|


Παιζεις κι εσυ? :confused:
Να ψηφισω μηπως γιατρο? :hmm:
Του το χρωσταω.. :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Shaman άμα δεν τον ψηφίσεις όμως α) κινδυνεύεις να σε φάει ούτως ή άλλως, β) δεν βοηθάς τους συμπολίτες σου, αντιθέτως "καις" κάποιον που θεωρείς άσχετο! :confused:

Μπορεί όμως να είμαι και ένας πολύ κακός δολοφόνος που θέλει να φάει κάποιον άσχετο.:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
αχααααα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
XRZ τι να πω εγώ, όταν μιλάει το α-μπε-μπα-μπλομ? Απλά ακολουθώ τις εντολές της αλάνθαστης μεθόδου. Στον επόμενο γύρο, μέχρι να σχηματίσω γνώμη, θα πάρω ένα τηλ τον Πάπα, να δω που χάθηκε αυτό το παιδί και μιας και έχει και το αλάθητο να μου πει τι να ψηφίσω.:P

Καλά διαβολίνα, καλά. Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μπορεί όμως να είμαι και ένας πολύ κακός δολοφόνος που θέλει να φάει κάποιον άσχετο.:crazy:
Εμένα το λες; :P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Σσσσσσσουτ! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άκουσες τπτ; :P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Νομιζω οτι εχω πεντακαθαρα δειγματα για τον 1ο δολοφονο. shaman απο εμενα

Αυτη η σταθεροτητα μου.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Τι? Ε? Ποιός? Εγω δεν ξέρω τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. adespoto:
  2. Angie_Ann:
  3. Bill_Slayer:
  4. Bugs Bunny:
  5. burbuja: Michelle
  6. Corpse Bride:
  7. Dark_kronos:
  8. dooo: Lorien
  9. evouli: Lorien
  10. faithplus1: Corpse Bride
  11. Founes:
  12. Hunter: Bugs Bunny
  13. Lorien:
  14. mania:
  15. Michelle:
  16. misslittledevil: shaman
  17. Molka: Lorien
  18. Niyia:
  19. Phoebe:
  20. shaman: Dark_Kronos
  21. Sleepyhead:
  22. Vkey:
  23. XRZ:
  24. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top