Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Από μεριάς μου ναι θα ήταν blind :shifty:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Winslow.gif
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Είδα ένα όνειρο λέει ήταν Χριστούγεννα, είχα πάει κάπου, τώρα I can’t recall that αλλά ήταν φοβερά, έπαιζε και λίγο κατάσταση “Quiet place”. Έπρεπε δηλαδή να μην μιλάμε διότι υπήρχαν κάτι πλάσματα έξω και δεν έπρεπε να μας ακούσουν. Γενικά ήταν ενδιαφέρον του δίνω 11/10.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

στις ομαδικές του ντισκορτ
Discord, πω πω, από το ‘17 το έχω, δεν μπαίνω καν πλέον
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να βάλουμε τα πράγματα, σε μια τάξη, λίγο. Πιο ήρεμα από χθες. Είμαι κι εγώ απ' αυτούς που δεν κρατιούνται, σαν φτάνουν στα όριά τους. Κι αυτή τη φορά έφτασα. Ενώ στα λόγια είμαι φειδωλή, δεν μου αρέσει να προκαλώ γενικότερα και είμαι υπέρμαχη του να μην γίνονται δημόσια αντιπαραθέσεις. Αλλά...

Ξεκίνησε...το όλο από 'τη λέξη της ημέρας' που έγραψα στον Τζώνυ 'πάμε να φύγουμε'. Αυτός έπιασε το γιατί...Με περισσή περιέργεια, ως είθισται, ρώτησε η Ιων...'για που'. Απάντησα ένα 'ορίστε ;;', σαν να θέλω να πω...τί σε αφορά ;. Κάτι απάντησε πάλι και δεν το συνέχισα. Ύστερα, κάτι είπα και με παρέθεσε και μ' έφερε στη συζήτηση...

Εν συνεχεία, ειπώθηκε ό,τι ειπώθηκε...

Κοιτάξτε, κάπου τα...ντροπή σας, φτου σας, σαν δεν ντρέπεστε, ουστ (αυτό, στο χωριό μου, το λέμε μόνο στα γαϊδούρια και όχι στους ανθρώπους...) και δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο που έχουν γραφτεί, κατά καιρούς, είτε στη...λέξη, είτε στις σκέψεις, κάτι η περιέργεια εν γένει, κάτι η γενικότερη εριστική συμπεριφορά με έφτασαν στα όριά μου...

Το πέρασε, χθες...το συρματόπλεγμα. Και με το υπονοούμενο (τη λέξη...) και με την τακτική του...είπα ό,τι είπα κι αυτή είμαι κι αν σας αρέσει...ή πάντα φταίνε οι άλλοι και όχι εγώ, αλλά και με την πρόθεση να πει την τελευταία κουβέντα πρώτη, που λένε. Δηλαδή, ναι μεν φταίω, αλλά θα βγω κι από πάνω...

Κάπου...ώπα. Ώπα...έτσι ; Ελευθερία λόγου, ναι...αλλά με διάκριση. Και έχοντας κατά νου ότι όταν γίνει η στραβή θα την πω τη συγγνώμη μου, δεν θα την πω, οκ...αλλά όχι και να βγω από πάνω, με μια συμπεριφορά που μάτι βγάζει τελευταία...

Προς σκέψη αυτά...Και καμία πρόθεση να συνεχιστεί το όλο θέμα. Ούτε γι' αυτό έχω όρεξη, ούτε να εισπράξω συγγνώμη είναι το ζητούμενο. Τί να την κάνω, όταν εγώ ξέρω ;

Κάπου...ώπα, όμως. Ώπα. Γενικά...

Αυτά
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Να βάλουμε τα πράγματα, σε μια τάξη, λίγο. Πιο ήρεμα από χθες. Είμαι κι εγώ απ' αυτούς που δεν κρατιούνται, σαν φτάνουν στα όριά τους. Κι αυτή τη φορά έφτασα. Ενώ στα λόγια είμαι φειδωλή, δεν μου αρέσει να προκαλώ γενικότερα και είμαι υπέρμαχη του να μην γίνονται δημόσια αντιπαραθέσεις. Αλλά...

