Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Πω πω αυτή η φάση μου θυμίζει Discord το 2020 που είχαμε πλακωθεί πόσα άτομα σε έναν server, μεγάλα flashbacks
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
συγγνωμη αλλα ξεκαθαρα με προσβαλλουν η μια θιγεται που ρωταω που θα πατε, ο αλλος με λεει ποταπη κ ο αλλος πεταει υπονοουμενα οτι δεν λεω αληθειες δεν σεβομαι την ιδιωτικοτητα και δεν ξερω κι εγω τι. ειναι ή δεν ειναι αυτο πολεμος προς τη μερια μου?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Πω πω αυτή η φάση μου θυμίζει Discord το 2020 που είχαμε πλακωθεί πόσα άτομα σε έναν server, μεγάλα flashbacks
Α θυμήθηκα που με παρεθεσες πριν για το discord. Εγω το έλιωσα, κυριολεκτικά το έλιωσα το καλοκαίρι του 19.

Μιλάμε για επικους τσακωμούς και όχι μόνο :angel:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Α θυμήθηκα που με παρεθεσες πριν για το discord. Εγω το έλιωσα, κυριολεκτικά το έλιωσα το καλοκαίρι του 19.

Μιλάμε για επικους τσακωμούς και όχι μόνο :angel:
Άσε. Ειλικρινά άσε. Τραγική περίπτωση, είχα καταλήξει να τσακωθώ άγρια με έναν φίλο μου, είχαμε γίνει κουβάρι όλοι. Εγώ, δεν συμμετέχω πλέον :rolleyes:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
συγγνωμη αλλα ξεκαθαρα με προσβαλλουν η μια θιγεται που ρωταω που θα πατε, ο αλλος με λεει ποταπη κ ο αλλος πεταει υπονοουμενα οτι δεν λεω αληθειες δεν σεβομαι την ιδιωτικοτητα και δεν ξερω κι εγω τι. ειναι ή δεν ειναι αυτο πολεμος προς τη μερια μου?
@Pak για απαντα μου λιγο εδω μιας κ με λες υπερβολικη
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μια μερα θα τους κανω ολους expose κι ας φαω μπαν 5 χρονια. δε μπορω να με κρινει δημοσια ο καθε τελειωμενος. αντε
Μαζέψου...Κάνε το, έστω κι αργά...

Πρόσεξε τις λέξεις που χρησιμοποιείς. Δεν θα στο πω άλλη φορά... :)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Άσε. Ειλικρινά άσε. Τραγική περίπτωση, είχα καταλήξει να τσακωθώ άγρια με έναν φίλο μου, είχαμε γίνει κουβάρι όλοι. Εγώ, δεν συμμετέχω πλέον :rolleyes:
Ούτε γω από τότε εγω να μπω. (Αυτά που ξέρω ότι λέγονται μου τα μεταφέρουν άλλοι).

Θυμάμαι φάση να τσακωνόμαστε σε ενα σέρβερ γύρω στα 15 άτομα και μου στέλνει μήνυμα μια φίλη μου να μπω σε εναν άλλον που λέγανε κάτι σχετικό με τις Πανελ και μπαίνω και ήμουν ολο τσαντίλα επηρεασμένη από τον καβγά (στον αλλο σέρβερ) και μου λέγανε τα παιδιά "Πακ είσαι καλά; " Ειχαν ανησυχήσει, γιατί ηξεραν οτι για να θυμώσω υπάρχει λόγος :hehe:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μαζέψου...Κάνε το, έστω κι αργά...

Πρόσεξε τις λέξεις που χρησιμοποιείς. Δεν θα στο πω άλλη φορά... :)
σοβαρα τωρα? εσυ χτες πως μου μιλησες? οι αλλοι που με ειπαν ποταπη ψευτρα και δεν ξερω κι εγω τι αλλο? οπως μου φερεστε θα σας φερομαι πολυ αερα πηραν καποιοι και δεν τους συμφερει
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
@Pak για απαντα μου λιγο εδω μιας κ με λες υπερβολικη
Δικαίωμα του καθενός είναι να θιχτει με κάτι. Δεν ορίζουμε εμείς με τι θιχεται ο καθένας. Προσωπικά δε θιγομαι εύκολα, αλλα φυσικά κατανοώ αυτούς που θίγονται.
Τώρα αν ο parafernalia πέταξε υπονοούμενο δεν το γνωρίζω, ο ίδιος μπορεί να στο πει.

Ομως οτι δε λες πάντα την αλήθεια κλπ το ξέρω απο πρώτο χέρι, οπότε δεν είναι και πολύ σοφή κίνηση το να ρωτάς εμένα.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Ούτε γω από τότε εγω να μπω. (Αυτά που ξέρω ότι λέγονται μου τα μεταφέρουν άλλοι).

