Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Πες μου μόνο τι ακριβώς σου κάνω κ τι είπα κ με υποψιάζεσαι...γτ δε πιάνω το αόριστο σκεπτικό σου! Αν πετάμε κάτι να το αιτιολογούμε κιόλας...

Παλιοδολοφόνε κ εσύ :mad:μας το πας στα μουλωχτά....

Ο καθένας μπορεί να είναι δολοφόνος. Εκεί ακριβώς πατάω. Αντί να έχω στάνταρ κάποιους ότι είναι οι κίλλερς, προτιμώ να το ψάχνω. Δεν είναι 2 οι δολοφόνοι. 5 είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Πες τα βρε Lorien :P!!! Για αυτό ψήφισε Dark_Kronos :P:P:P! Εκτός και αν είσαι και εσύ δολοφόνος :hmm:!!!

Μμμμ, καλά, αν περιμένουμε από τον Lorien να ψηφίσει τον συμ-δολοφόνο του Dark_Kronos,εμένα να μη λένε Niyia...

Στηρίζομαι σε Idril + burbuja μήπως κ σωθούμε :/:

Ο καθένας μπορεί να είναι δολοφόνος. Εκεί ακριβώς πατάω. Αντί να έχω στάνταρ κάποιους ότι είναι οι κίλλερς, προτιμώ να το ψάχνω. Δεν είναι 2 οι δολοφόνοι. 5 είναι.

5 ήταν αγαπητέ shaman :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
κανονιστε μονο να εχουμε παλι ισοψυφια αποψε ε; θα σας παω σουζα!!!! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Phoebe απο μενα αναγκαστικα... Δεν πιστευω πως ειναι δολοφονος, αλλα θελω να μεινω στο παιχνιδι... Παντος συμφωνω με τον shaman για την niyia...

Και για οσους με κατηγορουν επειδη εχτες ζητισα απο την καγιρα μεσω τηλεφωνου να μετρισει η ψηφος μου, δεν θεωρω καμια ψηφοφορια πιο συμαντικη απο καπια αλλη. Ωστοσω, για εμενα δεν υπαρχουν πιο σημαντικες και πιο ασημαντες ψηφοφοριες... ολες ειναι το ιδιο συμαντικες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Phoebe απο μενα αναγκαστικα... Δεν πιστευω πως ειναι δολοφονος, αλλα θελω να μεινω στο παιχνιδι... Παντος συμφωνω με τον shaman για την niyia...

Και καλά κάνεις :P! Εν αντιθέση με εσένα...:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Phoebe απο μενα αναγκαστικα... Δεν πιστευω πως ειναι δολοφονος, αλλα θελω να μεινω στο παιχνιδι... Παντος συμφωνω με τον shaman για την niyia...

Α...τώρα με κατηγορείς κιόλας? Μήπως να πω τα χθεσινά γεγονότα να δούμε ποιος θα συμφωνήσει μαζί μου? :mad:

Και για οσους με κατηγορουν επειδη εχτες ζητισα απο την καγιρα μεσω τηλεφωνου να μετρισει η ψηφος μου, δεν θεωρω καμια ψηφοφορια πιο συμαντικη απο καπια αλλη. Ωστοσω, για εμενα δεν υπαρχουν πιο σημαντικες και πιο ασημαντες ψηφοφοριες... ολες ειναι το ιδιο συμαντικες..

Δεν κατάλαβα τπτ .....
(είμαι χαζή?:/::()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πια γεγονοτα;... Απο οσο ξερω δεν εχουμε καπιον δικτατορα στο φορουμ να σε αναγκασε να μην πεις κατι... Οτι θελεις να πεις μπορεις να το πεις ελευθερα...

Λογικο που δεν καταλαβες, μπερδευτικα ενω εγραφα...:P "για εμενα δεν υπαρχουν πιο σημαντικες και πιο ασημαντες ψηφοφοριες... ολες ειναι το ιδιο συμαντικες" αυτο ειναι το νοημα...

