Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Σε εξέπληξα ; :devil:

Δεν μ' έχεις δει...στις δόξες μου στο taboo, γι' αυτό το λες...:upside:

Στροφάρει το μυαλό μας. Μη μας βλέπεις έτσι...:hehe:
Εμένα μου βγάζετε τον Κύριο όμως. ΝΟΚΙΑ ρε φιλε. ΝΟΚΙΑ. Φιδάκι. Φινλανδία.


Άσε και δεν εχω φαει τιποτα σημερα και χτες και θέλω να το τηρησω μεχρι αυριο βράδυ και ειμαι με τον πειρασμό στα χείλη να φάω κατι.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα μου βγάζετε τον Κύριο όμως. ΝΟΚΙΑ ρε φιλε. ΝΟΚΙΑ. Φιδάκι. Φινλανδία.
Το παραδέχτηκα. Κι αν δεν έλεγες...Ericsson, δεν θα το έβρισκα. Στο είπα. Το τερματίσαμε, προχθές...

Αλλά και η ώρα περασμένη. Έλεος...με τα ωράριά σου !!! Ποιός λειτουργεί τέτοια ώρα ; :upside:

Άσε και δεν εχω φαει τιποτα σημερα και χτες και θέλω να το τηρησω μεχρι αυριο βράδυ και ειμαι με τον πειρασμό στα χείλη να φάω κατι.
Όλοι στα ίδια κυμαινόμαστε, μέρες που 'ναι...

Κι εγώ μ' ελίτσες και ψωμάκι είμαι. Αν έτρωγα και μια ντομάτα, στα τέσσερα, κι ένα κρεμμύδι...θα ήμουν έτοιμη για μεροκάματο στα χωράφια...:upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Όλοι στα ίδια κυμαινόμαστε, μέρες που 'ναι...

Κι εγώ μ' ελίτσες και ψωμάκι είμαι. Αν έτρωγα και μια ντομάτα, στα τέσσερα, κι ένα κρεμμύδι...θα ήμουν έτοιμη για μεροκάματο στα χωράφια...:upside:
Κοίτα εγω κανονικά εστω και τετοια μέρα κατι θα μαγειρευα ή θα έπαιρνα απέξω. Αλλά δεν ξέρω, με έχει πιάσει κάτι εσωτερικό, θέλω να το τηρήσω αυτη τη φορά τουλάχιστον 3 μέρες πλήρη νηστεία ως αυριο βράδυ.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Φώτης στο CnF:
0F67F51E-63CA-4E0A-9E61-9954524A7056.jpeg


Φώτης στο στέκι:
6C5BAEDF-C874-470D-9B87-14B74A3EC7CE.jpeg
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίτα εγω κανονικά εστω και τετοια μέρα κατι θα μαγειρευα ή θα έπαιρνα απέξω. Αλλά δεν ξέρω, με έχει πιάσει κάτι εσωτερικό, θέλω να το τηρήσω αυτη τη φορά τουλάχιστον 3 μέρες πλήρη νηστεία ως αυριο βράδυ.
Κάτι σε νηστίσιμο να υποθέσω ;

Μα όλο αυτό...εσωτερικό είναι. Να θες να το κάνεις, να το νιώθεις. Να πηγάζει από μέσα σου, αυτή η θέληση...

Άλλωστε, δόξα τω Θεώ, έχουμε μια θρησκεία που δεν μας επιβάλλει με το βούρδουλα το οτιδήποτε...

Κατ' εμέ, πολύ καλά κάνεις (χωρίς να έχω κάποιο πρόβλημα με κάποιον που δεν το κάνει...). Είναι το ελάχιστο που μπορούμε να κάνουμε. Αν θες, ένας - ελάχιστος - φόρος τιμής, για τα όσα πέρασε. Εγώ έτσι το βλέπω. Σωστό ή λάθος δεν ξέρω, αλλά είναι η αλήθεια μου...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω φάει ότι υπάρχει και δεν υπάρχει
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Πω ξεπατώνομαι, τι τακτοποιηση... Ούτε γουρούνι να ζούσε δω μέσα. Να βγάλω τα παλιά, να βάλω τα καινούρια, το καθε πράγμα στο ράφι του...

