Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σκουζι... ποιος δολοφονηθηκε;;;; το αδεσποτο;;; δεν βλεπω τιποτα παλι ρε γμτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δικό μου λάθος. Τώρα βλέπεις; :)
(σε λίγο δεν θα έχω χώρο στα συννημένα αρχεία έτσι όπως με πας! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καγιρα πρεπει να πείς στους άντμιν να σου δώσουν περισσότερο χώρο εσένα:P:sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Δικό μου λάθος. Τώρα βλέπεις; :)
(σε λίγο δεν θα έχω χώρο στα συννημένα αρχεία έτσι όπως με πας! :P)


ααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχα
ΓΑΜΆΤΟ!!!!!!!!! :clapup:
(μολις τα βλεπω σβηνε τα αν ειναι (εννοω, καντα οπως τα ειχες πριν).. μη σου φαω και το χώρο και μετα θυμωσεις και δεν ερθεις να με δεις τα Χριστουγεννα.... :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σωστό! :D Το άλλαξα πάλι.. έβαλα κι ωραίο λόγο έντιτ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
μάλιστα.. :hmm:

λοιπόόόν.. ξουρουζού πάλι από εμένα, για τον λόγο που ανέφερα και χθες..

επιπροσθέτως όμως, την ψηφίζω πάλι, γιατί το ότι άλλαξε χθες την ψήφο της τελευταία στιγμή (κίνηση στρατηγικής), καθώς και το ότι δεν πολυδικαιολογεί τις ψήφους της (απλά λέει θα εμπιστευτώ το ένστικτο του τάδε, ψηφίζω τον δείνα έτσι απλά), μου κάνουν -το λιγότερο- ύποπτα...!! :| ;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Δευτέρα
  1. Αρκτούρος:
  2. [adespoto]:XRZ
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja:ΧRΖ
  5. Dark_kronos:faithplus1
  6. dooo:XRZ
  7. faithplus1:
  8. Molka:
  9. XRZ: burbuja
  10. Youki:burbuja
XRZ:3
Burbuja: 2

4 to go!

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)


ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

----------------------

για την ιστορία που θα με δικαιώσει τα ξανάπα ε?:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

για την ιστορία που θα με δικαιώσει τα ξανάπα ε?:hmm::P
όχι, για ρίξτα άλλη μία:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
όχι, για ρίξτα άλλη μία:P:P:P:P


εμένα...
ΘΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΣΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ!!!!!

:P:P:P:P:P:P




@burbuja: που με κατηγορεί ότι δεν αιτιολογώ τις απαντήσεις μου... Τι απέγινε σε αυτό το γύρο η ντεντέκτιβ μπουρμπούχα???? Μήπως επικράτησαν τα δολοφονικά της ένστικτα?!??!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εμένα...
ΘΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΣΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ!!!!!
:P:P:P:P:P:P

καλά.. όλο αυτό λες, αλλά θα το δούμε.. :shifty: :whistle:


@ξουρουζου: αφού δεν τις αιτολογείς, τι να κάνωμεν τώρα..?! ;)

βάσικα, δήλωσαν άλλοι ντετέκτιβ σ'αυτόν τον γύρο απ'την αρχή, κι αφού εγώ απέδειξα την αξία μου στον προηγούμενο, είπα να είμαι πιο διακριτική και μην τους κλέψω την δόξα..! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λογο της φασης στην οπια βρησκετε η ψηφοφορια, θα αλλαξω την ψηφο μου σε Burbuja. Μετα απο το χτεσινο εχω πιστει οτι η XRZ δεν ειναι δολοφονος, ενω η burbuja μου κανει για τους top υποπτους... Αλλωστε της το χρωσταω κιολας της XRZ


(και τωρα αρχιστε ελευθερα τα "Ο κρονος και η χρζ ειναι οι δολοφονοι και αλληλοβοηθιουνται" κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΝΤΕΡΜΠΥ!!!! θα αφήσετε την ΣΕ να αποφασίσει????

Σούμα για Δευτέρα
  1. Αρκτούρος:
  2. [adespoto]:XRZ
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja:ΧRΖ
  5. Dark_kronos:burbuja
  6. dooo:XRZ
  7. faithplus1:
  8. Molka:
  9. XRZ: burbuja
  10. Youki:burbuja
XRZ:3
burbuja: 3

4 to go!

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)


ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!


------

@
κρονος:χαλλλλλλαρά.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ρε παιδιά, καλυφτείτε λιγάκι.. Μιας και για κάποιο λόγο (:hmm:) ο Κρόνος φαίνεται να μένει στο απυρόβλητο σήμερα, και είναι κρίμα να χαραμίσω την ψήφο μου, θα την πάρει η XRZ γιατί πιστεύω στην ενοχή της.

Σχετικά με την δολοφονία του αδέσποτου.. αν λάβουμε υπόψιν τις ψήφους της, μπορούμε να βγάλουμε συμπεράσματα για το ποιους υποψιαζόταν έστω και λίγο. Το ίδιο συμβαίνει και με τα όσα έλεγε εδώ. Χαλαρά το αδέσποτο έδινε XRZ και Krono. Αλλά παραείναι χτυπητό για να στρέψει εμένα προσωπικά εναντίον τους.
Αλλά η δολοφονία αυτή θα μπορούσε να είναι κάλλιστα αναγκαστική, για να σωθούν κάποιοι άλλοι. Όπως επεσήμανε και η kajira, πολύ σοφτ έγιναν ξαφνικά η δολοφόνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Σούμα για Δευτέρα
  1. Αρκτούρος:
  2. [adespoto]:XRZ
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja:ΧRΖ
  5. Dark_kronos:burbuja
  6. dooo:XRZ
  7. faithplus1:
  8. Molka:ΧRZ
  9. XRZ: burbuja
  10. Youki:burbuja
XRZ:4
burbuja: 3

3to go!

