Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Γενέθλια με διάβασμα, what a gift
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.
Αφού είσαι τόσο σίγουρος για όλους μας μίλα και αν θες ξεκίνα με μένα :P

Βάζω στοίχημα την κορόνα μου οτι θα πέσεις έξω :devil:
Δεν έχεις κορώνα, είσαι γάτα. Νομίζω πως ειναι καιρός πια να το αποδεχθείς. :bleh:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Cat Remember GIF
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Θα τα πούμε μετά :)

(Δεν είναι ενας/μια ο/η παραλήπτης)
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Αντίο Pak μου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

6332EA02-3BB5-45C1-814F-E16EE3A2FD75.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Οχι.

Η επικοινωνία μας είναι του εξής στυλ (και επιτρέψτε μου τη βωμολοχία για λίγο παρακαλώ -- εντός σποιλερ)

Πακ: Βαλ;
(μετα απο λίγο) ΒΑΛ;
(αργότερα) ΒΑΛ;
(μετα απο ωρες) Βάλ είσαι μέσα και με γράφεις
Εγω: Ω τ αρχίδια μου μπαλόνια, τι θες πια
Πακ: ΒΑΛ ΛΕΞΙΛΟΓΙΟ!
Εγω: Ελα αρχίδια είπα, μην κανεις έτσι, φαντασου να έλεγα και το μ**νί του Ήφαιστου.
Πακ: ΒΑΛ!!!!!!!!!! ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
Εγω: (σιωπή για πεντε ωρες)
Πακ: Βαλ να σε ρωτησω;
(μετα απο λίγο) Βαλ;;;
(αργότερα) Βαλ;;
Εγω: Έλα καλό μου, θα σου μιλήσω μετά έχω δουλειά (διπολικούλης)
Πακ: (βάζει κυπελο θενξ).

Και ακομα δεν με εχει σφάξει ναι.
Δε θέλω να θαφτεί αυτό, πεθαίνω στα γέλια κάθε φορά που το διαβάζω.
Ειδικά με το κύπελο στο τέλος κλαίω μόνη μου :hehe:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Γενέθλια με διάβασμα, what a gift
Μακάρι να σταμάταγε ο κόσμος να γυρίζει την ημέρα των γεννεθλίων μας. Δυστυχώς δεν συμβαίνει :laugh: .
Ο Σαμ έχει γενέθλια, παρακαλώ.
Βέβαια επειδή γέρασε δεν ξέρω αν χαίρεται όταν του λένε χρόνια πολλά :whistle:
Κάποτε ήξερα να περνάω καλά και Χριστούγεννα και Πάσχα και γενέθλια και απ'όλα for the record :pfff: :ropalo: . Μετά η σχολή happened και έμαθα να ζω στο time edge των προθεσμιών :P.
@Samael χρόνια πολλά!!!!
Thank you girl! :beer:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Κάποτε ήξερα να περνάω καλά και Χριστούγεννα και Πάσχα και γενέθλια και απ'όλα for the record :pfff: :ropalo: . Μετά η σχολή happened :P.
Ελα βρε γέρο δεν έκανα expose την ηλικία σου είμαι καλή φίλη :P

(Νομίζω όλοι ξέρετε οτι οταν λεω κάποιον γέρο στην πραγματικότητα δεν ειναι γέρος λολ)

Εσείς που το ξέρατε ότι έχει ???
Εμένα μου το είχε πει ένα βράδυ πέρσι τέτοια εποχή που κάναμε το φανταριλικι μας, καθώς κοιμόμασταν πάνω κάτω στην ίδια κουκέτα.

For the record εγω νόμιζα οτι μου είχε πει 3 Απριλίου, αλλα το είδα γραμμένο εκεί που λένε ποιος έχει γενέθλια σήμερα
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ελα βρε γέρο δεν έκανα expose την ηλικία σου είμαι καλή φίλη :P

(Νομίζω όλοι ξέρετε οτι οταν λεω κάποιον γέρο στην πραγματικότητα δεν ειναι γέρος λολ)


Εμένα μου το είχε πει ένα βράδυ πέρσι τέτοια εποχή που κάναμε το φανταριλικι μας, καθώς κοιμόμασταν πάνω κάτω στην ίδια κουκέτα.

For the record εγω νόμιζα οτι μου είχε πει 3 Απριλίου, αλλα το είδα γραμμένο εκεί που λένε ποιος έχει γενέθλια σήμερα
Που το γράφει αυτό.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Εμένα μου το είχε πει ένα βράδυ πέρσι τέτοια εποχή που κάναμε το φανταριλικι μας, καθώς κοιμόμασταν πάνω κάτω στην ίδια κουκέτα.
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μακάρι να σταμάταγε ο κόσμος να γυρίζει την ημέρα των γεννεθλίων μας. Δυστυχώς δεν συμβαίνει :laugh: .
:cry_x:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top