Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί; Τι έχει το άβατάρ του;:confused:
Τί έχει...ή τί δεν έχει με ρωτάς ; :confused:

Λες και το έχει σκάσει από τη Μονή Οσίου Γρηγορίου στο Άγιο Όρος, μού μοιάζει...:upside:

Βέβαια, θα μου πεις, καλύτερα να κοιτάζω τα χάλια μου (τα νερά μου και το φως στη μέση του πουθενά...) και να τον αφήσω ήσυχο. Οκ, οκ...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Ας δουμε ποιοτητα:

 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Τί σύμπτωση !!! Την λένε και Χριστίνα !!! :devil:

Δάνεισέ μου μια...απ΄ τις πυρηνικές σου ή πες μου πού μπορώ να τις βρω. Να τις έχω να μου βρίσκονται...:hehe:
Τυχαίο. Ηταν απο τα προτεινομενα στο ζευγαρι της χρονιας στα βιντεο που εβαλα στα ταιριαστα ζευγαρια.

Τα χες δει τότε στο Άλτερ;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Πόσο μου λείπει το ALTER, διαμάντι :lol:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τυχαίο. Ηταν απο τα προτεινομενα στο ζευγαρι της χρονιας στα βιντεο που εβαλα στα ταιριαστα ζευγαρια.

Τα χες δει τότε στο Άλτερ;
Κάτι θυμάμαι, ναι. Κάτι μου θυμίζει...η Χριστίνα... :upside:

Έχει φάση...παρατράγουδα κανονικά. Δεν το συζητώ...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Τί έχει...ή τί δεν έχει με ρωτάς ; :confused:

Λες και το έχει σκάσει από τη Μονή Οσίου Γρηγορίου στο Άγιο Όρος, μού μοιάζει...:upside:
Α νόμισα εννοούσες τρομαχτικό.
Η αλήθεια είναι πως θυμίζει και λίγο και κόμη Δράκουλα σε ήρεμη κατάσταση(χωρίς τους κυνόδοντες να φαίνονται), με τη μορφή που είχε στην ιστορία. :P
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α νόμισα εννοούσες τρομαχτικό.
Η αλήθεια είναι πως θυμίζει και λίγο κι κόμη Δράκουλα σε ήρεμη κατάσταση(χωρίς τους κυνόδοντες να φαίνονται), με τη μορφή που είχε στην ιστορία. :P
Χαχαχαχαχααααααα...πέθανα λέμε !!! :P

Ναι, κόμη Δράκουλα...σε καταστολή !!! Λίγο πριν το ντου, ένα πράμα...:P
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αντε ποτε θα γυρισει η Αννα να παίξουμε κανα παιχνιδι με τις λεξεις.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αν και καθήμενος, ορθώς ομίλησες. :thumbup:
Η αξία μου θα αναγνωρισθεί μετα θάνατον στο χω ξαναπει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Άντε...πάνε βάλε μια λέξη... :)

Έχουμε καιρό να παίξουμε...
Αυριο αυριο, τωρα νυστάζω δροχόα.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νυχτερινά ξε..βλώματα φίλη Υδροχόε; :hehe:
Συνήθως μια μέρα την εβδομάδα το ξενυχτάω μπρος στον υπολογιστή... :P

Αυριο αυριο, τωρα νυστάζω δροχόα.
Ούτε αύριο. Το taboo δεν είναι ίδιο χωρίς την Άννα, η αλήθεια είναι. Άσε που θα είμαστε και λίγοι...

Θα πλακωθώ με την @Aleksa και δεν θα το ήθελα...:upside:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top