Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Κάνεις την αίτηση, σώζεις ανα 20 εγγραφές (500 στο συνολο, με το χέρι), σώζει
Πεταει ξεχωριστο μηνυμα ξανασώστε γιατι θα λήξει η σελιδα, πατας να σώσει, ξανασώζει
Πας να προσθέσεις 26η ή 51η ή 76η γραμμή, θα σωθει η αιτηση, ας σωθει, ξανασώζεται
Φτάνεις κάπου στις 200, taxis net σε πεταει έξω. Ξαναμπαίνεις, server error

ΓΑΜΩ ΤΟ ....
Ωχ ωχ…
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μανία με αυτήν την άλλη. Για ολα η Πακ φταιει εδω μέσα :hehe:
Γενικά δεν την ξεκίνησα εγώ αυτήν την πλάκα . Όπως επίσης δεν είπα κ κάτι κακό ή κάτι που δεν έχει ξανά ειπωθεί . Δεν περίμενα τέτοια αντίδραση
Και συγγνώμη δεν ζητάω γιατί δεν είπα τίποτα κακό .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Γενικά δεν την ξεκίνησα εγώ αυτήν την πλάκα . Όπως επίσης δεν είπα κ κάτι κακό ή κάτι που δεν έχει ξανά ειπωθεί . Δεν περίμενα τέτοια αντίδραση
Και συγγνώμη δεν ζητάω γιατί δεν είπα τίποτα κακό .
Δεν έχουμε ίδια οικειότητα με όλους εδώ.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν έχουμε ίδια οικειότητα με όλους εδώ.
Ναι ίσως γιατί οι περισσότεροι είναι μεροληπτικοι??? Παραθέτουν και ασχολούνται με συγκεκριμένα άτομα λες και οι άλλοι έχουμε κάτι ας πούμε ?
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και συγγνώμη δεν ζητάω γιατί δεν είπα τίποτα κακό .
Δεν έχεις καταλάβει ακόμα τί έχεις πει, σε ποιόν το είπες...και πώς το είπες. Αν μπορούσες, μόνο, να καταλάβεις...δεν θα συνέχιζες να μιλάς...

Σέβομαι (εγώ σαν μεγαλύτερη...) το νεαρό της ηλικίας σου και δεν θα σου μιλήσω όπως, ίσως, να σου άξιζε...

Κάνε μου, όμως, μια χάρη. Μην το συνεχίζεις...έτσι ; Σταμάτα το.-
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Ναι ίσως γιατί οι περισσότεροι είναι μεροληπτικοι??? Παραθέτουν και ασχολούνται με συγκεκριμένα άτομα λες και οι άλλοι έχουμε κάτι ας πούμε ?
Ίσως αντί να κατηγορείς τους άλλους κάθε φορά να κοιτούσες που σφάλλεις και εσύ.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ίσως αντί να κατηγορείς τους άλλους κάθε φορά να κοιτούσες που σφάλλεις και εσύ.
Ναι εμπιστεύτηκα άτομα που δεν έπρεπε και ενώ είμαι το θύμα μου συμπεριφέρονται λες και είμαι ο θύτης σου κάνει αυτό ?
Πως ακριβώς σφαλλω με το να είμαι ο εαυτός μου ?
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,963 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν έχεις καταλάβει ακόμα τί έχεις πει, σε ποιόν το είπες...και πώς το είπες. Αν μπορούσες, μόνο, να καταλάβεις...δεν θα συνέχιζες να μιλάς...

Σέβομαι (εγώ σαν μεγαλύτερη...) το νεαρό της ηλικίας σου και δεν θα σου μιλήσω όπως, ίσως, να σου άξιζε...

Κάνε μου, όμως, μια χάρη. Μην το συνεχίζεις...έτσι ; Σταμάτα το.-
Ξανά διαβάζω τα μηνύματα και δεν βλέπω να είπα κάτι τόσο κακό ή προσβλητικό.
Άκου εκεί π...τια...


Αμάν δηλαδή . Μην είστε τόσο ευθικτοι κάποιοι .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πως ακριβώς είσαι ο εαυτός σου με το να πετάς τέτοιο αδιάκριτο joke σε κάποιον με τον οποίο δεν έχεις ιδιαίτερη οικειότητα;
Είδα και πριν το κάνω .
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
@Ioannidou βρε Ιων την έκανες την πατάτα σου. Αν δε θες να ζητήσεις συγγνώμη σταμάτα τουλάχιστον να προσπαθείς να βγεις απο πάνω.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι εμπιστεύτηκα άτομα που δεν έπρεπε και ενώ είμαι το θύμα μου συμπεριφέρονται λες και είμαι ο θύτης σου κάνει αυτό ?
Πως ακριβώς σφαλλω με το να είμαι ο εαυτός μου ?
Εγώ, προσωπικά, δεν έχω παρτίδες με κανέναν εδώ μέσα...για να τίθεται θέμα εμπιστοσύνης. Ούτε έχεις ανταλλάξει π.μ. μαζί μου, ούτε τίποτα. Κουβέντα δεν έχουμε πει. Ό,τι λέμε το λέμε μόνο δημόσια...

Οπότε...για ποιά εμπιστοσύνη μιλάς ; Ποιά ; Πού ; Πότε ;

Τί λες ;;; Τί λες, ακριβώς ;;;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Μαζέψτε με
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
@Ioannidou βρε Ιων την έκανες την πατάτα σου. Αν δε θες να ζητήσεις συγγνώμη σταμάτα τουλάχιστον να προσπαθείς να βγεις απο πάνω.
Ποια πατατα βρε καλή μου που από χτες έχει ξεκινήσει αυτή η πλάκα όλοι γελάτε κ μόλις είπα εγώ κάτι αμέσως βγάλατε τα μαχαίρια ??? Έλα σε παρακαλώ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ, προσωπικά, δεν έχω παρτίδες με κανέναν εδώ μέσα...για να τίθεται θέμα εμπιστοσύνης. Ούτε έχεις ανταλλάξει π.μ. μαζί μου, ούτε τίποτα. Κουβέντα δεν έχουμε πει. Ό,τι λέμε το λέμε μόνο δημόσια...

Οπότε...για ποιά εμπιστοσύνη μιλάς ; Ποιά ; Πού ; Πότε ;

Τί λες ;;; Τί λες, ακριβώς ;;;
Δεν αναφέρομαι σε εσένα.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Ποια πατατα βρε καλή μου που από χτες έχει ξεκινήσει αυτή η πλάκα όλοι γελάτε κ μόλις είπα εγώ κάτι αμέσως βγάλατε τα μαχαίρια ??? Έλα σε παρακαλώ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δεν αναφέρομαι σε εσένα.
Δεν ξέρω γιατί το συνεχίζεις πάντως.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,963 μηνύματα.
εγώ είμαι αθώος. δεν ξέρω τίποτα. :baby:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξανά διαβάζω τα μηνύματα και δεν βλέπω να είπα κάτι τόσο κακό ή προσβλητικό.
Άκου εκεί π...τια...
Και λίγα σου είπα...μπρος σ΄ αυτό που ξεστόμισες !!! Πας καλά, κοριτσάκι μου ; Πας καλά ;;;

Κατάλαβες τί μου είπες ;

Είναι στα όρια της επικίνδυνης συνομιλίας...αυτή, μαζί σου. Κάποιος θα τρελαθεί. Και σίγουρα δεν θα είσαι εσύ...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top