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)


ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!


-----

χμμμ .... όποιος βλέπω ποιοι ψηφίσανε και ποιοι μένουν να ψηφίσουν... ψιλο-αδύνατο να σωθώ για σήμερα [αν και ποτέ μη λες ποτέ]..

όπως προείπα ... εγώ το μόνο που θέλω είναι -εφόσον φύγω και δεν μείνω μέχρι τέλους, αν είναι να φύγω να φύγω με ψηφοφορία σε μέρα που θα αποκαλυφθεί τι ήταν αυτός που φεύγει. Οπότε μιας και μπήκα στο μάτι του κυκλώνα (actually από τη 2η ψηφοφορία! :eek:), ας είναι και σήμερα τι να πω δλδ.... :whistle:


εντιτ: επίσης να πω ότι με 9 παίκτες μέσα, εφόσον οι δολοφόνοι έχουν παραμείνει 3 είναι σκανδαλωδώς εύκολο, κατά τη γνώμη μου [και την εμπειρία μου], να καθορίσουν τις ψηφοφορίες.

εντιτ 2¨kajirouλλλλλλλα.... τουλ το ένα από τα 2? [# δολοφόνων εντός παιχνιδιού ή ύπαρξη ή όχι ρουφιάνου???]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Προχθές ήμουν Τρίπολη,χθες Αθήνα, σήμερα Πάτρα. Είναι λίγο δύσκολο να παρακολουθήσω το παιχνίδι. Πάλι καλά που προλαβαίνω να ψηφίσω και δε βγαίνω από το παιχνίδι.
Για σήμερα λοιπόν: XRZ...





...καινούρια στοιχεία υπέπεσαν στην αντίληψή μου και τείνω να σε αθωώσω. :P

Burbuja από μένα με πολύ αγάπη! :flowers: (Τα έλεγα εγώ από την 1η ψηφοφορία, έστω και στην τύχη και κανείς δε με άκουγε.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο ρουφιάνος είναι μέσα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Πλάκα μας κάνεις ορέ νεροπιστολέρο; Πολύ περίεργα πράγματα συμβαίνουν αυτές τις ημέρες! Απ' τη μια αθωώνεται ο Κρόνος που χθες κόντεψε να φύγει, αλλά τον έσωσε η αλλαγή ψήφου της XRZ, σήμερα ο ίδιος δεν ψήφισε XRZ και καλά γιατί της χρωστάει χάρη, κι εσύ που μέχρι χθες ήσουν ορκισμένος εχθρός της XRZ δεν την ψηφίζεις; Χωρίς μάλιστα να το δικαιολογείς; Αυτό είναι εξόφθαλμη παραπλάνηση! Δεν ξέρω τι να πρωτοσκεφτώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ο ρουφιάνος είναι μέσα! ;)
Τότες σίγουρα τα έχει κάνει πλακάκια με τους δολοφόνους και γελάνε μαζί μας.:mad:

Ας ακολουθήσω κι εγώ την τακτική του fandago...πινακάκια!!! :P

Αρκτούρος---->Kronos, misslitledevil, misslittledevil, evouli, kronos, xrz. Αρα έχοντας ψηφίσει 2 φορές πολίτη αποκλείεται από (καλός) ρουφιάνος.

Bill_Slayer----> mania, hunter, xrz, adespoto, adespoto, burbuja. Μόνη περίπτωση να τον θεωρήσω ρουφιάνο είναι οι δολοφόνοι να σκότωσαν δοοφόνο (βλ.adespoto). Απίστευτο αλλά πιθανό.

Burbuja----> phoebe, niyia, niyia, evouli, devil, xrz. Σε 3 από τις 6 ψηφοφορίες ψηφίζει αποδεδειγμένους πολίτες. Για δολοφόνος μου κάνει. Το ότι ψηφίζει evouli δεν με εκπλήσει. Δεν ξέρουμε τι ήταν και είναι πολύ πιθανό να ήταν πολίτης.

Kronos----> -, xrz, bill_slayer, adespoto, misslittledevil, corpsebride. Υποπτος μου κάνει αλλά δεν υπάρχουν πολλά στοιχεία.

Doo----> phoebe, niyia, niyia, kronos, kronos, kronos. Τώρα τι να πω...Θεωρούσα δύσκολο να βάλουν ξανά ίδιο άτομο στους δολοφόνους, αλλά άγνωσται αι βουλαί της ΣΕ. Είναι πιθανό ωστόσο, μιας και 3 στις 6 ψήφους της πάνε σε πολίτες.

Faithplus---->burbuja, -, xrz, xrz, misslittledevil, kronos. Δεν ξέρω που πάνε τα 4. Με έχει αποσυντονίσει και δεν μπορώ να καταλάβω το ρόλο του...

Molka----> kakerlak, xrz, fandago, fandago, adespoto, kronos. Αλλο πρόβλημα εδώ...Πιθανός δολοφόνος μου κάνει.

XRΖ----> niyia, hunter, phoebe, faithplus, adespoto, corpse. Επίσης αψυχολόγητη...τείνω να πιστεύω πω είναι πολίτης.
Μετά και απότην ευγενική αυτή προσφορά, καταλήγω ότι Billslayer είναι ο ρουφ και οι δολοφόνοι σκότωσαν δολοφόνο (βλ.adespoto) για να μας μπερδέψουν.
Επιμένω burbuja. (Με πιθανούς συνεργούς doo και Αρκτούρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top