Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
αυτό είνια απάντηση σε 1 από τα 3!

1. ένας πολίτης είναι ο ρουφιάνος σωστά?
2. Οι δολοφόνοι τον γνωρίζουν?

γενικώς [οτι κι αν είναι!] το γνωρίζει [την ιδιότητα του] οποιοσδήποτε συμμετέχων ως παίκτης πλην του εαυτού του?

Ε κάτσε ντε, είμαι και λίγο ξανθιά! :P

1. Ναι.
2. Ναι.

Νταξ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
corpse bride

απο εμενα.... γιατι πιστευω οτι οι δολοφονοι θελαν να διωξουν την μανια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ε κάτσε ντε, είμαι και λίγο ξανθιά! :P

1. Ναι.
2. Ναι.

Νταξ; :redface:

οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
οι δολοφονοι ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να γνωριζουν το ρουφιανο.. ετσι μπορουν να τον δωροδοκησουν και να φαει ολους τους πολιτες.. :worry:
ασε που αν δουν οτι παει να κατευθυνει προς δολοφονο, τον τρωνε και ειναι ολα ωραια και καλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ ξέρω πως γνωρίζονται, έτσι το είχα παίξει.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Οι δολοφόνοι είναι 4...δε μπορούν να κάνουν και τίποτα, αν δε φτάσουν σε 5-4 σκορ (ή κάπου εκεί κοντά)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ναι, μα ετσι δεν εχει νοημα νομιζω.. ο ρουφ μονο ξερει τι ειναι ολοι, για να μπορει να κατευθυνει το παιχνιδι οπου αυτος θελει.. σε δολοφονο ή σε πολίτη.. :/:
οι δολοφονοι αν τον δουν να μην πηγαινει με τα νερα τους,τον τρωνε με δολοφονια, δεν ειναι αναγκη να κατευθυνουν τους πολιτες να τον ψηφισουν..
καλα, τωρα ουτως η αλλως δεν γινεται να αλλαξει, αλλα τεσπα, κουβεντα να γινεται.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μπορεί να μπει κανόνας, ότι δεν δολοφονείται ο ρουφιάνος και φεύγει μόνο με ψηφοφορία.
για σκεφτείτε και αυτή την πιθανότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ναι αυτο ειναι σωστο.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η Συντονιστική Επιτροπή, προκειμένου να αυξήσει το ενδιαφέρον του παιχνιδιού, αποφάσισε να κάνει ένα μέλος απ' αυτά που δήλωσαν συμμετοχή, ..ρουφιάνο! Το μέλος αυτό θα αποφασίσει μόνο του, αν θα δράσει υπέρ ή κατά των πολιτών. Γνωρίζει ποιοι είναι οι δολοφόνοι, αλλά ουδείς δεν ξέρει αν θα επιλέξει να βοηθήσει τους πολίτες στην εξάρθρωση των δολοφόνων ή αν θα επιλέξει να σας αποπροσανατολίσει πιο πολύ! Προκείμενου να εξασφαλιστεί η αμεροληψία του ρουφιάνου, ανακοινώνεται πως μόνο με ψηφοφορία μπορεί να αποχωρήσει και δεν μπορούν οι δολοφόνοι να τον σκοτώσουν!

Χουχου!

:jumpy: :jumpy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τι τωρα εχουμε και ρουφιανο;;;; Τι ευχαριστη τροπη ειναι αυτη;;;!!!:clapup:
Το καλο που του θελω ειναι να βοηθησει εμας τους πολιτες να βρουν τους δολοφονους!!!:mad::P:P

Πολλοι πεσανε να φανε την Corpse και δεν μου αρεσει αυτο! Προβληματιζομαι εντονως :hmm:!Λετε να ειναι αυτη η ρουφιανος και να προσπαθουν να την διωξουνε;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ είμαι ανάμεσα σε hunter και σε Phoebe. Αλλά πρέπει να κάνω ένα research πριν ψηφίσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Αρκτούρος:
  2. adespoto:
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_Kronos:
  7. dooo:
  8. evouli:
  9. faithplus1:
  10. fandago:
  11. Founes:
  12. Hunter:
  13. Kakerlak: Corpse Bride
  14. misslittledevil:
  15. Molka:
  16. Niyia:
  17. Phoebe:
  18. thodoris28: Hunter
  19. XRZ: Niyia
  20. Youki: Corpse Bride
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
niyia και από μένα. Να πήξουν τα καινούρια ψαράκια:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ είμαι ανάμεσα σε hunter και σε Phoebe. Αλλά πρέπει να κάνω ένα research πριν ψηφίσω :P

Α εσυ πολυ μου την μπαινεις και δεν θα τα παμε καλα...:P:P:P!

