Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,445 μηνύματα.
Είπα απλώς ότι η αναφορά δεν είχε νόημα
Είχε εφόσον είναι το μόνο που αλλάζει στην ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου εμπειρία. Στους ίδιους χώρους σύχναζω και σε μέσες άκρες τα ίδια άτομα βλέπω. Ε αυτά τα ίδια άτομα αλλιώς με κοιτάνε με το Χ ντύσιμο αλλιώς με το Ψ.
ωστόσο ήμουν η πρώτη που σε υποστήριξε και είπε ότι δεν το εννοείς με αυτόν τον τρόπο. Άρα κι από αυτό καταλαβαίνεις ότι δεν θέλω να τσακωθουμε (πάλι 😑) .
Απ'οτι πήρε το μάτι μου έλεγες ότι κατηγόρησα την ενδυμασία σου και τα σχετικά, ενώ μιλησα αποκλειστικά για την προσωπική μου εμπειρία.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Απ'οτι πήρε το μάτι μου έλεγες ότι κατηγόρησα την ενδυμασία σου και τα σχετικά, ενώ μιλησα αποκλειστικά για την προσωπική μου εμπειρία
Όχι .
Η πακ δεν εννοούσε αυτό προφανώς ... Την ξέρω και κατάλαβα τι είπε δεν την παρεξήγησα. Βέβαια ήταν άστοχο να αναφερθεί στο ντύσιμο ίσως για να δικαιολογήσει το ότι εκείνη δεν δέχεται
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,445 μηνύματα.
Ωραία αν κάνω λάθος το δέχομαι. Ομολογώ ότι δε διάβασα αναλυτικά τα μηνύματα που προηγήθηκαν, γιατί δεν περίμενα να γίνει τέτοια παράφραση. Αλλά πλέον δε με ξαφνιάζει τίποτα, μιας και τίποτα δε γίνεται τυχαία.
Για μένα θεωρείται λήξαν και ας σκέφτεται ο καθένας ο,τι θέλει.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάω στη "Λέξη της ημέρας", δεν βρίσκω καμιά ανάρτηση της Pak. Πριν πόσο καιρό έγινε αυτό; Και ποιο θέμα τίθεται περί "τήρησης της τάξης & ηθικής";:confused:
Μήπως να γίνετε λίγο πιο σαφείς κορίτσια μου, να καταλάβω κι εγώ περί τίνους πρόκειται; :D
Κανένα θέμα δεν τίθεται. Περί τάξης και ηθικής. Αστειάκι ήταν και πάει τελείωσε... :)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Champions League Reaction GIF by VfL Wolfsburg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,591 μηνύματα.
C6467AD7-6D00-4A49-AE70-7EE8761BCA16.jpeg
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
@Aleksa, αμα σου πω ότι ούτε που το παρατήρησα... :redface:

Όπως και να 'χει, νιώθω σαστισμένος που σου ξύπνησα, άθελά μου, μια τέτοια θλιβερή ανάμνηση, που μάλιστα φαίνεται ότι σε στοιχειώνει κάθε φορά στη θύμησή της.

Και σίγουρα, μερικά λόγια συμπόνιας δεν είναι ικανά σε καμιά περίπτωση ν' αναιρέσουν αυτό που συνέβη, ούτε να ομαλύνουν τον καημό που σου 'χει αφήσει αυτή η απώλεια.

Ανεξάρτητα με το αν η ενέργειά μου αυτή τυγχάνει θετικής ή αρνητικής αποδοχής, δε μπορώ να κρύψω ότι μ' εκανέ ν' αισθανθώ υπεύθυνος και με την ανάγκη ν' απολογηθώ.

Λυπάμαι πολύ... :(
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,445 μηνύματα.
@TheUltimateUnderdog διαπίστωσα ότι σου προκάλεσαν γέλωτα τα δύο τελευταία μου ποστ στα "Οφθαλμόλουτρα" :pfff: :beee:


(:P)

Υ. Γ @TheUltimateUnderdog Καλέ σε πείραζα εξού και το :P . Το λέω επειδή άλλαξες τα εμοτικον :P
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
@Aleksa, αμα σου πω ότι ούτε που το παρατήρησα... :redface:

Όπως και να 'χει, νιώθω σαστισμένος που σου ξύπνησα, άθελά μου, μια τέτοια θλιβερή ανάμνηση, που μάλιστα φαίνεται ότι σε στοιχειώνει κάθε φορά στη θύμησή της.

Και σίγουρα, μερικά λόγια συμπόνιας δεν είναι ικανά σε καμιά περίπτωση ν' αναιρέσουν αυτό που συνέβη, ούτε να ομαλύνουν τον καημό που σου 'χει αφήσει αυτή η απώλεια.

Ανεξάρτητα με το αν η ενέργειά μου αυτή τυγχάνει θετικής ή αρνητικής αποδοχής, δε μπορώ να κρύψω ότι μ' εκανέ ν' αισθανθώ υπεύθυνος και με την ανάγκη ν' απολογηθώ.

Λυπάμαι πολύ... :(
:eek:Ε όχι οτι φταις κι εσύ και να έχεις κι ενοχές! Επειδή έτυχε να ονομάσω τη γάτα μου με αυτή τη λέξη-όνομα.
Δεν μπορούσες από τα πριν να το ξέρεις και συγνώμη με τη σειρά μου για την αμηχανία που σου προκάλεσα.:console:

:devil:Αντίθετα, σ'αυτή την περίπτωση: "αμα σου πω ότι ούτε που το παρατήρησα..." θα'πρεπε να ντρέπεσαι.:bleh:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,591 μηνύματα.
POV κάθεσαι στο μπαλκόνι με ντάλα ήλιο να διαβάσεις, φοράς κοντομάνικο και μόλις πας μέσα, σηκώνεις μανίκια και βλέπεις αυτό:

915F5240-11FF-4B56-88A6-BCB8B3847B23.jpeg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,445 μηνύματα.
@Wonderkid Χρόνια πολλά, να τα εκατοστίσεις! :happy:
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ @Pak !
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,591 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από εμένα @Wonderkid να τα εκατοστήσεις και ότι μα ότι επιθυμείς δικό σου
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ @Joji !
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Πολύχρονος @Wonderkid; Υγεία και ότι ποθείς, στην αγκαλιά σου να το βρεις.
aem32.gif
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top