Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά το να ξεχάσουμε είναι τελειως σχετικό. Επί της ουσίας απλα κουκουλωνουμε, αλλα και αυτό ίσως απαιτείται αν δεν αντέχεται η αλήθεια.
Εδω μιλάω και πιο γενικά.
Κοίταξε...δεν ξέρω τί εννοείς, ακριβώς, μιλώντας για...κουκουλώματα ή για αλήθειες που δεν αντέχονται...

Άνθρωποι είμαστε. Και θα τσακωθούμε και θα μονοιάσουμε και τούμπαλιν. Έχει συμβεί και θα συμβαίνει...

Από εκεί και πέρα, το οτιδήποτε άλλο, δεν με αφορά. Με νοιάζει και κοιτώ την καμπούρα μου. Δεν με αφορούν τα υπόλοιπα. Και αποφεύγω να παίρνω δημόσια θέση, σαν κάτι δεν με αφορά...

Αλλά ποντάρω πάντα στην...καινούρια μέρα. Άλλο το χθες, άλλο το σήμερα. Και μιλώ κι εγώ γενικά. Και το πιστεύω αυτό που λέω...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,446 μηνύματα.
Κοίταξε...δεν ξέρω τί εννοείς, ακριβώς, μιλώντας για...κουκουλώματα ή για αλήθειες που δεν αντέχονται...

Άνθρωποι είμαστε. Και θα τσακωθούμε και θα μονοιάσουμε και τούμπαλιν. Έχει συμβεί και θα συμβαίνει...

Από εκεί και πέρα, το οτιδήποτε άλλο, δεν με αφορά. Με νοιάζει και κοιτώ την καμπούρα μου. Δεν με αφορούν τα υπόλοιπα. Και αποφεύγω να παίρνω δημόσια θέση, σαν κάτι δεν με αφορά...

Αλλά ποντάρω πάντα στην...καινούρια μέρα. Άλλο το χθες, άλλο το σήμερα. Και μιλώ κι εγώ γενικά. Και το πιστεύω αυτό που λέω...
Σε κάθε συζήτηση μπορούμε να πούμε οτι στο τέλος μπαίνει ενα σημείο στίξης. Και μιλάω για τη διαφορά μεταξύ της τέλειας, της ανω τέλειας και των αποσιωπητικων.

Να το αναλύσω περαιτέρω μπορώ, αλλα μάλλον δεν πρέπει και γι'αυτό ας πω και γω καλο υπόλοιπο της ημέρας να έχουμε.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε κάθε συζήτηση μπορούμε να πούμε οτι στο τέλος μπαίνει ενα σημείο στίξης. Και μιλάω για τη διαφορά μεταξύ της τέλειας, της ανω τέλειας και των αποσιωπητικων.

Να το αναλύσω περαιτέρω μπορώ, αλλα μάλλον δεν πρέπει και ας πω και γω καλο υπόλοιπο της ημέρας να έχουμε.
Δεν το καταλαβαίνω, αυτό που λες, αλλά θα το δεχθώ. Εσύ γνωρίζεις πώς και γιατί το λες...

Καλό υπόλοιπο, να έχουμε...
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Κοίταξε...δεν ξέρω τί εννοείς, ακριβώς, μιλώντας για...κουκουλώματα ή για αλήθειες που δεν αντέχονται...

Άνθρωποι είμαστε. Και θα τσακωθούμε και θα μονοιάσουμε και τούμπαλιν. Έχει συμβεί και θα συμβαίνει...

Από εκεί και πέρα, το οτιδήποτε άλλο, δεν με αφορά. Με νοιάζει και κοιτώ την καμπούρα μου. Δεν με αφορούν τα υπόλοιπα. Και αποφεύγω να παίρνω δημόσια θέση, σαν κάτι δεν με αφορά...

Αλλά ποντάρω πάντα στην...καινούρια μέρα. Άλλο το χθες, άλλο το σήμερα. Και μιλώ κι εγώ γενικά. Και το πιστεύω αυτό που λέω...
Κατά κάποιο τρόπο όλα μας αφορούν αν δεν γουστάρουμε παρέες , χαχαχούχα ή πμ με τη σάρα και τη μάρα .
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,446 μηνύματα.
Κατά κάποιο τρόπο όλα μας αφορούν αν δεν γουστάρουμε παρέες , χαχαχούχα ή πμ με τη σάρα και τη μάρα .
Τώρα ντρέπομαι που θα το πω, αλλα δεν κατάλαβα :redface:


Υ. Γ Τι μου συμβαίνει άραγε;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κατά κάποιο τρόπο όλα μας αφορούν αν δεν γουστάρουμε παρέες , χαχαχούχα ή πμ με τη σάρα και τη μάρα .
Με μπερδεύεις. Και το κάνεις με μεγάλη επιτυχία, επίτρεψέ μου να πω...

Αν δεν γουστάρω, εγώ προσωπικά, αλλάζω δρόμο. Και σαν κάτι δεν με αφορά άμεσα...είμαι, περισσότερο, προς τη μεριά του...ρίχνω νερό και όχι λάδι στη φωτιά...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Με μπερδεύεις. Και το κάνεις με μεγάλη επιτυχία, επίτρεψέ μου να πω...

Αν δεν γουστάρω, εγώ προσωπικά, αλλάζω δρόμο. Και σαν κάτι δεν με αφορά άμεσα...είμαι, περισσότερο, προς τη μεριά του...ρίχνω νερό και όχι λάδι στη φωτιά...
Από την Κρήτη είσαι Χριστίνα???????
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,856 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top