Και εγω προς τον Hunter προσανατολιζομαι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
καλά αυτός ο hunter πολύ απρόσεκτος είναι. κάνει μπαμ ότι είσαι δολοφόνος , ψήφισες εμένα ;:angry:εμένα που είναι φανερό ότι είμαι αθώος;:whistle:
εδώ δεν ήξερα τι είμαι όταν είχε ξεκινήσει ήδη το παιχνίδι. λέτε να ήμουν δολοφόνος και να μην είχα ενημερωθεί;
τραγικό λάθος .μόνο ένας δολοφόνος θα με ψήφιζε γιατί προφανώς ξέρει την ιδιότητά μου. περίμενα αυτή η φουρνιά δολοφόνων να είναι πιο προσεκτική:sleep:
εννοείται ότι ψηφίζω hunter.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Εγώ που δεν προλαβαίνω να πάρω ανάσα και γι αυτό δε συμμετέχω στο παιχνίδι, μπορώ να ψηφίσω τον Θοδωρή (τον από πάνω μου), επειδή την προηγούμενη φορά τα είχε βάλει μαζί μου; :P:P:P:P:P:P

Καλημέρα και καλή διασκέδαση στους συμμετέχοντες
(Ασχετο, αλλά έχω πήξει κι έπρεπε κάτι να πω)! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ που δεν προλαβαίνω να πάρω ανάσα και γι αυτό δε συμμετέχω στο παιχνίδι, μπορώ να ψηφίσω τον Θοδωρή (τον από πάνω μου), επειδή την προηγούμενη φορά τα είχε βάλει μαζί μου; :P:P:P:P:P:P

Καλημέρα και καλή διασκέδαση στους συμμετέχοντες
(Ασχετο, αλλά έχω πήξει κι έπρεπε κάτι να πω)! :D
:rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
καλά αυτός ο hunter πολύ απρόσεκτος είναι. κάνει μπαμ ότι είσαι δολοφόνος , ψήφισες εμένα ;:angry:εμένα που είναι φανερό ότι είμαι αθώος;:whistle:
εδώ δεν ήξερα τι είμαι όταν είχε ξεκινήσει ήδη το παιχνίδι. λέτε να ήμουν δολοφόνος και να μην είχα ενημερωθεί;
τραγικό λάθος .μόνο ένας δολοφόνος θα με ψήφιζε γιατί προφανώς ξέρει την ιδιότητά μου. περίμενα αυτή η φουρνιά δολοφόνων να είναι πιο προσεκτική:sleep:
εννοείται ότι ψηφίζω hunter.

Έχεις ένα point σε αυτό και μου φαίνεται λίγο ακραίο να μπλοφάρεις τόσο πολύ οπότε τείνω να σε πιστέψω, κι επειδή δεν ξέρω αν θα ζω μέχρι το βράδυ ψηφίζω κι εγώ Hunter.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Έχεις ένα point σε αυτό και μου φαίνεται λίγο ακραίο να μπλοφάρεις τόσο πολύ οπότε τείνω να σε πιστέψω, κι επειδή δεν ξέρω αν θα ζω μέχρι το βράδυ ψηφίζω κι εγώ Hunter.:P

ο hunter στάνταρ αν δεν είναι δολοφόνος είναι - πλέον- ο ρουφιάνος... Μη σας πω ότι πιστεύω ότι ο ρουφιάνος μπήκε γιατί του τα ξεράσανε που του τα ξεράσανε όλα ας το κάνουν και επίσημο :P

+το να ψηφίσει Thodori28 μου κάνει ΠΟΛΥ κραυγαλέο "λάθος" επιπέδου "καλύτερα να το παίξω ο "βλάκας" πολίτης που απλά κάνει την υποχρέωση του στο παιχνίδι=ψήφος για να μην με καταλάβουν για δολοφόνο"...

με 2 λόγια... απλός πολίτης δεν το κόβω ναναι [εκτός κι αν η επιτροπή έκανε όλο αυτό το συλλλογισμό όταν αποφάσιζε οπότε ακριβώς για αυτό τον έκανε πολίτη... :hmm:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:whistle:

Έχετε μια ώρα καιρό μέχρι την πρώτη δολοφονία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top