Και στο κατω-κατω οτι και να κανω δολοφονο θα με θεωρισετε,οποτε πιο το νοημα;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να κάνω μια άκυρη ερώτηση; Πόσοι δολοφόνοι υπάρχουν στο παιχνίδι; :confused:

Επίσης: Πότε θα μας ανακοινωθεί πόσοι δολοφόνοι έχουν (αν έχουν φύγει δηλαδη) και αν έχει φύγει ο ρουφίανος; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ωπα ρε, πώς και πόσταρες εσύ? :P
Χτες πού ήσουν? Είχες πάει λαϊκή :teasing:
Oχι βρε. Απλα με κυνηγουσε ενας δολοφονος και κρυβομουνα ! :P (παντως ειχε λαϊκη αν θες να μαθεις !
)

Πες τα βρε Lorien :P!!! Για αυτό ψήφισε Dark_Kronos :P:P:P! Εκτός και αν είσαι και εσύ δολοφόνος :hmm:!!!
Στας βρι πιδιμ. Οποιος δε ψηφις Κρονο, ειναι δολοφονος δλδ ; Καταρχην ειμαστε σιγουροι οτι το παιδι εχει μαθει πως παιζεται το παιχνιδι ; :P Εδω δεν εχω μαθει εγω καλα καλα :P

Μήπως να στραφούμε σε εσένα δλδ? :hmm:που μας το έπαιξες κινέζος κ δεν ψήφισες?
I... no chinese ! I...Korean ! :P ( Ι συχτηρ :P )

Μμμμ, καλά, αν περιμένουμε από τον Lorien να ψηφίσει τον συμ-δολοφόνο του Dark_Kronos,εμένα να μη λένε Niyia...
:eek: Με θεωρεις δολοφονο ρε ;;!! Ρε !.... θα σε.... σκοτωσω να πουμε ! :mad:

Ουπς ! :wall:
:D:hehe:


Lοιπον επειδη δε μαρεσει να ξεχναμε αλλες σιγανοπαπαδιες, θα ψηφισω adespoto που τολμησε να σχολιασει την λαϊκη της γειτονιας μας !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Α...τώρα με κατηγορείς κιόλας? Μήπως να πω τα χθεσινά γεγονότα να δούμε ποιος θα συμφωνήσει μαζί μου? :mad:



Δεν κατάλαβα τπτ .....
(είμαι χαζή?:/::()

Δεν βλεπω ομως να λες τελικα τπτ... Μηπος τελικα δεν εχεις κατι λογικο εναντιων μου;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή
  1. adespoto: Phoebe
  2. burbuja:
  3. Dark_Kronos: Phoebe
  4. dooo: Dark_Kronos
  5. Founes: Phoebe
  6. Idril:
  7. Lorien: adespoto
  8. mania: Dark_Kronos
  9. Metal_Lover: Phoebe
  10. Molka: Phoebe
  11. Niyia: Dark_Kronos
  12. Phoebe: Dark_Kronos
  13. shaman: Phoebe
  14. (XRZ: dooo)
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

Dark_Kronos: 4
Phoebe: 6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ο Κρόνος ψήφισε Phoebe.. Άρα έχουμε ισοψηφία.. να αλλάξω ψήφο ή βαριέστε να κάνουμε ψηφοφορία; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ο Κρόνος ψήφισε Phoebe.. Άρα έχουμε ισοψηφία.. να αλλάξω ψήφο ή βαριέστε να κάνουμε ψηφοφορία; :P

Ναι, ναι άλλαξε :clapup::clapup:!!!! Φανταστική Molka :D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ναι, ναι άλλαξε :clapup::clapup:!!!! Φανταστική Molka :D!!!


Αντε απο δω ρε...

Μην την ακους μολκα! Εσυ σταθερη, βραχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
:hmm: Δεν ξέρω.. Δεν βλέπω και πολλή κίνηση, δεν θα έχει νόημα να την αλλάξω αν είναι να ψηφίσουν 5 άτομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ψηφοφορία, λέω κ εγώ...αλλά όχι σαν την χθεσινή!!!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μην τολμηστε σας εχω σκισει :P


(ειμαι και φρεσκοκουρεμενος και φυσαω τωρα :bleh:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Νομίζω θα την αφήσω ως έχει, δεν βλέπω και πολλή συμμετοχή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top