Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,242 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ποτέ δεν έχω πει τέτοιο πραγμα χωρις λόγο .Το λέω μόνο αν προσπαθεί κάποιος να πει κάτι που δεν ισχύει, αν μου πεις πχ ότι η Κίνα έχει μεγαλύτερο ΑΕΠ από τις ΗΠΑ εκεί τι πρέπει να πω;;🙃🙃
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλό βράδυ σε όλα τα παιδιά!!
Βασικά επειδή λες ότι στεναχωριέσαι ή ότι οι άλλοι είναι κακοί αυτό ήθελα να σχολιάσω , ότι τα τραβάει και εσένα ο οργανισμός σου σε ένα βαθμό .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξέρεις οτι σε συμπαθώ
Κι εγώ ..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μ' αρέσουν πολύ, αυτές οι guest εμφανίσεις σου...:P
Ε ωραία δεν περνάμε ; :P
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
0e0ee38e7bb7e9.gif
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,396 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,411 μηνύματα.
Γιατι καλε; Θα πληρωσεις παραπανω στη ΔΕΗ; :hehe:
Ε τώρα το "γιατί" είναι γελοίο. Απλά θεωρώ ότι έχω γράψει πάρα πολλά για τον ούτε ένα χρόνο που είμαι μέλος :hehe:

Καλά το πιο πιθανό είναι να μην κάνω οικονομία για καιρό έτσι μου τη βάρεσε αυτήν την εποχή :hehe:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,242 μηνύματα.
Έφτιαξα μερικά διαγράμματα σχετικά μα την πορεία της οικονομίας των ΗΠΑ. Στοιχεία πήρα από τον OECD και την Worldbank.

F7FA8673-64F8-45D7-B50F-04A1DDC983A9.png
D4833EDC-7510-40B8-8753-DECDAF53CB98.png
AC6A4031-4A1D-4597-9CB1-CBA38715FAF9.png
8F419B7D-DD5C-40F1-9A76-E927FCEC677A.png
A4C37D24-2C72-4302-8DFE-D506310EB4A6.png
B6E392E3-F9B3-4362-B0FC-CA74C923AF77.png
CDE929F4-0CA9-4BAE-B51C-937BF38E3A27.png
C463B467-2BE4-49A4-BC53-E4CD112E648C.png
72E5F9E8-F63A-4E18-981A-03302EC1F755.png
38C5CACA-878A-4A20-BE72-A06B359D63EF.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Εξαιρετική σειρά 6 μικρών επεισοδίων για τον Βελισσάριο, εννοείται πως θα ξετρελαθείτε, Αυτοκρατορικός Στρατηγός γαρ:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,571 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν νομίζω ότι στο έχω ξανά πει, αλλά your taste of music is divine
Ωωω, σ' ευχαριστώ πολύ, για τα καλά σου λόγια...<3

Και ναι. Δεν μου το έχεις ξαναπεί...

Χωρίς να θέλω να φανώ υπερβολική, η μουσική για μένα είναι κάτι σαν τον αέρα που αναπνέω. Δεν μπορώ να ζήσω, χωρίς αυτήν....

Κατά τ' άλλα εσύ είσαι ok ; Έτοιμη για αύριο ; Κάτι είχες αναφέρει για διαγώνισμα...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,571 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να φανώ υπερβολική, η μουσική για μένα είναι κάτι σαν τον αέρα που αναπνέω. Δεν μπορώ να ζήσω, χωρίς αυτήν....
Καθόλου υπερβολική. Η μουσική είναι και η δίκη μου συντροφιά, στις καλές στιγμές, με κάνει να νιώθω ακόμα καλύτερα, και στις κακές, μου «συμπαραστέκεται». Σε νιώθω.

Κατά τ' άλλα εσύ είσαι ok ; Έτοιμη για αύριο ; Κάτι είχες αναφέρει για διαγώνισμα...
Could be better. Στο θέμα του διαγωνίσματος, έχω ξεσκιστεί αυτές τις ημέρες να βγάλω 4 κεφαλαία, αλλά πάλι καλά μου έρχονται όσο τα διαβάζω, από τις προηγούμενες αναγνώσεις που είχα κάνει. Λύνω και ασκήσεις non-stop οπότε θεωρώ είμαι καλά προετοιμασμένη. Θα κλείσω πάλι βέβαια και θα γυρίσω αύριο, γιατί αποσπώμαι εδώ. Το άνοιξα για να δω ένα π.μ. που μου ήρθε. Τώρα η προσπάθεια, θα δείξει καθαρά αύριο.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καθόλου υπερβολική. Η μουσική είναι και η δίκη μου συντροφιά, στις καλές στιγμές, με κάνει να νιώθω ακόμα καλύτερα, και στις κακές, μου «συμπαραστέκεται». Σε νιώθω.
Ναι, έχεις δίκιο. Ειδικά στις 'κακές', λειτουργεί παρηγορητικά...
Could be better. Στο θέμα του διαγωνίσματος, έχω ξεσκιστεί αυτές τις ημέρες να βγάλω 4 κεφαλαία, αλλά πάλι καλά μου έρχονται όσο τα διαβάζω, από τις προηγούμενες αναγνώσεις που είχα κάνει. Λύνω και ασκήσεις non-stop οπότε θεωρώ είμαι καλά προετοιμασμένη. Θα κλείσω πάλι βέβαια και θα γυρίσω αύριο, γιατί αποσπώμαι εδώ. Το άνοιξα για να δω ένα π.μ. που μου ήρθε. Τώρα η προσπάθεια, θα δείξει καθαρά αύριο.
Ναι, ξεσηκώνεσαι. Συμφωνώ...

