Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
UPDATE
Σούμα για Παρασκευή:
  1. adespoto: dooo
  2. Angie_Ann: truffinho
  3. Bugs Bunny: mania
  4. dooo: mania
  5. faithplus1: dooo
  6. Insomniac:dooo
  7. io-io: mania
  8. mania: MonaXoS
  9. Molka: mania
  10. misslittledevil: mania
  11. Palladin: Founes
  12. suspiria: mania
  13. The Stand: suspiria
  14. thodoris28: Vkey
  15. truffinho: dooo
  16. underwater: Εδάδ (αποχώρησε η Εδάδ)
  17. zanin: dooo
  18. Αρκτούρος: burbuja
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Dooo από μένα.

Του επόμενου δολοφόνου το όνομα αρχίζει από mo και τελειώνει σε lka. Mokarotopatateslka :P

Δεν το είχα σκεφτεί! Δεν πρόκειται να πέσω στα πατώματα για να σε πείσω πάντως :P

Εγώ λέω να επανέλθω στην mania γιατί πολύ ήσυχη μου φαίνεται από χτες που γλύτωσε την κρεμάλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Εγώ λέω να επανέλθω στην mania γιατί πολύ ήσυχη μου φαίνεται από χτες που γλύτωσε την κρεμάλα :P
νι νι νι νι κι εγώ μετά θα σε βοηθήσω να φάμε τον γιατρούλη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χμμμμ... :hmm:

σαν να ξεκαθαρίζει λίγο το τοπίο μου φαίνεται... :whistle:
:yes:

..θα περιμένω όμως λιγάκι ακόμα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Mιλάμε πως έχουμε ντέρμπι σήμερα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μην μου πεις πάλι ότι θα το πάτε κορώνα γράμματα :P

Οπότε κι εγώ θα παίξω ανάμεσα σε doo και μάνια!
Ποια θα με δωροδοκήσει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
νι νι νι νι κι εγώ μετά θα σε βοηθήσω να φάμε τον γιατρούλη:D

Πες στο ποντίκι δίπλα σου να σταματήσει να χορεύει, χτυπάει και για σένα η καμπάνα!! :P Έχουμε δρόμο ακόμα μέχρι τις 8, θα έχω το νου μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κυρία συντονίστρια και κύριε συντονιστή, επιτρέπονται οι δωροδοκίες?:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιατί όχι; :P
Απλά το παιχνίδι θα γίνει πολίτες-δολοφόνοι και εκβιαστές :P
Και οι εκβιαστές τουλάχιστον είναι φανεροί! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
κυρία συντονίστρια και κύριε συντονιστή, επιτρέπονται οι δωροδοκίες?:bleh:
Θα το συζητήσουμε. :)



Πέρνα απ' το γραφείο μου. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ώρα να φύγω για σήμερα...

γμτ.. φεύγω 3 ώρες πριν την...κρίση και χωρις να έχω καταλήξει... και δεν θα έχω και ιντερνετ μέχρι ...μεθαύριο!!!! :S

Λοιπόν.... σούμα... Οι ύποπτες φάτσες για μένα ειναι susp (απτην αρχή :P), η mania και κάτι μου κάνουν burbuja κ dooo.... :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:



λέω να το ρίξω στη mania σήμερα λοιπόν.... αν έχω κάνει λάθος ζητώ ταπεινά συγγνώμη από τον ... ντεντέκτιβ μας... ;)

mania από μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ πάλι πιστεύω οτι είναι και η doo και η μάνια κι οτι, για να γλιτώσει η μάνια την... κρεμάλα μπλόφαρε λέγοντας οτι είναι σίγουρη για τους δολοφόνους. Τουλάχιστον οι περισσότεροι από αυτούς που ανέφερε η Μάνια ως υπόπτους δεν πρέπει να είναι δολοφόνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σούμα για Παρασκευή:
  1. adespoto: dooo
  2. Angie_Ann: truffinho
  3. Bugs Bunny: mania
  4. dooo: mania
  5. faithplus1: dooo
  6. Insomniac:dooo
  7. io-io: mania
  8. mania: MonaXoS
  9. Molka: mania
  10. misslittledevil: mania
  11. Palladin: Founes
  12. suspiria: mania
  13. The Stand: suspiria
  14. thodoris28: Vkey
  15. truffinho: dooo
  16. underwater: Εδάδ (αποχώρησε η Εδάδ)
  17. zanin: dooo
  18. ΧRZ: mania
  19. Αρκτούρος: burbuja
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.