Θυμάμαι φάση να τσακωνόμαστε σε ενα σέρβερ γύρω στα 15 άτομα και μου στέλνει μήνυμα μια φίλη μου να μπω σε εναν άλλον που λέγανε κάτι σχετικό με τις Πανελ και μπαίνω και ήμουν ολο τσαντίλα επηρεασμένη από τον καβγά (στον αλλο σέρβερ) και μου λέγανε τα παιδιά "Πακ είσαι καλά; " Ειχαν ανησυχήσει, γιατί ηξεραν οτι για να θυμώσω υπάρχει λόγος :hehe:
Εγώ θα επιστρέψω πάλι. Για τον φίλο μου και μόνο που τον ξέρω 5 χρόνια και έχουμε matching profiles. Να σπάσουμε πλάκα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δικαίωμα του καθενός είναι να θιχτει με κάτι. Δεν ορίζουμε εμείς με τι θιχεται ο καθένας. Προσωπικά δε θιγομαι εύκολα, αλλα φυσικά κατανοώ αυτούς που θίγονται.
Τώρα αν ο parafernalia πέταξε υπονοούμενο δεν το γνωρίζω, ο ίδιος μπορεί να στο πει.

Ομως οτι δε λες πάντα την αλήθεια κλπ το ξέρω απο πρώτο χέρι, οπότε δεν είναι και πολύ σοφή κίνηση το να ρωτάς εμένα.
ξερεις αυτο ξερεις ομως οτι δεν ειμαι κακος ανθρωπος ουτε βαζω τους αλλους να τσακωνονται ουτε αγενης ειμαι.

το να πετανε υπονοουμενα κ να με βριζουν το θεωρεις σωστο?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
ξερεις αυτο ξερεις ομως οτι δεν ειμαι κακος ανθρωπος
Ναι αυτό το πιστεύω. Νομίζω απλά δεν μπορείς να ελέγξεις τον εαυτό σου και το λεω καλοπροαίρετα.
ουτε αγενης ειμαι.
Κάποιες φορές είσαι...
το να πετανε υπονοουμενα κ να με βριζουν το θεωρεις σωστο?
Οταν το έκανες εσύ ήταν σωστό;

(Γι'αυτό σου λεω δεν πρέπει να ρωτάς εμένα. Ψέματα δε θα πω)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχεις άσχημο στόμα και συμπεριφορά. Με 5 λέξεις. Τέλος.-
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ναι αυτό το πιστεύω. Νομίζω απλά δεν μπορείς να ελέγξεις τον εαυτό σου και το λεω καλοπροαίρετα.

Κάποιες φορές είσαι...

Οταν το έκανες εσύ ήταν σωστό;

(Γι'αυτό σου λεω δεν πρέπει να ρωτάς εμένα. Ψέματα δε θα πω)
ενταξει γνωμη σου.
Έχεις άσχημο στόμα και συμπεριφορά. Με 5 λέξεις. Τέλος.-
ντροπη σου να λες τετοια πραγματα μεγαλη γυναικα σε ενα ατομο που δεν ξερεις καν. αν ειναι δυνατον,
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θεωρώ, τώρα πια, ότι τσάμπα μιλάς. Το βλέπεις, ξεκάθαρα, δεν βγαίνει άκρη...

Δεν.υπάρχει καμία λογική. Και χωρίς αυτή, συζήτηση ΔΕΝ μπορεί να γίνει...

Μην προσπαθείς άλλο. Τουλάχιστον, όχι για το συγκεκριμένο... :)
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Ο επιχιασμός γίνεται μεταξύ μιας χρωματίδας πατρικής προέλευσης και μιας χρωματίδας μητρικής προέλευσης του ζεύγους των ομολόγων χρωμοσωμάτων
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ντροπη σου να λες τετοια πραγματα μεγαλη γυναικα σε ενα ατομο που δεν ξερεις καν. αν ειναι δυνατον,
Μην με απειλήσεις ξανά σε π.μ... :)

Και το ποιός πρέπει να ντρέπεται άσε να το κρίνουν άλλοι...

Δεν θα σου απευθυνθώ ξανά. Ήταν η τελευταία φορά. Από μένα σταματάει εδώ. Με κούρασες πολύ. Και πέφτω χαμηλά μαζί σου. Όλο και πιο κάτω...

Καλή συνέχεια.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ο επιχιασμός γίνεται μεταξύ μιας χρωματίδας πατρικής προέλευσης και μιας χρωματίδας μητρικής προέλευσης του ζεύγους των ομολόγων χρωμοσωμάτων

Ο καθείς με το βιολί του :hehe:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top