Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Άκου...για να το λήξουμε μια και καλή και όχι με αερολογίες και γενικότητες. Γιατί, ΞΑΝΑΛΕΩ, κάποιος θα τρελαθεί. Συνεχίζεις ακάθεκτη το βιολάκι σου...

Λοιπόν, σ΄εμένα, έτσι δεν θα απευθυνθείς ξανά. Οκ ; Τέτοια οικειότητα μαζί μου, κομμένη. Τέτοιες λεξούλες... δεν θέλω στο μέλλον. Είμαι ξεκάθαρη.-

Τα φίκικι...να τα πεις εκεί που σε παίρνει. Όχι σε εμένα. Είναι απόλυτα σαφές αυτό που λέω. Άσε, λοιπόν, τις γενικότητες και τις αοριστίες και σταμάτα να γίνεσαι θέαμα. Και μαζί σου κι εγώ...
Nicki Minaj Yes GIF
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
@Valder η αυτοκρατορία πώς πάει; Λέω να βάψουμε μοβ τους τοίχους στο δωμάτιο συσκέψεων. Μπα μήπως πορφυρό;

Μμμ τι λες εσύ;

Υ. Γ Μωρ φοράδα δε μου μιλάς; :devil:
Κάτσε γιατι εδω και ωρες προετοιμαζω μια αιτηση για δουλεια και θα ΠΗΔΗΞΩ το Προσωρινο Κράτος του Θεματος Ελλαδικών (λέγε με και Ελληνικο Κράτος), γιατί..... γρρρρ...


Ερχομαι σε λίγο οταν τελειωσω.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Κάτσε γιατι εδω και ωρες προετοιμαζω μια αιτηση για δουλεια και θα ΠΗΔΗΞΩ το Προσωρινο Κράτος του Θεματος Ελλαδικών (λέγε με και Ελληνικο Κράτος), γιατί..... γρρρρ...


Ερχομαι σε λίγο οταν τελειωσω.
Μμ κατάλαβα. Μη βιάζεσαι, με την ησυχία σου. Εδώ θα είμαι :devil:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Βρε ηρέμησε κι εσύ . Στο είπα και πριν . Όταν κλείσεις το κινητό είσαι η .... Και όχι η πακ .
Κάνεις εδώ δεν σε ξέρει ... Ούτε εγώ που μιλάμε τόσο καιρό κ μου έχεις πει αρκετα.
Εμένα τώρα γτ να με νοιάζει τι λέει ο χρήστης λουλούδι 12?
Στην ζωή εκεί που πρέπει είμαι σοβαρή κ ώριμη κ το γνωρίζουν όσοι με ξέρουν προσωπικά . Δεν μπαίνω εδώ μέσα ΝΑ το παίξω ιστορία . Ούτε θα δείξω σε ένα φόρουμ την ωριμότητα μου.
Ειλικρινά δεν με νοιάζει κα θο λου ...
Τώρα το είδα. Βλέπεις είχα μια συζήτηση χθες παράλληλα με αποτέλεσμα να ρίχνω κλεφτές ματιές απο δω και μάλλον η ειδοποίηση θάφτηκε μέσα στο σορό.

Πρώτον ήρεμη ήμουν και δεν είχα καν λόγο να μην είμαι Οπως σου είπα και χθες δε με απασχολεί που στις ομαδικές του ντισκορτ έχω την ταμπέλα της τρελής -και οχι μόνο-, γιατί γνωρίζω ότι δεν είμαι οπως επίσης γνωρίζω πως οποίος τύχει να αλληλεπίδρασει λίγο παραπάνω μαζί μου θα δει οτι κάτι τέτοιο δεν ισχύει.
Ηδη αρκετά άτομα που αφιέρωσαν λίγο παραπάνω χρόνο να με γνωρίσουν μου είπαν οτι είμαι τελείως παρεξηγημένη. Οι ταμπέλες που φέρω δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα.

Τώρα για να περάσουμε και στα βρώμικα υπονοούμενα που πετάω, η αλήθεια είναι δε με νοιάζει. Πιθανόν να εχω πει αρκετά dirty κατα καιρούς, αλλα έχω συνηθίζει να μην κρινομαι για αυτά στην έξω μου ζωή, μιας και ολοι ξέρουν ποια είναι η Πακ. Αυτό το λεω, γιατί χθες μου ειπες οτι με αυτά που πετάω είναι σα να προκαλώ τον "αλλον" ερωτικά κάτι που επί της ουσίας δεν αληθεύει.
Επίσης αυτό το σχόλιο σου είναι λίγο αντιφατικό αν αναλογιστω τη θέση που πραγματευεται το εν λόγω μήνυμα σου οτι δηλαδή δεν πρέπει να με νοιάζει τι λεει ο καθένας για μένα.

Για να μην πολυλογώ αυτό που θέλω να πω ειναι οτι δε με νοιάζει αν ο καθένας εδω μέσα θα με πει τρελή, ζουρλη, χαζή και δεν ξέρω και γω τι, αλλα αυτό δε σημαίνει οτι θα συμπεριφέρομαι προσβλητικά ή γενικα άσχημα στους συμφορουμιτες μου.

