Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
NTEΡΜΠΙ! Θα αφήσετε τη ΣΕ να αποφασίσει?!?!?!?!


Σούμα για Τρίτη (από το πρωί το γράφω λάθος κανείς δεν είπε τπτ! :P)
  1. Αρκτούρος:
  2. [adespoto]:XRZ
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja:ΧRΖ
  5. Dark_kronos: burbuja
  6. dooo:XRZ
  7. faithplus1:burbuja
  8. Molka:XRZ
  9. XRZ: burbuja
  10. Youki:burbuja
XRZ:4
burbuja: 4

2 to go!
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!


--------------------------
@Μολκα: εγώ πάντως δηλώνω πιο...εκστασιασμένη από σένα για το γιατρό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
:D Πραγματικά προκαλώ μια έκσταση, αυτό είναι γεγονός......8)
Συμφωνώ με τη youki ότι ο ρουφιάνος μας δουλεύει κανονικά.
Πάντως, από το πινακάκι της έβγαλα ένα νόημα. Ή η dooo ή ο Κρόνος είναι δολοφόνος.
Εν τω μεταξύ, είμαστε ψιλογιαταπανηγύρια. Έχουν μείνει 3 δολοφόνοι? Τι κάνουμε ρε παιδιά εδώ? Δεν πάμε να κολλήσουμε κανένα μπρίκι καλύτερα, να κάνουμε και κάτι παραγωγικό?
H αλήθεια είναι ότι εκτός από τη burbuja που πραγματικά πιστεύω ότι είναι δολοφόνος και μπορώ να το τεκμηριώσω αλλά πρέπει να διαβάσω 100 σελίδες και θα μας πάρει η νύχτα, νομίζω ότι οι άλλοι δύο είναι η molka και η dooo/kronos με ποιο πιθανό τον Κρονάκο.
H XRZ είναι πανηγυρικά αθώα!!! :clapup::upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Μόνο τον εαυτό μου θα υπερασπιστώ, μιας και είμαστε τόσοι λίγοι. Τον fandago εξήγησα πάρα πολύ καλά γιατί τον ψήφισα, αν ακόμα κι αυτό με κάνει δολοφόνο, τότε τι να πω, είμαι δολοφόνος! Αλλά τόσο αποπροσανατολισμό δεν τον περίμενα.. Αλλά τι να λέμε, εδώ θεωρούνται ένοχοι άνθρωποι που ψήφισαν διαφορετικούς ανθρώπους αφότου πέθαναν! :worry: Και δεν θεωρούνται ένοχοι αυτοί που τελευταία στιγμή αλλάζουν την ψήφο τους, που στο παρελθόν σώθηκαν από την ΣΕ εν ώρα κρίσιμης μονομαχίας, και που παρόλο που στην διάρκεια σχεδόν ολόκληρου του παιχνιδιού ψηφίζουν ένα άτομο, όταν αυτό πραγματικά έχει πιθανότητες να φύγει, αλλάζουν την ψήφο τους και ψηφίζουν τον άσχετο! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο ρουφιάνος πάντως ΔΕΝ μιλάει με τους δολοφόνους, να ξέρετε. Δρα αυτοβούλως. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Οι δολοφόνοι ξέρουν το ρουφιάνο. Ο ρουφιάνος ξέρει τους δολοφόνους. Αν ο ρουφιάνος προτείνει κάποιον πολίτη σε μία ψηφοφορία, οι δολοφόνοι καταλαβαίνουν ποια πλευρά διάλεξε. Δε χρειάζεται να μιλάνε.
Μolka, my no1 fan, να ξέρεις γενικά ότι σου έχω αδυναμία. Δεν είναι τόσο τί ψηφίζει ο καθένας που με κάνει να τον ψηφίσω. Αλλά όπως διαβάζω όλες αυτές τις σελίδες που λέμε ό,τι μας κατεβαίνει, κάποια στιγμή κάτι μου κάνει "κλίκ" και νομίζω ότι κάποιο άτομο είναι δολοφόνος. Γι'αυτό ποτέ δεν πρόσεξα τα πινακάκια και γι'αυτό φαίνεται κάπως απρόβλεπτη η συμπεριφορά μου (τα "κλικ" είναι λίγο ανεξέλεγκτα :P), αλλά γενικά μπορώ να αιτιολογήσω τις επιλογές μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Aγαπητέ μου Faith, εγώ δεν επιβεβαίωσα αν έχει επιλέξει να βοηθά τους πολίτες ή τους δολοφόνους, απλά ενημέρωσα γιατί κάτι διαδικαστικό! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ναι βρε Καγίρα (που αν και ήσουν η αρχική μου επιλογή για δολοφόνος σε έσωσε η μικρή λεπτομέρια ότι είσαι συντονιστική :P), δεν είπα κάτι αντίθετο.
Απλά λέω ότι δε χρειάζεται να μιλάνε. Βλέπει ο καθένας πώς κινείται ο άλλος.
Πάντως, σε περίπτωση που δρα ο ρουφιάνος προς όφελος των δολοφόνων είναι σα να έχουμε ένα δολοφόνο παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Φαντάζομαι ότι όσο λιγοστεύουν οι παίκτες τα πράγματα γίνονται λίγο πιο πολύπλοκα από το "Αν ο ρουφιάνος προτείνει κάποιον πολίτη σε μία ψηφοφορία, οι δολοφόνοι καταλαβαίνουν ποια πλευρά διάλεξε. Δε χρειάζεται να μιλάνε." Κατά τη γνώμη μου, οι δολοφόνοι από κάποιο σημείο και μετά, εκβίασαν τρόπον τινα τον ρουφιάνο και τον πήραν με το μέρος τους, για να εξασφαλίσουν μια έξτρα ψήφο.

