Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
jizz in my pants1.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Για κάθε κριτή σαν και του λόγου σου, υπάρχουν άλλα 1000 άτομα που σκίζουν τα ιμάτιά τους από ενθουσιασμό και τρέχουν γυμνοί στην Πλάκα να βαρέσουν ολόσωμο τατουαζ με τον Αυτοκρατορικό Σταυραετό (ΚΑΙ τα πυρέκβολα!)


Θα έρθουμε, και θα τρώτε το Υγρό Πυρ με την κουτάλα για τη φασολάδα. :whistle:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Aleksa μου... :redface:

Στο...Ακούω τώρα...κοίτα το υπ' αριθμ. 1.193 post, στη σελ. 60...:upside:

Η...ποινή πρέπει να είναι αυστηρή (μην ακούσω για πατητές στο Βόσπορο, χάδι είν' αυτά...)...:hehe:


Η ταβανόπροκα :devil:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
@Aleksa μου... :redface:

Στο...Ακούω τώρα...κοίτα το υπ' αριθμ. 1.193 post, στη σελ. 60...:upside:

Η...ποινή πρέπει να είναι αυστηρή (μην ακούσω για πατητές στο Βόσπορο, χάδι είν' αυτά...)...:hehe:


Η ταβανόπροκα :devil:

Διόρθωσε το ποστ σου και δώσε τη σωστή ευγενική απάντηση για το πόσο τέλειος είμαι...

bsg_kara_answer_or_bullet.jpg
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Βάλτε heart για βρετανια και wow για Καναδά. Ψάχνω χώρα για μεταπτυχιακό και κάνω poll.😁😁
FB_IMG_1653421855199.jpg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
16105172-983E-4C13-8CD1-E26708F085EA.jpeg

5A5FF56E-B30D-4848-8B2C-32031D81C8DC.jpeg
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα, σε όλους (καιρό έχουμε να τα πούμε...)...

@ultraviolence ..θα μπορούσες, σε παρακαλώ, να μου πεις ποιό είναι το χαρακτηριστικό όργανο στο παρακάτω ; Αυτό που ακούγεται, χαρακτηριστικά, στην εισαγωγή (τουλάχιστον μέχρι το 0.45). Αυτό που επικρατεί περισσότερο. Με τα "γυρίσματα"...

Σαντούρι είναι ;

Μου έχει κολλήσει από προχθές, η απορία, που το έβαλα...:upside:

Και επίσης, τί άλλα όργανα υπάρχουν ; Ποιά ακούς ; Υπάρχει λύρα (πολίτικη), ας πούμε ;

Σ΄ ευχαριστώ,

Χριστίνα


 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Σ΄ ευχαριστώ,

Χριστίνα
Γεια σου Χριστίνα,

Καλως όρισες στην παρέα μας των Ανώνυμων Στεκοεξαρτημένων (Α.Σ).

Παιδιά, η Χριστίνα. Πείτε γεια στη Χριστίνα!

(όλοι μαζί εν χορώ)

"Γεια σου Χριστίνα!"


Χριστίνα, πες μας λίγα λόγια για την παιδική σου ηλικία.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σου Χριστίνα,

Καλως όρισες στην παρέα μας των Ανώνυμων Στεκοεξαρτημένων (Α.Σ).

Παιδιά, η Χριστίνα. Πείτε γεια στη Χριστίνα!

(όλοι μαζί εν χορώ)

"Γεια σου Χριστίνα!"

Χριστίνα, πες μας λίγα λόγια για την παιδική σου ηλικία.
Χαχαχαχαχααααα...πέθανα, λέμε !!! :P

Άιντε...πρωί - πρωί που θα μας δουλέψεις κιόλας...:devil:

Τί θες ; Ήθελα να είμαι ευγενική...:pfff:

Αλλά ναι...ένα δίκιο το ΄χεις...:P
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Εγώ ρώτησα για στείρωση αλλά μου είπε ότι και μετεγχειρητικά είναι φασαρία, θα πρέπει να φοράει κολάρο Ελισάβετ , μπορεί να το σπάσει, να είναι νευρικό , να θέλει να γλείφεται και τι θα τον κάνω ..
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Εγώ ρώτησα για στείρωση αλλά μου είπε ότι και μετεγχειρητικά είναι φασαρία, θα πρέπει να φοράει κολάρο Ελισάβετ , μπορεί να το σπάσει, να είναι νευρικό , να θέλει να γλείφεται και τι θα τον κάνω ..
Δεν θα διαρκέσει πολύ η «φασαρία». Να ξέρεις, θα έχει πλάκα με το κολάρο Ελισάβετ, θα πέφτει πάνω σε έπιπλα μέχρι να το συνηθίσει. Να την κάνεις την στείρωση…
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Δεν θα διαρκέσει πολύ η «φασαρία». Να ξέρεις, θα έχει πλάκα με το κολάρο Ελισάβετ, θα πέφτει πάνω σε έπιπλα μέχρι να το συνηθίσει. Να την κάνεις την στείρωση…
Μια εβδομάδα μου είπε .

