Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Καλέ γιατί είσαι έτσι...κακιασμένο ;

Δεν είπαμε να προσαρμόσεις και τη ζωή σου ανάλογα, ok...

Είναι Παρασκευή, όμως, και έχω χαρούλες...και τα βλέπω όλα θετικά...

Ακόμα κι εσένα !!!
Οχι, εμένα μη με βλέπεις θετικά, κακός είμαι, πολύ κακός, άθλια επιλογή, μακριά. :bleh:
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.
Οχι, εμένα μη με βλέπεις θετικά, κακός είμαι, πολύ κακός, άθλια επιλογή, μακριά. :bleh:
Καλά δεν είχα σκοπό να κολλήσουμε και κοριούς...

Όχι, επιμένω...θα σε δω θετικά...

Συμβαίνουν και θαύματα...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,937 μηνύματα.
Μου είπε...για τη χορωδία μου (μέσα...)...

Δεν πολυκατάλαβα...αλλά θα βγάλουμε άκρη, τώρα που θα ΄ρθει...Για να δω και τί έχει να μου πει...:devil:

Αν δεν με ικανοποιεί (η απάντησή του...) θα μαζέψω όλα τα τραγουδάκια μου, από το θέμα του, και θα πάω αλλού...:pfff:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Η ουσία δεν είναι να δεις το βίντεο...μα ν΄ ακούσεις τη μελωδία...:confused:

Οι χορωδοί μου τραγουδάνε, λοιπόν...

Πάρε πίσω αυτό που είπες...:P
Κλέλια, το άκουσα ολόκληρο. Δίκιο είχες :redface:
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,937 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.
Βάλε και συ ένα Κλέλια. :lol:
Χριστέ μου, ντρέπομαι με δαύτο...:P

Στο μεταξύ...έβαλα ρομαντικό nick...και έχω μια προβιά, στη φωτό, σαν από Άγρια Δύση...Απορώ κι εγώ, πώς τα ταίριαξα...Τόσο παράταιρο, θέλει πολλή προσπάθεια και δεν προσπάθησα καν...:hehe:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,937 μηνύματα.
Χριστέ μου, ντρέπομαι με δαύτο...:P

Στο μεταξύ...έβαλα ρομαντικό nick...και έχω μια προβιά, στη φωτό, σαν από Άγρια Δύση...Απορώ κι εγώ, πώς τα ταίριαξα...Τόσο παράταιρο, θέλει πολλή προσπάθεια και δεν προσπάθησα καν...:hehe:
Μ' αρέσει η Δύση. Και οι Δυτικοί... :girl_angel:
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,589 μηνύματα.
Χριστέ μου, ντρέπομαι με δαύτο...:P

Στο μεταξύ...έβαλα ρομαντικό nick...και έχω μια προβιά, στη φωτό, σαν από Άγρια Δύση...Απορώ κι εγώ, πώς τα ταίριαξα...Τόσο παράταιρο, θέλει πολλή προσπάθεια και δεν προσπάθησα καν...:hehe:
Δεν έχεις καταλάβει ότι είσαι μια γυναίκα των άκρων και δεν συμβιβάζεσαι με τίποτα λιγότερο;;; :lol:

΄Η θα βάζεις το οφθαλμοφανέστατο (τι κάνει νιάου-νιάου στα κεραμίδια) ή θα βάζεις το εντελώς άσχετο για να μας βάζεις σε σκέψεις, ποια άραγε μπορεί να κρύβεται πίσω απ΄αυτό.:lol:
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.
Η θα βάζεις το οφθαλμοφανέστατο (τι κάνει νιάου-νιάου στα κεραμίδια) ή θα βάζεις το εντελώς άσχετο για να μας βάζεις σε σκέψεις, ποια άραγε μπορεί να κρύβεται πίσω απ΄αυτό.:lol:
Πέρα από την πλάκα ..δεν είχα καμιά τέτοια πρόθεση...Το μόνο που ν' ένοιαζε είναι να μη με 'τσιμπήσουν' οι Αρχές... :hehe:
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,589 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,589 μηνύματα.
Βρε μανία...:P

Καλή μου, με κολακεύεις, αλλά δεν είμαι μοιραία...Της διπλανής πόρτας είμαι...:hehe:
Ασχέτως τώρα με την πλάκα που κάνουμε αλλά όντως οι μοιραίες γυναίκες, είναι οι γυναίκες της διπλανής πόρτας. Αυτές που το δηλώνουν ή προσπαθούν να σε πείσουν με κάθε τρόπο, ότι είναι, απέχουν παρασάγγας απ΄αυτό.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Για τη μοιραία γυναίκα ισχύει ό, τι και για τον μοιραίο άντρα της πάλαι ποτέ διαφήμισης:
"δεν χρειάζεται να προσπαθήσει πολύ" :P

Και για του λόγου το αληθές:
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.
Kι ότι σε σκεφτόμουνα, πουλάκι μου... :P

Η @Aleksa και ο @Nick890...στην εξαφάνιση...


Υ.Γ. Τί σε μπέρδεψε, καλέ, και μου έβαλες τη φατσούλα ;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Όχι βρε, εδώ είμαι. :cool:

Για τον Νικ δεν ξέρω... (δεν πιστεύω να υπαινίσσεσαι κάτι ε; :1eye:)
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.
Που με έβαλες δίπλα-δίπλα με τον Νικ στους "εξαφανισμένους"; :devil:
Eίχα πάει μια βόλτα...δίπλα και θαύμασα το πώς ταιριάζουν οι διαισθήσεις σας... :hehe:

Σου πάει, πάντως, το κατασκοπευτικό. Πάρα πολύ...:P

Αναλύεις, τεκμηριώνεις, τα πάντα όλα...Το κυκλώνεις το θέμα. Δεν αφήνεις τίποτα...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top