Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
είμαι μεταξύ evouli και XRZ.. πολύ ύποπτες μου φαίνονται... :hmm:

θεωρώ ότι η μάνια είναι "του όμπβιους" για να είναι εκείνη... (λογική μπουρμπούχας..!:P)

ειδικά το evouli μου φαίνεται τέλειως του στυλ ":whistle:".... :P

τεσπα,μέχρι τις 8 έχουμε ώρα..! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
  • Οι πολίτες ψηφίζουμε ανοιχτά ποιος λέμε ότι είναι δολοφόνος κ αυτός που θα επιλέξουμε οι πιο πολλοί βγαίνει εκτός

Σωστά όλα, αλλά το μπολντ ειναι λάθος. Και οι πολίτες και οι δολοφόνοι ψηφίζουν ανοιχτά εδώ.. τωρα ποιος είναι τι, ειναι δικό σας θέμα! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω την Corpse Bride.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
είμαι μεταξύ evouli και XRZ.. πολύ ύποπτες μου φαίνονται... :hmm:

τι έκανα πάλι εγώ ??? :cry_x::cry_x::cry_x:






:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σουμα:
  1. mania: Founes
  2. dooo: faithplus1
  3. Corpse: io io
  4. Palladin: mania
  5. truffinhio: mania
  6. evouli:mania
  7. XRZ: suspiria
  8. misslittledevil: dooo
  9. io io: evouli
  10. Τhe Stand: XRZ
  11. thodoris28: evouli
  12. ΕΝΤΥ: mania
  13. adespoto: ENTY
  14. ΜonaXoS: Founes
  15. underwater: Corpse Bride
:D (άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 8! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Μεχρι και το.. οπλο μου εμφανισα εγω. Ειμαι αθωος και το λεω :P Δεν εχω τιποτα να κρυψω :D

Επειδη φευγω σε λιγακι, ψηφιζω απο τωρα mania, βασιζομενος στο ενστικτο των συμπολιτων μου :P

κι άλλος κάργα όμως ύποπτος, καθώς διαρκώς διατυμπανίζει ότι είναι πολίτης..!! :hmm::hmm::crazy::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
τι έκανα πάλι εγώ ??? :cry_x::cry_x::cry_x:






:P:P:P

άστα αυτά κοπελιάά...;)

δεν πιάνουν αυτά στην ντετέκτιβ Μπουρμπούχα..! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Aσχετο.. το Μπουρμπούχα βγαίνει από το Μπουρούχα; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
κι άλλος κάργα όμως ύποπτος, καθώς διαρκώς διατυμπανίζει ότι είναι πολίτης..!! :hmm::hmm::crazy::hmm:

Εγώ τα λέω, αλλά κανείς δε με ακούει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Aσχετο.. το Μπουρμπούχα βγαίνει από το Μπουρούχα; :bleh:

έέέέλα λεεεεεεεε.. όκιιιι.. :cry_x:μπουρμπουλήθρα είμαι.. αλήθειαααα!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Η καημένη η Μάνια έχει πολλές ψήφους και κάτι μου λέει ότι δεν είναι δολοφόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγω μπορει και να σ'ακουσω τελικα αδεσποτακι.. :P

ουφ... πολλοι μου φαινονται για υποπτοι και πρεπει μονο μεσα σε 2 ωρες να διαλεξω.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Η καημένη η Μάνια έχει πολλές ψήφους και κάτι μου λέει ότι δεν είναι δολοφόνος.

το αυτό..! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ φεύγω, θα δω αύριο ποιός θα έχει βγει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ τα λέω, αλλά κανείς δε με ακούει :P

Nαι αλλά μπορεί να μπλοφάρει άρα να είναι δολοφόνος ή να είναι σίγουρος για την αθωότητα του άρα να μας δουλεύει :hmm:

Πάντως την Μάνια δεν την κάνω για τίποτα με δολοφόνο...αυτή θα σφάζει με λουλούδια και συγνώμη, σε πόνεσα; μα πρέπει...αχ σε παρακαλώ μην κλαις, η δουλειά μου είναι :P
Φουρνάκι βέβαια έχει εγκληματική φάτσα άρα δεν συμφέρει να είναι δολοφόνος... :worry:

Μπερδεύτηκα περισσότερο :P

Κάποιος να με βοηθήσει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Απο εμένα δαγκωτό evouli. Κάνει μπαμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Σωστά όλα, αλλά το μπολντ ειναι λάθος. Και οι πολίτες και οι δολοφόνοι ψηφίζουν ανοιχτά εδώ.. τωρα ποιος είναι τι, ειναι δικό σας θέμα! :whistle:

αφου οι δολοφονοι ξερουν μεταξυ τους ποιοι ειναι δολοφονοι γιατι να ψηφιζουν; ααααααααα δεν παιζω:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αφου οι δολοφονοι ξερουν μεταξυ τους ποιοι ειναι δολοφονοι γιατι να ψηφιζουν; ααααααααα δεν παιζω:mad::P

γιατί άμα είσαι δολοφόνος και ΔΕΝ ψηφίσεις ΔΕΝ καρφώνεσαι??? πχ θα ψηφισουν όλοι εκτός από τους ...δολοφόνους στην πρώτη γύρα... ε μετά δεν θα είναι προφανές ποιοι λείπουν ? :hmm:;)

[νι, αυτό το κατάλαβα είμαι σίγουρη ότι τα λέω σωστά! :P:P:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Nαι αλλά μπορεί να μπλοφάρει άρα να είναι δολοφόνος ή να είναι σίγουρος για την αθωότητα του άρα να μας δουλεύει :hmm:

Σιγουρος για την αθωότητά του μπορεί να είναι ο καθένας, το ζήτημα είναι να κάνει και τους υπόλοιπους να είναι σίγουροι για την αθωότητά του ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top