Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eπειδή πρέπει να παω να κάνω μπάνιο και να φύγω, το ξέρω πως δεν είναι 20.00, αλλά δεν νομίζω ν' αλλάξει κάτι ως τότε.. ο The Stand (που ήταν πολίτης) πρέπει να εκφωνήσει τις τελευταίες του λέξεις.. :D (από αύριο υπενθυμίζω μπορείτε να γράφετε όλοι!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Να πεις τι ήταν ο στάντ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Ήταν που σχετιζόμουν και για τον φόνο της Molka (ως πολίτης βλέπετε) :P

Κάποιος κατάφερε και μας δούλεψε κανονικα.

Το ποιος θα το δείτε αύριο.

Καλη συνέχεια :P

Πολίτης ήμουν,το είπε και η kajira
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Επειδή ήρθε η Παρασκευή βγήκα από τον τάφο για να πω: τα είχα καταλάβει όλα και δεν θα νικήσουν οι ακατανόμαστοι! Δυναμικά πολίτες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Άτιμε δολοφόνε θα σε βρω πού θα μου πάει.
I'm back and I'm a zombie :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Να μιλησω και εγω τοτε!

Θα μου πει καποιος ποιανου στεκοπαιδου φιλη ειναι η Bugs Bunny irl?

Α, βρηκα, του Καγιριου. Να πω τι μου κανει περιεργο? Η bugs ψηφισε δυο συνεχομενες φορες The Stand και μετα μια τριτη truffinho (παλιοδολοφονε:P) μιας και η ψηφος της δεν θα αλλαζε κατι. Ο truffinho αντεδρασε λεγοντας αστειευομενος (?) "Δεν το περιμενα αυτο απο εσενα bugs".

Χμμμμμ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να μιλησω και εγω τοτε!

Θα μου πει καποιος ποιανου στεκοπαιδου φιλη ειναι η Bugs Bunny irl?

Α, βρηκα, του Καγιριου. Να πω τι μου κανει περιεργο? Η bugs ψηφισε δυο συνεχομενες φορες The Stand και μετα μια τριτη truffinho (παλιοδολοφονε:P) μιας και η ψηφος της δεν θα αλλαζε κατι. Ο truffinho αντεδρασε λεγοντας αστειευομενος (?) "Δεν το περιμενα αυτο απο εσενα bugs".

Χμμμμμ....
Και που καταλήγεις δηλ για να 'χουμε καλό ρώτημα; :D Ότι είμαι δολοφόνος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
kajira άστα αυτά, σιγά μην έπαιξες κορώνα γράμματα το θάνατό μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
kajira άστα αυτά, σιγά μην έπαιξες κορώνα γράμματα το θάνατό μου :P
Με ποιον σε ψήναμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Καλά εντάξει, δεν ήταν δολοφόνος ο The Stand? Τι να πω.. φαντάζομαι έγινε για να μας αποπροσανατολίσετε.. τελοσπάντων, ελπίζω να νικήσουν οι καλοί.. ελάτε φίλοι μου ζόμπια, πείτε την γνώμη σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Θοδωρής :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και που καταλήγεις δηλ για να 'χουμε καλό ρώτημα; :D Ότι είμαι δολοφόνος; :P

Αυτο δεν το'χα σκεφτει ομολογω.:P

Ρωτησα στην αρχη ποιανου φιλη ειναι γιατι δεν νομιζω οτι θα βαζατε για δολοφονο καποιον νεο που δεν γνωριζεται σχεδον καθολου με τους αλλους δολοφονους. Εαν ηταν λοιπον φιλη με εναν απο τους αλλους δολοφονους θα ηταν μια καλη επιλογη για ξεκαρφωμα. Ακομα καλυτερη επιλογη για ξεκαρφωμα θα ηταν να ειναι φιλη της μοντερατορισσας που δεν ειναι μεν δολοφονος αλλα ξερει τι παιζει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Εγώ λέω Bugs, αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εγώ πάντως πλέον τα έχω καταλάβει όλα αν και είναι μάλλον κάπως αργά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε δεν είναι και φίλη μου καλέ, απλά την ήξερα από ένα άλλο φόρουμ. Αμέσως εσύ! :D (αύριο λέω να σας δημοσιεύσω και κομμάτια από λογκς με τις συνομιλίες των δολοφόνων στο μσν.. πολύ γέλιο λέμε! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
μας φάγατε παλιοδολοφόνοι.. :mad:

