Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Η ψήφος της underwater από όσο θυμάμαι μετράει. Είμαι σίγουρη κατά 90%

Νομίζω ότι το τοπίο έχει ως εξής:
  1. Angie_Ann - Founes
  2. Bugs Bunny - The Stand
  3. Founes - The Stand
  4. io-io - Founes
  5. Molka - Founes
  6. The Stand - Founes
  7. Thodoris28 - Founes
  8. truffinho - ?
  9. underwater- Founes
Πρόλαβα να ψηφίσω! :P Βέβαια και να μην ψήφιζα Founes θα έβγαινε...Μου φαίνεται ότι η Molka έχει δίκαιο.

Α ναι και ψηφίζω truffinho για αύριο...
ψηφησε φουνες κ το λεει κ για την unterwater η οποια ψηφησε φουνες
αν κ δεν παιζει τοσο καθοριστικο ρολο η ψηφος της

Εντελώς στα τυφλά δεν γίνεται. Επιπλέον αν έχουν μείνει 5+ προφανώς νίκησαν.
δεν πιστευω οτι την συμφερει να το πει αυτο αν ειναι δολοφονος
Είναι δύσκολο να πω...Νομίζω πάντως ότι το αδέσποτο είναι αθώο γιατί ήταν από τους πρώτους που είπαν την doo. Πολύ πιο ύποπτος μου φαίνεται ο truffinho που το ψηφίζει στο άσχετο. Μήπως επειδή όταν είχε κάνει προβλέψεις είχε βρει τους δολοφόνους;
λεει για το αδερποτο που ειναι πολιτης δεν θα το εκανε ενας δολοφονος οπως κ για την ντοο κ τον φουνες που ειναι
Μήπως μπορείς να μας θυμίσεις ποιους 6 είχες πει;

Επειδή μπορεί να μην μπορέσω να ξαναμπώ μέχρι της 8 θα εμπιστευτώ προς το παρόν την burbuja και θα πω truffinho και αν μπορέσω το αλλάζω αργότερα. Καλή μέρα σε όλους! :)

παλι ψηφιζει δολοφονο
δεν ειναι σιγουρα η Angie ann
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Κακερλάκι καλέ εσύ το 'χεις πάρει πατριωτικά! :D Τεσπά, γράψτε ό,τι θέλετε, το αποτέλεσμα βασικά είναι ήδη προδιαγεγγραμένο.. :whistle: Τελευταία μέρα άλλωστε σήμερα! :D
βαλε το ποστ που μου διαγραψες..:D

οχι απλα μαρεσουν αυτα τα παιχνιδια:D
κ δεν προλαβα να το χαρω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:hehe: :hehe::hehe:

(ρε σεις πρέπει να σας κάνω όλους συντονιστική επιτροπή, δεν νομίζω κανείς σας να το 'χει διασκεδάσει όσο εγώ! :P)

βαλε το ποστ που μου διαγραψες..:D

οχι απλα μαρεσουν αυτα τα παιχνιδια:D
κ δεν προλαβα να το χαρω:P
Ώχου δύσκολα μου βάζεις.. καλά πάω να το βρω! Αλλά θα εμφανίζεται πίσω.. :D

Και πάντως μη ξεχνάς.. τώρα σχεδόν τελείωσε το παιχνίδι, το θέμα ήταν να υποψιαζόσουν νωρίτερα, τώρα είναι εύκολο! ;) (βεβαια οκ εσένα νομίζω σε φάγανε πρώτη οπότε.. )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Nα το!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kajira
Σουμα για Πέμπτη:
  1. Μolka: mania
  2. mania: ENTY
  3. adespoto: ENTY
  4. faithplus1: ENTY
  5. Εδάδ: Corpse
  6. Corpse: suspiria
  7. misslittledevil: dooo
  8. Founes: mania
  9. underwater: suspiria
  10. Kakerlak: XRZ
  11. ENTY: mania
  12. dooo: mania
  13. XRZ: suspiria
  14. Palladin: ENTY
  15. Angie_Ann: misslittledevil
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D



:)


Παράθεση:

μπου:redface:


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
dooo? που το κρυβεις το μαχαιρι:hmm:?

