Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
8 παρα θα βγεί


Καλά λέω ότι είσαι δολογόνα.


Να ξέρεις ότι όλος ο πανικός να σε ψηφίζουν άρχισε από εμένα. Και όλα αυτά επειδή μου έφαγες το σκορ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλά λέω ότι είσαι δολογόνα.


Να ξέρεις ότι όλος ο πανικός να σε ψηφίζουν άρχισε από εμένα. Και όλα αυτά επειδή μου έφαγες το σκορ

Το κατάλαβα αυτό, εσύ είπες στο ένα "γιατί έτσι γουσταρήζω" ανηπομονώ να το ξαναπείς:P

Είδες τα τελευταια σκόρ εκτώς απο τον μπίλ που παλέυει με τα άμυρα μπισκότα είμαι μόνο εγώ:P

Τώρα παλέυω να φάω κάποια συγκεκριμένη, που θα μου πάει θα την φτάσω και εκείνη:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΑΧΑ! Ξέρεις και την ακριβή ώρα, ε;;; 8 παρα τι; :P
Παρα πέντε το ρώτησα για να ξέρω πότε θα κάνω το τελευταίο τσιγάρο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Το κατάλαβα αυτό, εσύ είπες στο ένα "γιατί έτσι γουσταρήζω" ανηπομονώ να το ξαναπείς:P

Είδες τα τελευταια σκόρ εκτώς απο τον μπίλ που παλέυει με τα άμυρα μπισκότα είμαι μόνο εγώ:P

Τώρα παλέυω να φάω κάποια συγκεκριμένη, που θα μου πάει θα την φτάσω και εκείνη:P:P:P


Αν είναι κάποιος να μου παίρνει τα σκορ, ας είσαι εσύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Παρα πέντε το ρώτησα για να ξέρω πότε θα κάνω το τελευταίο τσιγάρο:P

dead woman walking! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αν είναι κάποιος να μου παίρνει τα σκορ, ας είσαι εσύ

Ε βέβαια για να με σκοτώσεις και να πάς πάλι πρώτος:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Δεν σε σκοτώνουμε. Σε συλλαμβάνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά μια απορεία, είναι 32 άτομα ψηφήσανε περίπου 20 οι υπόλοιποι τι γίνοντε; πώς ξέρουμε ότι είναι δολοφόνοι εκείνοι και δεν το ξέρουν επιδή δεν μπήκαν;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Απ' ότι κατάλαβα όσοι δεν ψήφισαν σήμερα αποκλείονται....
Μπορεί να λέω και βλακείες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κ αν ειναι οι δολοφονοι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Είναι πολλοί οι ύποπτοι αλλά πρέπει να φύγω οπότε ψηφίζω evouli που όλη μέρα κοιτούσε το θέμα... σόρι ευούλι!

Είναι και κάποιοι που δεν μίλησαν καθόλου, μήπως το παίζουν ψόφιοι κοριοί για να μην τους δώσουμε σημασία και είναι αυτοί οι δολοφόνοι; εεεε? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και εγω θα επιμεινω στο evouli.

Ρε παιδια, προκηρυξη αυριο δεν βγαινει? Οταν σκοτωσουν καποιον οι δολοφονοι? Η κανω λαθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Τη γλυτωσα μαλλον σημερα, αν και εχω παρει τα μετρα μου. Οπλο, αλεξισφαιρο, κρανος, τσιγγινο σωβρακο κλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Παιδιά, μόλις κατόρθωσα να μπω.
Ψηφίζωωω...εχμ....suspiria.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ενα 12λεπτο....ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Νάμαι πάλι ήρθα, πλάκωσε πάλι κόσμος:mad:

Τι έγινε;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σουμα:
  1. mania: Founes
  2. dooo: faithplus1
  3. Corpse: io io
  4. Palladin: mania
  5. truffinhio: mania
  6. evouli:suspiria
  7. XRZ: suspiria
  8. misslittledevil: dooo
  9. io io: evouli
  10. Τhe Stand: XRZ
  11. thodoris28: evouli
  12. ΕΝΤΥ: mania
  13. adespoto: ENTY
  14. ΜonaXoS: mania
  15. underwater: Corpse Bride
  16. suspiria:evouli
  17. faithplus1:evouli
  18. burbuja: evouli
  19. Insomniac: mania
  20. Bugs Bunny: evouli
  21. Founes: ENTY
  22. Kakerlak:XRZ
  23. Vkey: evouli
  24. zanin:evouli
  25. viki thess: Founes
  26. Angie_Ann: evouli
  27. Aρκτούρος: suspiria
:D (άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 8! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
:D (άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P

Καγιράκι, αυτή τη φράση γιατί την βάζεις συνέχεια;; Έτσι για τη φάση πχ...;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top