Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εγώ πάλι είμαι σε σοκ γιατί έκοβα κεφάλι για Niyia... γμτ.... θα πω καμιά κουβέντα για το ένστικτό μου...

Θα αφήσω λίγο ακόμα μέχρι να πάρω απόφαση για σήμερα...


:(



εδιτ: για την περίπτωση που δολοφονηθώ adespoto για σήμερα (προς το παρόν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
H ώρα της κρίσης πλησιάζει.. :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
σήμερα μαθαινουμε τι ήταν ο δολοφονημένος ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σαν πολυ σιγουρο το μικρο μις για το μεσημεριανο αποτελεσμα... καθησε και περιμενει με τα ποπ κορν του ανα χειρας...

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σαν πολυ σιγουρο το μικρο μις για το μεσημεριανο αποτελεσμα... καθησε και περιμενει με τα ποπ κορν του ανα χειρας...

:hmm:
...και όχι μόνο αυτό...δε μοιράζει και τίποτα στους υπολοίπους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πω, εδω μεσα ουτε ενα ποπ κορν με την ησυχια του δεν μπορει να φαει κανεις. :P
Εχω αγωνια, αλλα δεν εχει φατσα να τρωει νυχια οποτε τρωει ποπ κορν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
...και όχι μόνο αυτό...δε μοιράζει και τίποτα στους υπολοίπους:P

αυτο ειναι το χειροτερο απ'ολα :P

Πω, εδω μεσα ουτε ενα ποπ κορν με την ησυχια του δεν μπορει να φαει κανεις. :P
Εχω αγωνια, αλλα δεν εχει φατσα να τρωει νυχια οποτε τρωει ποπ κορν. :D

:hmm:μμμ...































ναι...........














































:hmm:






























μπα, δεν με πειθεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ έχω μπερδευτεί πάρα πολύ :hmm:για άλλη μια φορά :P!

Δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω!

Και εγω πίστευα οτι η Niyia ήταν δολοφόνος και ήμουν σιγουρη κιόλας!!! Είχα ενστικτο :P!

Με προβληματίζει πολύ το γεγονος οτι η burbuja η doo και η evouli ψήφισαν και στις τρεις ψηφοφορίες τα ιδια άτομα δηλαδή εμένα και την Niyia :hmm:! Δεν ξερω όμως κατά πόσο αυτό τις ενοχοποιεί :confused:!

Επιπλέον ο Bill_Slayer το adespoto και η Youki στις δυο πρώτες ψηφοφορίες είχαν ψηφίσει τα ιδια ατομα αλλα στην τρίτη διαφοροποιήθηκαν :hmm:!

Δεν ξερω τι ρολο παιζει ο fandago με τις λιστες του :hmm:! Μας βοηθάει ή μας μπερδεύει περισσότερο; Εμένα προσωπικά με μπερδεύει πολύ :redface::D!

Απο την άλλη εχω αρχίσει να υποψιάζομαι την misslittledevil την corpse bride :hmm:!

Αυτος ο ρουφίανος δεν ξερω που είναι :worry:! Εχει ή δεν έχει εμφανιστεί :worry:; Είναι ή όχι με το μέρος των πολιτών :worry:; Ρουφιάνε, ρουφίανε είσαι εδώ :P;

Σε περιπτωση που δεν ξαναμπω ή με σκοτώσουν οι δολοφονοι ψηφίζω την corpse bride!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
:eek: Δεν σε πειθω? :eek:
Κοιτα να κανονισεις να με σκοτωσετε! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.


Είχαμε δημιουργικό οίστρο χτες! :P Πολίτης η Φοίβη! Και δεν ξαναγράφει εδώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μπράβο διαίσθηση η phoebe! ίσα που πρόλαβε...

για να δούμε τώρα...


η αφίσα της δολοφονίας πάντως δεν μπορώ να πω... άψογη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ουφ, την γλιτωσα για την ωρα! :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μάλιστα...
Ευτυχώς που πρόλαβε να ψηφίσει δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
:eek: Δεν σε πειθω? :eek:
Κοιτα να κανονισεις να με σκοτωσετε! :mad:

αστα αυτααααααααααααααααααα.... μικρέ και υπουλε χάνιμπαλ λέκτερ :P

Ουφ, την γλιτωσα για την ωρα! :baby:

και οχι μονο για αυτη την ωρα οπως δειχνουν τα πραγματα..

πσ. παλι δυο ασπρα τετραγωνακια με χ βλεπω αντι για εικονα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μια του κλέφτη (Niyia..)
δυο του κλέφτη (phoebe..)
τρεις και η κακή του μέρα! κρόνος with luv.

δε μπορεί, θα πέσω μέσα αυτή τη φορά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Την βλέπετε την εικόνα ε; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
και οχι μονο για αυτη την ωρα οπως δειχνουν τα πραγματα..


Μηπως τα λες αυτα, για να μην σε υποψιαστουμε? :hmm:
Μηπως να αλλαξω και να πω εβουλι τελικα? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
nop :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top