Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
εχρι και μπ... έφαγα ενω δεν έφταιγα.
ξερεις δεν το εβαλα εγω το μπαν .. και πραγματι το ειχα σκεφτει οτι δεν χρειαζοσουν,τουλαχιστον οχι τοσο οσο εγω
κοίτα μπορεί να έβαλε άλλος το χεράκι του και γενικά είμαι της φάσης ότι λέγεται στα πμ να μένει στα πμ,

συμφωνω.


ναι ξερεις υπαρχουν στιγμες αδυναμιας που τις εκμεταλλευονται καποιοι για να το διασκεδασουν βλεποντας αλλους να μαλωνουν?τουλαχιστον λυπηρο.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
ξερεις δεν το εβαλα εγω το μπαν .. και πραγματι το ειχα σκεφτει οτι δεν χρειαζοσουν,τουλαχιστον οχι τοσο οσο εγω


συμφωνω.


ναι ξερεις υπαρχουν στιγμες αδυναμιας που τις εκμεταλλευονται καποιοι για να το διασκεδασουν βλεποντας αλλους να μαλωνουν?τουλαχιστον λυπηρο.
Ξέρεις πως αμα είχες αναγνωρίσει το λάθος σου και δε με έβγαζες ψεύτρα, τρελή, δειλή, δε μου χρεώνες εκείνη την άλφα σχεση (και γνώριζες πολύ καλά ότι δεν υπήρχε ουδεμία σχέση) ολα θα είχαν λήξει πολύ ομαλά.

Δεν φταίει αυτός/η ο/η άλλος/η, εμείς ξεκατινιαστηκαμε.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι αμα κάνει λάθος και σου χω ετοιμη καρτελίτσα με χιπνοσενδόν; :bleh:
Ωραία...πάμε, πάλι, γιατί μου αρέσουν τα ξεκάθαρα... :)

Για μένα...το τραγουδάκι ; Αν ναι, πες το μου να χαρώ και να πανηγυρίσω...:)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Μισό δε θα προλαβαίνω να κόβω εισητήρια και να μοιράζω ποπ κορν.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Κρατάω τον φακό για τον πατέρα μου αυτή τη στιγμή. Να σέβεστε.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ασχολούμαστε καλέ. Εσύ Υδροχόα είσαι για ψηλά νοήματα, αέρας και νερό που κυλάει. Τα στατικά και ποταπά οφείλεις να τα γειώνεις.
Αυτό έκανα. Τα γείωσα. Αλλά για να το κάνω, είπα δυο λόγια παραπάνω, απ' αυτά που συνηθίζω. Το απαιτούσε η περίσταση...;)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Ωραία...πάμε, πάλι, γιατί μου αρέσουν τα ξεκάθαρα... :)

Για μένα...το τραγουδάκι ; Αν ναι, πες το μου να χαρώ και να πανηγυρίσω...:)
Ναι ρε για σένα πάει που πήγες και τα έβαλες με το φάρο της αλήθειας, της ιδιωτικότητας και της πιστής αναπαραγωγής των γεγονότων.

Σίγουρα για σένα πάει.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γενικά μίλησε ο άνθρωπος. Μην τους πάρει όλους η μπάλα σήμερα. Έλεος... :upside:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρη. Μάλλον @Ioannidou.

Με ποιο μέλος θα έβγαινες μαζί στο καρναβάλι;
@Joji για να κάνει τον κλόουν.


Με ποιο μέλος θα πήγαινες ένα ταξίδι στην Αυστραλία.
Δεν έχουμε δει ακόμα 18χρονη vs 18χρονη

Υπάρχει βαση να εξελιχτεί πολύ καλά αυτό :popcorn:


i am *στατικα και ποταπα*.
την αλλη φορα ομως πες τα ευθέως:shifty:
Ναι μαρη, γιατί μιλάς εσύ ευθέως που άλλη με ανεβάζεις άλλη με κατεβάζεις να πούμε. Απλα έμαθα να ακούω και στο αλλη πλέον λολ
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεμ έχουμε δει ακόμα 18χρονη vs 18χρονη

Υπάρχει βαση να εξελιχτεί πολύ καλά αυτό :popcorn:



Ναι μωρη, γιατί μιλάς εσύ ευθέως που άλλη με ανεβάζεις άλλη με κατεβάζεις να πούμε. Απλα έμαθα να ακούω και στο αλλη πλέον λολ
αλλη το ξεκινησε κι εγω το τελειωσα. δεν ξανα ασχολουμαι



σημασια εχει και σε ποιον απευθυνεσαι.ξερεις οτι εχω οικειοτητα με σενα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ναι ρε για σένα πάει που πήγες και τα έβαλες με το φάρο της αλήθειας, της ιδιωτικότητας και της πιστής αναπαραγωγής των γεγονότων.

Σίγουρα για σένα πάει.
Απορώ που το άφησε ασχολίαστο αυτό το μήνυμα...

Φέρτε ενα θερμόμετρο γρήγορα :P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
I’ll be damned αν ποτέ κερδίσει κάποιος σε τσακωμό μαζί μου
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι ρε για σένα πάει που πήγες και τα έβαλες με το φάρο της αλήθειας, της ιδιωτικότητας και της πιστής αναπαραγωγής των γεγονότων.

Σίγουρα για σένα πάει.
Δεν με πείθεις, μωρέ, ό,τι και να λες... :devil:

Σοβάρεψα, λίγο παραπάνω...για να προλάβουν να πάρουν ποπ κορν τα παιδιά...:P

Δε πάει...δε πάει...δε πάει...ω ναι...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top