Σου εύχομαι καλή επιτυχία και ό,τι καλύτερο. See you soon...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,242 μηνύματα.
Καθόλου υπερβολική. Η μουσική είναι και η δίκη μου συντροφιά, στις καλές στιγμές, με κάνει να νιώθω ακόμα καλύτερα, και στις κακές, μου «συμπαραστέκεται». Σε νιώθω.


Could be better. Στο θέμα του διαγωνίσματος, έχω ξεσκιστεί αυτές τις ημέρες να βγάλω 4 κεφαλαία, αλλά πάλι καλά μου έρχονται όσο τα διαβάζω, από τις προηγούμενες αναγνώσεις που είχα κάνει. Λύνω και ασκήσεις non-stop οπότε θεωρώ είμαι καλά προετοιμασμένη. Θα κλείσω πάλι βέβαια και θα γυρίσω αύριο, γιατί αποσπώμαι εδώ. Το άνοιξα για να δω ένα π.μ. που μου ήρθε. Τώρα η προσπάθεια, θα δείξει καθαρά αύριο.
Καλή επιτυχία εύχομαι.😁😁
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,411 μηνύματα.
Μόλις έστειλα καταλάθος σε έναν παλιό μου καθηγητή ένα μήνυμα που πάει κάπως έτσι: Καλησπέρες υπέρτατη αγαπουλίνα...* :look:

Και πριν πάω να χωθώ σε κανά λαγούμι να σας πω πως έτσι μιλάμε σε μια φίλη μου λόγω ενός dm που είχε λάβει στο παρελθόν :P

Υ. Γ *Δεν πρόλαβα να το σβήσω, όταν το συνειδητοποίησα το είχε διαβάσει ήδη.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόλις έστειλα καταλάθος σε έναν παλιό μου καθηγητή ένα μήνυμα που πάει κάπως έτσι: Καλησπέρες υπέρτατη αγαπουλίνα...* :look:
Στο δια ταύτα...

Παλιός, λοιπόν, καθηγητής. Οπότε καθόλου δε μας νοιάζει...

Ηλικία !!! Τί ηλικία έχει ;

Ρωτώ, γιατί εδώ μπορεί να ξεκινήσει ένας έρωτας μεγάλος...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,411 μηνύματα.
Στο δια ταύτα...

Παλιός, λοιπόν, καθηγητής. Οπότε καθόλου δε μας νοιάζει...

Ηλικία !!! Τί ηλικία έχει ;

Ρωτώ, γιατί εδώ μπορεί να ξεκινήσει ένας έρωτας μεγάλος...
50 κάτι, παντρεμένος και με δύο γιούς στην ηλικία μου :hehe:

Ναι παλιός είναι μόνο που είναι μικρή η πόλη και συναντιόμαστε και εκτός αυτού αλληλεπιδρώ με τον έναν του γιο :hehe:

Υ. Γ Του είπα ότι το έστειλα καταλάθος και έστειλα και στον γιο του και του είπα πως έχουν τα πράγματα :angel:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
50 κάτι, παντρεμένος και με δύο γιούς στην ηλικία μου :hehe:
Απεταξάμην, λοιπόν. Από όπου κι αν το πιάσεις...:upside:
Ναι παλιός είναι μόνο που είναι μικρή η πόλη και συναντιόμαστε και εκτός αυτού αλληλεπιδρώ με τον ένα του γιο :hehe:
Εεε, εντάξει. Ένα λάθος έκανες. Δε νομίζω το μυαλό του(ς) να πάει κάπου αλλού...:hehe:

Άλλωστε, το όλο μήνυμα θα έδειξε ότι, ξεκάθαρα, ήταν για τη φίλη σου...

Κρίμα. Διότι η - αχαλίνωτη - φαντασία μου έκανε σχέδια για την αρχή ενός...έρωτα. Υπό άλλας συνθήκας, βέβαια...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,411 μηνύματα.
Απεταξάμην, λοιπόν. Από όπου κι αν το πιάσεις...:upside:

Εεε, εντάξει. Ένα λάθος έκανες. Δε νομίζω το μυαλό του(ς) να πάει κάπου αλλού...:hehe:

Άλλωστε, το όλο μήνυμα θα έδειξε ότι, ξεκάθαρα, ήταν για τη φίλη σου...

Κρίμα. Διότι η - αχαλίνωτη - φαντασία μου έκανε σχέδια για την αρχή ενός...έρωτα. Υπό άλλας συνθήκας, βέβαια...
Καλά και αρκετά νεότερος και άγαμος να ήταν δε νομίζω ότι θα τον έριχνα έτσι :hehe:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά και αρκετά νεότερος και άγαμος να ήταν δε νομίζω ότι θα τον έριχνα έτσι :hehe:
Σίγουρα όχι...

Αλλά θα ήταν ευκαιρία, ίσως, να ξεκινήσει κάτι. Αν αυτός το προχωρούσε και 'πιανόταν' απ' το λάθος σου. Η μια κουβέντα φέρνει την άλλη κ.ο.κ... :hehe:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,396 μηνύματα.
Τι κανουν τα γλυκουλια μου; :prettyplz:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top