Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φφφφφφφφφφφφφφφφφφφανταστικό μου Ξουρουλουζινάκι.. θα συνεχίσεις να φτιάχνεις λίστες και μετά τα τελευταία σου λόγια, ε; :slourp::angelnot: Εγώ που σ' αγαπάαααααααααααωωωωωωωωωωωωωω; :slourp::bigarmhug:-*

:sorry: που σ' έδιωξα, η μαργαρίτα του Αρκτούρου τα φταίει όλα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Οπότααααααααααααααν έχουμε ισοψηφία.. και με την αλάνθαστη μέθοδο του "μ' αγαπάει, δεν μ' αγαπάει", αλλαγμένη σε "Ξουρουζού, Μπουρμπούχα, καημό που του 'χα":P (όπως ζήτησε ο αγαπητός Αρκτούρος :D)

χαχαχααααα :rofl::rofl::rofl:

...φεύγει η XRZ που ήταν μια απλή και ταπεινή πολίτης και η οποία θα περιμένουμε να μας πει τις τελευταίες της λέξεις.. :P:D

:eek::blink: :blink::blink:

και μετά απ'αυτό, μπορώ επίσημα να πω ότι οι δολοφόνοι κάνουν πολύ καλή δουλειά και μας έχουν αποπροσανατολίσει όλους τελείως... :hmm:

τεσπα.. οφείλω μια συγνώμη όντως στην ξουρουζού, αν και αυτό δεν αλλάζει το αποτέλεσμα... :(

απ' ό,τι φαίνεται, μετά κι απ'αυτό, έχω να αναθεωρήσω πάρα πολλά σχετικά με το ποιους υποπτευόμουν.. με κόβω ν'αρχίζω κι εγώ τα πινακάκια...! :hmm: :P





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
H ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΣΕ!!!!!























































































ε, τι περιμένατε να πω δλδ??? τόσες μέρες το φωνάζω!!!!

Νομίζω είναι προφανές πλέον τι έιναι η burbuja ε:whistle:?

@kajira: θα κάνω μια στάση πριν αναδυθώ στους ουρανούς έχω τις λίστες μου να συμπληρώνω :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

απ' ό,τι φαίνεται, μετά κι απ'αυτό, έχω να αναθεωρήσω πάρα πολλά σχετικά με το ποιους υποπτευόμουν.. με κόβω ν'αρχίζω κι εγώ τα πινακάκια...! :hmm: :P

Στο τετράδιο σου μόνο ελπίζω κι όχι εδώ μέσα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νομίζω είναι προφανές πλέον τι έιναι η burbuja ε:whistle:?

Και εγω αυτο νομιζω αλλα υπαρχει ενα κυκλομα εδω μεσα που δουλευει πολυ καλα τον αποπροσανατολισμο και ποτε δεν ξερεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ax βρε Αδεσποτάκι, δεν γίνεται να αφήσω το ποστ σου, όταν δίνει επιλογές ψηφοφορίας.. :( Θα στο εμφανίσω πάλι μετά το τέλος του παιχνιδιού αν είναι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ψηφίζω για άυριο burbuja.-;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Τετάρτη
  1. Αρκτούρος:
  2. Βill_Slayer: burbuja
  3. burbuja:
  4. Dark_kronos:
  5. dooo:
  6. faithplus1:
  7. Molka:
  8. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Πριν σε δικαιώσει η ιστορία όμως XRZ, σε δικαίωσα κι εγώ, δε μπορείς να πεις.
Κι εγώ από τώρα burbuja για αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Τετάρτη
  1. Αρκτούρος:
  2. Βill_Slayer: burbuja
  3. burbuja:
  4. Dark_kronos:
  5. dooo:
  6. faithplus1: burbuja
  7. Molka:
  8. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
:blink:

Ένα απόγευμα έλειψα..

Και τώρα φτάνουμε στο σημείο που δεν ξέρουμε (εγώ δηλαδή) τι να ψηφίσουμε (και πάλι εγώ).. ωραία..

Αύριο με καθαρό μυαλό, ελπίζω να προλάβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άμα σου πω ποιοι είναι οι δολοφόνοι ΧΡΖ, θα κάνεις επιτέλους την δουλειά σου χωρίς σχόλια; :P (στα σβήνω, είναι άδικο για όσους έχουν πεθάνει και δεν μπορούν να γράψουν!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
NAI!!!!Προσπάθησα να δωροδοκήσω και το Γιώργο που πέρασε πριν λίγο απο δω αλλά επιμένει ότι εσύ τους σκότωσες όλους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αλήθεια είπε.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
λοιπόνε. επειδή το όλο σκηνικό θυμίζει ταινίες δράσης και μυστηρίου, έχω την εντύπωση ότι ένας από τους εναπομείναντες δολοφόνους είναι εντελώς απίθανο να μαντευτεί από τους υπόλοιπους... youki φορ μι, πολύ λόου προφίλ. Ικανή να κάνει την ανατροπή τελευταία στιγμή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Τετάρτη
  1. Αρκτούρος:
  2. ill_Slayer]: burbuja
  3. burbuja:
  4. Dark_kronos:burbuja
  5. dooo:Youki
  6. faithplus1: burbuja
  7. Molka:
  8. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!


------------------

(
σύνδρομο στέρησης, τυλιγμένη σε μια κουβέρτα, ταλαιπωρημένη ...

"δεν θα κάνω σχόλιο, δεν θα κάνω σχόλιο....")
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εβουλι, άμα την δεις, ενημέρωσε να την βάλω κανονικά! :P Πολίτης κι εδώ.. :P Και δεν ξαναμιλά! :D

ΥΓ: Ουπς, την έβαλα λιγο νωρίτερα, σοζ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • BENTHESLAUGHTERMAN.jpg
    BENTHESLAUGHTERMAN.jpg
    110.4 KB · Εμφανίσεις: 56
Τελευταία επεξεργασία:

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Εβουλι, άμα την δεις, ενημέρωσε να την βάλω κανονικά! :P Πολίτης κι εδώ.. :P Και δεν ξαναμιλά! :D

ΥΓ: Ουπς, την έβαλα λιγο νωρίτερα, σοζ! :P

την ειδαααααα..... :redface: :P

(φχαϊστώ πο'ϋ..) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ε, ειχα ψηφισει και εγω την Burbuja και δεν μετρισατε την ψηφο μου!


Χμ... πολιτης ο Bill ε;
Παιδια δεν εχω ιδεα τι γινετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ωραία...
Ακόμα κι αν υποθέσουμε ότι έχει φύγει μόνο ένας δολοφόνος από την αρχή του παιχνιδιού...είμαστε πλέον 4-3.
Αρκτουρος--->kronos, misslittledevil, misslittledevil, evouli, kronos, XRZ, XRZ.
Burbuja--->phoebe, niyia, niyia, evouli, misslittledevil, XRZ, XRZ.
DarkKronos---> -, XRZ, Bill_slayer, adespoto, misslittledevil, corpse, burbuja.
Doo--->phoebe, niyia, niyia, kronos, kronos, kronos, XRZ
Faithplus--->burbuja, -, XRZ, XRZ, misslittledevil, kronos, burbuja
Molka--->kakerlak, XRZ, fandago, fandago, adespoto, kronos, XRZ

Burbuja από μένα.
Doo μην προσπαθείς να μας αποπροσανατολίσεις. Είμαι πλέον σχεδόν βέβαιη ότι είσαι για μια ακόμη φορά δολοφόνος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top