Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,865 μηνύματα.
Good Morning Dancing GIF by Boomerang Official
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
δικό σου...Για πριν το διάβασμα. Μιας και σου αρέσουν τα τραγουδάκια, που βάζω, γέμισε και λίλιουμ η 'Ανοιχτή Συζήτηση' μου 'ρθε στο μυαλό ο Τριαντάφυλλος... @Υδροχόος


Ευχαριστώ πολύ 🤗 το διάβασμα έγινε το πρωί και τελείωσε πριν λίγο τώρα σειρά έχει η μαγειρική .....👩‍🍳
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δικό σου...Για πριν το διάβασμα. Μιας και σου αρέσουν τα τραγουδάκια, που βάζω, γέμισε και λίλιουμ η 'Ανοιχτή Συζήτηση' μου 'ρθε στο μυαλό ο Τριαντάφυλλος... @Υδροχόος


Ευχαριστώ πολύ 🤗 το διάβασμα έγινε το πρωί και τελείωσε πριν λίγο τώρα σειρά έχει η μαγειρική .....👩‍🍳
Κι εγώ σ' ευχαριστώ. Από τα βάθη της καρδιάς μου. Που μου έβαλες 'ευχαριστώ', αντί το άλλο...το ακατανόμαστο...:upside:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ξεκίνα ένα χόμπι, γραμματόσημα, έντομα, νομίσματα, κάτι... Σε εκλιπαρώ, ξεκίνα το.
Βαλ, η σωτηρία είναι μια. Πρέπει να κάτσει κάπου το φλερτ του, να εξελιχτεί σε σχέση και τότε να έχει άλλες ασχολίες...
Εχω ενταξει το προγραμμα μου στο 10% με αυτο που μου ειχε προτεινει η @Agaphbou .Ξερουμε τι ειναι αυτο ?View attachment 99211
Αγοράκι μου καλό (που λεει ο λογος) κατσε καλά θα σου πω κάτι συνταρακτικό.
Το google σου δίνει τη δυνατότητα να βάλεις μια φωτογραφία (αν πατήσεις κείνο το εικονίδιο με την κάμερα) και να σου δώσει πληροφορίες για αυτήν.

Σοκ; Μα τι σου είναι το ιντερνετ ωρες ωρες...
Ευτυχισμένο 2022 ,γιατί τώρα σου μπήκε δεν εξηγείται αλλιώς. :P
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Τώρα ντρέπομαι που θα το πω, αλλα δεν κατάλαβα :redface:


Υ. Γ Τι μου συμβαίνει άραγε;

Με μπερδεύεις. Και το κάνεις με μεγάλη επιτυχία, επίτρεψέ μου να πω...

Αν δεν γουστάρω, εγώ προσωπικά, αλλάζω δρόμο. Και σαν κάτι δεν με αφορά άμεσα...είμαι, περισσότερο, προς τη μεριά του...ρίχνω νερό και όχι λάδι στη φωτιά...
Λέω περίπου αυτό που λέει η ατάκα ότι αν η φίλη σου θάβει τις άλλες φίλες της σε εσένα θα κάνει το ίδιο και μαζί σου. Άρα τι κάνουν οι άλλοι μας αφορά έστω και αν δεν μας αφορά :jumpy:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λέω περίπου αυτό που λέει η ατάκα ότι αν η φίλη σου θάβει τις άλλες φίλες της σε εσένα θα κάνει το ίδιο και μαζί σου. Άρα τι κάνουν οι άλλοι μας αφορά έστω και αν δεν μας αφορά :jumpy:
Αααα, μάλιστα. Έτσι το εννοείς. Τώρα το κατάλαβα...

Και δεν διαφωνώ. Με βρίσκεις, απολύτως, σύμφωνη. Το υποστηρίζω κι εγώ, αυτό που λες...

Ας είναι. Ό,τι είναι να γίνει θα γίνει, ούτως ή άλλως...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Λέω περίπου αυτό που λέει η ατάκα ότι αν η φίλη σου θάβει τις άλλες φίλες της σε εσένα θα κάνει το ίδιο και μαζί σου. Άρα τι κάνουν οι άλλοι μας αφορά έστω και αν δεν μας αφορά :jumpy:
Τωρα είναι πλήρως κατανοητό και με βρίσκει και σύμφωνη. Αν και καμία φορά υπάρχουν και εξαιρέσεις που επιβεβαιωνουν τον κανόνα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Βαλ, η σωτηρία είναι μια. Πρέπει να κάτσει κάπου το φλερτ του, να εξελιχτεί σε σχέση και τότε να έχει άλλες ασχολίες...
Δεν ξέρω σε τι θα κάτσει το φλερτ του, σε παλούκι του Vampire Diaries, σε σκαμπουδάκι απο κωλόμπαρο στην επαρχιακή Βοϊου - Τσοτιλίου, ή σε διπλό κρεβάτι σε σουίτα στο Bill στο Μεταξουργείο...

Εμένα με νοιάζει να μην κάτσει μπάστακας και μου κάνει κοκ-μπλοκ γιατί εκεί θα τονε πάρει ο διάτανος μέχρι να κάνω Αυτοκρατορική Έκθεση Ψαρέματος στο Ζεύγμα και τεκνο πάρτυς στα Λουτρά του Ζεύξιππου.

Τα πα η **τάνα και ησύχασα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Νηστίσιμο/χωρίς ζάχαρη.

Μπανοφι
Screenshot_2022-03-20-21-10-14-805_com.miui.gallery.jpg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
ΤΟ ΞΕΡΩ ΒΑΛ και γι'αυτό είπα οτι είναι ρητορική η ερώτηση. Αλλα...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
ΤΟ ΞΕΡΩ ΒΑΛ και γι'αυτό είπα οτι είναι ρητορική η ερώτηση. Αλλα...

Πεταω τη λέξη "πουλί" σα βαρίδι μες στο θέμα, αρχίζει η Πακ να ουρλιάζει, σπάει βάζα, σκίζει κουρτίνες, μπαίνει ο Φάδερ Καράς απ' τον Εξορκιστή μέσα με τους σταυρούς, αρχίζει τον εξορκισμό -- Ιν νομινε πάτρι ε φιλι ε σπίριτους σάνκτι και πάρε να χεις ασούμε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top