Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,316 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,316 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,493 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,316 μηνύματα.
Μόνο αυτούς; Σϊγουρα ειναι μια χαρά παρέα αλλά δε θες και κατι περισσότερο;
Τι εννοείς??😑😑
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πουλί μου εμάς μας ρώτησες αν θέλουμε; :lol:
Θέλεις καθώς θα δεις και τον @Valder από κοντά.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,493 μηνύματα.
Θέλεις καθώς θα δεις και τον @Valder από κοντά.
Δηλαδή τώρα που το τόνισες η πρόταση έγινε ακόμα πιο δελεαστική; :P

Εν τω μεταξύ έχουμε πει ότι τον Βαλ τον εχω δει ηδη. Μωρ δεν είπαμε προχθές οτι τον πηγαίνω στον κτηνίατρο;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,316 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,493 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,316 μηνύματα.
Η απάντηση μου είναι το gif που έβαλε απο πάνω ο Βαλ :lol:
Πιστεύω να ξέρεις ότι σας αγαπώ και ότι σας πειράζω σωστά??

Η απάντηση μου είναι το gif που έβαλε απο πάνω ο Βαλ :lol:
Σε γράφει ακόμα BTW. Τι του έκανες??🙃🙃
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,493 μηνύματα.
Πιστεύω να ξέρεις ότι σας αγαπώ και ότι σας πειράζω σωστά??
Ναι, το γνωρίζω


Σε γράφει ακόμα BTW. Τι του έκανες??🙃
Γιατί πρέπει να του έκανα κάτι;
Αν θες τη φουλ αλήθεια δεν του έκανα τίποτα απολύτως.
Αυτά :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Έλα σου έχω βρει και τον έρωτα της ζωής σου, την @Pak . Σας αρέσουν και στους 2 οι γάτες. :shifty::shifty:
damongif2.gif
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,316 μηνύματα.
Ναι, το γνωρίζω



Γιατί πρέπει να του έκανα κάτι;
Αν θες τη φουλ αλήθεια δεν του έκανα τίποτα απολύτως.
Αυτά :P
Θα βγούμε εσύ, εγώ, ο @Valder , @TheUltimateUnderdog και ο καθένας θα μιλάει άλλη γλώσσα.
Εσύ = Ελληνικά
Εγω= Αγγλικά
Ο βαλ= Γερμανικά
Ο ultimate = ισπανικά

😁😁
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
¡Buenas!
Acabo de ver tu mensaje y la verdad es que me extrañé un poco...porque te rechazó esta posibilidad?
No, no, le sugeri la idea, simplemente no la recomendó, probablemente porque los anteojos requieren muy poca limpieza y mantenimiento, no representan un riesgo de infecciones oculares y ciertamente son más baratos que los lentes a largo plazo, ya que no es necesario reemplazarlos con tanta frecuencia.
Tu miopía es insignificante, mejor dicho?
Olvidé mencionar que también tengo astigmatismo. Sí, el grado de estos errores de refracción puede ser insignificante, pero durante mucho tiempo había estado entrecerrado los ojos para ver objetos a lo lejos, tenía problemas para ver de noche mientras montaba en bicicleta y tenía dificultades para concentrarme en clase. Le dije que no podía soportar el sufrimiento. Me aconsejó que usara anteojos, no necesariamente todo el tiempo, principalmente durante ciertas actividades.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τί γίνεται εδώ ωρέ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,493 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
No, no, le sugeri la idea, simplemente no la recomendó, probablemente porque los anteojos requieren muy poca limpieza y mantenimiento, no representan un riesgo de infecciones oculares y ciertamente son más baratos que los lentes a largo plazo, ya que no es necesario reemplazarlos con tanta frecuencia.

Olvidé mencionar que también tengo astigmatismo. Sí, el grado de estos errores de refracción puede ser insignificante, pero durante mucho tiempo había estado entrecerrado los ojos para ver objetos a lo lejos, tenía problemas para ver de noche mientras montaba en bicicleta y tenía dificultades para concentrarme en clase. Le dije que no podía soportar el sufrimiento. Me aconsejó que usara anteojos, no necesariamente todo el tiempo, principalmente durante ciertas actividades.
Ayer, cuando hice una mención sobre los lentes de contacto y le dije que al usarlos más de 2 doras me provocaron dolor de cabaza,me dijo que debía diminuir su uso, pero no me hizo ninguna referencia a la limpieza o algo parecido, por eso me quedé con la boca abierta..
¿Tienes sensibilidad a la luz?
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Έχω ενεργοποιήσει google translate για σας καταλαβαίνω
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Wir sollen ein Gespräch in Deutsch durchführen.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Συγγνώμη βρε παιδιά, το ξέρω οτι είναι αγένεια...αλλά κι εγώ βρήκα έναν άνθρωπο να μιλήσω ισπανικά και παρασύρθηκα...:giveup::giveup:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top