Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Το είδα. :ok:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
0c3d45aa839.jpg

Καληνύχτα @Υδροχόος; Χριστίνα μου και καλό ξημέρωμα.
Σ'ευχαριστώ για την όμορφή σου παρέα. :)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Πως είναι όλοι στο chat and fun :

MV5BYWE0M2M0YmYtOGQ0NC00ODEyLThlZjMtM2E1MTcxMjA3YWRkXkEyXkFqcGdeQXVyNTIzOTk5ODM@._V1_.jpg


Πως γίνονται στο esteki :

629d3cc1629263e476dc930650cfd223.jpg


:P
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πως είναι όλοι στο chat and fun :

View attachment 101160

Πως γίνονται στο esteki :

View attachment 101161

:P
Χαχαχαχαχααα...:P

Εντάξει, μη νομίζεις...έχουμε κι εμείς τις ώρες μας...:hehe:

Μερικές φορές, πάντως, κατά τις αποδράσεις μου στην άλλη μεριά...μπορεί να πάω, σε χρόνο dt, από την 1η στη 2η φωτό...:upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Πώς είναι όλοι στο chat&fun :
154027.jpg





Πώς γίνονται στο e-steki:
221854.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ήρθα, σκίστε τα βρακάκια σας.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Taboo δεν έχει απόψε; :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,455 μηνύματα.
Εγώ ανεξάρτητα από το που γράφω:

5bcbc34d9ccb5aaa8cbae4635104b95b.jpg


(Πλακίτσα :hehe: )
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Ήρθαν τα γυαλάκια μου, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΒΛΕΠΩ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλλαγή συχνότητας, @Joji...:)

Ξέρεις κάτι ; Ένα πράγμα που μ' έμαθε η ζωή είναι ν' αποφεύγω να χαλαλίζω ακόμα και μια λέξη, σε κάποιον που - αποδεδειγμένα - προκαλεί, ποικιλοτρόπως...

Δεν του δίνω αυτό που, με τόση λαχτάρα, αποζητά...

Και μη μου πει κανείς τί είναι αυτά που λέω...Παραμιλάω, μόνη μου. Υδροχόος είμαι, ό,τι θέλω λέω. Και όποτε...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ποιος ειναι ο αγαπημένος σουπερ ηρωας του ψεύτη εκδικητικού;

Για να σας δω κουιζάκι.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιος ειναι ο αγαπημένος σουπερ ηρωας του ψεύτη εκδικητικού;

Για να σας δω κουιζάκι.
Ο Spiderman ; Λόγω της ικανότητάς του να πλέκει ιστούς ; :upside:

Γιατί, τρόπον τινά, κι ο εκδικητικός 'πλέκει' την εκδίκηση...

Δεν καταλαβαίνω, πάντως, τον όρο...ψεύτης εκδικητικός. Είναι σαν να μου λες καλή και κακή κριτική. Η κριτική μόνο μία είναι. Και είναι, πάντα, κακή...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω, πάντως, τον όρο...ψεύτης εκδικητικός. Είναι σαν να μου λες καλή και κακή κριτική. Η κριτική μόνο μία είναι. Και είναι, πάντα, κακή...
Είμαι εμφατικός. Όπως και με το ψεύτες πολιτικοί, πλεονασμός αλλά η έμφαση χρήσιμη γιατί διανθίζει τη ζωή μας ανάλογα.

Τον βρήκες τον σπάιντερμαν, και τους ιστούς. Εύγε. Και γιατι πλέκει εκδίκηση αλλά γιατι παρόλαυτα και πάλι στο τέλος πχιάν' αράχνες.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τον βρήκες τον σπάιντερμαν, και τους ιστούς. Εύγε. Και γιατι πλέκει εκδίκηση αλλά γιατι παρόλαυτα και πάλι στο τέλος πχιάν' αράχνες.
Το βρήκα ή μου κάνεις πλάκα ; :confused:

Δηλαδή...το βρήκα με τη μία ; :hehe:

Που 'σαι @Aleksa ...να με καμαρώσεις !!! :P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Ταμπού version 2;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top