ναι kajiraκι, θα'χει γέλιοοοοοο..!!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τα πιο πολλά δεν τα έχω δυστυχώς γιατί ήμουν στην δουλειά συνήθως και δεν έχω λογκς εκεί.. άλλα όλο και κάποιος παλιοδολοφόνος θα τα 'χει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Η Doooo, από τα λίγα που κατάλαβα αυτές τις μέρες, θα ήταν αναμενόμενο να είναι δολοφόνος, άρα μάλλον γι αυτό δεν την επέλεξε η Συντονιστική γι αυτόν το ρόλο.
Θα επιμείνω στην ψήφο μου για την suspiria, εκτός του ότι για εμένα είναι ακόμα η Νο 1 ύποπτη, το χιούμορ της μέλλουσας μανούλας θα μου λείψει και θέλω να μείνει. :D
δεν ψηφησε ντοο οπως καναν οι περισσοτεροι
Έχω μπερδευτεί πολύ, θα ψηφίσω κι εγώ την evouli γιατί συνεχώς δικαιολογείται, ψάχνεται... και ή που είναι αθώα και την στέλνουμε εις τόπο χλοερό άδικα των αδίκων ή που κερδίζουμε την πρώτη μάχη... και η αρχή είναι το ήμισυ του παντός.... :D
παλι δεν ψηφησε δολοφονο
Τη Μάνια εγώ γιατί δεν την υποπτεύθηκα;
Σίγουρα οι παλιοί την ξέρετε καλύτερα, αλλά δε μου κάνει για αιμοσταγής δολοφόνος...
Ο Εντυ από την άλλη είναι καινούργιος και θεωρώ ότι δε θα έβαζαν κάποιον από τους καινούργιους, ακριβώς γιατί δεν έχει μπει στο κλίμα και δεν μπορεί να δημιουργήσει μυστήριο και χαβαλέ
Ο Founes, όλοι λέτε ότι είναι πολύ ύποπτος για να είναι αληθινός
Η Vicki_thes το παίζει πολύ αθώα

:hmm::hmm:
Γίνεται να ακυρώσουμε το παιχνιδάκι και να το παίξουμε σε λίγο καιρό να μελετήσουμε εμείς οι νέοι τους παλιούς; :angel:
Ε;
προσπαθει να το παιξει καινουργια για να φυγει απο της υποψιες μας
The stand κι από εμένα, αμέσως μόλις η Μόλκα τον ψήφισε την σκότωσαν...
Δεν ξέρω πόσο τυχαίο ηταν.
εδω για να μπερδευτουμε σκαρφιζετε αυτην την δικαιολογια κ ας εχει υποθει οτι μια μερα πριν αποφασιζουν ποιον θα δολοφονησουν
:cry_x: Από εσένα δεν το μπερίμενα Μπαγκς...

Ομολογώ ότι έχω ψιλομπερδευτεί, θα ψηφίσω truffinho, θεωρώντας ότι πάει να μας παραπλανήσει με το τελευταίο post!
ουτος η αλλος η ψηφος της δεν επαιζε κανενα ρολο μαζι με τον τρουφι μεγαλη συνομοσια
Δε θα προλάβω να μπω ξανά κι έτσι ψηφίζω αδέσποτο :)

Καλησπέρα!! Δε θα προλάβω να μπω ξανά κι έτσι ψηφίζω The Stand. :)
2 φορες δεν θα προλαβει να μπει 2 φορες ψηφηζει ασχετους
Θα ξαναψηφίσω The stand, για τα μαθηματικά του :D
ασχετο επιχειρημα
Σούμα για Τρίτη:

  1. Bugs Bunny: The Stand
  2. The Stand: io-io
  3. thodoris28: Founes
  4. underwater: Founes
ολοι ψηφησαν φουνες(δολοφονο εκτος απο σταντ )
αρα θοδωρης δεν ειναι γιατι ψηφησε φουνες

Αν κι εγώ δεν είχα ψηφίσει την Ντουυυυ για εχθές, έτσι το γράψατε όμως και πολύ καλά κάνατε, αφού είναι δολοφονικό στοιχείο! :P
Για σήμερα ψηφίζω το άλλο της μισό, έτσι ώστε να μην πλήττει εκεί στα τάρταρα, που θα θα βράζει.
Ψηφίζω suspiria :D

δεν ψηφησε ντοο κ το λεει κ ολας κ μετα σουπρισια που παλι δεν ειναι

Σούμα για Τρίτη:
  1. adespoto: suspiria
  2. Angie_Ann: suspiria
  3. Bugs Bunny: suspiria
  4. io io: Vkey
  5. Τhe Stand: suspiria
  6. thodoris28: zanin
  7. underwater: suspiria
  8. XRZ: suspiria
  1. μαζι με τους υπολλοιπους εναν πολιτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κακερλάκι καλέ εσύ το 'χεις πάρει πατριωτικά! :D Τεσπά, γράψτε ό,τι θέλετε, το αποτέλεσμα βασικά είναι ήδη προδιαγεγγραμένο.. :whistle: Τελευταία μέρα άλλωστε σήμερα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Να σας πω κάτι?

Έχουν μείνει 2 δολοφόνοι στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top