Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ψηφίζω κι εγώ την doo (no mercy to the poor baby!!! :P ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ψηφίζω κι εγώ την doo (no mercy to the poor baby!!! :P ).

μονο ενας serial killer θα τα έλεγε αυτά... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
μ'έχει βάλει σε σκέψεις ο από πάνω μου... :hmm::P

και ο truffinho απ'την άλλη.. κάτι δεν μου κάθεται και τόσο καλά.. :worry:

τεσπα, αύριο θα δω περισσότερα και θ'αποφασίσω... :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
μ'έχει βάλει σε σκέψεις ο από πάνω μου... :hmm::P

και ο truffinho απ'την άλλη.. κάτι δεν μου κάθεται και τόσο καλά.. :worry:

τεσπα, αύριο θα δω περισσότερα και θ'αποφασίσω... :smoke:

+1 :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Επειδή μπορεί να μην μπορέσω να ξαναμπώ μέχρι της 8 θα εμπιστευτώ προς το παρόν την burbuja και θα πω truffinho και αν μπορέσω το αλλάζω αργότερα. Καλή μέρα σε όλους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καλημερα στα παιδακια;)
κι εγω αποχωρω γιατι βαρεθηκα! καθε μερα ενας δολοφονειται και εναν τον σκοτωνουμε και τπτ αλλο δεν κανουμε.
καλη συνεχεια στους εναπομειναντες και καλη επιβιωση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
καλημέρα, εγώ εξακολουθώ να υποπτεύομαι Vkey και πλέον και zanin. ψηφίζουν και οι 2 προς το τέλος και το ίδιο πρόσωπο . μήπως είναι συνεννοημένες;:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλημερα στα παιδακια;)
κι εγω αποχωρω γιατι βαρεθηκα! καθε μερα ενας δολοφονειται και εναν τον σκοτωνουμε και τπτ αλλο δεν κανουμε.
καλη συνεχεια στους εναπομειναντες και καλη επιβιωση;)

όπως άλλωστε συμβαίνει οπουδήποτε παίζεται το παιχνίδι και όπως σαφώς αναφέραν οι κανόνες του ήδη από το πρώτο ποστ της kajira ...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα ήρθα να αναστατώσω τον κόσμο:P
΅

Παρόλο που μου την σπάτε συνεχώς αντε θα βάλω Μοναχός ο οποιος δεν λέει λέξη και το αλλάζω ανάλογα.


Σ/κ είπαμε δεν παίζει το παιχνιδι έτσι; το ξεκαθαρήσαμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
επίσης δεν είναι δουλειά αυτή να θέλω 1/2 ώρα κάθε πρωί να διαβάζω όλα τα ποστ σας :mad::P

πάλι μαντάρα μου τα κάνατε και με μπερδέψατε...

Burbuja,vkey, zanin, doo , thodoris, mania και η αρχική μου διαίσθηση η suspiria...

Βέβαια αν με υποψιάζει η zanin και ο truff θα πρέπει να με προβληματίσει... Bonny k clyde ένα πράγμα... :hmm::hmm::hmm:

xmmm :hmm::hmm::hmm: καλά λέω για μια φορά να μη βιαστώ να ψηφίσω όπως τις προηγούμενες μέρες ... ας ... μου δώσω λίγο χρόνο να σκεφτώ σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
καλημερα στα παιδακια;)
κι εγω αποχωρω γιατι βαρεθηκα! καθε μερα ενας δολοφονειται και εναν τον σκοτωνουμε και τπτ αλλο δεν κανουμε.
καλη συνεχεια στους εναπομειναντες και καλη επιβιωση;)

συγνώμη, αλλά το παιχνίδι είναι γνωστό και οι κανόνες απο τα πρώτα ποστς εξηγούνται κανονικότατα. Τι άλλο δηλαδή θα ήθελες να γίνετε ??? Αν ρε παιδιά δεν γουστάρετε και βαριέστε καλύτερα να μην δηλώνετε καν συμμετοχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
[Ολο γκρινια ειστε.. Ενα παιχνιδι ειναι ρε σεις, πως κανετε ετσι.]

Να ρωτησω.. Αν ψηφιστει η Ντουλινα μπορουμε τουλαχιστον να σωσουμε το Ντουλινακι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧ, μη μου το βάλετε από τώρα σε θερμοκοιτίδα μωρέ, είναι κούτσικο, ούτε 1 κιλό:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
συγνώμη, αλλά το παιχνίδι είναι γνωστό και οι κανόνες απο τα πρώτα ποστς εξηγούνται κανονικότατα. Τι άλλο δηλαδή θα ήθελες να γίνετε ??? Αν ρε παιδιά δεν γουστάρετε και βαριέστε καλύτερα να μην δηλώνετε καν συμμετοχή!