Θεωρητικά ισως δε θα έπρεπε να πάρω θέση στη συγκεκριμένη συζήτηση, αλλα όλοι γνωρίζουμε οτι δεν κρατάω και εύκολα το στόμα μου κλειστό οπότε θα πάρω. Σαν joke ηταν mild ειδικά για τα δικά μου δεδομένα, απλα πρώτον έχει σημασία σε ποιον το είπες (δεν ήταν ο Βαλ πχ ο δέκτης, ο Βαλ πετάει μεγάλες χυδαιότητες οπότε κάτι τετοιο θα το κατέβαζε αμασητο) και δεύτερον έχει τρομερή σημασία το πως αντέδρασες μετά.

Εκανες το λάθος σου αν θες ζήτα συγγνώμη, αν δε θες μη ζητάς δε σε ανάγκασε κάνεις (αν και κατε με θα έπρεπε να ζητήσεις) , αλλα μην το συνεχίζεις και μην προσπαθείς να βγεις απο πάνω. Κατηγορήσες μέχρι και μένα επειδή άνοιξα τη συζήτηση ,δηλαδή αντί να πεις "βαστα Ιων μήπως δεν έπρεπε να το πω αυτό" είπες "η Πακ φταίει που ξεκίνησε το θέμα" ή μήπως να πω οτι είπες "η άλλη φταίει"(Jesus Christ), γιατί έχεις το συνήθειο να με αποκαλείς "η αλλη".

Θεωρώ οτι πρέπει να αρχίσεις να αναγνωρίζεις πότε φταις και πότε όχι, να σταματήσεις να θυματοποιησε, να επιρρίπτεις ευθύνες σε άτομα που δεν τους αναλογούν και προπάντων να ελέγχεις τον εαυτό σου. Και χθες και τότε με μένα παρεκτραπηκες και το κερασάκι στην τούρτα ηταν οτι και τις δυο φορές εσύ εσφαλες.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Έλεος όχι ξανά τα ίδια. Έχετε περάσει σε καυγάδες ακόμα και έμενα με εκείνον τον φίλο που σας λέω από το πανεπιστήμιο. 😑😑
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Έλεος όχι ξανά τα ίδια. Έχετε περάσει σε καυγάδες ακόμα και έμενα με εκείνον τον φίλο που σας λέω από το πανεπιστήμιο. 😑😑
Έτσι συμβαίνει Φώτη δυστυχώς με τούς καλούς κ ευαίσθητους ανθρώπους τους πείθουν ότι φταίνε για όλα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Έτσι συμβαίνει Φώτη δυστυχώς με τούς καλούς κ ευαίσθητους ανθρώπους τους πείθουν ότι φταίνε για όλα.
Δηλαδή στην προκειμένη περίπτωση φταίω εγω που άνοιξα τη συζήτηση ή και το προσωπο που παρεξηγήθηκε με αυτό που του είπες (που δικαίωμα του είναι, δεν μπορούμε να ορίσουμε στον άλλον με τι να παρεξηγηθεί). Αυτό θες να μας πεις;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ε τότε θες να μας πει αυτό :
Δηλαδή στην προκειμένη περίπτωση φταίω εγω που άνοιξα τη συζήτηση ή και το προσωπο που παρεξηγήθηκε με αυτό που του είπες (που δικαίωμα του είναι, δεν μπορούμε να ορίσουμε στον άλλον με τι να παρεξηγηθεί). Αυτό θες να μας πεις;

Με καις σοβαρά τώρα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Θέλετε να κανονίσουμε καφέ εσείς οι δύο με εμένα και τον @TheUltimateUnderdog ώστε να τα βρείτε?? 😁😁
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ε τότε θες να μας πει αυτό :


Με καις σοβαρά τώρα
Δε χρειάζεται πάντα να φταίει κάποιος . Ηρέμησε. Και δε θέλω να πω τι πραγματικά πιστεύω γιατί δε θα σας αρέσει . Παραμένω ψύχραιμη.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Θέλετε να κανονίσουμε καφέ εσείς οι δύο με εμένα και τον @TheUltimateUnderdog ώστε να τα βρείτε?? 😁😁
Πρωτον, Φωτακο μας γυάλισε η Ιων;
Και δεύτερον η δική μας υπόθεση είναι λήξαν, απλα γίνεται μια γενικότερη συζήτηση με αφορμή το χθεσινό περιστατικό.

----------
Δε χρειάζεται πάντα να φταίει κάποιος . Ηρέμησε. Και δε θέλω να πω τι πραγματικά πιστεύω γιατί δε θα σας αρέσει . Παραμένω ψύχραιμη.
Ηρεμη είμαι και με ενοχλεί να μου λες να ηρεμήσω ενω είμαι ηρεμη.
Θα ήθελα να μάθω, προκαλείς την περιέργεια μου. Αλλα αμα είναι να χάσεις την ψυχραιμία σου τότε καλύτερα να μη μάθω.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Πρωτον, Φωτακο μας γυάλισε η Ιων;
Και δεύτερον η δική μας υπόθεση είναι λήξαν, απλα γίνεται μια γενικότερη συζήτηση με αφορμή το χθεσινό περιστατικό.
Έτσι μπράβο. Αφού είστε καλές.φιλες και παίρνατε καλά μαζί.🥳🥳
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Πρωτον, Φωτακο μας γυάλισε η Ιων;
Και δεύτερον η δική μας υπόθεση είναι λήξαν, απλα γίνεται μια γενικότερη συζήτηση με αφορμή το χθεσινό περιστατικό.
Καλά τα είπες μετά αυτό στην αρχή τι το ειπες :devil:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top