Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
Καλά κανείς δεν κοιμάται εδώ πέρα :P
Αν και τυχαία ''ξενύχτησα'' εγώ .
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έλα ρε συ Χριστίνα, αυτή τη δουλειά θα κάνω; Όμως, εφόσον η «σκιαχτική» αυτή μου εικόνα, όπως την χαρακτηρίζεις, φαίνεται να διαταράσσει την γαλήνια ηρεμία σου, καθιστώντας σε αιχμάλωτη μιας ψυχοδιανοητικής «αναμπουμπούλας» και επειδή αυτή επικοινωνιακώς μεταδίδεται άμεσα σε μένα, προσβάλλοντας τη δική μου ηρεμία, αντίστοιχα καθιστώντας με αιχμάλωτο μιας νοσηρότερης μορφής «αναμπουμπούλας», λέω να σου κάνω το χατίρι και να σε γλυκάνω, φέρνοντας πίσω μια ιδιαίτερης σημασίας για σένα φιγούρα.
Πλάκα μού κάνεις ή έχεις πιει...και εσύ ; Πού ξέρω ότι δεν πίνεις, φυσικά...:confused:

Βρε καλό μου, βρε χρυσό μου, πλάκα σού κάνω. Άλλωστε κορόιδεψα και τα δικά μου τα νερά και τα φώτα. Δεν υπάρχουν και πολλά χειρότερα avatar από το δικό μου...:P

Έλα και κάνε μου τη χάρη...και μην αλλάξεις τίποτα. Μείνε όπως είσαι. Ακριβώς έτσι, λέμε !!! :devil:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλά κανείς δεν κοιμάται εδώ πέρα :P
Αν και τυχαία ''ξενύχτησα'' εγώ .
Μας χτύπησε η Άνοιξη κι ο Απρίλης...κατακούτελα...:P
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σας, αλλά εγώ δεν ξενυχτάω ούτε από Άνοιξη, ούτε από Έρωτα,


αλλά από συνήθεια, γιατί η ψυχή μου είναι ταραγμένη.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
Πλάκα μού κάνεις ή έχεις πιει...και εσύ ; Πού ξέρω ότι δεν πίνεις, φυσικά...:confused:

Βρε καλό μου, βρε χρυσό μου, πλάκα σού κάνω. Άλλωστε κορόιδεψα και τα δικά μου τα νερά και τα φώτα. Δεν υπάρχουν και πολλά χειρότερα avatar από το δικό μου...:P

Έλα και κάνε μου τη χάρη...και μην αλλάξεις τίποτα. Μείνε όπως είσαι. Ακριβώς έτσι, λέμε !!! :devil:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Μας χτύπησε η Άνοιξη κι ο Απρίλης...κατακούτελα...:P
Εμένα είναι το τσιγάρο μάλλον γιατί δεν καπνίζω τα απογεύματα, εκτός από κάτι μέρες, οπότε όταν καπνίζω σαν το απολαμβάνω περισσότερο να κάτσω λίγο περισσότερο ξύπνια , αλλιώς θα ήμουν στο έκτο όνειρο :jumpy:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω για σας, αλλά εγώ δεν ξενυχτάω ούτε από Άνοιξη, ούτε από Έρωτα,


αλλά από συνήθεια, γιατί η ψυχή μου είναι ταραγμένη.
Και η δική μου. Και πολλές άλλες...:)

Υπάρχουν βραδιές, πάντως, που αφήνομαι...να αφεθώ. Έτσι και η σημερινή. Είναι μια απ΄ αυτές...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμένα είναι το τσιγάρο μάλλον γιατί δεν καπνίζω τα απογεύματα, εκτός από κάτι μέρες, οπότε όταν καπνίζω σαν το απολαμβάνω περισσότερο να κάτσω λίγο περισσότερο ξύπνια , αλλιώς θα ήμουν στο έκτο όνειρο :jumpy:
Εντάξει είναι και Σάββατο αύριο. Δεν θα σηκωθούμε και νωρίς (τουλάχιστον όχι στις 7.00 ή 8.00), οπότε παίζει κι αυτό το ρόλο του...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Καλά μου παιδάκια, είναι ώρα να πω καληνύχτα
και όνειρα γαλήνια και γλυκά (όπως και σεις)<3

Ας ανανεώσουμε το ραντεβού μας εδώ, για αύριο. :group:

2f6eb4207.gif

καλό ξημέρωμα :hello:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά μου παιδάκια, είναι ώρα να πω καληνύχτα
και όνειρα γαλήνια και γλυκά (όπως και σεις)<3

Ας ανανεώσουμε το ραντεβού μας εδώ, για αύριο. :group:

View attachment 99986
καλό ξημέρωμα :hello:
Σ΄ ευχαριστούμε πολύ, κορίτσι μου, για την ωραία συντροφιά. Μου είχε λείψει η παρέα σου. Τ΄ ομολογώ...<3

Καλό βράδυ κι από μένα...:)

Ναι, αύριο...αύριο, πρώτα ο Θεός...
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
Μια φορά ήρθα και εγώ και φεύγουν όλοι :P
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
Ναι :P
Καλό βράδυ :)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,232 μηνύματα.
Ε ναι οι υπόλοιποι καυλαντίζουν στα πμ, τι να κανουμε τρια ατομα
Πρώτον :popeanim: και δεύτερον θα σου έλεγα τι να παίξετε, αλλα δε θα πέσω στο επίπεδο σου και σέβομαι και τις κυριες :)