Στο ίντερνετ λένε και παραπάνω βέβαια.

Εσύ το στείρωσες;

Εμένα μου είπε δεν το παθαίνουν όλα τα σκυλιά, δηλαδή άλλα δεν τα νοιάζει καν να γλείφονται .
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Όχι. εγώ δεν την στείρωσα, περιμένω και τον τρίτο οίστρο. Αλλά τα έχουν στειρώσει 3-4 φίλοι μου και ξέρω την διαδικασία. Σπάνια είναι ταλαιπωρία. Το να σπάσει επίσης το κολάρο είναι σχεδόν απίθανο, απλά χρειάζεται επίβλεψη γιατί δεν κάνει να έρθει σε επαφή με τα ράμματα. Θα πάθει μόλυνση, το έχω δει για συμβαίνει και ήταν μπλέξιμο μεγάλο.

Είναι μεγάλος σε μέγεθος; Υποθέτω δεν είναι και κάνα σαμιαμίδι υπερκινητικό.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Χαχαχαχαχααααα...πέθανα, λέμε !!! :P

Άιντε...πρωί - πρωί που θα μας δουλέψεις κιόλας...:devil:

Τί θες ; Ήθελα να είμαι ευγενική...:pfff:

Αλλά ναι...ένα δίκιο το ΄χεις...:P
Άσε με και ενω μέχρις ώρας έχω μια χαρά διάθεση, υποθέτω πως θα χαλάσει και θα πετάω τουλίπες μετά καθώς θέλω να συνεννοηθώ ιδανικά σήμερα με μια δημόσια υπηρεσία να ρωτησω κατι εντελώς αυτονόητο που γίνεται και ονλάιν αλλά αυτοί θέλουν να στείλω έναν Αυτοκρατορικό Πληρεξούσιο με πανοπλία και όλες τις τιμές, ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

Εχω αλλεργία και στο παραμικρό Δημόσιο. Το πα; Το πα.

ΥΓ: Bob Ross Season 2022: "Και κάπου πίσω από αυτό το Αυτοκρατορικό Νευράκι κρύβεται μια χαριτωμένη Δημόσια Υπηρεσία"
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Ήμουν στο 5ο όνειρο και με ξύπνησαν με τηλέφωνο, και μετά είχαν το θράσος να μην απαντήσουν όταν τους έστειλα μήνυμα. Ah bon.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσε με και ενω μέχρις ώρας έχω μια χαρά διάθεση, υποθέτω πως θα χαλάσει και θα πετάω τουλίπες μετά καθώς θέλω να συνεννοηθώ ιδανικά σήμερα με μια δημόσια υπηρεσία να ρωτησω κατι εντελώς αυτονόητο που γίνεται και ονλάιν αλλά αυτοί θέλουν να στείλω έναν Αυτοκρατορικό Πληρεξούσιο με πανοπλία και όλες τις τιμές, ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
Από κοντά ;:confused:

Και προς τί...το πληρεξούσιο ; Για να εξουσιοδοτήσεις...τον υπάλληλο της αρμόδιας - δημόσιας - αρχής να σου απαντήσει ;
Εχω αλλεργία και στο παραμικρό Δημόσιο. Το πα; Το πα.
Δεν έχω συμφωνήσει ποτέ μαζί σου...περισσότερο. Κι εδώ συμφωνώ, περισσότερο από ποτέ !!!

Ένα...μπουκετάκι "τουλίπες" κερασμένες κι από μένα, να τους δώσεις...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Από κοντά ;:confused:

Και προς τί...το πληρεξούσιο ; Για να εξουσιοδοτήσεις...τον υπάλληλο της αρμόδιας - δημόσιας - αρχής να σου απαντήσει ;

Δεν έχω συμφωνήσει ποτέ μαζί σου...περισσότερο. Κι εδώ συμφωνώ, περισσότερο από ποτέ !!!

Ένα...μπουκετάκι "τουλίπες" κερασμένες κι από μένα, να τους δώσεις...
Καλά το είπα... Τουλίπες. Μου έδωσαν τηλέφωνο που δεν σηκώνεται. Θα τη βρω την άκρη αλλιώς. :devil:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top