Παράθεση:
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?p=325728#post325728
Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
Tι ωραια να λειπεις κ κανεις να μην σε υποψιαζετε....!!!!!:hmm::D

εγω ειμαι αναμεσα μανια κ φουνες αλλα περναει κ απο το μυαλο μου η xrz


για να δουμε τι θα αποφασησω:D


σας μιλαει το πνευμα της kakerlak
... να γιατι με φαγαν κατι ηξερα εγω:hmm::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ακρυβος ημουν η πρωτη που δολοφονησαν πως να μιλησω αφου δεν με αφηναν(αφηνες):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλέ εγώ συντονιστική επιτροπή ήμουν, στους δολοφόνους να τα χώσεις που σε διάλεξαν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εσυ δεν με αφηνες να μιλησω να παρω εκδικηση:D










αντε πλακιτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΣΑΪΝΙΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ:bigarmhug

ούτε ο σέρλοκ και ο πουαρώ μαζί δε σας φτάνουν:bleh::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν φτάνει βρε Κακερλάκι, που δεν ήθελα να σε δουν χλωμή σαν πεθαμένη που ήσουν και να χαλάσεις το ίματζ σου, μιλάς κι αποπάνω! :P

Ντου -> :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ιγώ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
καλά είναι δυνατόν; :confused: με ποιά λογική ψηφίσατε the stand;
τι άλλο θέλετε να καταλάβετε ότι είναι η bugs bunny;:wall:
bugs bunny είσαι παρελθόν πλέον. Νηκίσαμε; τέλειωσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
οι δολοφόνοι νικήσανε και θα το διαπιστώσετε λίαν συντόμως. ΜΟΥΑΧΑΧΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Θοδωρή μη χτυπάς παιδί μου το κεφαλάκι σου στον τοίχο,
όταν έρθει το πλήρωμα του χρόνου θα δεις ότι είχες (ά)δικ(ι)ο!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ηρθε η ώρα της κρίσης; θα πείτε ποιοι είναι ποιοι;:clapup::clapup:

Μπάνι άστον, πολλά κεφαλάκια θα χτυπηθούν σήμερα άν πεί ποιοι ήταν:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λοιπόν το αποτέλεσμα δεν αλλάζει ό,τι και να ψηφίσετε.. θελετε να το πάρει το ποτάμι από τώρα ή να περιμένετε μέχρι αύριο; (γιατί στις 20.00 θα είμαι στο μήτινγκ; ) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
ναι καλά. εσύ είσαι το ξέρω, μα οι 2 προηγούμενες ψηφοφορίες κάνανε μπαμ:verymad:
αν το παραδεχτείς μπορεί και να γλιτώσεις τη λαιμητόμο και να τη βγάλεις με τρις ισόβια μόνο:lock:
Αντε και κανά δύο καρπαζιές :vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν το αποτέλεσμα δεν αλλάζει ό,τι και να ψηφίσετε.. θελετε να το πάρει το ποτάμι από τώρα ή να περιμένετε μέχρι αύριο; (γιατί στις 20.00 θα είμαι στο μήτινγκ; ) :D


ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

ΤΩΡΑ ΤΩΡΑ ΤΩΡΑ :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:


@ Θωδορή σε μένα απευθήνεσε αγορι μου;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
ναι ναι απποτέλεσμα τώρα:panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ναιιιιιιιιιιι:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχουν 2 δολοφόνοι ανάμεσα στα 3 ατομα γι αυτό όλα τελειώσαν από τώρα.

Χθες το βράδυ ψήφισα όχι αυτό που πίστευα πραγματικά,αλλά ψήφισα προκειμένου να μην φύγω από το παιχνίδι και να πάμε σε ισοψηφία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top