Βαλ, πάντως μερικοί πέφτουμε και για ύπνο να ξέρεις :hehe:
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,438 μηνύματα.
Καλημέρα
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πρώτον :popeanim: και δεύτερον θα σου έλεγα τι να παίξετε, αλλα δε θα πέσω στο επίπεδο σου και σέβομαι και τις κυριες :)
Τί κορίτσι... <3
Βαλ, πάντως μερικοί πέφτουμε και για ύπνο να ξέρεις :hehe:
Εγώ σε πιστεύω. Πες τα. Δώσε...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Τί κορίτσι... <3

Εγώ σε πιστεύω. Πες τα. Δώσε...
Οχι να μην δώσει γιατί πρώτον δεν την αφορά και το πιστεύει λανθασμένα, και 2ον μετά τα 2 φάουλ της θα γίνουν 3 και ας πουμε οτι θα δυσαρεστηθώ μόνιμα.

Μην αγκιτάρεις τον κόσμο. :devil:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οχι να μην δώσει γιατί πρώτον δεν την αφορά και το πιστεύει λανθασμένα, και 2ον μετά τα 2 φάουλ της θα γίνουν 3 και ας πουμε οτι θα δυσαρεστηθώ μόνιμα.
Καταρχήν καλημέρα, να έχουμε (και σήμερα...), Θεούλη μου καλέ...

Γιατί με παίρνεις...πάντα τοις μετρητοίς ; Υδροχόος είμαι...Άλλα λέω, άλλα κάνω κι άλλα εννοώ (ωραίο τραγουδάκι αυτό, θα το ακούσω, τώρα που το θυμήθηκα...)...:upside:

Σε καθε περίπτωση, είπε ότι...κάποιοι κοιμούνται και 'ενίσχυσα' αυτή της την άποψη. Τί δεν την αφορά ; Ότι κάποιοι κοιμούνται ; Γνωστό, τοις πάσι...

Σε αυτό απάντησα, λοιπόν... :)

Μην αγριεύεις, πρωί πρωί και δεν έχω πιει και καφέ, καλά καλά. Και ύστερα είναι και το άλλο : Αν ξεκινήσεις έτσι, μέχρι το βράδυ τί θα δουν τα μάτια μου/μας ;

Οκ, οκ, σταματώ...

Μην αγκιτάρεις τον κόσμο. :devil:
Γιατί με κάνεις...να γκουγκλάρω ; Ελληνιστί, περιφραστικά γιατί δεν μου το λες ; :devil:

Είδα τί σημαίνει...Και άντε, ναι, τα προκαλώ λίγο τα πνεύματα. Κουβέντα να γίνεται. Το συνηθίζω τα πρωινά...που όλοι κοιμάστε και μπορώ και αλωνίζω ελεύθερη...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Μην αγριεύεις, πρωί πρωί και δεν έχω πιει και καφέ, καλά καλά. Και ύστερα είναι και το άλλο : Αν ξεκινήσεις έτσι, μέχρι το βράδυ τί θα δουν τα μάτια μου/μας ;

Καλημέρα.

Καθόλου άγριος, είμαι εξαιρετικά ήρεμος αυτό το πρωι/μεσημέρι. Αλλά τωρα που το καλοσκέφτομαι τοτε ειναι που ειμαι μακράν πιο επικινδυνος γιατί ως ήρεμος δεν κανω λάθη.

Θα σας πιω το αίμα ως το βράδυ.

Άσε με θα πήξω τωρα, πρέπει να βγει κάτι και θα μου φυγει ο κώλος να το κάνω σήμερα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,232 μηνύματα.
Οχι να μην δώσει γιατί πρώτον δεν την αφορά και το πιστεύει λανθασμένα, και 2ον μετά τα 2 φάουλ της θα γίνουν 3 και ας πουμε οτι θα δυσαρεστηθώ μόνιμα.

Μην αγκιτάρεις τον κόσμο. :devil:
Εντωμεταξύ αυτό που νομίζεις οτι ξέρεις τι κάνουμε όλοι με ξεπερνά :hehe:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα.

Καθόλου άγριος, είμαι εξαιρετικά ήρεμος αυτό το πρωι/μεσημέρι. Αλλά τωρα που το καλοσκέφτομαι τοτε ειναι που ειμαι μακράν πιο επικινδυνος γιατί ως ήρεμος δεν κανω λάθη.
Έχουν γνώσιν οι φύλακες...
Θα σας πιω το αίμα ως το βράδυ.
Το σήκωσα, μόλις, το γάντι. Και μαζί μ' εμένα κι άλλοι, υποθέτω. Εδώ, τριγύρω, θα είμαστε. Ανοίξαμε και σας περιμένουμε... :upside:
Άσε με θα πήξω τωρα, πρέπει να βγει κάτι και θα μου φυγει ο κώλος να το κάνω σήμερα.
Πολύ ωραίο αυτό... Έτσι, να σου πάρει λίγες δυνάμεις να μην είσαι στα φόρτε σου..

Καλό κουράγιο, Ζυγέ. Θα το καταφέρεις εσύ...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,232 μηνύματα.
@Samael ΣΑΜ σε βλέπω :diablo:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top