Ξεκίνησε...το όλο από 'τη λέξη της ημέρας' που έγραψα στον Τζώνυ 'πάμε να φύγουμε'. Αυτός έπιασε το γιατί...Με περισσή περιέργεια, ως είθισται, ρώτησε η Ιων...'για που'. Απάντησα ένα 'ορίστε ;;', σαν να θέλω να πω...τί σε αφορά ;. Κάτι απάντησε πάλι και δεν το συνέχισα. Ύστερα, κάτι είπα και με παρέθεσε και μ' έφερε στη συζήτηση...

Εν συνεχεία, ειπώθηκε ό,τι ειπώθηκε...

Κοιτάξτε, κάπου τα...ντροπή σας, φτου σας, σαν δεν ντρέπεστε, ουστ (αυτό, στο χωριό μου, το λέμε μόνο στα γαϊδούρια και όχι στους ανθρώπους...) και δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο που έχουν γραφτεί, κατά καιρούς, είτε στη...λέξη, είτε στις σκέψεις, κάτι η περιέργεια εν γένει, κάτι η γενικότερη εριστική συμπεριφορά με έφτασαν στα όριά μου...

Το πέρασε, χθες...το συρματόπλεγμα. Και με το υπονοούμενο (τη λέξη...) και με την τακτική του...είπα ό,τι είπα κι αυτή είμαι κι αν σας αρέσει...ή πάντα φταίνε οι άλλοι και όχι εγώ, αλλά και με την πρόθεση να πει την τελευταία κουβέντα πρώτη, που λένε. Δηλαδή, ναι μεν φταίω, αλλά θα βγω κι από πάνω...

Κάπου...ώπα. Ώπα...έτσι ; Ελευθερία λόγου, ναι...αλλά με διάκριση. Και έχοντας κατά νου ότι όταν γίνει η στραβή θα την πω τη συγγνώμη μου, δεν θα την πω, οκ...αλλά όχι και να βγω από πάνω, με μια συμπεριφορά που μάτι βγάζει τελευταία...

Προς σκέψη αυτά...Και καμία πρόθεση να συνεχιστεί το όλο θέμα. Ούτε γι' αυτό έχω όρεξη, ούτε να εισπράξω συγγνώμη είναι το ζητούμενο. Τί να την κάνω, όταν εγώ ξέρω ;

Κάπου...ώπα, όμως. Ώπα. Γενικά...

Αυτά
Και το ότι ρώτησα που ήταν κακό 🤣🤣🤣.
Ηρέμηστε λίγο γενικά εδώ μέσα ... Πολύ σοβαρά έχετε πάρει ένα ανώνυμο φόρουμ
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.
χάσμα γενεών :P:hi:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
χάσμα γενεών :P:hi:
Όταν θιγεσαι κυριολεκτικά με τα πάντα...αυτά συμβαίνουν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι, είδαμε και την 20χρονη με την 18χρονη τις προάλλες :hehe:


(:redface:)


Υ. Γ Επίσης κατε με χάσμα γενεών δεν υφίσταται τουλάχιστον οχι σε μεγάλο βαθμό.
Στη ψυχή είμαι 80.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
D821BC8C-C757-4D08-8C1B-5FB690586E7B.jpeg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Και έλεγα ποιος λείπει; Ποιος λείπει;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Τώρα τα τραγουδάκια με αντιστοιχο περιεχόμενο δε μας ενοχλουν ε:cool2:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι, είδαμε και την 20χρονη με την 18χρονη τις προάλλες :hehe:


(:redface:)


Υ. Γ Επίσης κατε με χάσμα γενεών δεν υφίσταται τουλάχιστον οχι σε μεγάλο βαθμό.
εκει ηταν λαθος μου κ το παραδεχτηκα. ξερεις ομως οτι αλλ@ εβαλε το χερακι τ@.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν πήγαινε σε εμένα το τραγουδάκι, ναι θα με ενοχλούσε. Αλλά, έλα που δεν πάει...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
εκει ηταν λαθος μου κ το παραδεχτηκα. ξερεις ομως οτι αλλ@ εβαλε το χερακι τ@.
Σου πήρε αρκετό καιρό να το παραδεχτείς όμως. Και μη συζητήσουμε τι προσπαθούσες να κάνεις μετά.
Μεχρι και μπ... έφαγα ενω δεν έφταιγα.

Ναι, κοίτα μπορεί να έβαλε άλλος το χεράκι του και γενικά είμαι της φάσης ότι λέγεται στα πμ να μένει στα πμ, αλλα βρε Ιων δε σε ανάγκασε να πεις αυτά που ειπες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top