Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
να γλιτώσω ή να γίνω αγγελούδι ???

ps. στην πρώτη περίπτωση το ξέρω μιας και μου φαίνεται με έχετε βάλει στο μάτι οι δολοφόνοι και στην δεύτερη περίπτωση δεν γίνεται γιατί ήδη είμαι ενα αγγελούδι!!! χοχοχοοχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μαλλον θα ψηφίσω doo ,αν και μεχρι την δευτέρα εχουμε χρόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Αν σκoτώσουμε την doo θα μετρήσει για 2 φόνους? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ναι αν και το καημένο το μωρό τι φταίει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Η Kakerlak είναι το πρώτο θύμα, λοιπόν. :)

Θυμίζω πως δεν έχει δικαίωμα για άλλη συμμετοχή εδώ μέσα. :)
Να ρωτησω κατι αν τελειωσει το παιχνιδι κ γινει αλλο δεν θα μπορω να ξανα παιξω γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι αν τελειωσει το παιχνιδι κ γινει αλλο δεν θα μπορω να ξανα παιξω γιατι?
όχι βρε, στο επόμενο μπορούμε να ξαναπαίξουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ε γιατι λεει ο Γιωργος δεν εχω αλλο δικαιωμα συμμετοχεις?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
εννοεί όσο διαρκεί το συγκεκριμένο παιχνίδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Νεκρανάσταση νεκρανάσταση!!! :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Νεκρανάσταση νεκρανάσταση!!! :teasing:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

λοιπόόόν.. έχω 3 πολύ βασικούς υπόπτους, αλλά δεν θέλω να πω τίποτα ακόμα... ειδικά οι 2, νομίζω βγάζουν μάτι... τεσπα, για να δούμε τι θα δούμε... -:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ρε παιδάκια όμως, καλό είναι να λέτε και γιατί υποψιάζεστε αυτούς που υποψιάζεστε, για να ρίχνουμε γέλιο! :D (Άσε που θελω να δω πόσο γρήγορα μπορείτε να μπείτε μες στο κεφάλι μας και να τους βρείτε! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
ναι αν και το καημένο το μωρό τι φταίει?

Είπαμε...θα το υιοθετήσω εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Με βλέπω να ψηφίζω dooo κι εγώ.
Πιστεύω ότι οι δολοφόνοι, όταν σκοτώνουν κάποιον, κοιτάνε να μην έχει ακουστεί το όνομά του ως ύποπτο.Πχ αν ο Φούνες δεν είναι δολοφόνος, επειδή πολλοί εδώ τον υποψιάζονται, αυτό βολεύει τους πραγματικούς δολοφόνους. Άρα αποκλείεται να τον σκοτώσουν.
Γι'αυτό το επόμενο θύμα μάλλον θα είναι κάποιος που δεν έχει ακουστεί. Μπορεί να μας το επιβεβαιώσει και η dooo αυτό, που τα ξέρει από μέσα τα πράγματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχίστε πλέον να ψηφίζετε για την Δευτέρα. :D
  1. adespoto
  2. Angie_Ann
  3. Bugs Bunny
  4. burbuja
  5. Corpse Bride
  6. dooo
  7. faithplus1
  8. Founes
  9. Insomniac
  10. io-io
  11. misslittledevil
  12. Molka
  13. MonaXoS
  14. suspiria
  15. The Stand
  16. Thodoris28
  17. truffinho
  18. underwater
  19. Vkey
  20. XRZ
  21. zanin
  22. Αρκτούρος


Σχεδόν ποτέ δεν μπορούσα να μαντέψω τον/τους δολοφόνους σε αυτό το παιχνίδι, όσες φορές κι αν έχω παίξει. Αλλά θα αναπτύξω το σκεπτικό μου πιστεύοντας οτι υπάρχει μια, μικρή έστω, πιθανότητα να είναι σωστό:
Dooo: Αρχηγός της σπέιρας και ηθική αυτουργός όλων των δολοφονιών, θα γεννήσει στη φυλακή :P, συντονίζει τη δράση όλων των υπόλοιπων δολοφόνων!
Μάνια: "Έπαιξε κι έχασε", τουτέστιν προσπάθησε να μας παραπλανήσει λέγοντας οτι ξέρει τους δολοφόνους και μάλιστα προσπαθώντας να κάνει τους υπόλοιπος να μην ψηφίσουν αυτήν και τον ΕΝΤΥ, ο οποίος είναι επίσης δολοφόνος!
ΕΝΤΥ: "Ο βασιλιάς της μπλόφας", προσπάθησε να πείσει οτι "τα φαινόμενα απατούν" δίχως να ξέρει οτι η επιστήμη δεν τα δέχεται αυτά :P
io-io: "Τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι" :P Στην πρώτη ψηφοφορία είχε ψηφίσει το evouli που ήταν πολίτης και στις 2 επόμενες δεν έχει ψηφίσει ούτε ΕΝΤΥ ούτε mania. Αλλά ούτε και την doo.
thodoris28: "Στρέφω αλλού τις υποψίες", μετά το εβούλι, προσπαθεί να μας υποψιάσει και για την Vkey (την έχει ψηφίσει στις 2 τελευταίες ψηφοφορίες)

Γι αυτούς τους 5 είμαι σχεδόν σίγουρη (αν και είπαμε τις περισσότερες φορές πέφτω εντελώς έξω οπότε μη με φάτε στο τέλος αν κάνω λάθος!) τώρα για τον πέμπτο δολοφόνο είμαι μεταξύ της Angie και του Αρκτούρου. Αλλά πού θα μου πάει, θα βρω τι παίζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Εμένα κάτι μου λέει οτι το adespoto καλύπτει τους πραγματικούς δολοφόνους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω ψηφισα Μανια στην τελευταια, οποτε Αδεσποτακι get your facts right.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγω ψηφισα Μανια στην τελευταια, οποτε Αδεσποτακι get your facts right.:P

Ούπς, :redface: έχεις δίκιο. Εξακολουθώ όμως να πιστεύω οτι είσαι, δεν ξέρω γιατί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εμένα κάτι μου λέει οτι το adespoto καλύπτει τους πραγματικούς δολοφόνους

Έψαχνα εδώ και μισή ώρα να βρω ποιός έχει ψηφίσει ποιόν, πονοκεφάλιασα, ούτε στο γρίφο του αινστάιν δε με έπιασε τέτοιος πονοκέφαλος. Όχι για να καλύψω άλλον, αλλά ούτε για να καλύψω τον εαυτό μου δεν θα το έκανα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πω πω σκάω να σας πω αν πέφτετε μέσα, αλλά δεν μπορώ γμτ! :D Πάντως πολύ μ' αρέσουν τα σενάριά σας, συνεχίστε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top