Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Σούμα για Δευτέρα:
  1. Αρκτούρος: suspiria

Γιώργο, είπα εγώ ξεκάθαρα πουθενά ότι ψηφίζω suspiria;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Αν δεν είναι η dooo δολοφόνος τότε σίγουρα είναι η suspiria.
Για τη molka έχω προβληματιστεί λίγο. Δε βαριέσαι...Δολοφόνος και η molka! :P

Κοίτα να δεις που θα βγω και φταίχτης στο τέλος τέλος! :P
Επιμένω dooo by the way :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σούμα για Δευτέρα:
  1. adespoto: dooo
  2. Bugs Bunny: dooo
  3. burbuja: dooo
  4. Corpse Bride: suspiria
  5. dooo: suspiria
  6. faithplus1: dooo
  7. insomiac: dooo
  8. io-io: zanin
  9. misslittledevil: dooo
  10. Molka: dooo
  11. suspiria: dooo
  12. The Stand: dooo
  13. thodoris28: dooo
  14. truffihno: dooo
  15. underwater: dooo
  16. zanin: dooo
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.







Γιώργο, είπα εγώ ξεκάθαρα πουθενά ότι ψηφίζω suspiria;;:confused:
Σόρρυ ρε, λάθος. :P


PS> Δικαίωμα για last words έχουν όσοι αποχωρούν από ψηφοφορία. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
όλα μπορούν να ανατραπούν, ακόμα και το 13-2:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αλλαξα γνωμη. Θα ψηφισω dooo. Νομιζω οτι πριν σκοτωναν ασχετους οι δολοφονοι, και ειδαν οτι εμεις ψαχνουμε περιπλοκες συνδεσεις, και οχι τις προφανεις, οποτε ειπαν να ψηφισουν καποιον που θα εκανε καραμπαμ ποιος τον σκοτωσε ωστε να μας αποπροσανατολισουν. Οποτε dooo, με εχει φαει και η απορια τι ηταν! (Θα μας πειτε το απογευμα αν πεθανει εεεεεεεεε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μη σας πώ και το 14-2:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Σούμα για Δευτέρα:

PS> Δικαίωμα για last words έχουν όσοι αποχωρούν από ψηφοφορία. :/:


(Dead man...Talking) γιατι βρε, οι υπολοιποι στο πηγαδι κατουρησαμε; :P Εμας που μας δολοφονησαν οι...κακοι, τι παραπανω ξερουμε απο τους υπολοιπους; :confused:


Αντε καλα...δεν ξαναμιλαω! :tongue::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
(Dead man...Talking) γιατι βρε, οι υπολοιποι στο πηγαδι κατουρησαμε; :P Εμας που μας δολοφονησαν οι...κακοι, τι παραπανω ξερουμε απο τους υπολοιπους; :confused:


Αντε καλα...δεν ξαναμιλαω! :tongue::cry_x:
Σόρρυ, αλλά these are the rules. :/:


Βασικά στην ψηφοφορία είναι ότι αποφασίζουν να σε "εκτελέσουν" οι πολίτες. Έτσι λες την τελευταία σου λέξη και σε εκτελούν. :)


Θα ήταν άδικο για τους προηγούμενους δολοφονημένους, που δεν μίλησαν. :/:



Υ.γ. Τι μουσική θες να παίζουν στην κηδεία σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ πειράζει να εκφωνήσω το λόγο μου αύριο πρωί???

εκτός κι αν εσείς οι 14 (14 να είναι οι ώρ...ε, οι δεκαετίες που σας μένουν ακόμα:P), αλλάξετε ψήφο... είδατε πώς έφαγαν τον ινσο, διορθώστε την αδικία!!!!!!


εμπρος στον αγώνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
george εγώ έχω πει suspiria και νομίζω δεν με έβαλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ω, ναι, κι εγώ ψηφίζω doo κι ελπίζω να πέφτω μέσα έστω για μια φορά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Σόρρυ ρε, λάθος. :P

Δεν πειράζει, έτσι κι αλλιώς, suspiria θα ψήφιζα...:D:D:D

ΥΓ: Αλλά απόρησα, δεν θυμόμουν πουθενά να το είχα αναφέρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σούμα για Δευτέρα:
  1. adespoto: dooo
  2. Bugs Bunny: dooo
  3. burbuja: dooo
  4. Corpse Bride: suspiria
  5. dooo: suspiria
  6. faithplus1: dooo
  7. insomiac: dooo
  8. io-io: dooo
  9. misslittledevil: dooo
  10. Molka: dooo
  11. suspiria: dooo
  12. The Stand: dooo
  13. thodoris28: dooo
  14. truffihno: dooo
  15. underwater: dooo
  16. Vkey: dooo
  17. XRZ: suspiria
  18. zanin: dooo
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.




Δεν πειράζει, έτσι κι αλλιώς, suspiria θα ψήφιζα...:D:D:D

ΥΓ: Αλλά απόρησα, δεν θυμόμουν πουθενά να το είχα αναφέρει...
Το 'πες, το 'πες. :D
Ψάξε λίγο πίσω (καμιά 20αριά σελίδες :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πρόλαβα;
Πρόλαβαααααααααααααα; :worry: :P
Θα ψηφίσω ότι και ο λαός...:P
Χωρίς να έχω λόγο να πω ...με παρέσυρε το πλήθος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Στο παραπεντε.:P

Αντε, πειτε μας τι ηταν και θα σκασωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
doooo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Άντε πείτε καλέεεεεεεεε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ένας λιγότερος δολοφόνος είναι ανάμεσά σας. :shifty:

Πάμε για τον επόμενο γύρο.
  1. adespoto
  2. Angie_Ann
  3. Bugs Bunny
  4. burbuja
  5. Corpse Bride
  6. faithplus1
  7. Founes
  8. io-io
  9. misslittledevil
  10. Molka
  11. suspiria
  12. The Stand
  13. Thodoris28
  14. truffinho
  15. underwater
  16. Vkey
  17. XRZ
  18. zanin
  19. Αρκτούρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top