εγω υπεθεσα οτι θα ναι διαφορετικο το παιχνιδι οτι εκτος του να σκοτωνουμε εναν και να πεθαινει ενας απ τους δολοφονους θα χε και τπτ αλλο.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγω υπεθεσα οτι θα ναι διαφορετικο το παιχνιδι οτι εκτος του να σκοτωνουμε εναν και να πεθαινει ενας απ τους δολοφονους θα χε και τπτ αλλο.:worry:

θα... αναλύαμε τις κοινωνικοπολιτικές εξελίξεις στην Ουγκάντα ας πούμε... Η θα διοργανώναμε σαφάρι "κρυμμένου θησαυρού" ανα την Ελλάδα [τύπου... "στα βάθη της Αλόνησου βρήκα το παντελόνι σου"--αχ καλέ ποια το έλεγε αυτό???]..

whateva.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧ, μη μου το βάλετε από τώρα σε θερμοκοιτίδα μωρέ, είναι κούτσικο, ούτε 1 κιλό:D:D:D


νομίζω καταλαβαίνεις ότι δεν μπορούμε να υποσχεθούμε τπτ ... επίδοξη δολοφόνα!
:devil::devil::devil:
[ναι ναι... ειστέ ΟΟΟΟΟΛΟΙ δολοφόνοι λέω! :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
από τους τρεις πάντως που με έχουν ψηφίσει μέχρι στιγμής (αδέσποτο, τρουφ και ινσο), αφήνω στην άκρη τρουφ και ινσο (τρουφ, παρδαλοστρινγκάκι:P), γιατί δεν κόπτονται πολύ για το γκέιμ πέρα από μια ψήφο, κάτι που μου κάνει σε πολίτες...:D

(τ'ακούς ινσο???? εγώ σε έχω ψηλά βρε σε εκτίμηση κι ας με μαυρίζεις:P:P).

Χρωστάω και μια στη διαβολίνα από ψες...
αλλά και της μάνιας της πάει πολύ γαμώτο το σίριαλ κίλερ:D:D:D

ή αδέσποτο ή διαβολίνα με βλέπω.. τα σιγανά ποταμάκια....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Το κανεις επειδη σε εχω καταλαβει απο την αρχη.

Εγω μαλλον mania θα ψηφισω παλι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σούμα για Παρασκευή:
  1. adespoto: dooo
  2. Angie_Ann: truffinho
  3. Insomniac:dooo
  4. mania: MonaXos
  5. misslittledevil: mania
  6. Palladin: Founes
  7. The Stand: suspiria
  8. truffinho: dooo
  9. underwater: Εδάδ (αποχώρησε η Εδάδ)
  10. zanin: mania
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.

καλημερα στα παιδακια;)
κι εγω αποχωρω γιατι βαρεθηκα! καθε μερα ενας δολοφονειται και εναν τον σκοτωνουμε και τπτ αλλο δεν κανουμε.
καλη συνεχεια στους εναπομειναντες και καλη επιβιωση;)

Ok, δεκτή η αποχώρησή σου. :)

[Ολο γκρινια ειστε.. Ενα παιχνιδι ειναι ρε σεις, πως κανετε ετσι.]

Να ρωτησω.. Αν ψηφιστει η Ντουλινα μπορουμε τουλαχιστον να σωσουμε το Ντουλινακι? :hmm:

+10000 για την γκρίνια! :confused:

Την Ντου κατ' εξαίρεση δεν θα την σκοτώσουμε μέχρι να γεννήσει, απλά δεν θα παίζει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Σημερα απ' οτι ειδα δε με ψηφιζει κανεις, καλα παμε :D

Θα εκφωνησω τη νεκρολογια μου, οχι σαν τον Κωνστανταρα και τον Παπαγιανοπουλο που μονο την ακουσαν :D

Υπηρξα ενας πολιτης αθωος, σαν αγνο παρθενο μαλι :P Παντα ημουν εντιμος και δεν πατησα σε πτωματα για να ανεβω ψηλα πατωματα :P Οι δολοφονοι ομως με φοβηθηκαν για την διορατικοτητα μου και το δαιμονιο μυαλο μου :P Ας ειναι βαρυ το χωμα που θα με σκεπαζει γιατι ηρθε και προωρα ο χειμωνας. Αυτα. Καλη ανασταση πλεον :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top