Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Κρόνε με προκαλείς.. :)

XRZ και για σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ πάλι το παληκάρι που μας τα κανε μπάχαλο γιατί δεν ψήφισε (:ropalo:) δεν το ξέρω, αλλά ... πότε ήταν δολοφόνος ρε παιδιά? Δεν το είχα πάρει χαμπάρι.. :redface:

βγήκα από την εντατική λέει? Μα_στα... Λοιπόν ... μιας και πλέον με βάλατε στο στόχαστρο (σαν τη μάνια στον πρώτο γύρο νιώθω :() ας ψηφίσω για σήμερα ... ξέρω γω? κάποιον από αυτούς που με ψήφισαν μάλλον μιας και οι δολοφόνοι κατάφεραν να κρυφτούν καλά πίσω από μένα... Ας πω dooo μιας και μπήκε στο μήνα της και δεν είναι σωστό να έχει εμμονές (:P) παραμονές γέννας :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Εγώ γιατί είμαι ύποπτος?Είμαι αθώο παιδάκι!Αμάν εκεί στο στόχαστρο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή

  1. adespoto: XRZ
  2. burbuja:
  3. Dark_Kronos: XRZ
  4. dooo:
  5. Founes: Phoebe
  6. Idril:
  7. Lorien:
  8. mania:
  9. Metal_Lover:
  10. Molka: XRZ
  11. Niyia: XRZ
  12. Phoebe:
  13. shaman:
  14. XRZ: dooo
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
[Καλα, εγω πεθανα κι ακομα με μελετατε?!:confused: Φτου σας!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δύσκολη απόφαση σήμερα!!! Ύστερα από την επεισοδιακή αποχώρηση της Angie_Ann, που δυστυχως δεν μπορεσα να παρακολουθησω :P, δεν ξερω ποιον να ψηφίσω!

Χθες σκεφτομουν να ψηφισω XRZ, τωρα όμως δεν ξερω! Προσανατολιζομαι και προς τον Metal_Lover βεβαια αλλα δεν ειμαι 100% σίγουρη για την ενοχή του! Για εμένα οι δολοφόνοι είναι η Angie_Ann ο Founes και ο Metal_Lover. Υπάρχει βέβαια και άλλος ένας, ο οποίος από οτι έχω καταλάβει ενεργεί στα μουλωχτά :P! Ο ρουφίανος μάλλον είναι με το μέρος των δολοφόνων, οπότε θεωρώ δολοφόνο και τον ίδιο!!!

Ψηφίζω XRZ!

Metal ετοιμάσου! Κατα 90% σε εχω ψηφίσει αυριο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τώρα θα φάω τις κοτσίδες μου... Όχι όσον αφορά το αν θα με ψηφίσετε αλλά πραγματικά ενίοτε με αφήνετε... (λογοκρισία)..

Βρε Phoebe... ο τάδε είναι δολοφόνος, ο άλλος είναι δολοφόνος και ο δείνα ύποπτος μου κάνει. (3 ονόματα) ==> ψηφίζω XRZ..

Eμένα σε προσπάθειες αποπροσανατολισμού μου κάνουν αυτές (ψηφίζω τελικά το... μικρό και καταφρονεμένο:P, παρόλο που το στοιχείο εναντίον του είναι η ... επεισοδιακή παραμονή του εντός μετά από μια δύσκολη αναμέτρηση!!!)

στοιχεία δολοφόνου μου κάνουν αυτά :whistle:


θα δω λίγο αργότερα... μπορεί και να ψηφίσω εσένα εν τέλει και να αφήσω την έγγυα στην ησυχία της :P


και να μην ξεχάσω..

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΑ ΛΑΜΨΕΙ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αύριο είναι σ/κ, δεν παίζουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Θες να με σουτάρεις και μου μοιάζει ύποπτο.Οπότε εγώ σε ψηφίζω σήμερα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Επίσης εγώ δεν θα είμαι σήμερα μέσα στις 20.00. Ζορζ ή Θοδωρή, κανονίστε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Βρε Phoebe... ο τάδε είναι δολοφόνος, ο άλλος είναι δολοφόνος και ο δείνα ύποπτος μου κάνει. (3 ονόματα) ==> ψηφίζω XRZ..

Αγαπητή XRZ ψήφισα εσένα γιατί πολύ απλά και να ψηφισω τους άλλους δεν θα υπάρξει καμία αλλίωση του αποτελέσματος ;)! Αλλά επειδή με έβαλες σε σκέψεις για το πως μπορει να σκεφτουν και οι άλλοι πολίτες και να ψηφίσουν εμένα τελικά, ένα αθώο πολίτη, αλλάζω την ψήφο μου :hmm:;)! Είμαι πολύ σταθερή στις απόψεις μου τελικά :P!!!

Ψηφίζω Metal με αγάπη :P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λέω κρόνο το είχα πεί και εχτές μου κάνει νομίζω για την θέση του δολοφόνου, άσε που είναι και μικρό και δεν κρύβετε καλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή
  1. adespoto: XRZ
  2. burbuja:
  3. Dark_Kronos: XRZ
  4. dooo:
  5. Founes: Phoebe
  6. Idril:
  7. Lorien:
  8. mania: Dark_Kronos
  9. Metal_Lover: Phoebe
  10. Molka: XRZ
  11. Niyia: XRZ
  12. Phoebe: Metal_Lover
  13. shaman:
  14. XRZ: dooo
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Στη Phoebe το έλεγα,άρα ψηφίζω αυτήν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σαν πολύ δεν νοιαζόταν ο κρονάκος να ψηφίσει χτες, που πήρε τηλ το καγίρι?? ε? ε?ε?Ε?
θα πω προς το παρόν XRZ, για να παραμείνω σταθερή, αλλά αν δείξει ότι γέρνει η ζυγαριά προς κρόνο, θα πάω προς τα εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ακυρο εκανα μλκια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:bye:


[καλέ δεν είμαι έτσι εγώ τι πράγματα είναι αυτά??? μου χαλάτε το προφίλ μου :slourp:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
δολοπλοκίες..... μάλιστα.....:hmm:


ΥΣ.1: α ρε, είστε καλοί όμως το παραδέχομαι:P:P

ΥΣ.2: ΧΡΖ, σε περίμενα με τα ίδια προσόντα, αλλά λίγο πιο αδύνατη βασικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top