Επιτέλους όμως αναγνωρίστηκε η αξία μου ως Νο.1 φαν!

Μιας και εκθέτουμε το σκεπτικό μας εδώ, προσωπικά δεν δίνω παρά ελάχιστη σημασία στις ψήφους, εκτός πια αν είναι τόσο τραγικές οι αλλαγές, όπως και έγινε τις τελευταίες ημέρες. Περισσότερο για εμένα μετράνε οι ξαφνικές αλλαγές πλεύσης, και με συγχωρείς κιόλας, oh my sacred one, αλλά η δική σου αλλαγή είναι εξωπραγματική, κι ακόμα μια αιτιολόγηση δεν έχω δει :P Το να λες ότι γενικά μπορείς να αιτιολογήσεις τις ψήφους σου δεν σημαίνει ότι ισχύει κιόλας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ωχ τώρα...:mad:
Θα με κάνεις να ψάξω όλες τις προηγούμενες σελίδες για να βρω διάφορα. Και πάνω που έλεγα να γράψω καινούριο ποστ, πάει τώρα, θα αφιερώσω το χρόνο μου εδώ...:whistle: :P
Όντως, τώρα δεν προλαβαίνω. Αλλά αύριο, αν είμαι ακόμα στο παιχνίδι, θα τα πω όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μιας και το ''παιχνίδι'' είναι ανάμεσα σε δύο(XRZ και burbuja),θα ψηφίσω burbuja που την υποψιάζομαι πολύ περισσότερο:hmm:Δεν προλαβαίνω να πω άλλα γιατί πρέπει να φύγω
Μπερδεύτηκα πάντως πολύ με τη δολοφονία του adespotou!:eek::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Τρίτη
  1. Αρκτούρος:
  2. [adespoto]:XRZ
  3. Bill_Slayer: burbuja
  4. burbuja:ΧRΖ
  5. Dark_kronos: burbuja
  6. dooo:XRZ
  7. faithplus1:burbuja
  8. Molka:XRZ
  9. XRZ: burbuja
  10. Youki:burbuja
XRZ:4
burbuja: 5

Aρκτούρε ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!??!??!


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μετα και απο την ψηφο του μπιλ εγω ειμαι σχεδων συγουρος οτι XRZ=πολιτης, Bill=ρουφιανος (που στην αρχη ητανε καπος αδιαφορος αλλα τωρα θελει να βοηθεισει τους πολιτες) και μαλλον burbuja και doo ειναι οι δολοφονοι, αν και ιγα τους δολοφονους δεν ειμαι καθολου συγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τρελό ντέρμπυ πάλι! Και ο Αρκτούρος ακόμα να φανεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η λοιπή συντονιστική επιτροπή έχει και εξεταστική. :slourp:


Να 'μαι. :P


Σούμα για Τρίτη
  1. Αρκτούρος:
  2. [adespoto]:XRZ
  3. Bill_Slayer: burbuja
  4. burbuja:ΧRΖ
  5. Dark_kronos: burbuja
  6. dooo:XRZ
  7. faithplus1:burbuja
  8. Molka:XRZ
  9. XRZ: burbuja
  10. Youki:burbuja
XRZ:4
burbuja: 5

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Μάλιστα, μάαλισταα...

Το λοιπόν, να εξηγηθώ..

Σήμερα, δεν είχα σκοπό να ψηφίσω ούτε ξουρουζού ούτε και μπουρμπούχα. Αν και κάποια από τις δύο μου είναι ύποπτη.

Επίσης, θεωρώ πως ρουφιάνος είναι ο Βασίλης ή η Molka. Αν η Molka δεν είναι δολοφόνος.

Ο Κρόνος είναι δολοφόνος.

Όμως, για να μην πάει χαμένη η ψήφος μου και κυρίως για μην έχω τις τύψεις ότι κάποιος έφυγε από το παιχνίδι εξ' αιτίας μου, ψηφίζω ξουρουζού, για να αποφανθεί η επιτροπή.

Καλή συνέχεια...:popcorn:




ΥΓ: Καγίρι, θέλω να το παίξεις, "μ'αγαπάει δεν μ'αγαπάει;":D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Οπότααααααααααααααν έχουμε ισοψηφία.. και με την αλάνθαστη μέθοδο του "μ' αγαπάει, δεν μ' αγαπάει", αλλαγμένη σε "Ξουρουζού, Μπουρμπούχα, καημό που του 'χα":P (όπως ζήτησε ο αγαπητός Αρκτούρος :D) φεύγει η XRZ, που ήταν μια απλή και ταπεινή πολίτης και η οποία θα περιμένουμε να μας πει τις τελευταίες της λέξεις.. :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
και με την αλάνθαστη μέθοδο του "μ' αγαπάει, δεν μ' αγαπάει", αλλαγμένη σε "Ξουρουζού, Μπουρμπούχα, καημό που του 'χα":P (όπως ζήτησε ο αγαπητός Αρκτούρος :D)


:hehe::rofl:


Thanks καγίρι..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπραβο ρε... το φαγατε το κοριτσακι...! Τραχατε τωρα για της συγνωμες που ζηταγε....

Εγω απο τωρα ψηφιζω για αυριο Burbuja.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Α ρε ξουρουζού, σε ΔΙΚΑΙΩΣΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Οπότε άδικα ψάχνουμε το ρουφιάνο. Επιβεβαιώθηκαν οι φόβοι μας! Με τους δολοφόνους κι αυτός! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top