Eλα να ..ψοφάνε και οι τελευταίοι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
η doo μου φαίνεται οτι με πρόφαση το dooozaki μας ρίχνει στάχτη στα μάτια, απο την άλλη εγώ ομως επιμένω στη mania μιας και άλλαξε στάση και αυτό μου κάνει κάπως...

έχω αρχίσει να υποπτεύομαι και 1-2 άλλους, αλλά θα μπορώ να μιλήσω αργότερα για αυτούς...

επιμένω mania
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σούμα για Παρασκευή:
  1. adespoto: dooo
  2. Angie_Ann: truffinho
  3. Bugs Bunny: mania
  4. dooo: mania
  5. faithplus1: dooo
  6. Founes: mania
  7. Insomniac:dooo
  8. io-io: mania
  9. mania: MonaXoS
  10. misslittledevil: mania
  11. Molka: mania
  12. Palladin: Founes
  13. suspiria: mania
  14. The Stand: suspiria
  15. thodoris28: Vkey
  16. truffinho: dooo
  17. underwater: Εδάδ (αποχώρησε η Εδάδ)
  18. zanin: dooo
  19. ΧRZ: mania
  20. Αρκτούρος: burbuja
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
μ'έχετε μπερδέψει πολύ όμως... :hypno:

με το adespoto κάτι δεν μου κάθεται καλά, αλλά πού θα μου πάει.. θα το εξακριβώσω..!! :P

λοιπόόόν... λέω να ψηφίσω doo (την οποία υποπτεύομαι τις τελευταίες μέρες..:hmm:) αααααααα.. δεν ξέρω..:|

.. θα επανέλθω εντός ολίγου για την τελειωτική μου ψήφο... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Eγώ τσάμπα ζήτησα δωροδοκία; :mad::P

Τέσπα... θα ψηφίσω κι εγώ Μάνια για δύο λόγους:
1. Σήμερα δεν συμμετείχε καθόλου ενώ τις προηγούμενες μιλούσε συνέχεια κάτι που μου κάνει πολύ ύποπτο :hmm: (και μην μου πείτε ότι δεν είναι :P)
2. Η ζανίν ψήφισε doo και δεν θέλω ο Θοδωρής να με υποπτευθεί ξανά :P

Όσο για doo (μιας και έχει ψηφιστεί επίσης αρκετά) αρχίζω να πιστεύω ότι έχει την τέλεια κάλυψη στην μαφία... Μάνα δολοφόνος...μμμ...είναι πολύ ενδιαφέρον :P

Στην επόμενη ψηφοφορία (αν δεν δω τα ραπανάκια ανάποδα :P) θα επικεντρωθώ στην μάνα δολοφόνα και σε κάποιους άλλους που έχω υπόψιν!:hmm:

Αν κάνω λάθος για τη Μάνια...σόρρυυυυυυυυυυυυυυυυ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
mania.- (εύχομαι να μην πέσει πάνω μου η κατάρα του Ηρακλή Πουαρό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
doo κι από'μενα.. όπως είπα και χθες (νομίζω) είναι πολύ ήσυχη στο παιχνίδι.. ασυνήθιστα ήσυχη και χωρίς επιχειρηματολογία... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σούμα για Παρασκευή:
  1. adespoto: dooo
  2. Angie_Ann: truffinho
  3. Bugs Bunny: mania
  4. burbuja: dooo
  5. dooo: mania
  6. faithplus1: dooo
  7. Founes: mania
  8. Insomniac:dooo
  9. io-io: mania
  10. mania: MonaXoS
  11. misslittledevil: mania
  12. Molka: mania
  13. Palladin: Founes
  14. suspiria: mania
  15. The Stand: suspiria
  16. thodoris28: Vkey
  17. truffinho: dooo
  18. underwater: Εδάδ (αποχώρησε η Εδάδ)
  19. zanin: dooo
  20. ΧRZ: mania
  21. Αρκτούρος: burbuja
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top