Σαν να παιζω ξυλο ειμαι. Και εχω και συνεχεια...
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,896 μηνύματα.
Άσε και δεν εχω φαει τιποτα σημερα και χτες και θέλω να το τηρησω μεχρι αυριο βράδυ και ειμαι με τον πειρασμό στα χείλη να φάω κατι.
Κάνεις 3 μέρες αφαγία; :1eye:
Κοίτα να δεις, κι εγώ που έκανα μία για πρώτη φορά στη ζωή μου, την είχα δει shaolin. :aikido::angel:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Κοίτα εγω κανονικά εστω και τετοια μέρα κατι θα μαγειρευα ή θα έπαιρνα απέξω. Αλλά δεν ξέρω, με έχει πιάσει κάτι εσωτερικό, θέλω να το τηρήσω αυτη τη φορά τουλάχιστον 3 μέρες πλήρη νηστεία ως αυριο βράδυ.
Ούτε ποτάκι; :)
Γιατί κι εγώ νήστεψα σήμερα, αλλά...
Κανονικά θα πρέπει να απέχουμε από ότι μας δίνει απόλαυση.:/:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Ούτε ποτάκι; :)
Γιατί κι εγώ νήστεψα σήμερα, αλλά...
Κανονικά θα πρέπει να απέχουμε από ότι μας δίνει απόλαυση.:/:
Ρε συ σκοπός είναι να απέχω απ ολα. Ειδάλλως ας ρίξω πάνω στην ψησταριά τα spare ribs να γίνει της Βιθυνίας το ανάγνωσμα, να συνεχίσω με ξεκώλιασμα δέκα-δεκα τα σοκολατάκια Noisetta και να κλείσω με μισό λίτρο Τζέημσον.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ρε συ σκοπός είναι να απέχω απ ολα. Ειδάλλως ας ρίξω πάνω στην ψησταριά τα spare ribs να γίνει της Βιθυνίας το ανάγνωσμα, να συνεχίσω με ξεκώλιασμα δέκα-δεκα τα σοκολατάκια Noisetta και να κλείσω με μισό λίτρο Τζέημσον.
Κανονικά, ούτε "λάγνοι λογισμοί" επιτρέπονται να ξέρεις... :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσε και δεν εχω φαει τιποτα σημερα και χτες και θέλω να το τηρησω μεχρι αυριο βράδυ...
Αλλά δεν ξέρω, με έχει πιάσει κάτι εσωτερικό, θέλω να το τηρήσω αυτη τη φορά τουλάχιστον 3 μέρες πλήρη νηστεία ως αυριο βράδυ.
Αφαγία...ή νηστεία κάνεις, τελικά ; Γιατί δεν κατάλαβα καλά, μάλλον, προηγουμένως...

Είπες πλήρη νηστεία και υπέθεσα ότι απέχεις απ΄ όλα (π.χ. τυρί, γαλακτοκομικά και όχι μόνο κρέας), αλλά τρως ό,τι άλλο επιτρέπεται...

Εντάξει, είπαμε νηστεία...αλλά κι αφαγία ; :upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω να μπορώ να μπω σε λίγο καιρό στο ωραίο μου βουργουνδί πουκάμισο.
Αυτό σε ρώτησα εγώ ; Σε τί...χρώμα πουκάμισο θες να χωρέσεις ;

Τα συχνά σούρτα φέρτα (σου)...στην άλλη μεριά θα μας κάνουν, εδώ μέσα, να μην μπορούμε να συνεννοηθούμε ούτε στα προφανή...:hehe:

Άλλα θα λέω...άλλα θα λες. Συνεννόηση μπουζούκι...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Θέλω να μπορώ να μπω σε λίγο καιρό στο ωραίο μου βουργουνδί πουκάμισο.
Βουργουνδί = παραπέμπει σε κρασί. :shifty:

Δεν ήξερα οτι βγαίνει και σε πουκάμισο. :bleh:

Ξύνομαι στη γκλίτσα του τσοπάνη ε; :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top